Keresés

Részletes keresés

ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.18 0 1 466

Na, ezt már meg sem akartam tőle kérdezni, hogy azért vajon ki a felelős, hogy nem osztják be a pénzt, vagy nem jó célokra költik...????

 

Nyilván a patás Orbán... :-DDDDDDDDD

 

 

 

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (465)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.11.18 0 0 465

 egy dolgos szorgos pár is lehet szegény, ha a bevételét nem jól költi el.

 

 

Aztán rajtuk, a saját akaratukon kívül ki a büdös kurva anyja dönt arról, hogy hogy költik el a bevételüket?

 

 

Ennél akkor már jobb neki ,  ha lusta és meg sem keresi azt a pénzt.

 

 

Baszki ez kész :D :D :D Mára ki lehet kapcsolni a zinternetet :D

 

 

 

Előzmény: püfffneki (461)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.18 0 0 464

Mályva utca?

ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.18 0 0 463

Hát ez kész! :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

Előzmény: püfffneki (461)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.11.18 0 0 462

Sírva nevetek

Előzmény: püfffneki (461)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.18 0 0 461

Ez nem tudom miért olyan fontos neked.

De azt hiszel amit akarsz.

 

A topikom arról szól, hogy egy dolgos szorgos pár is lehet szegény, ha a bevételét nem jól költi el.

Ennél akkor már jobb neki ,  ha lusta és meg sem keresi azt a pénzt.

 

 

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (460)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.11.18 0 0 460
Hirdetésbe senki nem ír utcanevet. Ha te olyan hülye vagy hát lelked rajta.

Linket, vagy nem hirdeted.
Előzmény: püfffneki (459)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.18 0 0 459

Majd bolond leszek, mikor ott pontos ucca név van megadva.

 

Ahogy itt ti reagáltok, onnantól mi várna rám:((

 

De a lényege: 6 szobás tetőteres, 2 fürdőszobás  ház eladó.

3 fázis,  gáz és vegyes tüzelés, melléképületek, gyümölcsfák, művelt kert.

 

Az ingatlan ALAPOS felújításra szorul.

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (457)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.17 0 0 458

elpanírozták "

 

Höhö!
Nem kirántott húst sütöttek, hanem a terepet planírozták el.:)

Előzmény: Émile (432)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.11.17 0 0 457

legalább a hirdetését linkeld be ide.

Előzmény: püfffneki (442)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.17 0 0 456

Bizony.

Előzmény: arnyekxxx (454)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.17 0 0 455

neked nem is kell ideirnod, hogy mit nem értesz, hiszen általában semmit.

 

viszont amit te előadsz az annyi ellentmondást tartalmaz, hogy az értelmezése nem feltétlen könnyű feladat. Szóval igen, ha a tanár összevissza hablatyol akkor nem a diák a hülye ha nem érti.

Előzmény: püfffneki (451)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.17 0 0 454

lusta is, buta is, gyáva is, micsoda halmozottan hátrányos helyzet...

Előzmény: püfffneki (450)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.17 0 0 453

te ha jól látom a kispadról szövegelsz :)

Előzmény: püfffneki (452)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.17 0 0 452

Eccerre csak 1 labdával játszanak a pályán.

 

Előbb az üres temetőkről szövegeltél.

Előzmény: Törölt nick (449)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.17 0 0 451

Én nem írnám ide, hogy nem értem, azt ami annyira eccerű, hogy nem is szorul magyarázatra.

Vagy tán nem azt akarod ezzel sugallni, hogyha a nebuló nem érti akkor a tanár a hibás?

Előzmény: arnyekxxx (447)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.17 0 0 450

Gyáva.

Előzmény: arnyekxxx (448)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.17 0 0 449

Miért lenne lózung?

Tajgetosz szépen megoldotta a természetes kiválasztódást annó.

Ma meg Clint Eastwoodal élve puhapöcs generáció él a bolygón.

Előzmény: püfffneki (446)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.17 0 0 448

mindig megjegyezte,hogy üresek a temetők.

 

ne cukkold már szegényt, tudod, hogy erről álmodozik, csak egy kötelet venni is lusta

Előzmény: Törölt nick (443)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.17 0 0 447

Nem értem, szóval annyira ocsmány a házad, hogy titkolni kell a kinézetét de azért jó pénzért szeretnéd eladni?

 

vagy mi van?

Előzmény: püfffneki (442)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.17 0 0 446

De egyáltalán nem volt igaza, bármilyen kemény is volt, a temetők nem üresek.

Ez csak lózung.

Előzmény: Törölt nick (443)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.17 0 0 445

Bizonyos helyeken, és bizonyos nagyságú ingatlanok nem kellenek.

 

magamat idézném, mert láthatóan a szövegértésben is legalább akkora kihívással küzdesz mint a szorgalomban:

 

csak a megfelelő árat kell hozzá megtalálni.

Előzmény: püfffneki (440)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.17 0 0 444

Nem hiába mondják, hogy aki sír, attól el kell venni....

 

 

Előzmény: püfffneki (441)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.17 0 0 443

Általában a változó kor utáni elvált,özvegy hölgyek 'jószokása' a sajnáltatom magamat.

Erre minden hímivarú egyed totális közönnyel szokott érezni.

 

szegény apám isten nyugosztalja amikor ezekkel a 'sajnáltatom magam' tipusú egyedekkel összefutott mindig megjegyezte,hogy üresek a temetők.

 

Tudom kemény sorok ezek,de az élet kegyetlen.

Előzmény: püfffneki (441)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.17 0 0 442

Ez legyen elég és ne akarj még képet is.

 

Előzmény: arnyekxxx (436)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.17 0 0 441

Nehogy azt hidd hogy nem mindenki ilyen.

Egy ismerős aki anyagilag sokkal jobban áll mint én, ha összefutunk mindig tele van panasszal.

Múlt héten a gyerek volt beteg, most neki fáj a torka.

Nem emléxem rá hogy bármikor is kedves élményt megosztott volna velem, és nem magát sajnáltatta volna.

Előzmény: Mantis Screamer (431)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.17 0 0 440

Állítasz valamit mindenféle bizonyíték nélkül.

Legalább fél millió üres ingatlan volt 2011 ben a népszámláláskor olvastam.

Bizonyos helyeken, és bizonyos nagyságú ingatlanok nem kellenek.

 

A de biztos után is elkelne némi magyarázat.

 

 

Előzmény: arnyekxxx (435)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.17 0 0 439

akár abban is ki lehet próbálni mekkora élmény :)

Előzmény: Törölt nick (438)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.17 0 0 438

meglepődnék ha lenne a balkonládán túl földje.

Előzmény: arnyekxxx (437)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.17 0 1 437

Ha geci lennék azt kívánnám, hogy kezdd el felásni a kertedet amit korábban egy régészet-támogató töltött fel. Megvan annak a varázsa amikor csákánnyal kell virágot ültetni mert az ásó kicsorbul a földben.

Előzmény: Émile (432)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!