Keresés

Részletes keresés

romesz Creative Commons License 2010.11.20 0 0 124

koszonom

 

Persze ezt koszonhetem annak is, hogy nem szemelyes hulyesegemrol irkalok, hanem olyan informaciot teszek kozze amire egy turistanak szuksege lehet. 

Mar tobb olvasom latogatott meg szemelyesen is. 

Előzmény: denes (123)
romesz Creative Commons License 2010.11.20 0 0 122

Edesanyam is nehezen birta cigi nelkul, de azert minden evben ratudtuk venni, hogy jojjon ki.

De a repteren mindig az volt az elso, hogy kikellett tolnom a tolokocsijat a dohanyzo reszre.

Egyszer megakartam trefalni es mondtam neki, hogy LA-ben mar tilos az utcan a dohanyzas, kaptam is tole nevelest erte.

Azt hiszem edesanyadnak csak egy kezenfekvo indok, hogy ne kelljen utaznia. Mert hiszen ejjel is kibirja orakon keresztul a cigi nelkul.

Előzmény: Törölt nick (119)
romesz Creative Commons License 2010.11.20 0 0 121

Eddig egyetlen kritika nem jott a blogomon.

 

Előzmény: denes (120)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.20 0 0 119

Vizumtemahoz: apam itt lenne legszivesebben minden evben 6 honapot, most is, anyam a repulore nem ul fel, mert nem lehet cigizni akkor 12 oran keresztul. Gyonyoruen, edesen elnek kettesben, zoldkartya raer.

Előzmény: romesz (117)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.20 0 0 118

Ha magyar, a 2 kedvencem:

 

 http://bioetikablog.hu/

 

Előzmény: romesz (117)
romesz Creative Commons License 2010.11.20 0 0 117

felkeltetted erdeklodesemet.

Mondjuk ez a kierdemles kicsit eros :D kifejezes. 

engem ha erdekel akkor olvasom, ha nem akkor elsiklom felette. 

De nem kell kierdemelni senkinek semmit, nem dij osztas a blog latogatas.

Hozzam is jarnak eleg sokan, akit erdekel az elolvassa vagy tesz megjegyzest a tobbi siman lelep, mintha ott sem jart volna.

Csak azert tdok roluk, mert szoktam nezni a statisztikat.

 

Előzmény: Törölt nick (116)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.20 0 0 116

Van blog, amit rendszeresen olvasok. De azt ki kell erdemelni, fel kell kelteni erdeklodesemet. Erdekelnek kedvenceim?

Előzmény: romesz (114)
romesz Creative Commons License 2010.11.19 0 0 115

Montanat ne hagyd ki, egy elmeny ott turazni. Foleg ha a nemzeti parkokat is vegig latogatod.

Előzmény: Túlélőblog (105)
romesz Creative Commons License 2010.11.19 0 0 114

hm erdekes, szoval veletlenul sem?

 

 

Az is igaz, hogy sok ember naplonak hasznalja a blogjat es azok valoban unalmasak kicsit. Kiveve ha ismerosrol van szo.

Előzmény: Törölt nick (102)
Túlélőblog Creative Commons License 2010.11.19 0 0 113

Igazad van, mikor lehetőségem adódik, mindig megyek mindenhová. Igazából jobban szeretem ha kocsival megyünk, mert akkor többet látni az országból. Floridából Alaszkába, aztán vissza? Az elég komoly útnak tűnik. De biztosan érdekes lesz. Írj utinaplót, készíts sok fényképet! :)

Előzmény: Törölt nick (110)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.18 0 0 109

Nohat.

Előzmény: Törölt nick (108)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.18 0 0 107

Jo kerdes, nekem asszem 23 van hatra. De ez nem jelenti azt, ismerek 27-et, csak atutaztam a nagyjan.

Előzmény: Törölt nick (106)
Túlélőblog Creative Commons License 2010.11.18 0 0 105

Nem jártam még mindenhol, de pár helyen már voltam és nem szomszédos államokban. Most legutóbb nem csak a nagyvárosban néztünk szét, hanem kisebb városban is, és persze a sivatagban. Meg a sivatag mellett szétszórt házaknál. Montanaban még nem jártam. De ami késik, nem múlik. Ha eljutok oda, majd arról is írok beszámolót. :)

Előzmény: Törölt nick (99)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.18 0 0 103

Ide irom, mert minap egyszer mar leharaptam a nyelvem KFC miatt. Volt egy anyak napja,tiz eve? amikor is en ugye nem fozhetek, es elvitt a csalad koncertre az allatkertbe, utkozben KFC stop, zacskoba kaja. Veres volt a csirkecomb kozepen. Mi csaladunkban KFC az a broa megfeleloje.

Előzmény: denes (100)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.18 0 0 102

Miert olvasol keretlen blogot? Amiota ferjnek van blogja, sajat web oldala, az zavar a legjobban, hogy tudjuk, ki olvassa. En azota meg veletlenul se kattintok onjelolt blogokra. Ha egy forumon van vkinek mondanivaloja, mondja. Blog nem erdekel.

Előzmény: denes (96)
Túlélőblog Creative Commons License 2010.11.18 0 0 98

Én körbejártam az országot, már egy csomó államban jártam. Nem tudom melyik tetszett eddig a legjobban. Minden államnak megvan a pozitívuma és a negatívuma. :)

Előzmény: Törölt nick (94)
Túlélőblog Creative Commons License 2010.11.17 0 0 93

Körülnézni. Nálam nem volt fegyver, de a többieknél volt. Csak körülnéztünk, érdekességnek jó volt. Ennyivel több lett a tapasztalatom. Szerintem mindenkinek ki kéne látogatnia oda egyszer. Van annyira érdekes, mint egy bevásárlóközpont. :)

Előzmény: Törölt nick (91)
Túlélőblog Creative Commons License 2010.11.17 0 0 90

Látom már itt is veszekedés megy. Én közben eltöltöttem 4 napot Arizónában. Itt egy rövid beszámoló róla.

 

http://amerikaimagyarok.blogspot.com/2010/11/utazas-arizonaba.html

Törölt nick Creative Commons License 2010.11.12 0 0 87

Here we are. Bullshitot kiabalni, rendben van, amig nem sajat hazad taja. Beugrott egybol, hogy te megiscsak jo kornyeken laksz, tobbit csak hallomasbol ismered.

Előzmény: Törölt nick (84)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.12 0 0 83

Tegnap mi ketten ferjjel (pasival) kb 12 munkaorat oltunk bele a curb appeal-be, minden falevel osszeszedve, elfujva, a tokoket meg kinthagyjuk, a mum-okkal, halaadasig. Egy het mulva valszeg megint egy nap munka lesz, na es akkor mi van.

Előzmény: denes (81)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.11 0 0 80

Szoval akkor mirol beszelsz?? Nem ertem. Ahol te laksz, ott is graffiti, meg szemet zsakszamra?

Előzmény: Törölt nick (79)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.11 0 0 78

DC-ben hol, a gettoban, vagy a civilizalt helyeken.

Meg csak randiztam a kesobbi ferjemmel, amikor barhol raszolt szemetet eldobokra, hogy szedd mar fel legyszi, nem cool. Es aztan elkezdtuk kozos eletunket, amikoris minden camp site-ot tisztabban hagytunk ott, mint talaltuk, es kutyaseta kozben felszedtuk a masok altal eldobott szemetet, ha mar ugyis nalunk van a zacsko. En, ha setalok 3 merfoldet magam korul, nem talalok szemetet. Utakat rendszeresen latom takaritani. Az egyik kedvencem az USA-ban, pont ez, a szemetnelkuliseg.

Előzmény: Törölt nick (77)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.11 0 0 76

Mondjuk te is kerdezed, en is kivancsi vagyok, hol lehet zsakszamra szedni a szemetet. Legalabb fotokat, ha lehetne, ha mar a lakohely titok. Ne balhezzunk, abbol tenyleg eleg volt mar. :)

Előzmény: Törölt nick (61)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.11 0 0 73

Az eletedet unod. Minden hozzaszolasod errol szol.

Előzmény: denes (71)
Túlélőblog Creative Commons License 2010.11.11 0 0 72

Dél-Karolinában még nem jártam, de Észak Karolinában már igen. Elég szép hely. 1 négyzetmérföldnyi terület? Ha 80-ért megkapjátok, szerintem az elég jól hangzik.

Előzmény: Törölt nick (70)
Túlélőblog Creative Commons License 2010.11.10 0 0 69

Majd közzéteszem a videót amit készítettem.

Előzmény: Törölt nick (68)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.10 0 0 68

Nem tudom. A szemet meg a lefujt falak nem utal elit negyedre. De minden allam mas, ami ervenyes Philadelphiara nem ervenyes Montanara. Amikor en Amerikaba jottem az egyik elso dolog amit eszrevettem, hogy mennyira tiszta. Azota sokfele jartam es majdnem mindenutt tisztasagot tapasztaltam.

Előzmény: Túlélőblog (66)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.10 0 0 67

Amerikaban mindenki csak a sajat hitelet tudja rontani. Itt nincs olyan, hogy jeee - valaki belecsinalt a nadragomba.

 

Mumu-nak nem kell varnia engem, en ott vagyok. Ne aggodj. Meg itt is. Nem tetszik? Irj a Minnesota Newsba.

 

Előzmény: denes (63)
Túlélőblog Creative Commons License 2010.11.10 0 0 66

A gettó kb. 8 mérföldre lehet, szóval az messze van. Ez itt eléggé elit környék, a szemetet és az összefújt falakat leszámítva. Persze nem mondom, hogy nem romlik a közbiztonság, dehát az hol nem romlik. Ez a környék még mindig sokkal jobban néz ki mint Los Angles. :)

Előzmény: Törölt nick (61)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.10 0 0 61

Tuleloblog, nem kell komolyan venned Denes gettozasat, mar minden amerikai magyar forumozo megkapta tole. Meg jonni fog az is, hogy erdekbol hazasodtal, hogy bekerulhess az igeret foldjere.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!