Keresés

Részletes keresés

bárdi56 Creative Commons License 2014.01.10 0 0 10764
Előzmény: rozita76 (10763)
rozita76 Creative Commons License 2014.01.10 0 0 10763

Én is kaptam H1N1 oltást és nem történt semmi. (szerencsére). Megint felmerül a kérdés, hogy mit tud az egyik ember szervezete amit a másiké nem?

Ez az immunrendszer magyarázat is...Sokan most tudatosabban vigyázunk magunkra, mint a Lyme előtt és mégsem javulunk. 

Előzmény: Törölt nick (10761)
bárdi56 Creative Commons License 2014.01.10 0 0 10762

Kedves marobert!  Sokáig nem volt tüneted,hát ez sok emberre jellemző!   Megbujík a szervezetben és  akkor támad álltalában ,mikor valami lelki trauma éri az embert!   Gondolom azt tudod ,hogy képes a szervekben megbujva kijátszani az immunrendszert is!!  Azt olvastam ,hogy nagyon" inteligens"  baktérium ,vagy spirohéta , Találtam egy nagyon hosszu cikket ,majd felteszem!

Előzmény: Törölt nick (10757)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.10 0 0 10761

Az oxigénbáron találkoztam egy 40 éves csajjal.2009-ben kapott egy H1N1 oltást és lebénult.Tolószékben ül és beszélni sem tud rendesen.Össze vissza vizsgálták,mire nagy nehezen rájöttek,hogy lymeos.Sajnos nála nagy a baj...Rettenetesen sajnáltam. Az oltással mindenki vigyázzon!!!

Előzmény: boxerkutya (10760)
boxerkutya Creative Commons License 2014.01.10 0 0 10760

A fellángolás meg a herx lehet ugyanaz. A légúti és emésztőtendszeri fertőzések sokszor aktiválják a nyugvó borreliát. 

Bármilyen vakcina ugyanígy aktiválni képes. Ha valaki egy ilyen beadása után lebénul, vagy bármilyen baja lesz ráfogják a vakcinára ,pedig az csak a borreliát indította be . 

Előzmény: Törölt nick (10757)
at17 Creative Commons License 2014.01.10 0 0 10759
at17 Creative Commons License 2014.01.10 0 0 10758
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.10 0 0 10757

Nekem közel 20 év alatt alig volt tünetem.Viszont a két évvel ezelőtti tüdőgyulladásom óta rengeteg van.

Az immunrendszer csinál vele valamit,csak azt nem tudom,hogy ez jó vagy rossz.

Ügyfelezek egész nap és mindenféle szirszart elkapok tőlük,ha ilyen takonykóros idő van.

Ha kiegyensúlyozott vagyok,hamar meggyógyulok,de ha valami nagyobb stressz ér, akkor egy hónapig beteg vagyok és azonnal támad a lyme.Viszont azt nem tudom eldönteni,hogy ilyenkor fellángol vagy herxem van és azért vagyok rosszul.Pedig igen csak nagy szükség lenne erre az információra,hogy közelebb kerüljek a megoldáshoz...

Előzmény: boxerkutya (10756)
boxerkutya Creative Commons License 2014.01.10 0 0 10756

Jó lenne arra rájönni, hogy miért van az , hogy sok ellenanyag mellett súlyos tünetünk is lehet, illetve tünetmentes is lehet az ember. Ha kevés az ellenanyag, kevés a + jel a wb leleten, de így is lehet valaki tünetmentes vagy súlyos beteg is .

Törölt nick Creative Commons License 2014.01.10 0 0 10755

A lyme az ingerület átvívő idegeket támadja.Az eredmény zsibbadás.Ezért okozhat ezek mellett impotenciát is.

Ha a doxitól kaptad,az jó,mert a megfelelő antibiotikum okozhat tünetfelerősödést,de ha előtte is ilyen volt és 4 hét doxitól nincs változás,akkor antibógyót kéne váltani szerintem....

Előzmény: tom1971 (10752)
bárdi56 Creative Commons License 2014.01.09 0 0 10754

Kedves Tom 1971,Sajnos gyakori a zsibbadásos tünet ,bármelyik testrészeden?  Söt  még nekem olyanom is volt ,hogy ugy ereztem ,mintha mindkét lábam ,tök érszükületes lenne!!  Néha meg kellett állnom, mert nem tudtam lépni , pihiztem és mentem tovább,  rengeteg tünetet prrodukál a LYME!!

Törölt nick Creative Commons License 2014.01.09 0 0 10753

Kisköcsög! Sose voltál nekem kedves Gábor! 

Nem is ismerelek , azt sem tudom ki vagy ! 

nőe vagy férfi? homi vagy ratyi? 

Nem is érdekel.

Fuck off!

tom1971 Creative Commons License 2014.01.09 0 0 10752

Sziasztok!

 

Tapasztalt már olyat valaki, hogy elkezdtek zsibbadni a lábai térdtől lefelé, az izmaiból kiment az erő, valamint a lábai szószerint lifegnek és nem nagyon akar enyhülni. Doxyt szedek már lassan egy hónapja.

bárdi56 Creative Commons License 2014.01.09 0 0 10751
Előzmény: mylyme24 (10745)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.08 0 0 10750

  Kisköcsög ez a te értelmiségi szintedet mutatja !!!

  Valamikor "kedves Gábornak " szólitottál , én meg helyesen döntöttem mikor nem irtam le a tuti megoldást !!!!!

  De megnyugtatlak nem vagyok"  Gábor " A mail cimemet ugy örököltem egy másik személy által kidobott nettel együtt!!

  Azért maradtam eddig mert még volt összesen 5 fő akikért még kinyujtottam volna kezem , de nem kérték innentől

  ők is elestek a lehetőségtől !!! Neked meg ez legyen utolsó örömöd életedben !!!!!!!!!!!!!!! Good bye.

Előzmény: Törölt nick (10749)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.08 0 0 10749

Ratyi , ratyi ,ratyi !

Little Fake ! Fuck off!

bárdi56 Creative Commons License 2014.01.08 0 0 10748

http://biowebaruhaz.hu/termek/mumijo_tabletta_20db_-a_hegyek_konnye_arany_mumijo.html#.Us0t8vv73cs

Szeretném kérdezni,hogy valaki fogyasztott e már ilyet??   És ha igen akkor mit tapasztalt?!

Törölt nick Creative Commons License 2014.01.08 0 0 10747

Kedves Izabella!

 

Úgy érzem Önnek orvosi segítségre van szüksége... Kérem,ne írjon többet! :(

Előzmény: Törölt nick (10746)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.07 0 0 10746

Na figyelj ide te köcsög egyszer már eltüntél tünj el ujra és végleg !! Ha csak mocskolódni tudsz azért mert fiu/lány keresztnevem van akkor mocskold a többi hasonló névvel "megáldott beteget " vagy engem is hagyj békén !!!!!

Én tudok eredményt felmutatni tartósat  a többinek is ezt ajánlom, és azt is /észt akkor osszon ha lesz neki /

Aki meg segitségre szorul tanuljon meg kérni és nem követelőzni !!!! Remélem tisztában vagy vele te köcsög tudom ki vagy , a mocskolódásod csak egy személytől származhat !!! De lyme kórost nem szoktam bántani , azok könyörögni szoktak a megváltójukhoz ,hogy mentse meg a további szenvedéstől őket !!!!"" További sok sikert "" ha igy haladsz nemsokára a rigó fütyül a fejfádon !!! üdv.

Előzmény: Törölt nick (10743)
mylyme24 Creative Commons License 2014.01.07 0 0 10745

Szia! Igen,sajnos vannak stádiumok... és igen, Apum későn kezdte szedni, későn kezdték kezelni,viszont  NEM A SAJÁT HIBÁJA VOLT!

És ez lényeges, hogy szövegelnek, hogy így a megelőzés meg úgy, aztán évek óta járt szűrésre,s mégse vették észre neki a daganatot!!!!! MIÉRT NEM??? 

 

Oké,lehet,hogy aki korábban kezdi szedni,annak hat a gomba. Ha olyan mázlija van,hogy időben észreveszik....

Előzmény: bárdi56 (10744)
bárdi56 Creative Commons License 2014.01.07 0 0 10744

Kedves mylyme 24!!   Mire gondolsz ,hogy azt irtad ,hogy apud is szedte és mégis megtörtént a baj?,

A gyógygombákra gondolsz  ?   Pedig nagyon sok betegnek segit ,  Ugy gondolom talán sok beteg későn kezdi szedni!  Képzeld már olyat is hallottam, hogy 2hét alatt végzett a rák egy ismerössel!!  Orvos erre csak annyit közölt ,hogy gyors lefolyású,és áttétet is csinált!!   (( SZÖRNYÜ DOLGOK EZEK)))

Előzmény: mylyme24 (10737)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.07 0 0 10743

 

80 betege van Izabellának ! 

Kár , hogy nincs smyle amit berakhatnék ide .

Időközben Gáborka Izabella lett. Tényleg hiteles vagy kedves nővér. 

Travi vagy ratyi? 

Előzmény: Törölt nick (10732)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.07 0 0 10742

     Kedves Marobert kérésed ellenére irok . nem vagyok a jó Isten !!!

      Azt kértem hogy a "magad nevében beszélj ! ma van 4 millió lyme beteg hazánkban kb te csak egy vagy

      abból a 250 valós betegből aki a  fórumon járt eddig ! Sziveskedjél utánnnaolvasni "azoknak a csodálatosan

      gyógyult betegeknek " Én személy szerint leb-sznák nekik egy maflást ha nem mondják el gyógyulásuk titkát,

      utánna meg kettőt ha nem gyógyulnák meg attól a kurától !!!! Irtam bővebben de az elszállt azt nem szoktam már   

      megismételni !!!  Ha hiszel Esztóban kövesd senki sem áll utadba eredményét ugy is te fogod érezni a saját bórödön

      sok sikiert hozzá !!!!! Üdv.

Előzmény: Törölt nick (10738)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.07 0 0 10741

Évek óta a legdrágább multivitaminokat szedem,de igazából azon kívűl,hogy iszonyatosan sárgát pisiltem tőlük,nem éreztem semmit.Nemrégen elkezdtem a Culevitet.Határozottan jobban érzem magam,persze nem lehet kijelenteni a mi betegségünk mellett,hogy attól van.Egy kellemetlenség van vele,hogy óránként kell szedni,ami a memóriám jelenlegi állapotában nagy kihívás.. :)

Előzmény: mylyme24 (10736)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.07 0 0 10740

Nem tudok arrol,hogy a magnézium bevitel csökkentené a mangán felszívódását.

Azt olvastam,hogy csak a vas,foszfor és kálcium képes erre.(Mondjuk,könnyen lehet,hogy nem vagyok elég tájékozott a dologban.) Na és persze az antibogyó is...

Előzmény: rozita76 (10735)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.07 0 0 10739

Az immunrendszer azért csökkenti a vasfelszívódását,hogy gyengítse a betolakodót. Nem veszi el teljesen a vasat,mert abba belehalnánk.Nekünk is csak ennyit kellene tennünk a mangánnal,hogy több esélyt adhassunk az immunrendszerünknek.Így értettem,amit írtam.

Előzmény: mylyme24 (10736)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.07 0 0 10738

Kedves Izabella!

Most legalább megtudhadtuk,hogy a Jóisten egy hölgy,aki dönt élet és halál között...

Bocsásson meg a viccért,véletlenül sem szeretném megbántani,de ez egy fórum,ahol beteg emberek ötletelnek a lehetséges megoldásokon.Itt mindenki jószándéku.Azt gondolom,hogy az Ön személyeskedő és kioktató hozzászólása egyáltalán nem ide való.Szeretném megkérni,hogy a jövőben tartozkodjon ettől!Véleménye természetesen mindenkinek lehet,de azért azt csendben megjegyezném,ha az Ön "gyógymódja"annyival hatékonyabb lenne,mint a tudomány mai állasa szerint alkalmazott gyógymódok,amikben mellesleg én sem bízom meg 100%-ban,akkor Ön nem itt osztogatna tanácsokat szerény személyünknek,hanem a bahamákon rendelne...

Az Esztó doktornőről csak annyit,hogy azért mentem hozzá,mert több ismerősömet is meggyógyította.

Megkérem,hogy ne válaszoljon erre,nem azért írtam,mert vitát szeretnék nyitni,csak mihez tartás végett.

 

Üdv.Marobert

Előzmény: Törölt nick (10732)
mylyme24 Creative Commons License 2014.01.07 0 0 10737

Kedves Bárdi56! Apám ilyeneket szedett,mégis elvesztettük...

Előzmény: bárdi56 (10730)
mylyme24 Creative Commons License 2014.01.07 0 0 10736

hát igen, szóval én is gondoltam már korábban a mangánmegvonásra,mint egyszerűnek tűnő megoldásra, de mivel egyik fontos feladata a központi idegrendszer optimális működtetése,ha még inkább megvonjuk,mi lesz velünk?

Szóval ez így nagyon nem jó.

 

Köszönöm egyébként a válaszokat,és még továbbra is várok javaslatokat multivitaminra! köszönöm előre is azokat is!

 

Előzmény: rozita76 (10735)
rozita76 Creative Commons License 2014.01.06 0 0 10735

http://www.longecity.org/forum/topic/41363-zinc/

 

Még egy mangános tanulmány, ezt a kis bekezdést ajánlanám olvasásra:

(Magnesium-manganese interactions caused by magnesium deficiency in rats)

 

Nos ha a  Mg bevitellel párhuzamosan csökken a mangán akkor tul.képp te már el is kezdted a folyamatot. Viszont ezt a kísérletet patkányokon végezték, embereken nem tudni mi a hatása. Főképp az zavar, hogy nemcsak a Bb-t éhezteti ki az ember, hanem a saját szervezetét is. Bár az antibogyók is kárt okoznak, szóval ki tudja. Kísérletezzenek még egy kicsit.

 

Azt keresgélem, hogy a tudományos körök (ILADS, LLMD-k) mit szólnak ehhez a tanulmányhoz, azért ez nagy áttörés lenne ha működne.

 

 

Előzmény: Törölt nick (10728)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!