Keresés

Részletes keresés

raba Creative Commons License 2001.01.22 0 0 605
Én nagyon jó barátja voltam Jimmynek!
Ő sohasem ivott, pisztoját egyszer emelte az ominózus eset előttt, a fejéhez, és akkor is csak a fotós kedvéjért. Nagyon jó szívű volt, ezt rengeteg adománya is szemlélteti, azt pedig, hogy a többi kollégája (kivéve Lajcsit), sohasem adakozott, nagyon helytelenítette.
Miért nem jöttek el a temetésére annyian? Egyértelmű, hogy nem volt sok igaz barátja -amit ő nagyon is jól tudott-, és ezek az emberek csak az ő jóhiszeműségének kihasználásának kedvéjért játszották meg magukat. Jimmy voltaképpen egy szentember volt, akit a sok nyomorult ember csak kihasználni, és irigykedni volt csak hajlandó!
Ő a Nemzet Jimmyje volt, négy és fél oktával, szerény életvitellel, és azzal a nagy emberszeretettel, amivel csak talán Jézus rendelkezett, és rendelkezik.
Osztozzunk a család fájdalmában!
Kövessétek meg Jimmyt!

raba mester

Előzmény: ezsolt (604)
ezsolt Creative Commons License 2001.01.22 0 0 604
Tudom, hogy nem itt a helyem,
azért elviselem ha lehülyéztek.
Igérem többé nem jövök ide.
Esküszöm.

A véleményem az, hogy nagyon félreismerték
az emberek Jimmyt.

Az hogy Király, pedig nevetséges.
Olyan ágyúk, mint Pjhil Collins, vagy
McCartney nem engedték hogy Királynak nevezzék oket.
Még elvis Presley sem akarta ez elfogadni eredetileg.

Tudott énekelni Zámbó Jimmy, az kétségtelen, de
a többi csak maszlag.
Jó mélyen benyalt az egyháznak, játszotta
a hóviráglelkut, azt énekelte amit az emberek hallani akartak, azt a sódert amit egy jósno ezerszer egymás után el tud adni, mert úgyis mindenki magára érti.
Az elmaradott csocselék meg halálra rítta
magát rajta. O szappanoperát csinált a magyar
zenei életbol.
Olyan tiszta volt a szive, hogy a szomszéd kakasára lövöldözött ablakából.
Kedvenc poénja volt, hogy a fejéhez tartotta a pisztolyát.
Miért nem voltak jeles zenészek a temetésén?
Ezért.

Azért kíváncsi lettem volna a Szent Ember keresztelojére, ahol Jimmy-nek kereszteli a pap

Elnézést ha durva voltam

Előzmény: zefmelody (603)
zefmelody Creative Commons License 2001.01.22 0 0 603
Kedves Cryptoman,
aki megpróbált már boldogulni Európában vagy akár az USA-ban önerőből az tudja, hogy leginkább egy valami (pénz) mozgatja a világot. Ezzel a ténnyel előbb-utóbb meg kell barátkoznia annak aki nem éhenhaló művésznek készül.
Előzmény: Cryptoman (576)
zefmelody Creative Commons License 2001.01.22 0 0 602
Ellentétben a politikusokkal a zenészekre naponta szavaznak azzal, hogy megveszik egy-egy lemezüket, vagy elmennek e a koncertjükre a rajongóik. Egyébként ajánlom figyelmedbe a katonai ügyészség vezetőjének üzenetét, miszerint újra szabad a trón, csak túl kell szárnyalni Jimmy teljesitményét a megszerzéséért. Te is megpróbálhatod.......
Előzmény: Troglee (586)
amaz Creative Commons License 2001.01.20 0 0 601
Szabó Stein Imre, az RTL Klub kommunikációs igazgatója közölte, hogy az RTL Klub nem közvetíti Sinkovits Imre temetését. A kommunikációs igazgató elmondta, hogy Zámbó Jimmy temetését elsősorban azért tűzték műsorra, mert Jimmyt saját halottjuknak tekintik, hiszen neki saját műsora volt az RTL-en. Szabó Stein szerint "nem volna szerencsés, ha minden ismert ember temetéséből össznépi show lenne".
(origo)

Megismétlem,
"nem volna szerencsés, ha minden ismert ember temetéséből össznépi show lenne".

Te Stein... és te vagy a kommunikációs igazgató ?
Újabb ok amiért nem nézek tévét :-)

DRT Creative Commons License 2001.01.20 0 0 600
ott lenne a helyem...de elég hülyén nézne ki egy önfeledten röhögő egyén a "gyászolók" között...
welovejimmy Creative Commons License 2001.01.19 0 0 599
raba Creative Commons License 2001.01.19 0 0 598

Délután megnyílt a csepeli görög katolikus templom
ajtaja, így a gyászolók leróhatták kegyeletüket Zámbó
Jimmy ravatala előtt. Kora reggel óta körülbelül ezren
várakoztak a kapunyitásra.

Zámbó Jimmy ravatala fekete színű, egy
egyszerű fekete koporsóval, és rajta 100 szál
vörös rózsával. Mellette Jimmy aranykeretbe
foglalt fényképe áll.

A rajongók kora reggeltől vártak a csepeli görög
katolikus templom bejáratánál, hogy részvétüket
nyilváníthassák a sztár ravatala előtt. A
templomba először a gyászoló család mehetett
be, a várakozó több ezres tömeget csak ezután
engedték a ravatalhoz.

A 24 órás ravatalozás után szombaton délben
kezdődik Zámbó Jimmy temetési szertartása, melyet a templom melletti
kivetítőernyőn is figyelhetnek majd a rajongók.

A temetési menet miatt a Széchenyi, a József Attila és a Kolozsvári utat és a
környező mellékutcákat reggel 10-től este 17 óráig lezárják. Lezárják a II. Rákóczi
Ferenc utat a Csepeli és a Krizantém utca között is. Elterelik a forgalmat az
M0-ás autóút halásztelki és szigetszentmiklósi lehajtójánál is. lezárások miatt
változik a 71-es, 48-as 52-es, 152-es, 159-es és 59-es autóbuszok útvonala, a
38-a és a 138-as autóbuszok pedig nem közlekednek szombat délután 5 óráig.

A temetésre 60-70 ezer embert várnak. A rengeteg különbusz mellett a MÁV
szerelvények is pótkocsikkal közlekednek.

DRT Creative Commons License 2001.01.19 0 0 597
ez a kép tanár, raba! :-))))))) és igazad van, megpróbálom hanyagolni az ilyen agyatlanokat!
Előzmény: raba (596)
raba Creative Commons License 2001.01.19 0 0 596
Kedves Troglee! Az olyan emberek, mint te engem abszolút hidegen hagynak. Felőlem itt maradhatsz, amíg csak akarsz, verhheted a nyálad, inteligenciád magadról árulkodik, hiszen ha még ennyi, itt töltött idő után sem jöttél rá magadtól, hogy ezek az írások miről szólnak, akkor csak sajnálni tudlak!
Magam részéről ennyi, és szerintem DRT- barátom, te is jobban teszed, ha erre a "nagytudású" barátunkra nem fecséreled az időt, mert itt mindenki tudja, hogy Jimmy az Isten!!!

raba mester

Ő az!

Troglee Creative Commons License 2001.01.19 0 0 586
Dzsimbót nem a 10 millió választotta királlyá, hanem a MÉDIA.

Ez pedig, hiába fáj bárkinek, így van.

A 10 millóból Kb. félmillió az, aki tartja valakinek.
Csak errol nem készít a Szonda Ipsos felmérést.

Sinkovits nem király volt, hanem egy nagyszeru színész, aki ugyan nem tudott négy és fél oktávot kiénekelni, de sokkal szalonképesebb, és népszerubb volt.
Ja, és szerényebb. Sokkal.

zefmelody Creative Commons License 2001.01.19 0 0 585
Azért bizonyára akad olyan is, akinek Sinkovits volt a király. Te is azt választhatod akit akarsz.
Ebben az országban van 10 millió király jelölt. Attól, hogy Te itt hőzöngsz, a többiek úgy is azt választják aki nekik tetszik. És ez igy demokratikus és természetes.
GaBo Creative Commons License 2001.01.19 0 0 584
Meghalt Zámbó Jimmy, oda az igazság!
DRT Creative Commons License 2001.01.19 0 0 583
saját nikken nem mered te sem hangoztatni a véleményed...bátor és korrekt...no comment
Előzmény: Troglee (582)
Troglee Creative Commons License 2001.01.19 0 0 582
Jimmy meghalt BAZZEG, és NEM él, nem is fog élni.

zefmelody Creative Commons License 2001.01.19 0 0 580
Igy igaz kedves mester, miért is keresnénk Magyarországon európai normákat....
Előzmény: raba (575)
zefmelody Creative Commons License 2001.01.19 0 0 579
Sajnos a világ igy működik. Éhenhalni nem nagy művészet....
Előzmény: Cryptoman (576)
DRT Creative Commons License 2001.01.19 0 0 578
az anyázós hozzászólásaim nem neked szólnak, csak moderálás bekevert a sorrendbe! sorry!
Előzmény: Cryptoman (576)
raba Creative Commons License 2001.01.19 0 0 577
Legyél nyitottabb! Én mindent elolvasok, amit a kezembe adnak, illetve mindent meg is hallgatok!
Csak így lehet fejlődni, művelődni, hiszen az élet minden részecskéje a történelem egy szerves része!

raba mester

Előzmény: koki (568)
Cryptoman Creative Commons License 2001.01.19 0 0 576
Már nehéz kitalálni, ki poénkodik és ki nem, de ha komolyan gondoltad, nézd meg az utolsó néhány hozzászólásom (az adatlapomon keresztül) és megtudod, mennyire másként is van ez. Akinek a pénz önmagában érték, mindent az alapján ítél meg és mint ilyen, semmmit sem ért a világból.

T.

Előzmény: zefmelody (567)
raba Creative Commons License 2001.01.19 0 0 575
Figyelj, ez Magyarország!
Tudod, mindenkiről rosszat, de jót azt semmi pénzért!

JIMMY ÉLT, ÉL ÉS ÉLNI FOG!!!

ui.: Most pedig kezdjünk készülni a temetésre, mint lélekben és fejben is!

raba mester

Előzmény: zefmelody (566)
koki Creative Commons License 2001.01.19 0 0 569
Sorry nem vagyok egy jó gépelő (Heidegger, Nietzsche, stb hibákért)
koki Creative Commons License 2001.01.19 0 0 568
Amiért pénzt? Nos, lehet hogy régimódi vagyok, mert Nietzsche-t és Kantot, heideggeret, Heisenberget, Machiavekllit, Faludy-t, stb olvasok. Mozartot, Bachot, Pink Floyd-ot, Dire Straits-et, Nick Cave-t hallgatok, de talán ebből fakadólag vonom kétségbe állításodat.
zefmelody Creative Commons License 2001.01.19 0 0 567
Kedves Koki, tudatom Veled: az érték az, amiért az emberek pénzt áldoznak. Ha még nem jöttél rá, nem éltél eleget.
zefmelody Creative Commons License 2001.01.19 0 0 566
Jaaaaaa, még annyit: sajnálom a sok szerencsétlent, aki mindent elhisz, amit összehordanak a magukat jólinformáltnak kikiáltók, és aszerint itélik meg Jimmyt. Nekik valószinüleg az a lényeg, legyen kit mocskolni. Talán ezért nem győződnek meg róla, igaz e a hir ami alapján véleményt alkotnak. Meg hát Magyarországon sok prűd ember szégyenli elmondani úgy szivből amit érez. Megtette ezt helyettük Jimmy. Ők meg azt hiszik a mocskolódástól olyan "keménytökű"-nek látszanak. Kifelé: csak semmi érzelgősség - gondolják. Hát nem álszentes ez egy kicsit ????
koki Creative Commons License 2001.01.19 0 0 565
közönséget kiszolgálni, és értéket továbbitani, átadni, hordozni, nos ezek különböző dolgok.
zefmelody Creative Commons License 2001.01.19 0 0 564
Nem értem a mocskolódókat, mi készteti őket. Hiszen Jimmy (mig élt) azt nyújtotta a közönségnek amit az elvárt tőle. Ettől volt a választott királyuk. A sikert minden civilizált társadalomban pénzben mérik. Azt hiszem nem vagyok egyedül azzal a véleménnyel, hogy nem jó, ha bizonyos emberek rá akarják erőszakolni véleményüket, izlésüket másokra. Van olyan felnőtt a társadalom Magyarországon is, el tudja dönteni, mit tart arra érdemesnek, hogy pénzt adjon érte. Nekem pl. azért volt szimpatikus, mert nem akarta ránk eröltetni magát, alternativát nyújtott a mai "zenei" devianciákkal szemben. Lehetett választani és a lemezei eladási statisztikái mutatják, hogy sokan éltek ezzel a választási lehetőséggel. Véleményem szerint azért volt nagyon jó zenész, mert könnyedén és szivvel csinálta úgy, mint a Benko.
sukka Creative Commons License 2001.01.19 0 0 563
Üdv jimmysták!

Megkértek rá, hogy fikázzam kicsit Jimmyt. Az ok: Sinkovits Imre kicsit nagyobb kaliberű személyiség volt, ehhez képest a médiában Jimmyhez viszonyítva nudlit foglalkoznak vele most, hogy meghalt szegény. Persze szerény mivolta tiltakozna is a felhajtás ellen, Ő megelégszik egy fejhajtással is. Remélem mindenki figyelt: feJhajtás nem feLhajtás!!!!!
Szóval Jimmy vazze: a fegyver nem játék, aki olyan hülye hogy ezt nem veszi figyelembe, az haljon meg (és Jimmy meghúzta a ravaszt és meghalt).

koki Creative Commons License 2001.01.19 0 0 561
1. Nem tom, minek reagáltok erre a bartis úrra, nem kéne reagálni.

2. királynak mindent lehet? Azt hiszem félni kezdek...

DRT Creative Commons License 2001.01.19 0 0 560
én, mint hekker? neked az egész életed egy tévedés lehet kisfiam...én itt részemről be is fejeztem, hogy továbbra is a te szintedre alacsonyodva írogassak, szórakozz tovább ahogy akarsz selejtkém, én meg legfeljebb majd tovább moderáltatlak...
Előzmény: bartis zoltán (559)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!