Keresés

Részletes keresés

TCrown Creative Commons License 1999.05.13 0 0 62
Az Ötödik pecsét mindent ver. Szerintetek mit jelent az utsó jelenet? (Gyurica úr megy haza, körülötte omlanak a házak) Mindenki mást mond róla.
Törölt nick Creative Commons License 1999.05.13 0 0 61
Gyerekek, gyerekek! Mind szép, amit írtok. De hol van a "Nekem lámpást adott a zsebembe... (ront Mucsi)" kezdetű Jancsó-film, he? Hát nem láttátok?! Bori Erzsébettől (Filmvilág) EP-ig (ÉS) örül a filmnek! Csak a Kritikában nyomja le valami csámcsogó hapsi. Nézzétek meg. Van benne jó adag Szőke-féle stílus, csakhogy amíg az valóban ki tud fáradni fél óra után (ki is írta?), ez tartja a szintet végig! Az első percekben összenéztünk a barátnőmmel, hogy ezt nem bírja végig tartani. És örömmel mondhatom: DE IGEN! Van új Jancsó, van új feltámadás. Vagy miket beszélek én itt?
Törölt nick Creative Commons License 1999.05.13 0 0 60
Gyerekek, gyerekek! Mind szép, amit írtok. De hol van a "Nekem lámpást adott a zsebembe... (ront Mucsi)" kezdetű Jancsó-film, he? Hát nem láttátok?! Bori Erzsébettől (Filmvilág) EP-ig (ÉS) örül a filmnek! Csak a Kritikában nyomja le valami csámcsogó hapsi. Nézzétek meg. Van benne jó adag Szőke-féle stílus, csakhogy amíg az valóban ki tud fáradni fél óra után (ki is írta?), ez tartja a szintet végig! Az első percekben összenéztünk a barátnőmmel, hogy ezt nem bírja végig tartani. És örömmel mondhatom: IGEN! Van új Jancsó, van új feltámadás. Vagy miket beszélek én itt?
rAt Creative Commons License 1999.05.12 0 0 59
Ördög vigye!
Kopasz kutya
Eszkimó asszony fázik
Előzmény: SIRály (54)
izsike Creative Commons License 1999.05.12 0 0 58
Én Sirállyal értek egyet, az igazi jó filmek a régi magyar filmek, még Kabossal, Latabárral stb. Azokon nem tudok unatkozni.
Meg kell még említsem az Egészséges erotikát, az is nagyon király! De óriási halódáson esik át a magyar film
adria Creative Commons License 1999.05.09 0 0 57
ezt adria nem erteni
nagyon butacska
Előzmény: SIRály (56)
SIRály Creative Commons License 1999.05.09 0 0 56
Igen magadat:-)
Előzmény: adria (55)
adria Creative Commons License 1999.05.09 0 0 55
az eddigiek melle
Szamarkohoges
Tiszta Amerika
A Skorpio megeszi az Ikreket ...
Legenda a nyulpaprikasrol
Sztalin menyasszonya
Tutajosok
Bolse Vita
Hagyjallogva Vaszka
Kihagytam valamit?:)
csok
SIRály Creative Commons License 1999.05.06 0 0 54
Megegyeztünk, 4 alá.
A régi magyar filmek, gondolok itt a Kabos, Latbár filmekre , voltak a legjobbak.

Üdv!
SIRály.

Előzmény: eMM (53)
eMM Creative Commons License 1999.05.06 0 0 53
Jó,legyen 1 gyenge négyes!
Vagy négyes alá,mint az átkosban :-)
Előzmény: SIRály (49)
BigPun Creative Commons License 1999.05.06 0 0 52
Hella,

Dokumentumban> az ózdi sorozat kiemelkedik - mi a címe?

Jeles Andrástól mi van még az Álombrigádon kívül?
És mi volt a Szőke új filmjének a címe, amiben volt Demjén Rózsi meg Animál Cannibálok - az első filmje volt talán ami nem róluk szól ... mindegy nagyon jó minden filmje.

Előzmény: 36 chambers (50)
BigPun Creative Commons License 1999.05.06 0 0 51
Hella,

Dokumentumban> az ózdi sorozat kiemelkedik - mi a címe?

Jeles Andrástól mi van még az Álombrigádon kívül?
És mi volt a Szőke új filmjének a címe, amiben volt Demjén Rózsi meg Animál Cannibálok - az első filmje volt talán ami nem róluk szól ... mindegy nagyon jó minden filmje.

Előzmény: 36 chambers (50)
36 chambers Creative Commons License 1999.05.06 0 0 50
yók a Szőkefilmek, de az ÁLOMBRIGÁD JELES ANDRÁSTÓL A LEGJOBB
nagyon jó még a Nyugattól keletre, avagy a média diszkrét bája, az Oroszlán ugrani készül
dokumentumfilmekben jók vagyunk
nézzétek meg a Budapest retrót - TABÁN
rajzfilmjeink szuperek:
Macskafogó, Gusztáv stb
most csinálják az Ember Tragédiája rajzfilmet
tavaly leadták az animációs fesztiválon a nagy részét - készüljetek - rulez
SIRály Creative Commons License 1999.05.03 0 0 49
eMM!
Talán 1 négyest megérdemel.
Előzmény: eMM (48)
eMM Creative Commons License 1999.04.26 0 0 48
Én speciel,adnék 1 jó hármast rá.
Előzmény: SIRály (43)
imho Creative Commons License 1999.04.26 0 0 47
Aminél kirájabb már csak a Vattatyúk, imho.
Előzmény: Halászkirály (45)
imho Creative Commons License 1999.04.26 0 0 46
Látom a Szenvedély egész jól bejött, akkor viszont muszáj megemlítenem Fehér György előző filmjét is, a Szürkületet. Zseniális Haumann, ugyanaz a szürke hangulat, mint a Szenvedélyben, Bartók zenéje, no és Dürrenmatt kisregénye: fantasztikus film.
Amit még kicsit hiányoltam az - asszem Szabó Ildikónak híjják a rendezőt - a Gyerekgyilkosságok. Plusz a Filmszemlén nagyon bejött az új Enyedi Ildikó film is, a Simon mágus, asszem lassan kezdik játszani a mozikban... Remélem, hogy pár év múlva érdemes lesz nyitni egy " a magyar film újra virul" topic-ot...
Halászkirály Creative Commons License 1999.04.26 0 0 45
Egyet értek! Az Európa Kemping nagyon kirájjj!
BFeri Creative Commons License 1999.04.26 0 0 44
Körmagyar
Jégkrémbalett
Eldorádo
A kutya éji dala
Roncsfilm
Europakempink
Megáll az idő
Csirkefej
SIRály Creative Commons License 1999.04.25 0 0 43
A Miniszter hogy tetszett?

SIRály.

Törölt nick Creative Commons License 1999.04.23 0 0 42
Mackó! Lehet, hogy jó a Gengsterfilm, de a Filmvilágban nem írt jót róla a Spiró(?). Majd megnézem.Viszont a főszereplő kettős nagyot alakít a Jancsó-filmben. Ez utóbbit láttad? Vagy: ki látta?
Előzmény: Mackó (35)
BFeri Creative Commons License 1999.04.22 0 0 41
Itt is találtok néhányat
extra.hu/kurzweil
mAlter Creative Commons License 1999.04.22 0 0 40
A "Szindbád", bár kell hozzá egyfajta hangulat, az egyik kedvencem. "Idő van", "Jégkrémbalett", "Kutya éji dala", s egy BBS-s film: "A Pronuma boyok története". nyuGi nyuSZi nem vagy egyedül, az "Én XX. századom" is teccik. (mA)
nyuSZi Creative Commons License 1999.04.13 0 0 39
Nekem az Én XX. századom a kedvencem. Ezt senki más nem szereti? Igaz a rendező nő, de ez még nem lehet általános kizáró ok. Na meg a Falfúró. Igaz, hogy Eperjes nagy fazon, de a Bán János is nagyszerű színész. Szeretem a Falfúrót, én is tömbházban lakom. A megáll az idő nagyon jó, nincs meg valakinek a cimadó dal??? Kéne, akár mp3 is. Ha pedig nyár akkor tuti, hogy egy igazi nyári fíling a Csinibaba. Hát ennyit. Valaki meg a Jancsó filmről szólhatna, mert debreceni vagyok, és még nem láttam hírdetve sem.
bobbyperu Creative Commons License 1999.04.10 0 0 38
A Szenvedély a legnagyobb, és a Dögkeselyű, egyébként nagyon sok jó van, persze relative nagyon sok.
abalint Creative Commons License 1999.04.10 0 0 37
A Tanú a kedvencem.
dyzs Creative Commons License 1999.04.08 0 0 36
1-10.Egészséges Erotika
A többiek "futottak még".
Mackó Creative Commons License 1999.04.08 0 0 35
A Gengszterfilm tényleg nagyon jó.
Tegnap láttam. Nézzétek meg!

Részlet:
Szerelmi előjáték közben,
Nőci:
-Mondj valami szépet!
Manus:
-Mitsubishi pádzséró!

:-))))))))

vivijúú Creative Commons License 1999.04.08 0 0 34
Már csak ismételni tudnék. Azér itt 1 új: A rózsa (rózsák?) vére
Gáspár S-al és Cipőzenével. Igen teccet.
WP softwares Creative Commons License 1999.04.07 0 0 33
Iszonyu jokat irtatok, ahogy vegigolvastam, majdnem mind volt mar amit akartam. De a Mielott befejezi roptet a denever meg nem. Szerintem a Timar legjobb filmje. Tobben irtak, hogy a Gengszterfilmet meg nem lattak. Hat nezzek meg, de surgosen, barojo. Az otodik pecset pedig szamomra is a legszebb magyar film, nagyon nagy hatassal volt ram.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!