Keresés

Részletes keresés

lunanoctis Creative Commons License 2023.02.12 -2 0 9717

Az egyes számú variáció lényegesen vonzóbbnak és kényelmesebbnek tűnik :) Városi rangadóra a BL-ben volt már példa vajon? Gyanús, hogy nem.

Előzmény: van_Persil (9716)
van_Persil Creative Commons License 2023.02.12 -16 0 9716

A CSM eldöntheti, hogy a Rapid-Krim vagy az Esbjerg-Bietigheim páros győztesével akar-e inkább játszani.

Előzmény: lunanoctis (9705)
RnD Creative Commons License 2023.02.12 -3 5 9715

Thüringer HC--Vác: 16-8 (félidő)

 

Kovalcsik Jázmin kezdett beállóban a Vácnál és Csizmadia Fanni volt a kapuban, ezen kívül visszatért Diószegi Niki jobbszélen (akinek a hiányát komolyan megéreztük a Paris 92 elleni visszavágón).

 

Pontatlan támadásbefejezések, zavaros ide-oda passzok elöl: ezzel kezdődött mindkét oldalon a meccs. Az első hét percben összesen három gólt láttunk: tőlünk Diószegi volt eredményes indulásból, az ellenfelnél Lott és a balkezes Rode talált be (2-1 7. perc) Aztán Rode még egyszer betalált, jobbszélről viszont három német ziccer is kimaradt (illetve védte őket Csizmadia).

 

Nálunk Kuczora és Marincsák is rémisztő formában kezdett: Kuczorától pontatlan lövéseket láttunk, Nikitől még azt sem. Tíz perc után előbbi helyére rövid időre be kellett cserélni Kovács Anikót (ezzel mindent elmondtam). Csak és kizárólag Diószegiben lehetett bízni, aki az indulásgólja után még kétszer betalált szélről, nem is túl jó szögből (a negyedik helyzetetviszont már ő is kihagyta). Rajta kívül Csizmadia volt még kiemelkedő, az első tíz percben szinte mindent védett. Így tudtunk még gyenge támadójátékkal is pariban maradni....egy ideig (5-4 15. perc)

 

A 15. percben Kovalcsik Jázmint kiállították, utána gyorsan kaptunk három gólt (8-4 18. perc) Viszont beállt végre Helembai, aki szintén kiharcolt egy kiállítást de ezt meg 0-1-re elveszítettük. Ez már előre jelezte h komoly különbség fog kialakulni a félidő végéig....

 

Kuczorától harminc perc alatt három értékelhető megnyilvánulást láttunk: a 22. percben egy átlövésgólt, egy asszisztot Helembainak és még valamit.... Ballai Borival nem tudom mi lett, de riasztóan gyenge irányítóban is, jobbkettőben is. A félidő végén egy igen gyenge hetest is láttunk tőle... A fiatalok közül Kovács Anikó lőtt egy gólt és volt egy komoly helyzete (ez kimaradt) ezzel ő máris a jobbak közé számít...

 

Ami igazán bosszantó az az h a THC korántsem tűnt az elején olyan rettegett csapatnak. De negyedóra után belejöttek.....:S

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2023.02.12 0 3 9714

Mesélj! Nem vagyok tv közelében. 

Amúgy nagyon helyes! Mióta Timi visszajött a betegségéből, már nem hagyja rá ezekre a kézi -analfabètákra a dolgokat. 

Előzmény: ducikenyér (9713)
ducikenyér Creative Commons License 2023.02.12 0 1 9713

Közben Timi veszekszik Ágaival

Gojira Creative Commons License 2023.02.12 0 0 9712

*karrierje

 

Előzmény: Gojira (9710)
Anyagos5+1 Creative Commons License 2023.02.12 0 1 9711

Cseberből, vödörbe, hiszen Győrből is ezért jött el érthetően (most bezzeg lenne helye), de itt jött egy komolyabb sérülés, plusz Davidsen is remekel a kapuban.

Előzmény: lunanoctis (9705)
Gojira Creative Commons License 2023.02.12 0 0 9710

Glausernek is fontosabb volt a megvásárolt BL-cím, mint a kerrierje. Nincs ezzel egyedül.

Előzmény: lunanoctis (9705)
lunanoctis Creative Commons License 2023.02.12 -2 0 9709

A Podravka úgy vezet kettővel a szünetben a Sola ellen, hogy Duijndam a norvégok kapujában 47%-kal véd.

Gojira Creative Commons License 2023.02.12 0 0 9708

A CSM nem veszi komolyan a meccset.

Előzmény: lunanoctis (9707)
lunanoctis Creative Commons License 2023.02.12 -2 0 9707

Az első negyed órában a Vác türingiai vesszőfutásával foglalkoztam. Hogy a bánatban ment el a Krim kettővel a félidő közepéig?

Előzmény: Gojira (9704)
Anyagos5+1 Creative Commons License 2023.02.12 0 0 9706

Mégis úgy néz ki, hogy marad ott jövőre is.

Előzmény: Gojira (9704)
lunanoctis Creative Commons License 2023.02.12 -2 0 9705

A Krim kb. a tét ellenére is szinte üres lelátók miatt megérdemelné, hogy kikapjon ma. Veszettül küzdenek, de marha nehéz elképzelni, hogy a CSM ne darálná őket be a végén, kivéve, ha nem akarja.

 

A szünetre levonulva Glauserről sikerült elkapnia az operatőrnek egy rendkívül kifejező képet: gyűlölettel vegyes duzzogással viharzott az öltöző irányába, miközben Davidsen és Eriksson kedélyesen kvaterkázott egymással és pár mezőnyjátékossal, lényegesen lassabban távozva a pályáról.

Gojira Creative Commons License 2023.02.12 0 0 9704

Krim-CSM 13:14 a szünetben. A Krim borzasztó, Dmitrijevát ilyen gyengén én még nem láttam játszani.

Darhon Creative Commons License 2023.02.12 -2 0 9703

Én is Papp Nikit, de nem én vagyok a kapitány. :-) Tomori is lehetne opció de szerintem ő már nem lesz.

Előzmény: Tonio 2.0 (9695)
ducikenyér Creative Commons License 2023.02.12 0 2 9702

Klujber?

Előzmény: Sanyóca(sanyesz) (9700)
Süni2 Creative Commons License 2023.02.12 -1 1 9701

Mindegy. A lényeg, hogy nem a válogatott a legmegfelelőbb terep 0 km-es játékosok felépítésére. Előbb a klubcsapatában kéne bizonyítania, és nem fordítva.

 

Most, hogy az Euroliga zajlik, és van megfelelő összehasonlítási alap a posztriválisaival szemben, val.szeg. nem kerül meccskeretbe. 

Előzmény: van_Persil (9698)
Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2023.02.12 -6 0 9700

'Egyetértek. Kiss minimum véd.spec. kéne legyen.'

 

Kiss jelen állapotában szerintem a legjobb balkezes lövőnk!

Előzmény: Süni2 (9697)
Süni2 Creative Commons License 2023.02.12 0 1 9699

Kivel?

Előzmény: van_Persil (9698)
van_Persil Creative Commons License 2023.02.12 -17 1 9698

Arról ő tehet, hogy a Golovin behívja és pályára küldi? De összehasonlítva az alesszel, az Albek legalább igyekezett valamit a pályára vinni, nem ezt a blszrk hozzáállást vitte.

Előzmény: Süni2 (9693)
Süni2 Creative Commons License 2023.02.12 -1 2 9697

Egyetértek. Kiss minimum véd.spec. kéne legyen.

 

Hornyák sajnos nem tudja azt, amit a teherbe esése előtt tudott. :(

 

Meglepett Kiss siófoki teljesítménye. /Bár a Sióban francia lány mellett védekezik./

Előzmény: Tonio 2.0 (9695)
Bamberg58 Creative Commons License 2023.02.12 -11 2 9696

Nem vagyok légiósok híve, de vicc volt az Óvártól,  a sokkal jobb és valószínűleg olcsóbb Asanin elküldése.
Ha nem élne állami pénzből, ez eszében sem jutna és nem is volt hasznos, a magyar kézi érdekében sem.
Mentségére szolgáljon, minden bizonnyal erre kérték, kötelezték?  őket..

Ezért tartunk itt...

Tonio 2.0 Creative Commons License 2023.02.12 0 0 9695

Amúgy szerintem Papp Nikit kellene behívni, bár mentálisan nem túl erős, de talán érettebb lett.

Siófokon sokat játszik, és egyelőre jól bírja, szóval jó eséllyel bírná a sorozatterhelést (ellentétben Planétával) és Albeknél tapasztaltabb. El kéne vinnie a védekezés vezére szerepet, és mellette támadásban is kaphatna legalább kiegészítő feladatot.

A másik opció, hogy visszatér Tomori, amire sok esélyt nem látok.

Hornyák megsérült, Planéta pedig a létező legrosszabb döntés lenne, ő már egy futósabb meccstől teljesen elkészül az erejével, egy vb-n pedig akár 9 meccset kell lejátszani egymás után...

(Ez amúgy lehet, hogy Tomorinak is sok lenne már.)

Előzmény: Süni2 (9693)
Isthy1 Creative Commons License 2023.02.12 -3 3 9694

Amit Albekről írtál, azzal szinte teljesen egyetértek. A potenciál ott lehet benne, de kell hozzá vagy 4-5 év komoly munka. Hendikeppel indul a korábbi prioritások miatt és van mit behoznia. Szerencséjére még eléggé fiatal, az ideje meg lenne rá. Igen, nem kellett volna a válogatottba behívni, mert még mesze nincs azon a szinten, hogy ott érdemben hozzátegyen.

 

(A fórum pedig sajnos egyre rosszabb, csak gyűlnek az egyéb frusztráltságukat itt magukból kiadó és megengedhetetlen hangnemben megnyilvánuló egyének. Hihetetlen szinvonal esés történt a 8-10 évvel ezelőtthöz képest.)

Előzmény: Tonio 2.0 (9691)
Süni2 Creative Commons License 2023.02.12 -2 1 9693

Semmivel, de az, hogy felnőtt válogatott mezzel rendelkezik, az a válogatott mez degradálása.

 

Az Óvár egyébként saját magát gyengíti azzal, hogy - val.szeg. a válogatott mezt szem előtt tartva - játszatja a nála fiatalabb, de sokkal jobb poszttárs kárára.

Előzmény: van_Persil (9690)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2023.02.12 -1 0 9692

Azt meg nem tudom felfogni, hogy elvileg jó edzők miért gondolják, hogy egy rossz védőt zavaróba kitesznek, akkor az majd ott működni fog.

 

Nem gondolja, de a hosszú oldalról nehéz cserélni.

Megpróbálta, nem jött be.

Előzmény: hatosfalat (9687)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2023.02.12 -1 2 9691

Már elnézést, de a véleményem a sajátom, nem attól függ, hogy ki hányszor mondott hasonlót.

 

Az persze lehet, hogy laikusként rosszul látom, de Albek a magasságához képest kifejezetten jó mozgású játékos, bár lehet, Planétához szokott a szemem (bocsánat).

Szerintem van benne potenciál, hogy ez eddig miért nem jött ki, jó kérdés.

Valószínűleg többet kell vele dolgozni, mint a kicsi, ügyes, gyors játékosokkal, és az is lehet, hogy elvesztegetett némi időt, amikor nem a kézilabda volt a prioritás.

Aztán az ún szakma azt találta ki, hogy hazahozzák, alátesznek mindent, és akkor majd jó lesz. Hát, meglátjuk.

Eleve ez az ötlet, hogy valakit a válogatott meghívóval "motiválunk", hogy a kézilabda legyen az első - ha volt mögötte ilyen szándék, márpedig szerintem volt -, elég fura.

A sorrendnek fordítottnak kellene lennie, előbb a teljesítmény, utána a meghívó.

Persze nem mondom, hogy a kapitány a bőség zavarával küzd, de legalább a látszatra adhatna.

De mint mondtam, erről NEM Albek tehet, ehhez képest itt leginkább őt találják meg.

Amennyire nekem lejött, ő egy aranyos, értelmes lány, aki belecsöppent valamibe (válogatott), ami egyelőre nem az ő szintje.

Előzmény: val2 (9689)
van_Persil Creative Commons License 2023.02.12 -19 2 9690

Valaki egyszer magyarázza el nekiem, mivel bántotta meg az Albek az ide rá hányó [...]-alakokat, hogy ennyire fújni kell rá? Mi örömük van benne? Csak remélem, hogy a közösségi plattformjain nem találja meg ez a sok gyalázatos ember, ezt a fórumot meg nem olvassa.

 

Amúgy az Albek mozágsa sokkal összetettebb, mint a túlsúlyos Planétáé volt ennyi idös korában, sokkal mozgékonyabb a hozzá hasonló testalkatú átlövöknél, a lövései sokkal erösebbek, jól blokkol, csak neki egyszerüen hiányzik pár év, amit a szüleivel töltött értelmes kézilabdázás helyett. Ezt a kimaradt idöt igyekszik bepótolni, talán még nem késö, de  ha késö is, gyalázat, amit itt müveltek vele szemben, igazi csorda vagytok, vicsorgó fogakkal, akik alig várják, hogy belerúghassanak.

Előzmény: val2 (9689)
val2 Creative Commons License 2023.02.12 -2 3 9689

"Albek egy tehetséges játékos, de sok munka van még vele."

 

Ha valamit sokszor megismételnek, akkor mindenki el fogja hinni.

 

Valaki egyszer magyarázza el nekem mire alapozza ezt az állítást.

 

Az osztrák élvonalban eltöltött évekre?

A német első osztályban a cserepadon eltöltött időre és a másodosztályba való lefokozással?

A Móváron eltöltött majdnem fél szezonra, ahol már kezdi magát kijátszani a csapatból és inkább Lancz-ot játszatják csapágyasra?

Esetleg a válogatott meghívóra?

 

 

Előzmény: Tonio 2.0 (9677)
van_Persil Creative Commons License 2023.02.12 -19 2 9688

*kikékeztette, ugyanis az EL, de talán a teljes nemzetközi női mezőny legalattomosabb játékosa addig cirkuszolt, amíg végül kék lapot kapott, így jó eséllyel a következő meccsen se játszhat.

Előzmény: hatosfalat (9687)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!