Keresés

Részletes keresés

szaki2_d Creative Commons License 2006.01.30 0 0 4602
Fogadni merek bármiben, ha megjelenik a diablo 3, akkor a sok divat rögtön abbahagyja a wowozást, és "újra" el kezd diablozni. A dio2 legnagyobb problámája a grafika volt. De ennek ellenére én még MOST IS játszok vele. Igaz, már nem olyan intenzíven.

Dio3 lesz, csak még kell várni a megjelenésére pár évet (2-3 évet szvsz). Én sem örülnék neki, ha mmo-s lenne.
Előzmény: Spartan hoplite (4591)
gyrmur Creative Commons License 2005.12.18 0 0 4601

Szia!

Ilyen patch nincs. Nem fogsz lelni.

Amire szükséged van az 2 db serial key.

3k HUF -ért bárhol kapsz, ahol ilyesmit árulnak.

Egyébként meg 1.11a van a bnet -en.

 

Lehet, hogy nem hihető a számodra, de ott mindenki megvette a cuccát, máshogy nem megy.

 

Javaslom 1x -re legalább 3 db D2+LoD beszerzését :-)

Előzmény: bmw2005 (4600)
bmw2005 Creative Commons License 2005.12.18 0 0 4600

Sziasztok! NEm tudtok nekem battle netes patchot küldeni h eredeti CD nélkül is tudja játszani? (bmw2004@freemail.hu) Sürgős lenne! Előre is köszi!

 

(Diablo2 Lod, 1,10V )Hez kellene.

cino25 Creative Commons License 2005.12.01 0 0 4599
De csak a HC karakterek halnak meg véglegesen nem?
Előzmény: gyrmur (4598)
gyrmur Creative Commons License 2005.12.01 0 0 4598

Szia!

 

Bihus már soxor megtette ezt. Olyan HC -s módra, tehát nem szabad közben meghalni. Mindenféle trükkjei vannak/voltak. Smiterrel egyedül, armorokat cserélgetve... meg ilyenek. Én még mindig félek odamenni, így is túl sűrűn hallnak a karijaim.

Előzmény: cino25 (4597)
cino25 Creative Commons License 2005.11.30 0 0 4597

Sziasztok!

 

Van a WoW-nak is topic-ja. Légyszi ott beszéljétek meg. Köszi.

Van valaki aki az Uber-eket már lenyomta?

 

Üdv,

 

Cino

ToAd Creative Commons License 2005.11.30 0 0 4596
igaz, egyet értek. A warcraftnak már elég nagy történelme van (habár én magam nem vágom annyira, csak a bárataim szokták mesélni néha hogy ki kicsoda és mit csinált, onnan ragad rám valami).  de szerintem azért bele lehet vágni a wowoba a warcraftok ismerete nélkül, nade kérdem én, van-e ilyen ember? :)
Előzmény: Spartan hoplite (4595)
Spartan hoplite Creative Commons License 2005.11.28 0 0 4595

A wownak a warcraft alapozta meg a sikeret,en peldaul marciusban meg diabloztam,majusban neki ultem a warcraftnak,az a regi szar grafiakju jatek vagyis a storyja ugy megfogogott hogy juniusba mar wowot rendeltem,de a warcaftal mai napig is jatszok es kepes vagyok orakig olvasni es vitazni a warcraft tortnelemrol,mert ez mar az:d,ezelott semmiylen fantasy nem fogott meg ennyire,abszolut tortenelmi alapu strategiakkal jatszottam,szoval a wowot nem eleg elkezdeni,elotte warcraftot kell jatszani:D!!!!

Bocs a offert ezt le kellett irni 

Előzmény: ToAd (4593)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.28 0 0 4594

 Bocs! :-)))) Tényleg, nem is tudom, minek írtam barbárt. Valahogy a havas tájékokról rögtön ez jutott eszembe, pedig láttam, hogy mélynövésű volt a fickó. :-)) Hát, talán még lehet egy törp fajhoz tartozó barbár is, vagy a WoW-ba ne keverjem más szerepjátékok szabályait?

 Akkor még gyorsan megemlíteném azt a szökkenő-száguldó-harcololó párduc(?)-asszonyt... az már hab volt a vizuális élvezetek tortáján. :-)

 Télleg, az ilyen promo-cuccokat le lehet tölteni, nem? *reménykedve*

Előzmény: Raphael (4592)
ToAd Creative Commons License 2005.11.28 0 0 4593

HI!

 

Nem akarok offolni, de szerintem a hunterek számát az 1,7-es patch dobta fel, legalább 50%-al :)

Amúgymeg, szerintem azután nyilatkozz a wow-ról miután kipróbáltad, mert sokan ott "szúrták" el, hogy kipróbálták, és elkapta őket a játék feelingje, és azóta is jáccák... Valamint, a wow nagyon jól jáccható egyedül is, nem kell folyton csapatban menned, úgy igazából, komolyan csapatba menni csak a 60as szint elérése után kell.

Raphael Creative Commons License 2005.11.27 0 0 4592

"a hóviharban sétáló barbártól és a medvéjétől a székről majd' leestem"

 

Az torpe te.  Amugy szerintem is megdobta az a video vagy 50%al a torpe hunterek szamat - engem is beleertve :)

Előzmény: Törölt nick (4589)
Spartan hoplite Creative Commons License 2005.11.27 0 0 4591

Lesz diablo 3???:D

Anno en is rengeteget jatszottam a diabloval,hihetetlen volt nem lehetett megunni,utoljara ez ev elejen jatszottam a 2-sel:D,de aztan jott a wow ami mindent elsoport,azota fanatikus wowos vagyok,de azert egy diablonak nagyon orulnek...

Remelem en is,h. nem onlinbe lesz es a blizzard nem esik abba a hibaba,h. a nagy sikeren felbuzdulva csinalnak 2 ugyanolyan jatekot aminek csak a storyja mas,de a wowos grafika mindenkep elony lenne a diabloban is es meg jonehany ujitas

szaki2_d Creative Commons License 2005.11.26 0 0 4590
Nekem az 1,11 állandóan lefagy.
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.26 0 0 4589

 Tudom, hogy le vagyok maradva, de én csak tegnap láttam először a WoW egyik promo videóját a tévében, és lenyűgözött - a hóviharban sétáló barbártól és a medvéjétől a székről majd' leestem. De nagyon remélem, hogyha esetleg készítenek Diablo 3-at, akkor abból nem fognak egy csak interneten elérhető játékot készíteni, mert ez esetben én automatikusan kiesek a vásárlók köréből. Én egyedül szeretek játszani, hosszan el szoktam tökölni a városban az árusoknál, összevissza rohangálok a pályákon... egy csapat már rég megőrülne tőlem. A multiplayer hidegen hagy (meg internetem sincs otthon).

 És lehet, hogy hülyeség, de nem vagy oda a valósághű, három dimenziós, zoom-olhatós, körbeforgatós, satöbbis grafikáért. Kicsit konzervatív vagyok, de az én kedvenceim a Diablo 2 ujjnyi nagyságú figurái, akiket csak felülről-hátulról láthatunk - mert a háttér ilyenkor rajzolt, szép, gazdag - és a 3D-s felbontás ezt nem képes visszaadni nekem. De naivitás lenne azt hinnem, hogy a Blizzard nem fog haladni a korral.

Előzmény: Bonti (4588)
Bonti Creative Commons License 2005.11.03 0 0 4588

Kicsit off, ennyi:

 

"Jómagam anno több évet töltöttem el a Diablo 1 és 2 társasága mellett bneten, így engem is figyelemfelkeltően ösztönöz az alábbi hír. Egy ex-Blizzardos csapattag ugyanis előállt egy pletykával, mely szerint a Diablo 3 egy WoW féle MMORPG lesz, melyben a pokoli teremtmények megszállják a világot. Chris Hartgraves szerint egyébként a Blizzard a közelgő BlizzCon-on mutatja majd be a Diablo 3-at, mint a show nagy meglepetését. Így lesz? Ki tudja. Mindenesetre én személy szerint nem örülnék az MMO-s kilétnek."

Előzmény: kisszszoros (4587)
kisszszoros Creative Commons License 2005.11.02 0 0 4587
legalább nagyvonalakban vázold légyszi, mert itten a GAME tiltott szó :-(
Előzmény: Gonosz Csiga (4586)
Gonosz Csiga Creative Commons License 2005.10.30 0 0 4586
Ugyan már erősen leálltam a Dio-ról, de azért ez a cikk... :-(

http://www.gamestar.hu/kommentek.php?sid=18965
Brasero Creative Commons License 2005.10.28 0 0 4585
A képlet tényleg ez és csak az íj fizikai sebzésére vonatkozik. De szerintem rosszul olvasod, minden 100 pont dex után nő meg 100%-al (ot a végén a 100-as osztás). Ja, és ezt külön-külön kiszámolja a fegyver min és max sebzésére és lefelé kerekíti egészre.
Előzmény: OutSider (4580)
Bihus Creative Commons License 2005.10.27 0 0 4584

Nem, a sebzés képlete ennél jóval bonyolultabb.

 

Aki tud németül/angolul, annak ajánlom a www.indiablo.de oldalt, tips & tricks >> calculators fül alatt van egy sebzés-kalkulátor 1.10-hez /1.11 ugyanaz/, ami tökéletesen korrekt, a valós sebzésedet számolhatod ki vele, még egy bugra is felhívja a figyelmedet...

Előzmény: OutSider (4580)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.26 0 0 4583
 Beszélgettem én vele orrvérzésig, de nekem az jött le, hogy mint a Diablo bérgyilkosai általában, az eltévelyedett mágusok meg a gonosz ellen küzd úgy általában. Tehát, hogy is volt ez? Szvsz te tudod... :-)
Előzmény: kisszszoros (4582)
kisszszoros Creative Commons License 2005.10.26 0 0 4582
mi a története? állítólag abban van a titok, hogy miért tűnik el... beszélgess előtte vele :-)
Előzmény: Törölt nick (4581)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.26 0 0 4581

 Nálam első az amazon, utána jött az assassin. Szeretek a Strafe-fel sunyulni, nagyon brutál módon irtja az ellent.

 Technikai kérdés: van Kurast-ban egy assassin NPC, Natalya (akiről el lett nevezve egy set, a Natalya's Odium, amelyet elég régóta próbálok összeszedni...). Na, miután végzek a Travincal-ban a tanács tagjaival, és már csak Mephisto van hátra, azt veszem észre a városban, hogy a nő köddé vált. Már rengetegszer végigvittem a játékot, de szinte mindig azt várom, hogy az egyik sarokból előkerül, mint egy áruló bérgyilkos. :-)

Előzmény: OutSider (4580)
OutSider Creative Commons License 2005.10.26 0 0 4580

Szoval van egy ilyen képlet:

Weapon DAM= DAM*(DEX+100)/100

 

Ebből a képletből látszik valóban, hogy a DEX mennyire számít a bowazonnak, de azt hittem, hogy kapok minden 100DEX után +100% sebzést is :)

 

Egyébként ez csak a kari neve :)))

 

Nekem is az assasin a kedvencem.

Előzmény: Törölt nick (4579)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.26 0 0 4579

 Azt nem tudom, hogy duplázódik-e, de az tény, hogy a dexterity növelésével nő a sebzés is. Szerintem azért a duplázódás túlzó hír.

(Szia, Catti-brie, Bruenor lánya, mondd, most románcolsz Drizzt-tel, a legjobb fej sötételffel, vagy szabad a préda? :-)))

Előzmény: OutSider (4578)
OutSider Creative Commons License 2005.10.26 0 0 4578

Sziasztok,

 

HC amazonnal kezdtem nemrég, olvastam valahol, hogyha a nyilas kariinak 100+ a dex. akkor a dam. a duplája lesz.

Ennek ellenére a statban. nem duplázódott. Most a stat hamis, vagy az info?

 

üdv

Cattie-brie :)

HalfDemon Creative Commons License 2005.10.26 0 0 4577
En most (mikor eppen van idom jatszani) nekroval a csontik + life trap kombot favolom - ofenziv mercel elegge jol aprit. :) 
Előzmény: kisszszoros (4576)
kisszszoros Creative Commons License 2005.10.03 0 0 4576

Ahoi!

 

Milyen nekro skilleket érdemes csúcsrajáratni?

summoner golemista+ iron maiden jó stratégia?

Bihus Creative Commons License 2005.10.01 0 0 4575

Mindenkinek nagyon lagos sajna :(

 

Nehéz játszani.

Előzmény: gyrmur (4574)
gyrmur Creative Commons License 2005.10.01 0 0 4574
Nos, asszem egy időre abbahagyom. Most vesztettem el 1 hónapon belül a 6. 8x szintű HC karit. Akkora a lag nekem, hogy a karim áll egyedül, egy sikoltassal meghal, majd par masodperccel kesőbb megjelennek körülötte az enemyk. És mostanság nincs olyan, hogy fekete fal, helyben sétálás, varázslatot nem tudok használni, alig sebződik az ellen, vagy ilyesmi, ami figyelmeztetne. kezdhetem 7-edszer 0-áról a laddert...majd.
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.29 0 0 4573
 Jártál már a Diablo-hu-n? Ott van egy Tudás Fájának nevezett bölcsességgyűjtemény, és szerintem a druida skilljeit is alaposan elemzik. Sajnos sokat segíteni nem tudok, az én kedvencem az amazon (toronymagasan), utána meg a bérgyilkos. A druidával próbáltam már játszani párszor, de hamar feladtam.
Előzmény: egérpad (4572)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!