Keresés

Részletes keresés

gmarc Creative Commons License 2001.01.12 0 0 9
Ugye mily csodás?.....
Előzmény: Goldman Emma (8)
Goldman Emma Creative Commons License 2001.01.12 0 0 8
Őrimagyarósd? Hegyi Vilmosék vendégház-komplexuma? Többször is voltunk ott nyaralni. Délelőtt kirándulás, délutánonként könnyű séta a Vadásához, Tolvaj Rezsőnél laza fröccs. Jó levegő, zöld fű, őzlábgomba, sehol egy ismerős, reggelire viszont mindig akad frissen fejt tej. Aztán a harmadik évben egyszercsak kiálltam a tornácra, néztem a templomtorony mögött lebukó napot ... hirtelen megállt egy autó, és kiszállt belőle a legeslegkedvesebb kollégám, családostul.
gmarc Creative Commons License 2001.01.12 0 0 7
Mai ajánlat: a Halas Étterem Bajánsenyén...
gmarc Creative Commons License 2001.01.11 0 0 6
Továbbra is várom a hozzászólásokat, de most hamarosan szunnyantani megyek.
Felhívom a T. Jövőbeli Idelátogatók figyelmét, hogy az Őrségbe immáron december óta VONAT is jár, naponta 5 pár. Érdemes végigutazni a kuriózumnak sem utolsó vonalon: 1400 és 200 m-es völgyhidak, 350 m alagút a kettő között, mély bevágás, nagy emelkedők...
gmarc Creative Commons License 2001.01.11 0 0 5
Szinte mindenhol:
Őriszentpéter, Bajánsenye, Kerkáskápolna, Szalafő, Pankasz, Nagyrákos, Vadása-tó, Magyarszombatfa, velemér, Ivánc, Csákánydoroszló, stb.
Igazad van, mindig mást talál benne az ember. Én újabban biciklivel szoktam menni, mert úgy több helyre eljutok (erdők mélye, stb) és közel vagyok a természethez.
Előzmény: chromatico (3)
gmarc Creative Commons License 2001.01.11 0 0 4
Mikor, ha szabad kérdeznem? Arra emléxem, hogy a 80-as évek közepén mindig mellénk jött a katonai dzsipp, és leintett bennünket. Engedély, igazolvány, hova-hova, stb..
Előzmény: jeegynullas (1)
chromatico Creative Commons License 2001.01.11 0 0 3
szia imadom az orseget, mar ketszer voltam es mindig mast talaltam meg benne.merre voltal...?
en ketvolgy, szalafo...
fpete Creative Commons License 2001.01.11 0 0 2
Késtél!
Előzmény: jeegynullas (1)
jeegynullas Creative Commons License 2001.01.11 0 0 1
En egyszer voltam orsegben, de aztan nemsokara leszereltem, mint nullados.
Előzmény: gmarc (-)
fpete Creative Commons License 2001.01.11 0 0 0
Kezdjük egy 0-val!
gmarc Creative Commons License 2001.01.11 0 0 topiknyitó
Aki volt már az Őrsében, az tudja, milyen csodálatos. Az évtizedeken át elzárt vidék csodálatos természeti látnivalókat, kiváló turistaösvényeket, egyre bővülő infrastruktúrát kínál.
És az őrségi emberek... Harmóniában a természettel!
ha ide érkezel, elfelejted a rohanást, a tévét, az internetet...
Sűrű erdők, üde rétek, lágy dombok - ez az Őrség!
(Vannak persze árnyoldalak, de erről később, ha érdekel valakit.)
Gyertek kirándulni Ide, fedezzétek fel!

Akit érdekel az Őrség, vagy netán ott lakik, vagy csak beszélni szeretne erről, akkor itt a helye!

Én hosszú évek óta járok az Őrségbe, kiterjedt rokonság lakik arrafelé, és minden nyáron ott nyaralok. Nos hát, kezdjük!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!