Keresés

Részletes keresés

N___ Creative Commons License 1999.04.15 0 0 14
Az emailcimed ugye a farkad hosszának szorzata az IQ-dal az orgazmusaid hatványán?
Előzmény: sári (12)
Gyötör Creative Commons License 1999.04.15 0 0 13
Háááát....
főiskolás tapasztalataim szerint -néha nem kis megrökönyödésemre- nem egy lány inkább ezt módot részesítette előnyben a "normál" szeretkezéssel szemben. Azt az "állandó" barátnak ill. vőlegénynek tartogatták :-)))))
sári Creative Commons License 1999.04.15 0 0 12
:))

Azért nem szeretnétek, ha annyi bibircsók nőne az orrotokra, ahányszor ezekben a topicokban füllentetek:)))

Bocs, nem birtam ki.......



Gomboc Artur Creative Commons License 1999.04.15 0 0 11
Hát akkor hard....

A párommal a szeretkezéseink mintegy rituálé történnek, amiben rendszerint a szeretkezésnek,pontosabban az örömszerzésnek majd minden válfaja helyet kap, annak érdekében, hogy mindketten kielégüljünk.

Mivel a lányok másként működnek mint a fiuk, ezért előbb őt kell nagyon tűzbe hozni, és megkisérelni többször eljuttatni a csúcsra. Ezt mi rendszerint úgy oldjuk meg, hogy előbb én ízlelem meg csodálatos ízeit, és mikormár néhány csúcsot elért, akkor kezdjük a szeretkezés klasszikus módját, majd a befejezés az ő száj és kézügyességén múlik. Ügyes. Olyan élvezetet tud okozni, ami a normális módon nem fordulhat elő, mind szintjében, mind tartamában. Tudom, hogy Ő is élvezi, hozzám hasonlóan nézni, megéryinteni, szájba venni, szereti az ízét stb. Mint az általam leírtakból kiderül számomra cseppet sem visszataszító, sőt kifejezetten izgató, érdekes vonzó, stb.

G.A.

pssszt Creative Commons License 1999.04.14 0 0 10
pincsi,

egy cseppet:) sem undorító.
Rulez!
És soha nem is volt az? Egyből megtetted magadtól, vagy kérni kellett rá?

Előzmény: pincsi (9)
pincsi Creative Commons License 1999.04.14 0 0 9
Ha látom és ha _érzem_

Engem nagyon fel tud izgatni, ha érzem, hogy a párom felizgul tőlem. Közben is, de főleg utána :)
Szerintem egy cseppet:) sem undorító.

Előzmény: pssszt (8)
pssszt Creative Commons License 1999.04.14 0 0 8
pincsi,
egyetértünk (no 69):-)
Remélem, Te is ilyen lelkesen viszonzod! Azt is élvezed, ha látod, hogy micsoda örömet tudsz így okozni?
Előzmény: pincsi (7)
pincsi Creative Commons License 1999.04.14 0 0 7
Én a klasszikus franciázást (69) nem szeretem, mert egyszerűen képtelen vagyok két helyre figyelni. :)
De külön-külön - hát az szuperrr! Van, amikor nem is kell más a pasimból, csak a szája és a nyelve, no meg a kezei.
pssszt Creative Commons License 1999.04.14 0 0 6
Endorfin, te újabban nagyon pajzán lettél! Annak idején, az LHV ellentopicban mintha más hangot ütöttél volna meg!:-))
szóval a lényeghez: szupeeeeeeeeeeeeeeeer!
Én legalábbis imádom, sokkal bensőségesebb, mint a klasszikus szeretkezés (amit persze nem pótol, de igencsak kiegészít). A tapasztalatom az, hogy ha egy nővel ezen a módon érteted meg, hogy tökéletesen elfogadod, és kizárólag az érdekel, hogy NEKI jó legyen, hogy nem a magad élvezetével törődsz, és semmitől nem riadsz vissza, hogy kielégítsd, akkor a leányzó olyan menyekbe tud röpíteni viszonzásképpen, amiről nem is álmodtál. Érdekes, hogy én csak egy lánnyal találkoztam, aki még így sem volt képes rá, de sírva vallotta be, hogy ő úgy szeretné csinálni, de nem megy.... Általában a lányok nehezen értik meg, hogy ha ki akarnak elégíteni egy hapsit, akkor nincs az, hogy mi ez itt!! (na most ezt mutatnom kéne).
Nem tudom, Ti mit tapasztaltatok, de a mai csajoknál sokkal természetesebb a dolog, mint mondjuk 10-15 évvel ezelőtt. Irigylem a mai srácokat..:-(
mégvakabb varjúú Creative Commons License 1999.04.14 0 0 5
Sziasztok!
Az szerintem még egyik hímneműnek sem jutott eszébe, hogy 69 esetében mindíg a nő húzza a rövidebbet - a végén ugyanis sokszok újraélesztésre lenne szükség a fulladásos halál elkerülése végett.
Egyébként szerintem semmi rossz nincs benne, feltéve, ha mindkét félnek örömet okoz.
Multi Creative Commons License 1999.04.14 0 0 4
Szerintem az idegenkedés oka az esetleges aggályok, félelmek miatt lehet (milyen a szagom? az ízem? a látványom? stb.)
Vagy az is lehet, hogy így nem tud az ember teljesen a párjára koncentrálni (mármint 69-ben)

Multi

Előzmény: Endorfin (-)
KundK Creative Commons License 1999.04.14 0 0 3
Én mát találkoztam ilyennel is, meg olyannal is. Volt, aki még nekem sem akarta megengedni, mert akkor elvárom, hogy ő is, és azt meg nem volt hajlandó. Szerencsére erről sikerült lebeszélni.

Nem tudom mitöl van a viszolygásuk (ellentétben a popsiszexel, ez biztosan nem fáj), bár ha belegondolok, én sem szívesen csinálnám egy férfinak. :-)

Leland_ Creative Commons License 1999.04.14 0 0 2
Engem az érdekelne hogy ha nem lenyelik a lányok akkor miért nem?
abra Creative Commons License 1999.04.14 0 0 1
Tényleg idegenkedünk?
Endorfin Creative Commons License 1999.04.14 0 0 0
Ez 69-es......:-))
Endorfin Creative Commons License 1999.04.14 0 0 topiknyitó
Igaz, hogy a Káma Szútra-ban már mindent leirtak, amit erről is tudni érdemes, de hátha, mégis van új a nap alatt.....:-))
A Törzsasztal nevű fórumon pl. többen felvetették azt a kérdést, vajon
miért idegenkednek a Hölgyek az efféle játszadozástól ?
Mindenesetre volt rá példa, hogy a házasfelek (állitólag) azért váltak el, mert az asszony nem volt hajlandó ilyesmire.
Vagy, nem váltak el, de apjuk házon kivül megtalálta, amire vágyott.
De arra is volt már példa, hogy az asszony jött rá -házon kivül-
a szerelem IGAZI izére...:-))

Endorfin

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!