Keresés

Részletes keresés

robicsek Creative Commons License 2007.01.03 0 0 622
Hm, te ezért pénzt kapsz gondolom, azaz teljesen korrekt modon, nyilván jutalékot fizetsz nekunk, ugye? :-)
Előzmény: Pandus (621)
Pandus Creative Commons License 2007.01.03 0 0 621
Sziasztok! Ajánlanom kéne vidéki jó éttermeket-cukrászdákat újságban, bárhol az o-ban. Ki tud tutit?
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.21 0 0 620

http://www.chew.hu/hungarys_most_tasteful_bb_thro.html

 

ezt tudtátok?!

 

bezárt a káli inn :-(((

FARI Creative Commons License 2006.12.20 0 0 619
Mint ahogy már írtam lentebb, az adagok elég nagyok, nagyon finom is a kaja, csak az árát találom húzósnak, én sertésszűz pecsenyét ettem libamájja töltve, baconba csomagolva, 2400.- Ft-ért. Most viszonytva az árakat, már írtam ebben a topicba, hogy voltunk Tápiószentmártonban az Attila dombon, a Kincsem Parkban, ahol 2800.- Ft-ét kaptunk egy Kincsem tálat, - 2 személyeset - és nem bírtuk megenni, be kellett csomagoltatni. Na most ez ahhoz képest, csak 1 személyes, igaz hogy nagyon finom, de én sokallom az árat. Mi egész évben járjuk az országot, és azért van tapasztalatom az árak tekintetében. Azért mentünk ide mivel feltétlenül Győrbe kellett mennünk, nem ismertünk senkit és semmit és ha már itt laktunk, kipróbáltuk az éttermet is. Pld. a leves, ami úgy van az étlapon, hogy aranysárga tyúkleves gazdagon 420.- Ft-ért nem sok.
Előzmény: Edmond Dantes (618)
Edmond Dantes Creative Commons License 2006.12.19 0 0 618

Kérlek a kaját fejtsd ki, ez ilyen topik. Mit ettél, miért húzós, ilyesmik.

Előzmény: FARI (617)
FARI Creative Commons License 2006.12.19 0 0 617
Bővebben is jó, kellemes hely faházak is vannak, de azok most le vannak zárva, a kaja nagyon finom, igaz egy kicsit húzós, de nézzél szét a honlapjukon is. Budapest felöl az autópálya gönyûi lejárójától kb. 15 km Gyõr felé, vagy az 1-es fõúton Gönyû után 10 km, ez tulajdonképpen Győr-kertváros.
Előzmény: Edmond Dantes (616)
Edmond Dantes Creative Commons License 2006.12.17 0 0 616
Bővebben?
Előzmény: FARI (615)
FARI Creative Commons License 2006.12.17 0 0 615
Ha Győr közelében jártok, érdemes betérni a Pihenő panzióba. www.piheno.hu. 
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.17 0 0 614
nagyon köszi, végül mégse tapolca lett, de elmentem, lesz tél jövőre is! :-)
Előzmény: Amerigo61 (611)
FARI Creative Commons License 2006.11.17 0 0 613

Írtam régebben, hogy Bükkszentkereszten a Borostyán panzió Isteni. A kaja kiváló a hangulat családias. www.bukkszentkereszt.hu.

Előzmény: kockasfulunyul (599)
Amerigo61 Creative Commons License 2006.11.13 0 0 612
Bocs, nem olvastam el rendesen, de a Jutka Villa azóta alaposan megváltozott :)
Előzmény: Amerigo61 (611)
Amerigo61 Creative Commons License 2006.11.13 0 0 611

Szia!

 

Régebben ide jártunk, de már vagy 7 éve nem voltunk (azóta felújították):

 

http://www.huninform.hu/reszletes.php?nyelv=hun&k=&megyeazon=&telepulesazon=&a=1197&q=

 

Itt önellátásra kell berendezkedni, de felszerelt konyha van. Kb. 5 percre van a Barlangfürdőtől. A háziak nagyon rendesek és segítőkészek voltak. A 3 szobához van egy fürdőszoba, szal ha nem akartok idegenekkel "közösködni", akkor célszerű nagyobb társasággal menni. A szobák berendezése egyszerű (volt), de minden tiszta és kényelmes. A mostani áraikat nem tudom, 7-8 éve nagyon olcsó volt. A gyerekeim elég nagy zajt csaptak, de a földszinten lakó háziak nem reklamáltak :).

 

 

Újabban ide járunk:

 

http://www.tolgyfapanzio.hu/

 

Ez sokkal színvonalasabb, de távolabb van a Barlangfürdőtől (kb. 15 perc séta), viszont nemrég épült, minden tiszta, kulturált, minden csili-vili. Nem tudom, hogy mennyire tekinthető gyerekbarátnak (egyáltalán mit jelent ez? :)), az enyémek már kamaszok, nekik tetszett, kisgyerekes családokkal itt nem találkoztunk (az étkezőben van gyerekszék, ha jól emlékszem). Az áraikat megtalálod a honlapon, szvsz nem éppen olcsó, de lehet üdülési csekkel is fizetni. Reggelit adnak, sőt főétkezéseket is lehet kérni, de azt nem helyben készítik, hanem a Tusculanumból hozzák, szal vacsorázni inkább a vendéglőben célszerű (ott nagyobb a választék és olcsóbb is).

 

 

Előzmény: Törölt nick (610)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.12 0 0 610
bocsánat, kicsit off: miskolctapolcán jó, olcsó, gyerekbarát panziót tudtok?
Előzmény: Amerigo61 (608)
kockasfulunyul Creative Commons License 2006.11.06 0 0 609
Köszi, közben visszaértünk és találtunk egy igen jó helyet Dédestapolcsányban, ami a második falu Szilvásváradtól, az Aranykehely Fogadó-t, minőségi és mennyiségi ételekkel, nagyon kedves kiszolgálással, gyerekekkel is külön törődéssel - bár felkészülve nincsenek különösebben rájuk, de kedvesek és figyelmesek-, frissen aprított rozmaringgal a fehérboros pulykamellen, igazi tömény, kolbászos, enyhén csípős Jókai bablevessel, nagyszerű apró sült szalonnás túrós csuszával, mindenki elégedett volt (és teszteltem a mellékhelységet is, az is rendben).
Előzmény: csirketojas (606)
Amerigo61 Creative Commons License 2006.11.05 0 0 608

Miskolctapolca, Tusculanum Kisvendéglő. Már korábban is volt róla szó a topikban, mint hangulatos helyről, ahol jól főznek, nagyok az adagok és az árak is barátiak. Nos, a múlt héten újra tesztelük, a kaja minősége OK, az adagok már nem olyan óriásiak, mint anno, de végül is nekünk elegendő volt, viszont észrevehetően megdrágult ...

Edmond Dantes Creative Commons License 2006.11.03 0 0 607

Háromszor akartam kipróbálni a Philippe-t, mindháromszor zárva volt...

 

Szolnokon kellene nekem egy olyan kávézó, ahol lehet beszélgetni és van nemdohányzó rész.

Előzmény: csirketojas (604)
csirketojas Creative Commons License 2006.11.03 0 0 606
itt egy masik web lapja a Feherkolapanak (csak hogy egyertelmu legyen, hogy van konyhajuk es nagyon hangulatos vendeglojuk a hazban, finom etelekkel, olcson):
http://www.szallasinfo.hu/feherkolapa/

(Most OFF: bar most kicsit beragtam rajuk, mert szilveszterre ki akartuk venni az egesz hazat, kisgyerekekkel mentunk volna, es a tulaj nem adja ki kisgyerekeseknek, mert rajtuk nem tud annyit kaszirozni.... :-((()
Előzmény: kockasfulunyul (599)
csirketojas Creative Commons License 2006.11.03 0 0 605
Bükkben:
Fehérkőlápa Turistaház:
http://www.lapa.hu/

Nekunk csak gyalogosan sikerult megkozeliteni, bar masok szerint visz fel ut is. :-)
Előzmény: kockasfulunyul (599)
csirketojas Creative Commons License 2006.11.03 0 0 604
Sziasztok,
eddig a BP-i ettermeket olvasgattam szorgalmasan (egyszer-egyszer irtam is :-) ), most viszont olyan elmenyekben volt reszunk videken is, hogy nem birom ki, hogy ne ajanljam.... ;-)

Szekszard mellett Szalkan a Hotel Hirschen etterme (http://www.hirschen.hu/h/index.htm), kb. 20-25 fos (szoval pici), es olyan vadeteleket ettunk, hogy az osszes ujjunkat nyalogattuk utana. Ahogy elneztuk, a vendegkor nagyreszt vadaszokbol all, szoval igazi feelingje is van az etteremnek. A ket pici gyerekunkhoz is rugalmasan alltak hozza, sutottek nekik olyat is ami nem volt az etlapon sot, ok ajanlottak fel maguktol, hogy a gyerekadagot is megfelezik nekik.

Esztergom: Philippe a belga etterme...(http://www.philippe.hu/)
Igazi gourmet etterem, budapesti hasonlo nivoju ettermekhez kepest nagyon olcson.

Tiszafured es kornyeke:
Hortobagy fele a varost elhagyva bal oldalon van egy regesregi csardaepulet, ott mukodik egy igazi magyaros konyhaju vendeglo. Nekunk nagyon izlettek a regi magyaros izek, es bar az etterem kulalakjat mas talan kicsit jobb sorsra erdemesnek talalna, nekunk igy is tetszett.


Ami viszont OFF ebben a topicban:
eddigi legszarabb nyaralasunk volt kulinarisan Zalakaros. :-(
egyszeruen nem talaltunk olyan ettermet (egy het alatt), ahol FINOM lett volna az etel. Nem tudtunk rajonni, hogy ez a nemetek miatt van, tok mindegy hogy foznek, ugyis van mindig uj es uj vendeg, vagy a mi izlesunkkel van baj. :-(

Jo etvagyat!
Cst.
Amerigo61 Creative Commons License 2006.10.31 0 0 603

Thanks

Előzmény: robicsek (602)
robicsek Creative Commons License 2006.10.30 0 0 602
Előzmény: Amerigo61 (601)
Amerigo61 Creative Commons License 2006.10.30 0 0 601
Egyet mondhatnál abból a "pár jó helyből" :)
Előzmény: robicsek (600)
robicsek Creative Commons License 2006.10.26 0 0 600
Szilvásvárado van pár jó hely, és ott lehet lovakat meg őzeket meg halakat is nézni előtte/utána:-)
Előzmény: kockasfulunyul (599)
kockasfulunyul Creative Commons License 2006.10.26 0 0 599
A Bükkben (Ózd és Kazincbarcikához közel) tudtok ajánlani valamit? Esetleg ha gyerekbarát még jobb. Kirándulós hétvégére kellene, köszi!
FARI Creative Commons License 2006.10.22 0 0 598
A legjobb birkapörköltet a Hortobágyi Csárdába ettem, a hortobágyi palacsinta is kiváló. Amúgy Karcagon is van egy étterem, most sajnos "kiesett a neve" ott is kiváló a birkapöri.
Előzmény: Edmond Dantes (596)
Amerigo61 Creative Commons License 2006.10.19 0 0 597
A párom is kipróbálta, de nem volt elragadtatva az ételektől ... azt mondta, hogy elfogadható, de nem kiemelkedő ... 
Előzmény: vigéc (595)
Edmond Dantes Creative Commons License 2006.10.19 0 0 596

Bár nem a gasztronómia csúcsa, aki Karcagon jár, ebédeljen nyugodtan a Kaiserben.

Egyszerű, ízletes ételeket készítenek.

A környékről rengetegen járnak oda menüt enni, én á la carte sosem bírtam 1000 Ft  fölé menni az ebédeimmel. (leves, főétel+saláta, palacsinta, üdítő együtt).

Nagyon vicces volt, öltönyös idegenként a törzsvendégek közt: a túrós palacsintát mindenki összetekerve kapta, nekem négyrét hajtva hozták ki.

A felszolgáló nagyon közvetlen, ha éppen arra akad dolgom, szerintem állandó étkezőhely lesz.

 

Hol lehet jó birkapörköltet enni?

vigéc Creative Commons License 2006.10.18 0 0 595
Egyszer, amikor egy szaklap szerint az Admirális az ország 10 legjobbja között volt, mi is elmentünk kipróbálni. Hát, akkori véleményemet inkább a Hova ne... topicba kellene írnom. Bár lehet, hogy csak szabin volt a szakács vagy én voltam rossz passzban.
Előzmény: szkati (594)
szkati Creative Commons License 2006.10.14 0 0 594

Igaz, hogy nem annyira vidék, inkább Pest környéke: Érd, Admirális étterem

Elegáns kiszolgálás, bár megdöbbentünk, hogy szombat délben rajtunk kívül egy fia lélek sem volt. Születésnapot ünnepeltünk és nem éppen magyaros ételekkel. Csiga, töltött gomba, répaleves( valami fantasztikus volt!), majd bélszinek különféle módon, hal. Túrófelfújt a végén. Állítom, hogy minden étel kifogástalan volt! Sőt isteni.

Mindenkinek csak ajánlani tudom. A végösszeg ugyan nem kevés, mert 4 főre( 4 sör és egy üveg bor+ásványvizekkel együtt) borravalóval 28 rugó.

Phaedra11 Creative Commons License 2006.09.14 0 0 593
Közben inkább rákerestem, ha már előbb írok, utána gondolkodom. ,)
Viszont nem leltem semmi adatot, eszemiszomon is elég lakonikus a bemutatás.
Előzmény: Phaedra11 (592)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!