Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

farkas16 Creative Commons License 2001.06.17 0 0 16
Szasztok!
NEm gondoltam volna, hogy ennien fogtok idelátogatni! Na ez azért már elárul valamit magáról az autoról! :))

bizzaro:
Nekem egy 1990/12 Dedra 2.0 tds ami valólyában csak 1929ccm ! :)) Digit klima meg a többiek!

Nem régóta van meg, de már is fülig szerelmes vagyok belé!
kettővel elötte egy Prisma volt a társam, az is messze felülműlta várakozásaimat, ( design ) de ez a dedra ! Gyerekeek ez nem piskóta ! ( Nekem legaább is !!! ) Szészedtem már szinte mindenhol de amiket láttam! Elektromosan, és egyébb dolgokban! Egy Opel hozzá képes kispista !

Azért vannak dolgok amik nem igazán kóserek!
pl.: Hun a francba lett a TURBO nyomás mérő?!
Kitudja? Elvitte a Cica !

Na bocsi!

Szerintem akkor is Király autó, bár tudok neveket kik gyorsan ellenreakcióba lépnek és inkább a ( CX-et, meg MI-16 ) az isten de ez az ó nézetük, és mindenkinek az a legjobb autó amit szeret ! ( Ezt egy nagy ember mondta ! Szerintem magára ismer )
Na puszi!

Jövő héten felrakom a tütüm fotóját!

Na csocsi mindenkinek !

Írjatok, és legyen ez is egy nagyon HOT és COOL topic !

Na csá !!

SZiszi

capa Creative Commons License 2001.06.16 0 0 15
A rallyautók non plus ultrája Ferrari Dino motorral! Érdekes lassan tíz éve már nincs gazán ütőképes rallye autója a gyárnak...
Előzmény: fastcar (13)
minimal Creative Commons License 2001.06.16 0 0 14
Fastcar, a Gandini fanatikus! :-))
fastcar Creative Commons License 2001.06.16 0 0 13
Egy igazi klasszikus, a legszebb Lancia:


Aki szereti az olasz autókat, és akar még jónéhány szép képet látni, katt a képre!

minimal Creative Commons License 2001.06.14 0 0 12
A 156 Supertouring tényleg szuper, meg is akarom nézni élőben a Hungaroringen.
bizarro Creative Commons License 2001.06.14 0 0 11
Most indult a Super 1600 Kit sorozat a WRC bajnoksag mellett ,ahol a Punto 1600 Rally azert eleg goromba kis joszag ...kb. 230 LE !
Palyaautoban az Alfa 156 nagyon jo .
Az "uras" Lancianak mar nem marad terep ...:))

bizarro

minimal Creative Commons License 2001.06.14 0 0 10
Szó ami szó, tényleg nem illik az új arculathoz a sáros rally, de azért kéne az olaszoknak csinálni valami hasonlót, mert jelen pillantban csak a japánok csinálnak ilyen turbós 4WD csodákat.
FIAT Stilo Integrale király lenne! :-))
bizarro Creative Commons License 2001.06.14 0 0 9
Sziasztok !

Jo ,hogy vegre van csak a Lanciasoknak szolo topic ..... de szerintem nem vagyunk olyan sokan ,hogy "megeljunk" magunk :))

HuG kollegaval en is egyet ertek ,gyertek az olaszos topicba !!

farkas16 :
milyen geped van ?

okidoki:

Az Integrale-stilust /sportos vonulat/ a Lancia mar a 90-es evek eleje ota temeti ,lasd.:DeltaII,Dedra....es mostanaban a Lybra .A Fiat konszern szentharomsagaban a sportos Alfa ,a tomegauto Fiat mellett ove a kenyelmes /premium/ turizmo szerep.

bizarro

aki ,azert meg erolteti a sportos stilt...:))

okidoki Creative Commons License 2001.06.14 0 0 8
Mit tudtok az új Thesisről? Biztos nagyon tuti lesz, bár nem az Integrále stílusa
Oszy1.816v Creative Commons License 2001.06.14 0 0 7
szia farkas16,
Baratomnak integrale-ja van (EVOII), nagyon kiraly:-)
Csak rutinosodni kell a szerelesehez, onindito leszereles 3ora:)))

Udv
Oszy

Előzmény: farkas16 (-)
HuG Creative Commons License 2001.06.14 0 0 6
Gyertek át a Na és miért olasz autót? Vagy miért ne ? -topicba
capa Creative Commons License 2001.06.13 0 0 5
Helló!

Idefigyelj farkas16!
Szólj a moderátornak, hogy valahogy cserkéssze át ezt a topikot az autó-motor részlegbe, mert ott nemigen van lanciákról szó.

Köves Creative Commons License 2001.06.11 0 0 4
Én az autó-motor részlegben néznék körül a helyetekben, biztos van ott ilyen topic.
Csá
Köves
Lony Creative Commons License 2001.06.11 0 0 3
Sziasztok!
Barátom nemrég adta el lassan tinédzserkorba érő Lancia Dedra autóját, amit én nagyon szerettem.
Gyönyörűszép, nagy, erős, csendes, hibátlan autó volt. Most Pesten taxizik valahol az új tulaja vele.
hangaroa Creative Commons License 2001.06.11 0 0 2
Köszönöm a bizalmat!
De most csak annyi jut róla eszembe, hogy gyakrabban hallom versenymárkaként emlegetni(főleg integrale, vagy hogy írják), mint hogy az átlag polgár használná. Persze lehet, hogy nyüzsögnek, de én elég keveset látok belőlük az utakon. De javíts ki, ha tévednék, ami korántsem volna meglepő.

hangaroa

farkas16 Creative Commons License 2001.06.11 0 0 1
Attól még leehetsz te is ideirogató
hangaroa Creative Commons License 2001.06.11 0 0 0
Sajnos 0 Lancia-m van.
farkas16 Creative Commons License 2001.06.11 0 0 topiknyitó
Üdv kedves idelátogatók!

Itt minden Lancia-val kapcsolatos hozzászólásokat, észrevételeket, tudáscserét, szeretnék kiépíteni!

Mindenkit szeretettel látunk!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!