Keresés

Részletes keresés

Roli0622 Creative Commons License 2023.07.24 0 9 18737

Roli0622 Creative Commons License 2023.07.20 0 7 18736

Alles klar Creative Commons License 2023.07.20 0 2 18735

Na igen! Csakhogy ehhez a szereléshez, ilyen alak is kell...

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (18734)


Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2023.07.20 0 1 18734

Azannyát! Ha így állna előttem a tesco pénztárnál, hát volna nagy riadalom!

Előzmény: Roli0622 (18733)
Roli0622 Creative Commons License 2023.07.19 0 8 18733

Chef33 Creative Commons License 2023.07.19 0 0 18732

Helló. Egy kis segítségre lenne szükségem.olyan webshopot vagy boltot keresnék ahol lehet kapni raktárkeszletről latex ruhát,leggingset. Konkrétan  most ilyet keresnék... csak intim cipzár nélkül. 

https://superlove.hu/szexi-fehernemu/latex-es-bdsm/latex-ruhazat/latex-latex-leggings-2901110

Köszönöm  a segítséget 

Roli0622 Creative Commons License 2023.07.12 0 6 18731

The Green Gorfllub Creative Commons License 2023.07.06 0 0 18730

Köszi mindenkinek :) (piros, feketével, fehér feketével, az eddigi állás.)

Roli0622 Creative Commons License 2023.07.06 0 7 18729

djt-123 Creative Commons License 2023.07.06 0 0 18728

Ollóval:)én a sárga feketével jártam így

Előzmény: The Green Gorfllub (18726)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2023.07.06 0 1 18727

Sajnos sehogy.

Előzmény: The Green Gorfllub (18726)
The Green Gorfllub Creative Commons License 2023.07.05 0 0 18726

A fehér lakkból, a fekete lakk színe hogy jön ki?:)

(hozzáért a rohadék, és "beleivódott" :)

LillaCD89 Creative Commons License 2023.07.04 0 2 18725

sziasztok!

 

Ilyen vagy ezekhez hasonló van valakinek eladó véletlenül?  első sorban latexet szeretnék vagy lakkot, másodsorban bőrt/műbőr! segítséget előre is köszönöm.

Ubul86 Creative Commons License 2023.06.29 0 0 18724

elkeltek

Előzmény: Ubul86 (18718)
LatexésBondage Creative Commons License 2023.06.26 0 1 18723

Igazán meg egy lájkot! :-)

Előzmény: Roli0622 (18719)
LatexésBondage Creative Commons License 2023.06.26 0 1 18722

Igazán remek szerkó!

 

Előzmény: fiatalsrac93 (18720)
Roli0622 Creative Commons License 2023.06.26 0 9 18721

fiatalsrac93 Creative Commons License 2023.06.25 -1 0 18720

Én :)

 

Roli0622 Creative Commons License 2023.06.23 0 7 18719

Ubul86 Creative Commons License 2023.06.21 0 2 18718

Ha valakit érdekel, van két eladó latex maszkom, kihasználatlanság miatt kerül eladó sorba

 

1. Rubber 55 Standard Hood - XS méret : https://rubber55.co.uk/products/tailored-hood-1

Decemberben rendelt, fekete, feleségem hordta párszor, 56 cm fejkörméretre lett véve, neki már kicsit feszes volt, de feltudta venni simán és a hordása se volt kényelmetlen.

Mérettáblázat: https://rubber55.co.uk/pages/sizing-chart

2. Busted Brandról rendelt, de lengyelországból jött. Fekete, átlátszó előrésszel. Mérete kicsit nagyobb mint a Rubber55-ös, S-es méretnek vettük, 56-57 cm fejkörméretre ajánlomDarabja 30 000 ft + előre utalás után postaköltség (pl foxpost, packeta, stb...)

 

Akin volt:

Fejkörméret: 56 cm

Nyakkörméret: 34 cm

Száj körül: 47 cm

 

mail ott a profilomon, akit érdekel, írjon nyugodtan.

 

1:

 

Hordva:

 

2:

Hordva:

 

 

Mister V. Creative Commons License 2023.06.20 0 0 18717

Javaslom az Aliról rendelj egy EVA esőkabátot (700Ft) és teszteld!

Pelenkás részről a gumibugyi idővel elolvadt és szakadt, a PVC pelenka felett 1 hónap alatt lett zörgős, míg pelenka nélkül 1 hét alatt. 1x épp ezért próbaként rendeltem egy EVA bugyit. Eleve zörgős valamennyire, de nem válik hangosabbá. Bő 1,5-2 év után még mindig használható (pelenka nélkül) és csak kisebb szakadások miatt esedékes a csere.

Sajnos egy ilyen bugyit 10e Ft-ért árulnak manapság, míg a 30-50x annyi anyagot igénylő esőkabátot meg 700-ért.

Alapból fényes, de tud kopni, így ennyi idő után már nekem egyes részei mattabbak, de érthető, hiszen ruha alatt hordtam. Ez egy külső ruházat esetén nem valószínű, hogy előfordul.

Bár az említett esőkabát véleményezésénél azt írják, hogy könnyen szakad, neked most igazából csak az anyagot (hangját/érzését) kéne tesztelned.

3 termék 700Ft/db-os akcióban pedig 2 héten belül házhoz is szállítja a futár postaköltség nélkül.

 

Talán anyagot is lehet külön méterre rendelni. Sajnos az Alin kevés EVA anyagú termék van, pedig sokkal tartósabb a PVC-nél, talán vékonyabb is és nem hetek alatt öregszik, izzadtság nem kezdi ki, sem a hő.

Előzmény: Georg1969 (18714)
Roli0622 Creative Commons License 2023.06.18 0 4 18716

Latex Bond Creative Commons License 2023.06.17 0 0 18715

Szia Georg!

 

Annyira azért manapság már én sem vagyok itt aktív, mint korábban, de a "szakirányú" és/vagy értelmes kérdésekre igyekszem mindig válaszolni a tudásomhoz és tapasztalatomhoz mérten. 21 éve indítottam el ezt a topic-ot és valahol azóta is a szívemen viselem a sorsát, habár az újonnan szerveződő közösségektől már sajnos én is távol maradni kényszerülök különféle okok miatt. De ez a topic megmarad a szívemben, ahogy az annak idején "fiatalos" rajongással elindult egy szűk kis rajongói bázissal és annak mindig örülök, ha normális beszélgetések is zajlanak itt néha a fotómegosztásokon és az adok-veszeken kívül.

 

OK, így már abszolút érthető a kenési szándékod, habár a szilikon bármennyire is számít bőrbarátnak, hiszen síkosítóként intim zónákra is bátran lehet alkalmazni, de azért úgy aludni, hogy a tested minden pontja be van kenve vele és ezáltal a bőr pórusainak természetes "légzése" nem olyan mértékben biztosított, az nem feltétlenül jó. Tudom, hogy nem vagyunk békák és nem lélegzünk a bőrünkön keresztül, de ha minden pórus eltömődik a szilikonrészecskékkel, akkor az némileg a verejtékezést is gátolja és még ha hozzá is szoksz a viseléshez és kisebb mértékben jelentkezik az izzadás, a hőháztartásodra akkor is hatással lesz, amit ugye alvás közben nem tudsz közvetlen módon szabályozni.

Mindezen aggályokat félretéve nyilván én is aludtam már latexben, csak a teljes test szilikonba "áztatását" nem javasolnám a test nyugalmi időszakában. Fura, hogy azt írtad, hogy ezzel pont a bőr irritációt kívánod csökkenteni a testápolóval szemben.. Szerintem a testápolók ilyen szempontból még mindig bőrbarátabbak a szilikonnál, amit ugye nem arra találtak ki, hogy ápold vele a "kültakaródat", hanem csak szimplán hogy ideiglenesen síkossá tedd. :)

Persze egy próbát tehetsz vele nyugodtan, bajod nem lesz tőle, de az alvásod sem lesz annyira pihentető, az egészen biztos. Más kérdés, ha nem is szándékozol aludni, hanem az "édes szenvedés" a cél. :)

 

A fétispartis kérdésedre csak érintőlegesen tudok válaszolni, mert már nemigen járok partizni, ez a legutóbbi Luxuriás részvételem is csak egyfajta nosztalgikus célzattal történt. Tudom, hogy pont én voltam az, aki egy ott jelenlévő fickó külsejét kritizálta, mert kb. a nagyanyja szövet hálóinge volt rajta és a világon semmi "fétisest" nem találtam benne, ha egyáltalán lehet normálisan definiálni ezt a követelményt. De úgy vélem, hogy ha tetőtől talpig PVC-ben jelennél meg  - még ha egy hálóingszerű ruháról is beszélünk - az azért messze jobban megfelel a dresscode-nak, mint a fent említett egyén outfit-je, mert akkor az anyag tekintetében már simán hoznád az elvártat.

Szóval a magam részéről nem érzem cikinek, habár én valamivel még biztos feldobnám a szettet (mondjuk minimum a lábbeli terén, amiből szintén léteznek már nagyon dögös, átlátszó PVC-ből készült darabok) és a hálóing alá is felvennék valami PVC-fehérneműt, hogy azért mégse lifegjen szabadon a férfiasságom, mert szerintem az közel sem ebbe a buliba való. De ezt már kiveséztük jó párszor az itteniekkel és ez örök vitakérdés marad, hogy mi számít elfogadható viseletnek egy fétis partin és mi nem. Olvashattad, hogy egyeseknek gyakorlatilag a full meztelenség is tök normális, de én ezt mindig vitatni fogom, mert ez nem egy szvinger klub, csak sokan összetévesztik azzal.

 

Sajnos nincs tudomásom baráti társaságokról, de a közösségi platformok korában ezt nem is találom olyan lehetetlen vállalkozásnak, hogy lehessen keresni, betársulni vagy akár önerőből szervezni egy ilyet - akár célzott tartalommal és elvárásokkal.

Volt nagyon régen egy ilyesfajta szervezésünk az itteniekkel a Bükkben egy ott-alvós, sütögetős, beszélgetős összejövetel, talán van is, aki még emlékszik rá, az például irtó jól sikerült. Na, a magam részről hasonló jón azóta sem voltam. Ott mondjuk kivételesen nem az volt a cél, hogy feltűnősködjünk, mert partnerekkel együtt mentünk és nem mindenki volt annyira mélyen "elmerülve" ebben a fétis-világban, de attól még egy nagyon jól sikerült kiruccanás volt és tudtunk olyanokról is diskurálni, ami nem feltétlenül volt fétis-vonatkozású, noha nyilván mindannyian tudtuk egymásról, hogy mi a "beütésünk" és ez volt a legerősebb kapocs köztünk. :)

De lehet olyan találkozót is összehozni, ahol akár fel lehetne venni ilyen-olyan extrém göncöt, ami már nem minősül utcai ruhának és akkor egy baráti összejövetelbe oltott fétis buli lenne, de itt már nehezebb meghúzni a határokat és szabályokat felállítani, mert akkor elkezdenél kb. ugyanazokkal a problémákkal szembesülni, mint amivel egy hivatalos fétis parti szokott küzdeni.

 

Előzmény: Georg1969 (18714)
Georg1969 Creative Commons License 2023.06.17 0 1 18714

Szia Latex Bond és köszi a válaszodat. Ez nem esökabát, ez egy bokáig érö "hálóing". Igen a belsö felére szeretném felvinni. Imádom ha ilyen sikamlós, de mégis tapad a börre. Ez latexnél szilikonolajjal tökéletesen müködik. Amit a szilikonolajnál is jobban szeretek az amikor zuhanyzás közbeni testápolóval kenem be magam és nem öblítem le, és erre húzom a hálóinget. Az izzadság "higítja" a testápolót és ezáltal sikosodik, brutál. Sajnos a latex ezt nem szereti és hamar tönkre megy. A PVC böl a testápoló hatására gyorsabban távozik a lágyítószer ezáltal hamarabb keményedik. Ezért gondoltam, hogy a PVC nél is próbálkozhatnék szilikon olajjal. Így csökkentve a bör irritációt. Illetve az olaj jelenléte csökkentené az izzadság PVC re gyakorolt negatív hatását. Az izzadságtól is hamarabb öregszik. Mind a két anyagot imádom de sajnos a PVC ben nem jó aludni mert nem nyúlik, így forgolódáskor könnyen szakad. Ami még érdekes, hogy ha latexet rendszeresen használom, pl. napokig abban alszom, hozzászokom és nem izzadok benne. A PVC nél ez nincs így.

Látom te itt aktív tagja vagy ennek a közösségnek, te mit gondolsz egy ilyen bokáig érö latex vagy PVC "hálóingben" egy fétis partyn megjelenni nagyon ciki lenne ? Nagyon sok képet láttam már a neten, mindegyik nagyon látványos kosztümök, de nekem ez a "hálóing feeling" jön be. Sajnos nem ismerek senkit akinek hasonló lövése lenne mint nekem. Még azt szeretném kérdezni, hogy létezik ez a fétis közösség ilyen baráti társasági formában is ? Lehet, hogy csak az én fantáziám túl jó, de annyira adnám ha lennének ilyen meghívásos alapon szervezödö pl. kerti partik grillezés, vagy csak beszélgetés iszogatás, ami nem elsösorban a sexröl szól, hanem, hogy az ember "kivigye" a fétisét a 4 fal közül. szabadon hordhatja mindeki amit szívesen felvesz és ezáltal közösségben élheti ki a fétisét. Én annyira szeretnék ebben a cuccban kimenni az utcára és ebben flangálni, de érthetö okok miatt nem tesz az ember ilyesmit. Már megfordult a fejemben, hogy fehér matt latexböl csináltatok ilyen bokáig érö Caftan-t,  Muszlim dress-t Mert hát az arabok is rohángálnak abban, és ha matt akkor nem oylan feltünö. De sajnos az arabokat is alig látni europában ilyenben rohangászni, tehát ezzel is komoly feltünést okoznék.

Előzmény: Latex Bond (18713)
Latex Bond Creative Commons License 2023.06.17 0 0 18713

Éppenséggel szabad, a szilikon nem károsítja a PVC-t sem (ahogy a latexet sem), de milyen célzattal kennéd át?

A külső felületére akarod felvinni fényesítési szándékkal vagy a belsőre öltözködés segítőként vagy esetleg a páralecsapódás visszafogására?

Vagy egyszerűen csak az tetszik, ha (kívül vagy belül) jól csúszkál az anyag? Mert PVC esetében csak ezeket tudom elképzelni, máskülönben én biztosan nem kezelném az esőruháimat szilikonnal, mert idővel ragacsossá válik tőle és tisztítani is egyre nehezebb lesz.

 

A lágyított PVC-ket mindenféle észter-adalékokkal teszik ilyen puhává és vagy eleve üvegszerűen csillogó vagy matt felülettel gyártják, amelyen viszont nem sokat fog segíteni a szilikon, ha netán ezzel akarnád "fényesíteni", mert ezek mattságát nem a felületi egyenetlenség okozza.

Persze biztos van ilyen PVC is, ezeken egy "egyenetlenség kitöltő" folyadék nyilván javulást eredményezhet, de akkor miért nem mindjárt eleve a fényes felületű változatát választod?

A lágy PVC-k jóval hosszabb élettartamúak, mint a latex, egyetlen hátrányuk, hogy idővel olajszerű anyagot kezdenek "izzadni", mert ezek az adalékok egy egészen vékony rétegben képesek kiválni az anyag felületén. Gondolom, hosszú távon az emberi bőr faggyúmirigyei által termelt lipidek is minimálisan károsítják vagy egyes mosószerek, úgyhogy mindentől megóvni úgyis képtelenség, de helyes ápolás és tárolás mellett a PVC is hosszasan képes kiszolgálni.

Előzmény: Georg1969 (18712)
Georg1969 Creative Commons License 2023.06.14 0 0 18712

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni. A puha PVC ruhákat szabad szilikonolajal kenegetni ? Elöre is köszi.

Roli0622 Creative Commons License 2023.06.14 0 6 18711

KeMatyi Creative Commons License 2023.06.13 0 0 18710

Meg. Így zsűrizte az egyik American Idol részt. Kemény lehetett, ha az adásba került rész is van vagy 2 órás :) 

Előzmény: djt-123 (18709)
djt-123 Creative Commons License 2023.06.10 0 4 18709

Ez megvan?Katy Perry............

Simasimi Creative Commons License 2023.06.07 0 0 18708

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!