Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.10.31 0 0 16
Callie nikket nem ismerem ugyan közelebbről, de néhány korábbi hozzászólását olvasva természettudományos képzettségűnek tűnt (talán kutató?). Szerintem ez irónia volt részéről.
Előzmény: Helem (14)
Helem Creative Commons License 2005.10.31 0 0 15
A pénzt eredetileg arra találták ki, segítségével értékket értékre cseréljék. Minden ami ettől különbözik az csalás, lopás bűnözés stb. De nem kell csodálkozni rajtad, hisz sokan vagytok, nem is tehettek róla. A társadalom minden szintje mesterségesen korrumpálva van. A tudományban sincs ez máskép. De ez már politika. Olyanná formálták a tömeget amilyennek szeretnék látni, sikerült nekik.
Előzmény: fokhagymabors (12)
Helem Creative Commons License 2005.10.31 0 0 14
Nem rosz gondolat a tiszta energia megteremtése, de ezt tudományos és nem áltudományos alapon kellene, szabadna művelni.
Előzmény: Callie (11)
Mr.Q. Creative Commons License 2005.10.31 0 0 13

kajakterv

Pontosan mit értesz azon h Azert eleg vegig nezni a tudomany forum cimeit ? Nem látom mihez csatlakozik. Amúgy nézed azt is h kik milyen irányultsággal nyitják azokat a topicokat?

Előzmény: Törölt nick (10)
fokhagymabors Creative Commons License 2005.10.30 0 0 12

a "zsé" ott van az embereknél, csak el kell venni tőlük.

ezt nem Egely találta ki. Ő csak megél ebből.

Előzmény: Helem (9)
Callie Creative Commons License 2005.10.30 0 0 11

Pedig sok erénye van, nem kéne se pro, se kontra szélsőségesen nyilatkozni róla.

Amit csinál,azt nagy körültekintéssel és alaposan teszi. Legfőbb célja,ha jól tudom,  a vákuumenergián alapuló tiszta,korlátlan energiaforrás megalkotása.

Előzmény: Helem (6)
Helem Creative Commons License 2005.10.30 0 0 9
Manapság megvátozott az értékrend. A hazugokat, csalókat, sarlatánokat, bűnözőket és egyebeket mostanában "ügyeseknek" nevezik.
Előzmény: fokhagymabors (8)
fokhagymabors Creative Commons License 2005.10.30 0 0 8
nagyon ügyes.
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.30 0 0 7
Nagyon szép a családneve.
Helem Creative Commons License 2005.10.30 0 0 6
Mondjon valaki róla már valami jót is!
Schrödinger macskája Creative Commons License 2005.10.30 0 0 5
Az Egely módszer dióhéjban:

- használj kellően sok tudományos szakkifejezést egy mondaton belül
- pécézz ki egy kellően ingoványos területet, ahol több a hipotézis mint a bizonyíték
- keverj bele hetet-havat
- terjessz suttogópropagandát, hogy a különböző lobbyk mit és hogyan akadályoztak meg (pl. az áramszolgáltató, hogy a nullponti energiát kitermelő kütyüjével világítsa a házát)
- mixeld össze az egészet néhány tévés showban

és a fizikát általános iskolai szinten (sem) ismerőkből dőlni fog a csodálat, no meg a pénz a könyvekért.
Előzmény: Törölt nick (-)
Helem Creative Commons License 2005.10.30 0 0 4
Egely szerintem egy szakadár természettudós, aki valamilyen okból jobban szereti a pénzt, mint a tudományt. Mit élvez vajon rajta, hogy a tudatlanok nagyra tartják, a tudósok meg semmibe veszik?
Előzmény: jajajca (2)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.29 0 0 3
:-)
Előzmény: jajajca (2)
jajajca Creative Commons License 2005.10.29 0 0 2

A bevezetés a tértechnológiába című könyv hatása, hogy a hiszékeny emberek pénztárcájából átteleportálódik a könyv ára Egely pénztárcájába.

A Tudomány maga Creative Commons License 2005.10.29 0 0 1
Egely legnagyobb bánata, hogy őt sehogysem akarják meggyilkolni a titokzatos szolgálatok. Mi több: le se izélik...
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.29 0 0 0
Mit talalt fel a egely kereken kivul?

0 dolgot...
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.29 0 0 topiknyitó
Sziasztok

Multkor beszelgettem egy sracal , es elmeselte hogy olvasta a tiltott talalmanyok cimu konyvet.
Hidegfuzio.
421. dimenzio
Eter
Tesla
Megolik a feltalalokat igy meg ugy.
Szal minden marhasag.

Most meg antikvarimban kerestem valamit es ott lattam egy egely konyvet ami 1988 as.
Ha feltetelezem hogy legalabb 3 evet toltott elso konyve megirasaval , mert 2-3 evenkent jonnek uj konyvei akkor 1985 korul kezdte.

Az erdekelne hogy a 20 kutatassal toltott ev utan mire
jutott egely mert konyveben mindenfele tervrajz megtalalhato , hol marad a atorese?

Mit talalt fel a egely kereken kivul?

A sok ezert konyvet amit eladott es az abbol szarmazo bevetelen kivul mit tud felmutatni?

Ha megolik a tervrajzokat nyilvanosagra hozok nagy lobbik es maffiak hogy a ordogbe ad ki folyton uj konyveket.

Aki tudja a valasz irjon

puszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!