Keresés

Részletes keresés

lafun Creative Commons License 2006.02.22 0 0 243

Üdv!

 

A Kötözz meg és ölelj! egy nagyon kellemes művészfilm, Pedro Almodovár egyik legjobb filmje. A művészfilmen ne valami elvont, sokáig nem történik semmi, hosszan merengünk magunk elé tipusú filmet képzeljetek, hanem egy akár a valóságban is elképzelhető szerelmi történetet. A két főszereplő, az akkor még kevésbé ismert Banderas és a spanyolok üdvöskéje Viktória Abrill. Nincsenek akciójelenetek, nincsenek túljátszott szerepek, és nincsenek szilikonmellű sztárocskák a filmben, viszont van egy baromi jó sztori. A lényege, hogy Banderas mindig is álmodozott a hires szinésznőről, hogy társa, szerelme legyen, ezért egyszer egy hirtelen elhatározásból elrabolja. Egy lakásra viszi, ahol a hölgy a film nagy részét egy ágyhoz kötözve tölti. Az átalkulás a film végére igazából a nőben megy végre, mert az elején még szabadulni akar, de a férfi iránta irányuló önzetlen szerelme, már ráébreszti arra, hogy eddig milyen hazúg világban élt. Nagyon jellemző az átalakulásra, hogy a végén a nő már maga tartja oda a kezét, hogy összekötözze a férfi, aki sokszor bocsánatot kér, hogyha kicsit jobban szorít a kötél. A legutolsó összekötözésnél már szinte, csak úgy tekeri a lányra a kötelet, hogy az bármikor ki  szabadulhat ha akar, de mégsem teszi. A lány számára a film végén már az jelenti az igazi szabadságot, ha itt lehet ezzel a férfivel az ágyhozkötözve, és nem az előző fényűző, de hamis élete. Ez az átalakulás a film lényege. Jó szorakozást mindenkinek. Love bondage filmet többet most hirtelen nem tudok ajánlani, de utánna nézek emlékeimben.      

rubber68 Creative Commons License 2006.02.21 0 0 242

Köszönöm Renato.

Egyébbként látta valaki? A címe sokat mondó de a kritikából itélve inkább tűnik kifelyeztten művész filmnek.
Előzmény: Rawo (241)
Rawo Creative Commons License 2006.02.21 0 0 241

Kötözz meg és ölelj! (1990)

 

Nálunk nem jelet meg, de egyébként kapható DVD-n.

Előzmény: rubber68 (240)


rubber68 Creative Commons License 2006.02.21 0 0 240

Írnál bővebben erről a fílmről? Magyar? Szereplők. Almodovar = Álmodóvár?
Stb, stb.

Előzmény: azaiak (239)
azaiak Creative Commons License 2006.02.21 0 0 239
Hanem, figyeljetek! Meg lehet szerezni DVD-n magyar hanggal ezt az Almodovar: Kötözz meg és szeress ( ölelj?) filmet? Vagy tudtok valamit ajánlani, ami nem egyszerűen csak egy szép love-bondage film, hanem van irodalmi értéke is? És persze megszerezhető?
Előzmény: rubber68 (238)
rubber68 Creative Commons License 2006.02.20 0 0 238

 

Szerintem meg inkább, izgalmasan hangzik:)

 

Előzmény: azaiak (237)
azaiak Creative Commons License 2006.02.20 0 0 237

Hát, az azért kicsit gáz. Tök benne lenni.

Előzmény: rubber68 (236)
rubber68 Creative Commons License 2006.02.20 0 0 236

 

Az egyáltalán nem baj ha mosolyogsz! Sőt én is jobban szeretm a vidám embereket !!!!

Egyébbként milyen klasz lehet egy gipsz szobor. Belűl egy élő emberrel és az gipszarc kűlső részén még a mosoly is látható:)

 

Előzmény: azaiak (235)
azaiak Creative Commons License 2006.02.19 0 0 235
Ja, de én switch vagyok, mosolygok itt is ott is.
Előzmény: rubber68 (234)
rubber68 Creative Commons License 2006.02.17 0 0 234

 

Azaiak!

 

Ki akar itt mosolygós arcot készíteni? Itt bondageról van szó!!!!:))

A mosolygós arc akkor legyen amikor élvezik a kiszolgáltaott mozdulatlanságot:))

 

 

Előzmény: azaiak (232)
silkleslie Creative Commons License 2006.02.17 0 0 233

Sziasztok!

 

Szeretném felhívni a figyelmeteket a Selyem topicra, az ott lévő dolgok szerintem beleférnek a Love bondage kategóriába, de ott már nagyon kicsi a mozgás, és lehet, hogy a topic címe nem elég felkeltő.

 

Nézzétek meg, vannak képek és történetek is, és bár én inkább ott jeleskedem, de ezt a topicot is mindig elolvasom.

 

 

azaiak Creative Commons License 2006.02.16 0 0 232

És a csúcsról még nem is beszéltem. Ha egy igazi mosolygós fejet szeretnél gipszbe önteni, akkor ugye az ajkak szétnyílnak, látni engedik a fogakat, amik maguk is szétnyílnak kissé. Ez ugye csak úgy lehetséges, ha a modell szája be van tömve, mert másképp a szájürege is tele lenne gipsszel.  Olyan anyagot kell használni, ami a naedvességet magába szívja, másképp a torkára folyna, fuldokolna tőle. A tetejére pedig kis fólia kerül, hogy a gipsz ne kössön hozzá. Aztán mindent le kell kenni valami krémmel, a száj belsejét nyilván gyümölcsillatú síkosítóval lenne a legjobb, de egy idegen modellnél azért ez túl intim, marad a vazelin, vagy babakrém, utána jó alapos fogmosás.

 

Előzmény: messyjacke (231)
messyjacke Creative Commons License 2006.02.14 0 0 231
A kenegetés lehet a legizgibb. Ja bocsi. Szóval nekem az.
Előzmény: rubber68 (230)
rubber68 Creative Commons License 2006.02.14 0 0 230

 

Az élmény gondolom akkor van ha kifelyezetten bondage jelleggel csinálják.

De szerintem is az alpvető eszközök hozzá a kötél, anyga csíkok, bilincsek.

Teljes gipsz bondage-t csinálni én is csak egy szeánszként tudom elképzelni. ( Vica is, verza is ). De úgy viszont nagyon !

 

 

Előzmény: azaiak (229)
azaiak Creative Commons License 2006.02.14 0 0 229

Elgépeltem. Helyesen: Rólam is vettek! Én már elég sok gipszmaszkot vettem le, nagyon vonzó nőkről is, de  nem volt különösebb élmény. A lekrémezés még csak-csak, és persze az is, hogy teljesen el vannak némítva, de nálam azért a love-bondage nagyon textil-fétis alapú.

Aztán rólam is készült egy gipszfej. na, akkor voltam leöntve. Magát nem tudja leönteni az ember, de gézgipsszel monduk nyilván be lehet gipszelni az arcunkat.

Előzmény: rubber68 (228)
rubber68 Creative Commons License 2006.02.14 0 0 228

 

Úgy érted? Saját magad csináltál gipszelést az arcodon?

 

Ha csak már ennyi izgalmas, akkor milyen lehet egy fullos, teljes testet beborító gipszelés?

Úgy tünik evvel a technikával lehet a legoptimálisabb némítást végezni.

És gondolj bele azaiak! Ha valaki szereti a bondage elkészítését és annak látványát akkor szerintem ezt is ugyan úgy lehet élvezni.

 

 

Előzmény: azaiak (227)
azaiak Creative Commons License 2006.02.14 0 0 227
Rólam egyszer vettem maszkot, tényleg volt benne valami zgalom, ahogy rákövesült az arcomra, az orromban két kis cső volt, azon át tudtam valamit esetleg nyöszörögni, de a merev maszk egyébként tökéletsen elnémított, fogvatartott. Szóval el tudom képzelni, hogy izgalmas lehet belül, de kívül? Annyira áélhető, hogy mit érezhet ott benn valaki?
Előzmény: jacobson (226)
jacobson Creative Commons License 2006.02.13 0 0 226
Nemcsak nulla mozgás, hanem borzasztó meleg is. A gipsz kötése közben hő fejlődik. Arról nem beszélve, hogy leszedéskor teljes szőrtelenítés, már ha meztelenül csinálják...
Előzmény: rubber68 (225)
rubber68 Creative Commons License 2006.02.13 0 0 225

Gondolom bondage szerű gipszelésre gondol. Nem hangzik rosszul. Csak elég macerásnak tünik. A kliensnek türelmesen meg kell várnia míg megköt az anyag.

De aztán nulla mozgás:)) Na, ez tünik kírálynak:))

 

Ha nem így van dark majd megírja.

 

 

 

 

Előzmény: darkandstormy (223)
Rawo Creative Commons License 2006.02.12 0 0 224
Az milyen?
Előzmény: darkandstormy (223)
darkandstormy Creative Commons License 2006.02.11 0 0 223
Szia mindenki! Gipsz-fétis senkit nem érdekel?? Nem találtam olyan topikot..:(
lafun Creative Commons License 2006.02.11 0 0 222

Üdv Rubber!

 

Ez a történetet befejeztem, ez volt a harmadik rész /201. 195./, és egyben az utolsó. Örülök, hogy tetszett, ez motiváció nekem is, hogy újjal álljak elő.

rubber68 Creative Commons License 2006.02.11 0 0 221

 

Kírály ! ! !

Ugye lesz folytatás? Ez piros latex ruhás hölgy akár a story résztvevője is lehetne.

 

 

Előzmény: lafun (220)
lafun Creative Commons License 2006.02.11 0 0 220

A piros latexruhás lány teljesen ősszeszíjazva a hasán feküdt. Lába hátrafeszítve, mozdulatlan volt. Odaléptem hozzá, és letérdeltem mellé, majd megsimogattam feszes, izmos fenekét. Nagyon finom, izgató tapintása volt a fényes anyagnak, mely testét borította. Hallkan nyögött egyet. Lassan elkezdett mozgolódni, ahogy gúzsbakötött állapota engedte. Kikapcsoltam a karabinert, ami a lábát hátrafeszítette, és leengedtem a földre. Ahogy lábfeje földetért, elfojtott hangon felsíkoltott. Izmai begörcsöltek, ahogy végigsimítottam a tenyeremmel a combját, éreztem, hogy kőkemény.

-Begörcsölt a lábad.-súgtam a fülébe- Várjál mindjárt segítek!

Lassan elkezdtem maszírozni a lakkcsizmán keresztül a vádliját, különösen a lábát összeszorító szíjak mentén, hogy vérgeringése meginduljon. Ahogy lazult, áttértem a combjára. Az első nyomásra felkuncogott és összerándult.

-Csiklandós vagy?-kérdeztem

-Ühüm-jelezte felpeckelt szájával.

Elkezdtem nyomkodni a combját, erre ő egyre vadabbul vergődött a földön. Nagyon izgató látványt nyújtott. Egyszer csak rámnézett és gyönyörű kerek szemeivel szinte azt kérte tőlem, hogy hagyjam abba. Nyomkodásom átment simogatásba. Tenyeremmel végig kalandoztam hosszú combján, formás fenekén. Ezt már jobban élvezte. Szemét lecsúkta, édesen, hallkan dorombolt a kezem alatt. Lassan kicsatoltam azt a szíjat, ami átvolt húzva a lába között és kihúztam előre. Mögé feküdtem és kicsatoltam a nadrágomat. Átkaroltam a lányt és magamhoz húztam. Beleültettem az ölembe, mint ahogy két kifli szorosan fekszik egymás mellett. Meg markoltam a mellét és elkezdtem simogatni. A piros latexruhán található vágásnak most lett értelme. Hímvesszőm beledúgtam a hüvelyébe. Finoman haladt előre, hüvelye nedves volt. Ütemesen elkezdtem mozogni. A lány meghazudtolva azt, hogy egész teste össze van szíjazva, felvette velem a ritmust és ő is el kezdte ringatni a csípőjét. Kezem a melleit markolászta, ujjhegyemmel a mellbimbóját izgattam. A lány felnyögött, szemeit becsúkta. Feküdtünk az oldalunkon, ő előttem ősszekötözve, felpeckelt szájjal, és egy ritmusra mozogtunk. Csodálatos érzés volt. Éreztem, hogy hüvelye megduzzad, majd felsíkoltott, egész teste elkezdett remegni. Ebben a pillanatban én is éreztem, hogy a spermák előtörnek a hímvesszőmből. Szorosan magamhoz szorítottam. Együtt élveztünk, szemeit csukva tartotta, nyála kicsordult a ballgag mellett, mozgása lelassult, majd megállt. Igy feküdtünk szorosan egymás mellett jó pár percig. Majd lassan felkeltem mellőle. Folyamatosan simogattam a testét. Kicsatoltam a testét ősszeszorító bőrszíjakat, csak a lábán hagytam rajta. Kifűztem a kezét hátrafeszítő bőrzsák szíjait, majd felálltam. Ő leengedte maga mellé a kezeit, de továbbra is a földön feküdt. Én a székhez kötözött fekete lakkruhás  lányhoz fordultam. Megsimogattam az arcát, majd a fülébe súgtam. Nemsokára te is szabad leszel. Elindultam az ajtó felé, ahonnan még egyszer visszafordultam. A Piros latexruhás lány már felült, szájából kivette a pecket, és éppen a lábait összeszorító szíjakat kezdte kicsatolni. Rámnézett, de nem szólt semmit. Tudtam, hogy nem sokára kiszabadítja a másik lányt is, és kiléptem az ajtón. 

     

footlegs Creative Commons License 2006.02.11 0 0 219

De sjnos fiúból nagyon is:)

De azért tezsenek az ilyen ruhák, képek is

 

messyjacke Creative Commons License 2006.02.11 0 0 218
Hát igen. Milyen kár, hogy fiúból vagy és nem az alábbi képekből.
Előzmény: azaiak (214)
footlegs Creative Commons License 2006.02.10 0 0 217
Az a fényes ruha a második képen fentről az nagyon király mondhatni cool:)
messyjacke Creative Commons License 2006.02.10 0 0 216
A narancssárga medve, nagyon jó szögből lett felvéve.
Előzmény: lafun (215)
lafun Creative Commons License 2006.02.09 0 0 215

Üdv rubber!

 

Szivemből szóltál, nem is akarok semmit hozzátenni. A történetet be fogom fejezni, ahogy lesz egy kicsivel több időm leülni a gép elé, talán holnap. Addig is örömforrásnak:

Előzmény: rubber68 (204)
azaiak Creative Commons License 2006.02.09 0 0 214

A hideg vas mint a jég, lassú apró nyisszantások, és kiszabadul a szerszámod, mely már amúgy is kikivánkozott a szűk farmerből. Tehetetlenül vergődve nézed végig, hogy nemes bosszúja hogyan szántja végig ingedet, és szabadít ki minden ruhadarabodból. Nincs fogalmad, hogy tarthatnád vissza azt amit nem lehet, mikor kedvenc helyére, ágyékodra ülve megérzed a langyos szorító érzést...

És a démon szeme még hidegebben villan:

- Kedvesem. Te ezt élvezed! Látom rajtad, hogy majd elolvadsz a gyönyörtől, ahogy érzed csuklóidon a harisnyadrágom béklyóját, ahogy nyöszörgésed elhal a bugyijaimban, amit a szádba gyömöszöltem, ahogy hiába próbálsz szabadulni tőlük, mert a kendőm súlyos tenyérként tapasztaj be a szádat. Márpedig én büntetni szeretnélek, nem örömet okozni, úgyhogy most a saját alsónadrágodat fogom a szádba tömni, amibe kicsit már bele is nedveztél, a saját inged szétszabdalt csíkjaival kötözöm be a szádat, és így veszlek birtokba, ülök bele a vessződbe, ha még egyáltalán bele tudok ülni, de igyekezz, hogy bele tudjak, másképp még nagyobb fenyítést kapsz.

Előzmény: messyjacke (205)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!