Keresés

Részletes keresés

blablacko Creative Commons License 2002.01.05 0 0 908
osztálytársaim

lesz osztálytalálkozó...
majd jelentkezem

blabla

Törölt nick Creative Commons License 2002.01.04 0 0 907
BOLDOG 2002-T MINDEN KEDVES EMBERNEK, AKINEK KÖZE VAN/VOLT/LESZ AZ LKG-HOZ.

cicafül

Előzmény: blablacko (906)
blablacko Creative Commons License 2001.12.21 0 0 906
kellemes karácsonyt és boldog új évet kívánok mindenkinek aki leős volt van vagy lesz, illetve, mindenkinek aki ismer leőst vagy olvassa a topicot...

blabla

Törölt nick Creative Commons License 2001.11.26 0 0 905
nem volt ott.
Előzmény: hájjack (903)
hájjack Creative Commons License 2001.11.25 0 0 904
Hello!

Azt hittem, hogy a Dobranszk(i)-féle "AAAAAHHHH" osztalyba jartal. U:H.

Előzmény: Ganimedes (886)
hájjack Creative Commons License 2001.11.25 0 0 903
hello!

Heimann-t ugyan nem ismertem, viszont 90/92-ig szerintem volt rendes nyelvi oktatas.
Fazekas elzavarasaval(?) kezdodott a zulles...
Harvey Schenker(?) meg ott volt 94-ben? Hatalmas nagy arc volt/van. :)
Perosane Halmai Zita nemetet tanitott akkortajban, mondjuk hamar vilagga ment a ferjevel, kesobb a pazmanyon talalkoztam vele, ott tanitgatott.

udv:hajjack

Előzmény: Ordas Farkas (888)
hájjack Creative Commons License 2001.11.25 0 0 902
Hello Mindy!

Hozzatok csak gyonyoru lanyok jartak, azt hiszem egy Natalia nevu lany is. :) Nem tudod veletlenul mi van vele? Mar a vezeteknevet is elfelejtettem. :(

udv:retro :)


mauzi Creative Commons License 2001.11.23 0 0 901
> hááát nam tudom, én nem sok tanárt csókolgatnék,
> ne vedd zokon, de téged meg főleg nem...

nem veszem zokon, csak nem pontosan ertem.

Előzmény: blablacko (899)
blablacko Creative Commons License 2001.11.23 0 0 900
hopplá

900

blabla

blablacko Creative Commons License 2001.11.23 0 0 899
mauzi

hááát nam tudom, én nem sok tanárt csókolgatnék,
ne vedd zokon, de téged meg főleg nem...

blabla

sP Creative Commons License 2001.11.22 0 0 898
Mindy!

Ez volt az az osztálytalálkozó, amiről én qrvára lemaradtam? :(

Szombaton hívtam fel a Rudit, hogy ugye ma lesz?
Miután sikerült felkeltenem:
Nem, tegnap volt.

Próbált vígasztalni, hogy jövőre is lesz. :(

Sajnálom a dolgot rendesen. Nincs kedved esetleg mailben megírni, hogy milyen volt, kik voltak stb? :-)

Ja, és nick szerint biztos nem ismersz tehát:

Péter
(Aki az elötted lévő padban ült.)

Előzmény: Ezüstke (893)
mauzi Creative Commons License 2001.11.22 0 0 897
azt meg kulonosen utalom, hogy a hetedikesek meg "csokolom"-ot koszonnek

grrr, hatevfolyamos gimnazium

Előzmény: mauzi (896)
mauzi Creative Commons License 2001.11.22 0 0 896
... egyebkent en is oregszem, mint a fene :(((
Előzmény: mauzi (895)
mauzi Creative Commons License 2001.11.22 0 0 895
> azért a tanároknak sokkal nyugodtabb élete van, és persze nem szabad elfelejteni, hogy az egész nyarat munka nélkül töltik el.
> legfeljebb kemény munkaként elmennek egy-egy táborba, amiért még pénzt is kapnak...
> szegény közalkalmazottak.
> ;-(((

bar nem vagyok kozalkalmazott, (ha'l Istennek) de - mivel ugye en is kozepiskolaban dolgozom - tanusithatom, hogy a tanarok elete nem csak moka es kacagas ;)

Előzmény: blablacko (894)
blablacko Creative Commons License 2001.11.22 0 0 894
akkor csak mi öregszünk...
asszem én most úgy nézek ki ahogy majd tíz év múlva kellene kinéznem :-(
azért a tanároknak sokkal nyugodtabb élete van, és persze nem szabad elfelejteni, hogy az egész nyarat munka nélkül töltik el.
legfeljebb kemény munkaként elmennek egy-egy táborba, amiért még pénzt is kapnak...
szegény közalkalmazottak.
;-(((

blabla

Előzmény: Ezüstke (893)
Ezüstke Creative Commons License 2001.11.21 0 0 893
Sziasztok!
Pénteken osztálytalkozónk volt, az ofő, Dorogi volt ott meg a Piró, a tanárok részéről. A Piró pont úgy néz ki, mint 10 éve. Nem semmi. A Dorogi sem változott semmit.

Egész el vagyok képedve.

M.

Törölt nick Creative Commons License 2001.11.20 0 0 892
az a könyv még akkor is ott volt, amikor a Ti termetek már a mi osztálytermünk volt utánatok. Jól bírta a gyűrődést meg az időjárás viszontagságait.. vajon még ott van :)) ?
Előzmény: blablacko (891)
blablacko Creative Commons License 2001.11.11 0 0 891
nekem meg nem tudom, hogy miről de az jutott eszembe mikor vki kidobott az osztályunk ablakából egy Magyar Irodalom tk-t ráadásul még egy zsinór is volt rákötözve és felakadt ez egyik fára(ez asszem harmadikban volt) mindenesetre mikor érettségiztünk akkor is ott lógott az udvar egyik fáján

blabla

Jazzman Creative Commons License 2001.11.07 0 0 890
Na, jo, hogy emlitetted V.Zs-t! Ugy tudom, valami szakacsfele lett belole...
Mindenesetre Dorogi tanarno turain jo kis marhasagokat tudott osszehozni...

Az egyik legjobb az volt, mikor Dorogi mami elvegeztetett vele egy turavezetoi tanfolyamot. Levizsgazott belole sikeresen, kovetkezeskepp szolt Dorogi maminak, hogy mostan akkor mar eleg a nyugdijas turakbol, a kovetkezo turat akkor majd o - mint turavezeto - szervezi, de keszuljunk ugy, hogy csak a gyakorlott turazoknak fog szolni. Na, mindannyian megrettentunk rendesen... :o) Szoval a tura kezdete utan masfel oraval meg mindig Esztergom korul keringtunk, mert nem talaltuk a helyes utat... :o)

Előzmény: Gyurma 77 (863)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.26 0 0 889
ki lehetsz??? :))
Előzmény: Ordas Farkas (888)
Ordas Farkas Creative Commons License 2001.10.25 0 0 888
Némi kiegészítés egy egykori ODB titkártól (94-98)
haha, milyen dolgok voltak ezek....

na mindegy szóval csak annyit, hogy miután valamennyire szakmabeli lettem nyugodt szívvel állíthatom, hogy pedagógiai szemeszögből nézve semelyik angoltanár nem mutatott fel semmit.... a lektorokkal jobban el tudtak szórakozni a csoportok, ezért általában jobban is szerették őket, de a hazájukból hozott nyelvtani tudáson kívül semmit sem tudtak, nem volt képesítésük sem... Heimann-t (így írják) tényleg sajnáltam én is, mert csak a halála utána derült ki róla egy csomó olya dolog, amit ha akkoriban tudtam volna biztos másképpen viszonyulok hozzá.... bár persze tanítani akkor se tudott volna....
na csak ennyi voltam. Üdv!

Előzmény: Törölt nick (856)
Löszy Creative Commons License 2001.10.25 0 0 887
Ó, mi voltunk vele '97-ben Görögországban 10 napot :)
Ööö... khmm... jó volt :)
Előzmény: Törölt nick (885)
Ganimedes Creative Commons License 2001.10.25 0 0 886
Gondolkoztam rajta, de nem az én osztálytársaim voltak, legalábbis én nem emlékszem rá. Egyébként szerintem elég szórakoztató lehetett Jaróval kirándulni, amilyen őrült az a nő!
Előzmény: hájjack (884)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.25 0 0 885
te jó ég, milyen lehet jaroszlavával kirándulni... brrrr...
Előzmény: hájjack (884)
hájjack Creative Commons License 2001.10.23 0 0 884
Melletrafaltam: Szilvasvaradra

:)

hájjack Creative Commons License 2001.10.20 0 0 883
Szia Ganimedes!

Veletlenul nem a te osztalyodbol ment el ket arc a jaroszlavaval Pecsre kirandulni? Tudod, istallojelenet stb. :)))

Ha melletrafaltam, hummm....

Udv:h

Előzmény: Ganimedes (834)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.19 0 0 882
na fiúk elég az autótémából, tessék rendesen viselkedni :))

inkább azt mondja meg valaki, láttátok-e már,hogy mennyien vannak az osztálytársakon! egy csomó leöveys. Nem tudja valaki belinkelni ezt a címet, hogy ide is ellátogassanak?

cicafül

Előzmény: hájjack (881)
hájjack Creative Commons License 2001.10.19 0 0 881
K. Blacko!
Adtam mar el kocsit vizsga nelkul, nem nagy etvasz, igaz mostanaban csak nehezitik az ember dolgat. A vizsgadijat kell rakolteni, ertsd mar meg! Nem balekokat keresek, foleg nem itt! Az osszes hibat kijavittattam, ezt vilagosan leirtam. Ha ennyire erdekel, keress meg nyugodtan! :))
Előzmény: blablacko (880)
blablacko Creative Commons License 2001.10.15 0 0 880

OFF
hájjack

bocs, nem akartam megbántani a kocsidat, tudom, hogy mindenkinek az a csúcs ami van...
mondjuk nekem nem, de a vágyak azok most nem számítanak...
de tényleg nem ér semmit egy olyan kocsi aminek nincs vizsgája, ezt szerintem még Te is sejtetted valahol csak magadnak sem merted bevallani, gondold végig vevő szemével...
"""mondjuk""" megveszem százért és el akarom vinni vizsgára, akkor tuti, hogy rá kell költsek még vagy százat mire sikerül átmennije, de az a száz az lehet kettő is vagy három vagy akármennyi... hát akkor inkább keresek egy másikat (persze csak ha elhivatott vagyok a típus mellett), amit odaadnak eleve ennyiért vagy esetleg kevesebbért

ON

all

mi a helyzet a Leőben???
vki írjon már inkább a suliról!

blabla

Gyurma 77 Creative Commons License 2001.10.12 0 0 879
Hát... Én nem vagyok naprakész a használtautó-árakkal, de szerintem... akármilyen versenyt is nyert meg (vagy nem), én szégyellnék 280.000 rugót kérni érte. Mondom, nem pontosak az információim, de azért 280 millió egy autóért... Na nem azért, mert francia (persze azért is), vagy használt, de mégis. Persze, ha így felmentek az árak a tudtom nélkül, akkor én kérek elnézést. :)

Blabla Nagyon sajnálom hogy kihagytam a mozizást... Majd még írok ide, csak ezt az észrevételt nem tudtam szó nélkül hagyni. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!