Keresés

Részletes keresés

TZiky Creative Commons License 2006.11.05 0 0 3258
"ha minden dohányos érzékeny szociális beállítottsága segítségével respektálná a környezetét, nem kellene ezen pörögni, egyáltalán fel sem merülne, hogy ki hol és milyen körülmények között dohányozhat, vagy nem dohányozhat."
ha minden nemdohányos érzékeny szociális beállítottsága segítségével respektálná a környezetét, nem kellene ezen pörögni, egyáltalán fel sem merülne, hogy ki hol és milyen körülmények között dohányozhat, vagy nem dohányozhat.

Üdv:
TZiky:-))
Előzmény: em (3246)
bejuma Creative Commons License 2006.11.05 0 0 3257
Semmi nincs. A te dolgod. Csak tartsd magadban a füstöt - és ki nem tesz rá, hogy bagózol-e.
Ha ezt eddig is így csináltad, akkor rád nem vonatkozik a címben hozott jelző.
Előzmény: Stms (3256)
Stms Creative Commons License 2006.11.05 0 0 3256
És akkor mi van? Bagzunk, függők vagyunk. Na és?
Előzmény: bejuma (3255)
bejuma Creative Commons License 2006.11.05 0 0 3255

Én ezen már tényleg csak röhögök.

 

Ja, az emberek kínjukban gyakran teszik ezt.

Elég kínos lehet függőnek lenni...és belátni azt, hogy a szokás ural téged.

Előzmény: Törölt nick (3251)
bejuma Creative Commons License 2006.11.05 0 0 3254

Továbbá: semmi közöd mások szokásaihoz

 

Addig, amíg másokat nem zavarsz vele, másoknak nem ártasz vele, így igaz. De a dohányzásról ez nem mondható el. Mert ártasz vele és zavarsz vele másokat.

Előzmény: rali (3250)
bejuma Creative Commons License 2006.11.05 0 0 3253

Pajtika, majd ha az nyilvánvaló és egyértelmű, jól leolvasható betűkkel rá lesz írva minden nemdohányzóra, hová is tartozik állományilag - akkor majd mejd helyénvaló lesz a dumád.De addig?Addig csak ökörség.

 

Addig, amíg nincs minden nemdohányzóra jól olvasható betűkkel ráírva...addig kezelj mindenkit úgy, hogy nemdohányzó. És ne dohányozz a jelenlétükben, hacsak nem kimondottan dohányzóknak fenntartott helyen vagy. És ebben az esetben nem kapos meg a címben hozott jelzőt.

 

Nem tudom, mennyire látszik egy dohányzón, hogy dohányzik.

 

Hát, ha valakinek égő cigaretta van a kezében, amibe időnként beleszív és füstöt ereget utána, nyugodtan tételezd fel az illetőről, hogy dohányos.

 

Még nálad sokkal hülyébbek is rögtön látják.

 

Egész biztosan az a hülye, akit lehülyézel?

Előzmény: rali (3248)
Stms Creative Commons License 2006.11.04 0 0 3252
Én istenuccse megpróbáltam. De odajött egy faszi (aki eredetileg 20 méterre volt, és a szél is felőle fújt), és nekiállt hőbörögni. Hát lehet így nyugodtan?
Előzmény: em (3247)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.04 0 0 3251
Én ezen már tényleg csak röhögök.
Előzmény: em (3247)
rali Creative Commons License 2006.11.04 0 0 3250
Csirkebogaram, hagyjad ezt a függő dumát -nem ide tartozik, a te bajodhoz semmi köze, ebben a kontextusban érdeketelen.Továbbá: semmi közöd mások szokásaihoz.

Ötödször vagy hatodszor égsz be a csúsztatással is - pont teneked kellen e szó megpendítésétől is mereven tartózkodni.

Végül és utoljára: be kell azt is látnod, ha ötven kört rohansz az udvaron mérgedben, igazad akkor sem lesz.Mert nem lehet.Hibás elgondolás alapján pofátlankodsz - és még gondolkodni se vagy hajlandó.Na, ez a szomorú, mármint rád nézve.
Előzmény: em (3247)
rali Creative Commons License 2006.11.04 0 0 3249
Fordíts a tételen - márha ez nam haladja meg az amúgy roppant szűkreszabott képességeidet: ha nem törvény tiltja, milyen alapon rovod meg a törvényesen dohányzót?

Te, nem az erdőben vagy egy szutyok barlangban élsz egyedül.Más és mások is vannak a világon.Ideje lenne észrevenned.
Előzmény: em (3246)
rali Creative Commons License 2006.11.04 0 0 3248
Pajtika, majd ha az nyilvánvaló és egyértelmű, jól leolvasható betűkkel rá lesz írva minden nemdohányzóra, hová is tartozik állományilag - akkor majd mejd helyénvaló lesz a dumád.De addig?Addig csak ökörség.

Nem tudom, mennyire látszik egy dohányzón, hogy dohányzik.Még nálad sokkal hülyébbek is rögtön látják.
Előzmény: em (3246)
em Creative Commons License 2006.11.04 0 0 3247

szánalmas, hogy próbáljátok magatokat védeni üres szavakkal, csúsztatásokkal.

az érdemi válaszok valahogy elmaradnak mindig. nem értem miért? :)))

 

elhiszem, hogy nehéz belátni, hogy függtök valamitől, és azt is lehet, hogy nehéz elfogani, hogy bizony sok embert zavar az, amit tesztek, és ettől nem vagytok népszerűek sokak körében. de ez ellen nem azzal kellene védekezni, hogy leköpköditek azt, aki szólni mer.

miért nem lehet úgy dohányozni, hogy az másokat ne zavarjon?

Előzmény: rali (3242)
em Creative Commons License 2006.11.04 0 0 3246

viszont ha olyan helyen dohányzol, ahol a törvény kifejezetten nem tiltja, mégis zavarsz vele másokat, addig ne csodálkozz, ha pofátlannak fognak tartani. érthető?:))))

 

pont ez miatt a magatartás miatt kell agyonszabályozni a dohányzást. ha minden dohányos érzékeny szociális beállítottsága segítségével respektálná a környezetét, nem kellene ezen pörögni, egyáltalán fel sem merülne, hogy ki hol és milyen körülmények között dohányozhat, vagy nem dohányozhat.

 

 

Előzmény: rali (3245)
rali Creative Commons License 2006.11.04 0 0 3245
Egyelóre ott dohányzom, ahaol ezt törvény nem tiltja.Érthető?
Előzmény: em (3237)
rali Creative Commons License 2006.11.04 0 0 3244
Továbbá: csúsztattál, nem le vagy hülyézve (bár kijárna neked), hanem a hülyeségeidet említettem.
Előzmény: em (3235)
rali Creative Commons License 2006.11.04 0 0 3243
Mielőtt még tovább ragozod ezt a lapos közhelyet, közlöm, a mionősítés renoméfüggő.
Előzmény: em (3235)
rali Creative Commons License 2006.11.04 0 0 3242
Te, nem lehetsz ennyire korlátolt.Ehhez már dühöngő rosszindulat kell.

Hány helyen is tiltották meg törvénnyel a dohányzást mostanság?És ezek a tiltások mekkora előrlépések a sok évtizednyi lappangás után?

Obligón kívül kerültél.
Előzmény: em (3238)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.04 0 0 3241

általánosítani pedig kell

 

Ezzel eleve komolytalanná válik a további párbeszéd Veled ( nem mintha eddig nem lett volna az... ).

Előzmény: em (3231)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.04 0 0 3240
Amúgy úgy tűnik elég fontos ember vagyok, ui. már kiragadott szavakat is idéznek tőlem. Ha másért nem, már ezért megérte élni.
Előzmény: Törölt nick (3239)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.04 0 0 3239

Miért ne használhattam volna, amikor a viselkedésed enyhén szólva is kimeríti a szó fogalmát. Szerinted talán nem?

 

Előzmény: em (3231)
em Creative Commons License 2006.11.04 0 0 3238

"Rengeteg törvényi dolgot elértetek mostanában"

 

még szerencse, hogy te nem általánosítasz, mert az hülyeség, ugye? :-)))))))

Előzmény: rali (3233)
em Creative Commons License 2006.11.04 0 0 3237

igen, dohányozz is csak kedvedre, csak lehetőleg jó távol mindazoktól akiket ez zavar.

 

Előzmény: rali (3233)
em Creative Commons License 2006.11.04 0 0 3236

remélem el is olvastad, mert válaszolni még mindig nem válaszoltál rá.

 

(gy.k: Juszuf 3221-es hozzászólásában használta azt a támadás kifejezést, amit idéztem, ha esetleg nem olvasnál figyelmesen)

Előzmény: rali (3232)
em Creative Commons License 2006.11.04 0 0 3235

lehet azzal érvelned, hogy lehülyézel, de sajnos ezzel magadat minősíted.....

 

amúgy meg: :))))))))))))))))))))))))))

Előzmény: rali (3234)
rali Creative Commons License 2006.11.04 0 0 3234

" általánosítani pedig kell, mert nem beszélhetsz egyedileg az összes dohányzóról. "


Te meg ne sértődjél meg nagyon, ha valakik nagyon zokon veszik a hülyeségedet.
Előzmény: em (3231)
rali Creative Commons License 2006.11.04 0 0 3233
Nem tudom, hogy miért lenne kötelező a dohányosnak állandóan alkalmazkodni, a nemdohányosnak meg arcátlanul követelőzni.Nekem jogom van a dohányhoz, ahhoz is, hogy e jogommal csorbítatlanul éljek.

Rengeteg törvényi dolgot elértetek mostanában - de ez nem elég, még itt is tahó, tapló paraszt módon provokáltok.

Előzmény: em (3231)
rali Creative Commons License 2006.11.04 0 0 3232
So long, goodbye:

Előzmény: em (3231)
em Creative Commons License 2006.11.04 0 0 3231

bocs, de nem én használtam a támadás szót, hanem Juszuf kb 5 hozzászólással alább, úgyhogy ezen nekem nem kell mélázgatnom (de kösz a tanácsot):

"Az a baj, hogy hasonlóan NoCigi és em kollegához, rögtön támadsz, "

 

ellenben a kérdésre nem válaszoltál... vajon te már elgondolkodtál ezeken?

 

általánosítani pedig kell, mert nem beszélhetsz egyedileg az összes dohányzóról.

az ember azzal szembesül, hogy megy az utcán, képébe fújják a füstöt, bemegy az irodaházban a wc-be, füstszag van, stb.  Ha az ember azt tapasztalja, hogy a dohányosok a tapasztalata szerint legtöbbször nem vesznek tudomást arról, hogy káros szokásaikkal másokat is zavarnak, akkor le kell vonni azt a következtetést, hogy a dohányosok ilyenek. Ez nem azt jelenti, hogy nincs kivétel, nyilván van, de a csoport 80-90%-ára igaz. Örülj neki, ha te már eljutottál odáig, hogy a fennmaradó 10-20%-hoz tudsz tartozni.

 

 

Előzmény: rali (3230)
rali Creative Commons License 2006.11.04 0 0 3230
Igen - rögtön eszembe is jutott, hogy ez az egytallóra általánosítgatás, amit ti műveltek, mennyire primitív dolog részetekről.

Te használtad a kifejezést: támadás.
Na, ez egy olyan pont, amin kéne méláznod egy kicsit.Vagy nem is kicsit.
Előzmény: em (3229)
em Creative Commons License 2006.11.04 0 0 3229

Azon már elgondolkodtatok, hogy vajon a nemdohányzók miért "támadnak" folyton titeket? (ti=dohányosok).

Lehet, hogy esetleg van valami oka? Lehet, hogy összefüggésbe hozható azzal, hogy a dohányosok eme szokásukkal -ezek szerint tudtukon kívül- rendkívül zavaróan hatnak környezetükre?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!