Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2002.07.06 0 0 5
:_)))

nem osztod meg a másiktopicon velünk, hogy miért??:_)))

lónévnek még: Coltrane, Wild Shadow

Előzmény: Stokley (4)
Stokley Creative Commons License 2002.07.05 0 0 4
Hallottam ma még 1 tök jót: Indian Summer
Egyébként az én macskáim Tappancs és Tigris.
Fantáziadús mi? :)
szuszmok Creative Commons License 2002.07.04 0 0 3
Szia,
Lovaztam már Bonnie-n, egy barátnőm lova Babylon egy leendő lovát pedig Ninának hívják.

off nincs kedved átlátogatni néha hozzám a macskanevekbe??:-)) on

Előzmény: Ciráta (-)
Stokley Creative Commons License 2002.07.03 0 0 2
Nos,az én kedvenceim:
Woodstock,Gettysburg,Naplegenda,Tűzvarázsló :)
Az egy dolog,hogy mire kimondod,lemegy a nap,de olyan szépen hangzanak :))
Vasárnap voltunk Csengődőn,ahol a hordókerülés közben lovagomnak (azaz csak szeretném,hogy az legyen) ezek a fantasztikus ötletei támadtak:
Buksza,Muffkátli,RejszoLÓ,Nitro,Skera,Skulo :)
Hát így elsőre ennyi..
HUNTERKILLER Creative Commons License 2002.07.01 0 0 1
Az öcsém lovának a neve Becse.
Ciráta Creative Commons License 2002.06.30 0 0 0
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
ő Faustus
Ciráta Creative Commons License 2002.06.03 0 0 topiknyitó
Sziasztok!
Arra gondoltam, hogy nyilván vannak, akik már foglalkoznak a gondolattal, hogy vegyenek egy lovat, csikó van születendőben, de nem tudják, milyen nevet adjanak neki.

Én szvsz jobban szeretm az "egzotikusabb" lóneveket, nemúgy, mint a Szellő, Vihar, Pali, etc...ezekkel sincs semmi gond, persze :o)

Nos, várom a neveket.

Üdv: Ciráta

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!