Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Alonso Creative Commons License 2000.11.16 0 0 330
Ha bármiben segítségedre tudok lenni az oldal készítésénél, akkor zargass bátran (itt, vagy a gentitom@zamboker.hu címen). Nem vagyok túl profi, de ezt-azt össze tudok ütni.
Referencia munka :o) (ez itt nem a reklám helye)
Előzmény: CHUBBY (329)
CHUBBY Creative Commons License 2000.11.16 0 0 329
Hi,

Javallom, hogy valaki rakjon mán ki valami vidiót! Plíííííz! :))
Amúgy én csak a szervezés szerepét vállalnám el, mert html-ben nem igazán tudok semmit csinálni. Én csak egy középszintű felhasználó vagyok. Maszkimum gépelést vállalok! :))
A domaint valszeg eltudom intézni és ezért vagyok kíváncsi, hogy mi legyen. Akkor megállapodhatunk a www.senna.hu címben?

Üdv mindenkinek!

Chubby

zlotyi11 Creative Commons License 2000.11.16 0 0 328
Sziasztok!
Látom tovább bővült a Senna tábor itt a neten.Ennek nagyon örülök hogy még mindig vannak új emberek akik még most is imádják Sennát.
A web cime szerintem vagy www.ayrtonsenna.hu vagy csak sima senna.hu legyen.De nem is igazán a név a lényeg szerintem hanem az ami majd látható lessz az oldalon.Tényleg chubby mit akarsz felrakni?Mert van egy két ötletem és talán anyagot is tudok adni.
Amit Prostról írtatok az is igaz mert valóban azt mondta hogy nem űl F-1-es kocsiba de aztán egy tesztelésen beült és bizonyította hogy még mindig nagy versenyző!
Majd 1 másodpercel ment jobbat mint az akkori tesztpilóta.Pedig csak pár kört ment!

Viszont a Kesjár Csabához senki nem szólt hozzá pedig azért én őt is nagyon tisztelem.Kiváncsi lennék ha nem halt volna meg akkor most hol tartana.
Közben én is töltöm lefelé a videót.Már 90%-nál tartok.Mindjárt kiderül hogy megy vagy sem.

Rossz hírem van!Sajna nekem sem megy de sebaj berakom a videóba azt a kazettát amin Senna van és megnézem ezt a jelenetet.Ugyanis megvan kazettán!Na mentem és továbra is:
Forever Senna!

Előzmény: CHUBBY (325)
CHUBBY Creative Commons License 2000.11.15 0 0 327
Nincs megfelelő kicsomagoló!!!!!!!!!!!!!!!!!
:(((((((((((((((
Kataca Creative Commons License 2000.11.15 0 0 326
www.senna.hu
Előzmény: CHUBBY (325)
CHUBBY Creative Commons License 2000.11.15 0 0 325
Nekem is jön lefele! :) Majd meglátjuk jó-e a lejátszó!

www oldallal kapcsolatban meg egy kérdésem lenne! Mi legyen a www. után?

www.aytronsenna.hu
www.senna.hu
www.sennaclub.hu

vagy mi? Ki kéne találni mert bejegyeztetném a domaint!

Chubby

Ernesto Serra Creative Commons License 2000.11.15 0 0 324
nem jó hozzá a lejátszóm :(
Előzmény: Attys (323)
Attys Creative Commons License 2000.11.15 0 0 323
Na mi van már??
Előzmény: Ernesto Serra (322)
Ernesto Serra Creative Commons License 2000.11.15 0 0 322
kösz, jön lefele, még 5 perc 24 mp, utána jelentkezem

helló

Előzmény: Attys (321)
Attys Creative Commons License 2000.11.15 0 0 321
Hello Mindenki!
Remélem sikerült feltennem. Írjatok vissza mindenképpen, hogy sikerült letölteni vagy nem.
www.tar.hu/ayrton/91bar.avi
MathiasR Creative Commons License 2000.11.15 0 0 320
Hali !
A tár.hu-n csinálj magadnak egy saját lapot, ott korlátlan tárhelyet adnak, és ha nem véded jelszóval, bárki hozzáférhet és letöltheti !
MathiasR
Előzmény: Attys (319)
Attys Creative Commons License 2000.11.14 0 0 319
Megvan a gépemen a film amit ígértem, de béna vagyok és nem tudom felrakni. Tud valaki segíteni?
Lacza Creative Commons License 2000.11.14 0 0 318
Haliho!
Kiegészíteném H. Skelter hozzászólását!
Ayrton és Alain is részt vett 1993 végén a Franciaországban megrendezett gokart-gálán és az egyes futamok előtt és után kedélyesen beszélgettek sőt időnként viccelődtek egymással. Ekkor már biztos voltam benne, hogy rendeződtek a viszonyok kettejük között, ezért nem is értettem sok kirohanást, ami Prostot érte Ayrton halálakor.

1996 elején voltak olyan - meg nem erősített - híresztelések a McLaren házatáján, hogy az igencsak gyengélkedő Coulthard helyett a Professzort ültetik az autóba. Nem tudom ennek mennyi volt a realitása!

Üdv,
Lacza

Előzmény: Helter Skelter (317)
Helter Skelter Creative Commons License 2000.11.13 0 0 317
Halihó!

Találtam egy nagyon értékes ereklyét.


Ezt a sisakot Michael Andretti viselte 1994-ben.

Prost viszonya 1994-re normalizálódott Ayrtonnal. Az egyik Senna könyvben megemlítik, hogy pont az imolai verseny előtt beszélgettek, Senna pedig a verseny elott rádión keresztül külön köszöntötte a professzort. Azt gondolom, hogy nagyon emberi volt Prosttól, hogy minden korábbi problémát, vitát, keserűséget elfelejtve részvétét fejezte ki.

Azért az öreg róka 1996-ban egy tesztelés alkalmával mégegyszer és utoljára beült a McLarenbe! :-)


Üdv.
HS

Kopi Creative Commons License 2000.11.13 0 0 316
Rakd ki. Plíííííííííz!
:)
Előzmény: CHUBBY (315)
CHUBBY Creative Commons License 2000.11.13 0 0 315
Hi All!

Ma kaptam egy képet! Nagyon meglepődtem! Senna van rajta. Qrva jó a kép! Itt a topicon nem láttam ilyen nevü asztaltársat (Riccardo Patrese). Vagy mégis! Lehet, hogy személyesen ő küldte nekem?! :))

Ha olvasod a topicot akkor KÖSZI Riccardo!!!!! Sikerült meglepned és egyben örömet szerezni! Másnak is elküldted, vagy én vagyok a kiválasztott!??

:))))

+1x KÖSZI!!
Üdv mindenkinek!

Chubby

Attys Creative Commons License 2000.11.13 0 0 314
Az az igazság, hogy a videó megvan, és van egy tunerkártyám is, csak eddig meg csak egyszer használtam, és akkor sem volt hang. De szerda estig megpróbálom megcsinálni. Örülök, hogy ilyen nagy az érdeklődés. Bár tudva, hogy Sennáról van szó abszolút nem meglepő.
vozo Creative Commons License 2000.11.13 0 0 313
Feltetted mar? Hova?
Előzmény: Attys (310)
Alonso Creative Commons License 2000.11.12 0 0 312
Gyorsan-gyorsan!!! :o)
Előzmény: Attys (310)
CHUBBY Creative Commons License 2000.11.12 0 0 311
Ezt lehet, hogy meg se kellett volna kérdezned! Persze, hogy rakd fel a netre! Plíííííz!

Chubby

Előzmény: Attys (310)
Attys Creative Commons License 2000.11.12 0 0 310
Megmondom őszintén, amíg Senna élt nem Ő volt a kedvencem. Bár akkor is elismertem, hogy Ő a legjobb, de inkább Mansellnek és Prostnak drukkoltam. Amikor megtudtam, hogy meghalt minden róla alkotott képem megváltozott. Nem tudtam elhinni, hogy ez megtörténhetett és, hogy pont vele.

Emlékeztek 1991-ben Spanyolországban mi történt? A második helyen ment és a célegyenes előtti kanyarban megpördült. Még pörgés közben hátramenetbe kapcsolt és visszahozta a McLarenjét a mögötte lévő két autó között.
Ilyet azért nem mindenki tud csinálni. Ha valaki nem látta volna lehet, hogy fel tudom rakni a netre.

Alonso Creative Commons License 2000.11.11 0 0 309
A harmadik volt az imolai futam. A negyediken nyerte volna meg élete hetedik monte-carlói futamát.
Előzmény: Gbandi (308)
Gbandi Creative Commons License 2000.11.11 0 0 308
Srácok!
Nagyon örülök, hogy ennyi hozzám hasonló ember véleményét olvashatom. Nem kezdem el sorolni, hogy mennyit jelentett nekem Ayrton. De azt hiszem mindenkinek sokat jelentett aki ebbe a fórumba irt. Nagyon nehezen tudtam újra bekapcsolódni a Forma-1-be az után a bizonyos imolai futam után. Gyerekkorom óta a kedvencem volt. A Forma-1 királyát veszitette.
Amit a legjobban sajnálok, hogy Senna nem tudta megmutatni, hogy igen is meg tudja verni Schumachert. Talán emlékeztek rá,hogy abban a szezonban a 4. futam volt Imola és az előző hármon Senna kiesett, holott első helyröl indult! Schumacher nyerte mind a hármat. Nem volt összhangben a Williamssal. Ezért is volt óriási nyomás rajta, mert mindenki azt gondolta, hogy a Senna-Williams páros újabb biztos vb cim lesz Sennanak. De ez sajnos nem igy történt.
Rengeteg cikket összegyüjtöttem és meglepődve olvastam, hogy Ratzenberger halála után Senna nem akart indulni. Azt kérték(Bergerrel), hogy halasszák el a futamot, mert óriási nyomás van mindenkin. De nem tették, és a csapat miatt kénytelen volt indulni. Rossz előérzete volt és ez sajnos jogos volt. Gondolom mindenki tisztában van vele, hogy mennyi véletlen játszott közbe a tamburello kanyarban. De az akkor sem a véletlen müve, hogy elszállt a kormánymü!
Sennat lehetett szeretni és nem szeretni. Prost nem szerette. Sőt a legnagyobb ellenségek voltak! Mégis azt nyilatkozta a halála után( és szerintem ez a legnagyobb bizonyitéka, hogy ő volt a király) idézem: "Azzal adózom Ayrton emlékének, hogy soha többet nem ülök Forma-1-es autóba!" Tudomásom szerint ezt mindeddig nem szegte meg. Azt hiszem egyenlőre ez a legjobb végszó!
zlotyi11 Creative Commons License 2000.11.02 0 0 307
Sziasztok!
Kicsit megint elhanyagoltam a topicba való írást ugyanis gondoltam hagyom felgyűlni az írásokat.
Azért látom az új írok és a régi írok is egyetértenek abban, hogy olyan versenyző mint Senna nem lesz egyhamar!
Mostpedig bocsánatot szeretnék kérni kabalától amiért talán félreértette azt amit írtam.
Talán tényleg rosszul fogalmaztam de neked meg tökéletesen igazad van.Egy dolog kivételével:Szerintem Alesi már nem olyan jó mint azt sokan állítják!Lehet hogy ezt csak én érzem így de szerintem ő már lefelé tart!Az viszont igaz hogy Villeneuve,és a kicsi Schumi is nagyon jó versenyzők!Csak elég szar kocsiban vannak!Bár most mind a két csapat erősen jön fel de szerintem még legalább 2 év mire esélyük lesz VB címre!
És most hoozád szólok cuitlahua.Azt amit írtál inkább ne is mondtad volna!Azért mert nem szereted Rubit nem kell egyből lefikázni.Az lehet hogy nem olyan jó versenyző mint a Schumi de erről nem csak ő tehet!

A képek amiket felraktatok azok viszont fantasztikusak.Jó látni ezeket a képeket.
Még annyit hogy most olvastam egy könyvet Kesjár Csabáról aki ugye a legközelebb volt ahoz hogy F-1-es versenyen elinduljon.Mert ugye ment F-1-es kocsival de csak 5 kört.Szóval ő azt mondta hogy az ő példaképe is Senna.A mértre azt mondta hogy sose látott még olyan versenyzőt aki ilyen odaadással vezette volna a kocsit az elsőtől az utosó körig!
Na mára ennyit legyetek jók és Senna the Best!

da Silva Creative Commons License 2000.11.01 0 0 306
Helló!
Azt hiszem, a nickem beszédes. Ha én most elkezdeném ideírni, mit jelent nekem Ayrton még ma is, akkor holnap estig itt ülnék és pötyögnék. Már nagyon álmos vagyok, ezért nem állok neki. Úgyis a szívemből beszéltek itt páran alant. Főként MathiasR, de a többiek is, tényleg.

Nekem van egy bazinagy Senna-poszterem, 2 hete szedtem le a falamról 3 év után, mert kezdett vészesen kifakulni és féltem. Ami van most a falon: 1 db gigant brazil zászló, 1 db A3-as bekeretezett Ayrton-kép, 1 db kanadai zászló és 1 db A4-es Greg Moore kép, szintén rámában. Én azt olvastam, Greg Moore szobájának a falán egy kép volt/van: Senna.

Én minden nap beszélgetek Vele. Amikor a kutyámmal sétálok az erdőben az avarban, elmesélem Ayrtonnak, hogy milyen illata van a lehullott leveleknek, milyen szépen megsüti a nap. Amikor síelek és száguldok lefele a lejtőn olyan tempóban, hogy kicsordul a könnyem, elmondom neki, milyen a sebesség, milyen friss a levegő és milyen gyönyörű a hó. Amikor a suliban döglöm óra alatt, elmesélem neki, mit álmodtam az éjjel, mit olvastam egy könyvben, mit írtak e-mailben a barátaim. Amikor...

Néha válaszol. Ha felhős az ég és beszélek hozzá, néha kisüt a nap. Ha télen hideg van és néha hirtelen elkezd havazni, amikor az utcán vagyok. Ha...

Megszállott vagyok? Igen. Ilyen ember, mint Ayrton, nincs több és nem is lesz soha.

Most 2 mondás jutott az eszembe:
Az egyik nagyon szép:
Sokszor egy pillanat elég, hogy valakit megszeressünk, de egy élet kevés, hogy elfeledjük.
És egy másik nagy igazság, ez kicsit talán keményebb:
Senki sem menekülhet a sorsa elől...

Köszönöm minden kedves topic-látogatónak az Ayrtonhoz címzett kedves szavakat, úgy érzem, egyúttal hozzám is szóltatok és nagyon jól esett. :)

Üdv:
da Silva
(magamon kívül senki mást nem láttam idén a Ringen Nacionalos kék satyiban :()

MathiasR Creative Commons License 2000.10.31 0 0 305
Tényleg jó az ötlet, aki tud, segítsen benne ! Sajnos a mostani poszterlelőhelyeket nem ismerem, az enyémek még anno kerültek hozzám, a 90-es évek elején......
De van mostmár annyi neagy poszterbolt, biztos lelhető valhol, majd én is körülnézek itt nálunknál.....(Pécs és környéke)
Szevasztok !
MathiasR
vozo Creative Commons License 2000.10.31 0 0 304
Hali!
Szeretnek en is egy nagy Senna postert. Aki tud segiteni irjon. Koszi.
A magyar-senna-fun-club a neten nagyon jo otlet. Segitek szivesen.
Udv: vozo
Helter Skelter Creative Commons License 2000.10.30 0 0 303
Halihó!

Ayrton a – MathiasR által megemlített – Ford Cosworth "tesztelése" közben:

   

   

És arról a versenyről, ahol a Forma-1 akkori és múltbéli tagjainak részvételével rendeztek egy gálafutamot. Mindenki a Mercedes legújabb modelljével rajtolt.

Sajnálatos, hogy (tudomásom szerint) egyetlen egy magyarnyelvu honlap sincs, amelyen Ayrton Senna pályafutását mutatnák be... Pedig milyen szép lenne...

Üdv.
Helter Skelter

CHUBBY Creative Commons License 2000.10.30 0 0 302
Nagyon király a kép!!!!!!

Köszi!!!

Ha van még, akkor csak rakjátok ki őket! Esetleg mpeg nincs valakinek?
Kéne csinálni egy web oldalt Senna Fan Club néven!
Mit szóltok?

Chubby

MathiasR Creative Commons License 2000.10.30 0 0 301
Helló Outpost !
Tényleg jó, hogy a "mieinkkel" meg tudjuk beszélni az érzéseinket, kell ez a topic!
Egyébként nekem ez a kép van (kb 1m2 )szemben a garázsomban. Ahogy beállok, Ayrtonnal nézek farkasszemet,mikor indulok, ő is indul velem, hiszem, pedig nem vagyok különösebben, (vagyis egyáltalán) hívő, mégis jó érzéssel tölt el. Nekem Ő soha nem fog meghalni, de asszem itt vagyunk ezzel többen így.....
Kösz a képeket mindenkinek !
Sziasztok !
MathiasR
Előzmény: outpost (300)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!