Keresés

Részletes keresés

Tonio 2.0 Creative Commons License 2020.02.16 -1 1 1345

És ők nem remek játékosok? OK, lehetett volna több, de kár lenne azért a műhelyért...

Előzmény: RnD (1344)
RnD Creative Commons License 2020.02.16 -4 5 1344

Újvároson 'remek játékosokat neveltek'.....?

 

Tíz év alatt négyet-ötöt: Keti, Grosch Vivi, Mihály Petra, Csiky és Koronczai.

Előzmény: Tonio 2.0 (1341)
hatosfalat Creative Commons License 2020.02.16 -2 0 1343

Ha Vova lesz a szöv. kapitány szeptembertől, akkor MTK-nál is kérdés ki marad, mi lesz egyáltalán a stratégia.

Én nem lepődnék meg, ha Siófok Kobetic helyére Jörgensent és Zácsikot is leigazolná. Mindkettő fejben gyenge, egyikre sem lehet egy posztot komoly csapatnál építeni, de ketten talán már elegen lehetnek. 

Előzmény: RnD (1338)
RnD Creative Commons License 2020.02.16 -2 5 1342

Donald Trump meg Twitteren üzenget, bár ő a POTUS. Akkor már az érdi polgármester is megteheti ugyanezt Fbookon...

Előzmény: Tonio 2.0 (1341)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2020.02.16 -3 1 1341

Lehet, hogy az élsport ilyen mértékű önkormányzati támogatása önmagában, a nem megfelelő gazdálkodás nélkül is túlzás, de 1-2 vereséget felhasználva, népszerűséghajhászó módon közölni, hogy "inkább költünk majd utakra, járdákra" azért eléggé szánalmas. Mindezt egy Fb kommentből kell megtudnunk, úgy látszik, ma már így üzengetnek a politikusok.

Azért bízom benne, hogy talán sikerül valami kompromisszumos megoldást találni, kár lenne, ha teljesen elveszítené Érd városát a profi (OK, lehet mondani, hogy mennyire profi az, ahol nem a piaci viszonyok érvényesülnek) kézilabda.

Újvárost azért is sajnálom, mert remek játékosokat neveltek, és nyilván nem véletlen az, hogy már az ifjak is kezdenek elszivárogni, lásd Koronczai esetét.

Igazság80 Creative Commons License 2020.02.16 -1 0 1340

Innentől gyakorlatilag az Érd csapatának véget is ért a szezon, minden játékos arra fog koncentrálni, hogy sérülésmentesen hozza a szezont és egészségesen kezdje a következőt...

Előzmény: taszi6975 (1339)
taszi6975 Creative Commons License 2020.02.16 0 1 1339

Mintha már előre tudta volna az Érd, minden meccsükön buktak ! https://index.hu/sport/kezilabda/2020/02/16/erd_kezilabda_szazmilliok_kozpenz_tamogatas/

RnD Creative Commons License 2020.02.16 -3 6 1338

'Zácsik pihent, rendbe jött és részt vesz a fenti munkában. És a hattyúdal előtt még szeretne valamit alkotni....'

 

A Siófokban....? Mert négy hete még lelkesen nyilatkozott az MTK-ról de most már jóval kevésbé biztos h ott marad.

Előzmény: Törölt nick (1320)
Imrikfalva Creative Commons License 2020.02.16 0 0 1337

"nem pénzt kivenni"?

Azt biztosan sosem fognak, még azt az 1 milliárdot se, amit pedig CSAK kölcsön adtak!

Nem akarnak további összegeket betenni, a feneketlen kútba! Erre meg nem is kötelezheti őket senki!

Előzmény: felx91 (1336)
felx91 Creative Commons License 2020.02.16 0 1 1336

NEm vagyok érdi de amíg nem mentem kézimeccsre addig csak az M6/7-ről láttam a várost. 

 

A gazdálkodást és a stábot kell rendbetenni, nem a pénzt kivenni. Elszálltak a büdzsével, vonják felelősségre a vezetőket.

Szerintem idén erőn felül játszottak, kitettek magukért. A polgi meg 3 hete amikor nyert a csapat ott a facen h pózol a csapattal, azt amikor kikapnak akkor meg betámadja őket? Milyen városvezető az ilyen???

A hibát kell javítani, nem pedig mindent felégetni párezer szavazatért, like-ért.

 

Járdával, faültetéssel választást nyersz a kézicsapattal közösséget alkotsz. 

ezt az ottaniak el tudják dönteni, ezt tiszteleben tartom. Nálam a közösség előbb van. Ebben nincs több.

(Kicsit off, de ide tartozik) 

 

Az Érd a magyar kézi értéke, másodvonalú magyar játékosokat építi fel, hozzá hoznak (sztem idén nem kutyaütő) külföldieket. 

Kár lenne a lerombolásásra...

 

Előzmény: gunji jackdaw (1328)
G-T15 Creative Commons License 2020.02.16 -1 0 1335

 Óóóóó! Igen van csarnok vagy az nem is csak egy csarnok!!! Sok minden lett, de milyen áron?! Azért vannak csaptok a mai női NB1-ben amelyik éppen csak kapnak önkormányzati támogatást. Persze ez legyen a jelenlegi érdi klub gondja, én sajnálnám ha letűnnének a színről. 

Előzmény: Trombozis2 (1329)
G-T15 Creative Commons License 2020.02.16 -1 0 1334

 Is!

Előzmény: gunji jackdaw (1325)
G-T15 Creative Commons License 2020.02.16 -1 0 1333

 Én remélem, hogy nem!

 

Előzmény: Süni2 (1324)
G-T15 Creative Commons License 2020.02.16 -1 0 1332

 A zsarolás lehetősége nem a városnál volt és van. Bizonyos okok miatt(nem bizonyítható) nem neveztem néven az egykori sportolókat. Más sem nagyon bizonyítható Érden, viszont vannak tények, amik közszájon forognak.

Előzmény: Imrikfalva (1323)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.16 -2 0 1331

Ennyire nagy pénzt a kézilabdára költeni csak politikai nyomással lehet. A teljesítményhiány, az csak indok, a valódi ok, hogy az új érdi vezetés nem hajlandó ennyi pénzt adni. És sokan vannak, akik igazat is adnak nekik. 

Az Érd lehetett volna a korábbi Siófok, a feltételek meg voltak hozzá, de szakmai okok ezt megakadályozták. 

Edina marad up. edző, kevesebb pénzzel,  vagy keres valami mást? Ilyen jó helyet még egyszer nem talál. Azt nem hinném, hogy megy a TV-be, mert még Borsost is veri alulról médiás képességeivel-ez pedig nagy szó. De az is lehet, kreálnak neki valamit az MKSZ-en belül. Borsos? Vele mi lesz?

Szomorú lenne Trombozis2? Sokak szerint az a szomorú, hogy a magyar állam ekkora szegénység mellett ennyi pénzt öl bele az élsportba. 

Előzmény: Trombozis2 (1329)
Underhand Creative Commons License 2020.02.16 0 0 1330

külfik” 😂

Előzmény: felx91 (1313)
Trombozis2 Creative Commons License 2020.02.16 -2 1 1329

Szomorú lenne azért, ha az érdi önkormányzat teljesen kihátrálna a csapat mögül. A 700 millió és a 0 Ft támogatás között kell, hogy legyen egy köztes megoldás. Érden van egy szép csarnok, jó szurkolótábor. Mindenképpen elsőosztályú csapatot érdemelnek és ez állami (önkormányzati) támogatás nélkül nem lehetséges a női kézilabdában. Az egy járható út lenne, ha kicsit lejjebb adnának a célokból, megcéloznák a magyar bajnokság középmezőnyét, de nagyobb hangsúlyt fektetnének az utánpótlásképzésre. Ha ránézünk az utóbbi 6 év utánpótláseredményeire, akkor a szurkolóban azért lehet némi hiányérzet. Persze kineveltek egy Szabó Laurát, de  mögötte nagy az űr. Lehet ezt eredményesebben is művelni.

gunji jackdaw Creative Commons License 2020.02.16 -1 2 1328

Még annyit a témához, hogy én is nagyon sajnálom, hogy vége (ha vége), mert jó volt szurkolni és persze furcsa érzés a világ legnagyobb falujában a sarkon összefutni pl. Nascimentoval, de - ahogy mások is írták - azt látni kell, hogy menetrendszerűen minden évben milyen csúnyán esik ki a csapat a nemzetközi kupákból annak ellenére, hogy évente lecserélik a fél csapatot. Én tisztelem Szabó Edinát azért, amit a Fehérvárnál és itt elért, de ha tényleg annyira szereti ezt a csapatot, be kellett volna már látnia, hogy azzal tenné a legjobbat a klubnak, ha egy időre elengedné a kispadot. De ehelyett hiába cserélgeti a csapatot, eredmények nem fognak jönni és akkor tényleg fel kell tenni a kérdést, hogy erre megéri-e 700 milliót áldozni a költségvetésből, amikor a városban pl. sok helyen nincs járda, szilárd útburkolat, vagy rendes vízelvezetés, nincs rendes közvilágítás, mert spórolunk, nincs rendes tömegközlekedés és még sorolhatnám, de ezt helyi lakosként nyilván Te is látod.

Támogatni a profi sportot is lehet, de csak módjával. Szvsz.

Előzmény: felx91 (1313)
Süni2 Creative Commons License 2020.02.16 -1 2 1327

Itt gyaníthatóan nem a mezek, hanem az érintett önkormányzatok színe lehet a rejtvény kulcsa.

Előzmény: gelván (1326)
gelván Creative Commons License 2020.02.16 -4 0 1326

Hát igen aki nem zöldbe van az büntibe!

Azért nincs baj a "szerencse" forgandó!

Előzmény: Süni2 (1324)
gunji jackdaw Creative Commons License 2020.02.16 -1 0 1325

Ahogy írják nem teljesen, de én még nagy színfalak mögötti (és előtti) csatározásokra számítok.

 

#1322: Milyen zsarolás? Amúgy meg igen, sok mindenről a helyiek tehetnek (l. Milák ügy).

Előzmény: Süni2 (1324)
Süni2 Creative Commons License 2020.02.16 -1 0 1324

Akkor most az önkormányzat teljes egészében kihátrált az érdi csapat mögül?

 

Dunaújváros 2?

Előzmény: G-T15 (1322)
Imrikfalva Creative Commons License 2020.02.16 0 2 1323

Zsarolás? Betett a város 2 milliárdot, s nem kapott érte semmit? 

Meg  2011-től még majdnem 2 milliárd a Tao-ból, meg az utóbbi évek állami közvetítési, szerencsejáték pénzei!

Amióta az éerdé ott van a dobogón, dobogó közelében, kb 8 milliárdot égettek el!

Van látszatja? Mindenkinek a sok látványos kudarc jut az eszébe!

Előzmény: G-T15 (1322)
G-T15 Creative Commons License 2020.02.16 -2 0 1322

 Érd elég sok mindenről híres vagy hírhedt volt az utóbbi 15 évben. Persze erről az ott lakók nagy része nem igen tehetett. Néhány sportoló is elég jól megélt ott. Bár én igazából nem sajnálom tőlük viszont a zsarolás nem szép dolog.

Előzmény: Törölt nick (1321)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.16 -1 0 1321

Érd az egyik leggazdagabb magyar település, régen nem ingaváros. Képes eltartani egy jó csapatot. A gond nem ebben van, hanem abban, már évek óta váltani kellett volna a szakmai vezetésen. És mellett -legyünk tárgyilagosak-, igen sokszor szerencséjük se volt az Érdi lányoknak. 

Előzmény: objektív3 (1319)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.16 -1 1 1320

Vova nem tüzel. Egész egyszerűen dolgozik, a lányokkal együtt és ez hozza az eredményt. És emellett az MTK-ban normális háttér van. 

Zácsik pihent, rendbe jött és részt vesz a fenti munkában. És a hattyúdal előtt még szeretne valamit alkotni. 

Előzmény: Süni2 (1315)
objektív3 Creative Commons License 2020.02.16 -1 0 1319

Érd egy megyei jogú város, és Budapest mellett van, ez teszi a térképre...

A sok pénzből keveset mutató, látványos kudarcokat elszenvedő kézicsapat nem igazán jó brand.

Előzmény: felx91 (1313)
gelván Creative Commons License 2020.02.16 -1 0 1318

... és ti mikor jelentetitek be az igazságot.

Nemrég nagyon rugóztál a helyzetünkön, csak azt nem értem a lányok hogy nem  

látják azt, hogy az egész országban ez a helyzet.

 

Előzmény: Imrikfalva (1311)
schanc Creative Commons License 2020.02.16 -1 0 1317

Tóth Eszti nagyon durvát tol mostanában.

Előzmény: Süni2 (1315)
nicko Creative Commons License 2020.02.16 -1 0 1316

Gyor - Alba

49 - 23

 

ennyi golt a nehai Hunnia vagy a mostani SZISE kaliberu csapatok szoktak kapni az NB1-ben.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!