Keresés

Részletes keresés

bleroy Creative Commons License 2005.11.25 0 0 6413

szia elvtárs

már be van írva olvass vissza..............

bár ilyenkor jött: á nem is ez a lényege a forumnak, meg a : jó jó hogy te keressel de a mT-nem. stb..............

Előzmény: azsem (6412)
azsem Creative Commons License 2005.11.25 0 0 6412
Ezek engem is érdekelnek, de nem csak Taky mester, hanem csúcsmobil barát, bleroy elvtárs és a többiek szintje is. Ki hol tart? Kinek hány lába van, és azok hány %-osak? (Ki volt már a luxushajón?) És ki mennyit keres havonta, és mióta? Szerintem ez nem szégyellni való, tehát rajta, hadd lássa a nép, hogy mekkora üzlettel állunk szemben!
Előzmény: nemenvagyok (6407)
nemenvagyok Creative Commons License 2005.11.25 0 0 6411
Taky-tol azert eleg ritka volt az "izeld meg anyucidat" stilusu hozzaszolas, de lehet, rosszul emlekszem.
Előzmény: Törölt nick (6409)
salesguy Creative Commons License 2005.11.25 0 0 6410

na te sem vagy piskota a sertegeteseidel...

piciket visszavehetnel magadbol:)))

Előzmény: Törölt nick (6409)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.25 0 0 6409

Erre azt a választ fogod kapni:

"Nem tudom, mert még nem fizették ki..."

 

Vagy: "Ez a lényeg, vagy pedig az, hogy Te hol fogsz tartani egy év múlva?"

Vagy: "Azon a szinten, amit ennyi idő után beterveztem magamnak"

Vagy: "Vezető szinten vagyok"

Vagy: "Nem az a lényeg, hogy most hol vagyok, hanem hogy hová tartok!"

Vagy: "Izéld meg anyucidat" - mint meglepően értelmes, kulturált és őszinte hozzászólás, ahogy Te írtad.

 

Lehet választani...

Előzmény: nemenvagyok (6407)
k750i Creative Commons License 2005.11.25 0 0 6408
Tudod Öreg én, erre azért vagyok büszke, mert egyébként nem tudtam volna összehozni. Én „onnan” jövök (Nem nyóc’ ker.), ahol anyuci + apuci nem tesz az édes pici gyereke alá autót + lakást. Lehet, hogy nálatok ez alap, nálunk u.a. kemény munka árán van meg. Ez nem panasz, de ha fikázol, vannak ötleteim, mit kezdj anyuciddal…

Előzmény: k750i (6405)
nemenvagyok Creative Commons License 2005.11.25 0 0 6407
Hello Taky!

Nem szurkálódás képpen kérdezem, de te most hol tartasz az üzletben? Mert ugye felállítottál magadnak egy célt és gondolom, el is szeretnéd érni. Jöhet magánban is, megígérem, nem fogom terjeszteni.
Azért téged kérdezlek, mert egy amway-eshez képest (ezt kérlek ne úgy értsd, hogy máshoz képest nem, hanem úgy, hogy az általam, az amwayen belül tapasztalt viszonyokhoz) meglepően értelmesek, kultúráltak és őszinték a hozzászólásaid.
Előzmény: TaKy99 (6403)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.25 0 0 6406

"És az még ki is maradt, hogy mindezt olyankor, amikor Te éhbérért húzod az igát nyóc’- tíz órában..."

 

Öreg, más helyeken, pl. az RTL klub fórumon százával lehet ilyen dumákat olvasni. Még ebben sem tudsz eredetit kitalálni!

 

(p.s. remélem, makkoscipőd is van!)

Előzmény: k750i (6405)
k750i Creative Commons License 2005.11.25 0 0 6405
És az még ki is maradt, hogy mindezt olyankor, amikor Te éhbérért húzod az igát nyóc’- tíz órában.

Mindenesetre az tetszik, hogy csak fikázásra telik tőled!

Ennyire futja csak?

Vagy itt megáll a tudományod, mert ha valaki tényt ír az má’ gáz?

Előzmény: Törölt nick (6404)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.25 0 0 6404
Azannya...Susimaci, internet, bunkofon, sőt még gázfűtés is...Te vagy a sztár!...
Előzmény: k750i (6371)
TaKy99 Creative Commons License 2005.11.25 0 0 6403
Egyébként teljes mértékben igaza van belroy-nak!

ilyen alapon én is írhatnám: amíg nem értesz hozzá ne dumálj, bár akkor sose szólhatnál :-)

Hogyan tudtok olyan dolgokról tisztességesen nyilatkozni, mit nem ismertek?

Vagy nem tisztességesen? :-)
Előzmény: TaKy99 (6402)
TaKy99 Creative Commons License 2005.11.25 0 0 6402
inkább cáfolatot írjál, ne ilyen homályos egysoros dolgokat!

Minek? Úgyis azt írjátok, hogy hazudok, vagy figyelembe sem veszitek és tovább szajkózzátok a magatokét, vagy mivel másba nem tudtatok beleköttök a helyesírásomba. Volt már rá példa, olvass vissza!
Előzmény: msmks (6393)
TaKy99 Creative Commons License 2005.11.25 0 0 6401
nem kevesebbet, és nem többet állítottunk, mint azt, hogy több mint 95% több pénzt veszít a bolton, mint amennyit nyer. azaz: veszteséges.
több kalkulációt is csináltunk a témában, ha érdekel a téma, olvasd vissza.


Olvass vissza. ez tetszik! Ez mostanában nagyon megy nektek!
Akkor azt is visszaolvashatod, hogy a cégen kívűl senki nem tud globális létszám / siker adatokról.
Mi is csak azokat az adatokat mondjuk, ami a saját csoportunkban, munkánk során tapasztalunk. Persze ezt is leírtam már, olvass vissza! :-)))
Az általatok beírt angol nyelvű számítás honnan származik? Csak nem az Amerikai kollegáidtól, akik ugyanúgy utálják ezt az egészet? Vajon mennyire hitelesek ezek az adatok?

Tudodmit olvass vissza!

sok összehasonlítás született, hiteles forrásokkal alátámogatva, ha érdekel a téma, ezen a topikon ezt is visszaolvashatod.
vásárlóként viszont, ha belépsz és az Amway termékeit vásárolod, akkor drágábban fogsz vásárolni, mint ha kereskedelmi forgalomban kapható termékeket vásárolnál.
szintén alátámasztva, szintén ebben a topikban.


Sok összehasonlítás, amit megint csak ti csináltatok, akik nem is ismerik a termékeket. Vagy azokra az összehasonlításokra gondolsz amikor a 30 összetevőből egyet kiemeltetek, és azt írtátok, hogy az 50%-al 7 csíkos termékben is ez van, akkor biztosan ugyanazt tudja? Vagy arra, ammikor ennek az egy összetevőnek a nagybani beszerzéséről beszéltetek.... Ja, és amit miket mi leírtunk, azt figyelembe sem vettétek! Akkor most miről beszélsz?

Vagy tudodmit olvass vissza! Van már vagy 6000 hozzászólás, lehet szemezgetni!

Előzmény: msmks (6391)
bleroy Creative Commons License 2005.11.25 0 0 6400

amit nem értesz meg az semmi?

na látod ezért nincs értelme, még jó hogy nem számít a véleményed - mármint nem mondod meg ki írhat meg ki nem.

 

ilyen alapon én is írhatnám: amíg nem értesz hozzá ne dumálj, bár akkor sose szólhatnál

:-)

Előzmény: msmks (6396)
msmks Creative Commons License 2005.11.25 0 0 6396
egyszer kipróbálhatnád, hátha komoly érvekre komoly válasz jön.
még nem írtál semmit, addig ne is dumálj.
Előzmény: bleroy (6395)
bleroy Creative Commons License 2005.11.24 0 0 6395
minek? de komolyan, bármit irunk akkor elfogultak vagyunk meg így nem hitelesek, nevetséges érv de neketek csak ez maradt, meg az értelmetlen okfejtések.
Előzmény: msmks (6393)
végé Creative Commons License 2005.11.24 0 0 6394

hiába mondanám, megint csúsztatással vádolnál, inkább kérdezd meg a lapforumban a többi mlm-es szakértőtől, akik már kiléptek 4 év után.

 

 

Én a te véleményedre lennék kiváncsi.A statisztikáidból biztosan jól látszik mikor "döglött meg ez ló", de ha nem az sem baj, csak a személyes véleményed érdekelne, nem a többi "szakértőé"!

 

 

 

Előzmény: Zottjoghurt (6385)
msmks Creative Commons License 2005.11.24 0 0 6393
inkább cáfolatot írjál, ne ilyen homályos egysoros dolgokat!
Előzmény: bleroy (6392)
bleroy Creative Commons License 2005.11.24 0 0 6392
alátámasztot, azzal hogy ti így gondoljátok, hát ez nem valami stabil. persze nektek az.................
Előzmény: msmks (6391)
msmks Creative Commons License 2005.11.24 0 0 6391
mi értjük, hogy te mit mondasz, te nem érted, hogy mi mit mondunk.
nem a vásárlókról beszélünk, mikor a 95-99%-ot emlegetjük. hanem az aktív tagokat.
az, hogy "lehet vele pénzt keresni" az nem azt jelenti, hogy mindenki pénzt keres vele.
az, hogy "nem lehet vele pénzt keresni", az nem azt jelenti, hogy bárki is keres vele pénzt.

mi az elsőre gondoltunk. te a másodikat próbálod belőle kihallani.

nem kevesebbet, és nem többet állítottunk, mint azt, hogy több mint 95% több pénzt veszít a bolton, mint amennyit nyer. azaz: veszteséges.
több kalkulációt is csináltunk a témában, ha érdekel a téma, olvasd vissza.

a termékek nem jobbak, és nem rosszabbak, mint a kereskedelmi forgalomban kapható termékek. ez pedig nem úgy értendő, hogy nincsenek jó termékek, vagy hogy rosszak lennének általánosságban. egyszerűen arról van szó, hogy nem sok minden szól mellettük. máshol is megkapható ez a minőség.
sok összehasonlítás született, hiteles forrásokkal alátámogatva, ha érdekel a téma, ezen a topikon ezt is visszaolvashatod.

vásárlóként viszont, ha belépsz és az Amway termékeit vásárolod, akkor drágábban fogsz vásárolni, mint ha kereskedelmi forgalomban kapható termékeket vásárolnál.
szintén alátámasztva, szintén ebben a topikban.

a további vitát szerintem úgy folytassuk, hogy mielőtt az állításokkal vitatkozol, odaírod, melyik hozzászólásban találtad a vitatott részt. mielőtt azt mondod: csúsztatunk, jelöld meg, melyik forrásunk hazudik, vagy hiteltelen. addig elég meddő ezt így folytatni, míg nem olvasod el az ebben a topikban már rég megválaszolásra került kérdéseidet - vagy olyan dolgokat vélsz légbőlkapottnak, melyeket már rég alátámasztottunk. előre is kösz!
Előzmény: k750i (6382)
azsem Creative Commons License 2005.11.24 0 0 6390
Köszi szépen! Hmm... És miért ír többet jóvá?
Előzmény: k750i (6389)
k750i Creative Commons License 2005.11.24 0 0 6389
Csak a rendelés elküldésekor ”íródik jóvá”. Ha elküldted, akkor a „rendeléseim”-nél megnézed az utolsó rendelésed és ott „member jóváírás”-ként fogod látni. Ott már kevesebb lesz a végösszeg. Jegyezd fel pontosan az összeget és majd látni fogod, hogy a rendszer többet ír jóvá, mint amit te a pontjaid oldalon látsz.
Vagyis „átverik” az embert :)
Előzmény: azsem (6387)
k750i Creative Commons License 2005.11.24 0 0 6388
Az egész globális rendszerbe nincs belelátásom, de alapul tudom venni a saját csapatomban az arányokat. És messze jobbak, mint 99.9:0.1! Én a csak vásárlóként regisztráltakat nem veszem be a vesztesek közé. Ők nem a „lavor”-ért vannak benne. Ők eleve úgy regisztrálnak, hogy eszük ágában sincs üzletelni. Természetesen vannak olyanok, akik „hülyére” dolgozzák magukat, és sehol sincsenek. Rájuk jellemző az, amit itt ti felszoktatok hozni példának. Írnak egy „nagy” listát kb. 10-15 névvel, aztán ezeket a szerencsétleneket hajszolják, hogy lépjenek már be. Egy idő után meg rájönnek, hogy „nem működik a rendszer nekik”, pedig Ők aztán csinálják ám!
És ráadásul még nálam is jobban tudják, hogy mit kell tenniük, ezért én ne magyarázzam meg nekik. Csinálják! Az Ő vállalkozásuk.
Te meg lassan nyithatnál egy csúszdaparkot ennyi csúsztatással. Ott még jól is jönne ez a „képesség”.
Előzmény: Zottjoghurt (6384)
azsem Creative Commons License 2005.11.24 0 0 6387
A rendszer automatikusan jóváírja, ha a vebso-ban vásárolsz.
Tehát miután elküldtem a rendelést? Mert most van pár termék összeválogatva, de a végösszegnél a teljes összeget írja és nincs minusz x Ft.
Abban a vastag könyvben nem csak a termékek ismertetője van? Sajna oda van kölcsönben, szal nem tudom megnézni. Neked hogy megy ez amikor veszel valamit? Gondolom volt már ilyenre példa.
Előzmény: k750i (6386)
k750i Creative Commons License 2005.11.24 0 0 6386
"ha nekem van jóváírva x összegem akkor azt hogy tudom levásárolni?"

A rendszer automatikusan jóváírja, ha a vebso-ban vásárolsz. Ha jól tudom, ez csak az exkluzív termékek „emeletén” működik. Elméletileg benne van abban a vastag könyvben, amit a regisztrációkor kaptál a csomagodban.
Előzmény: azsem (6383)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.11.24 0 0 6385

EZ MEGINT CSÚSZTATÁS

ha ilyen jól felismered a csúsztatásokat, akkor lássuk, hogy itt megtalálod-e:

http://www.amway.hu/images/clickme01.html

 

Szerinted az AMWAY mikor lett "döglött ló" Mo-on?

 

hiába mondanám, megint csúsztatással vádolnál, inkább kérdezd meg a lapforumban a többi mlm-es szakértőtől, akik már kiléptek 4 év után.

 

Előzmény: végé (6378)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.11.24 0 0 6384

Nem érted, pedig benne vagy:

99,9% bukta vagy alig keres (~100$). (Soha nem irtunk 100% buktát.)

A 0.1-es csapat visz mindent (tehát keres), ha nő a 0.1%-os csapat létszáma, akkor a 99,9%-os csapat létszáma (minimum) négyzetesen növekedett. De ezek a % arányok mindig megmaradnak a rendszerben, ezért kellenek az elterelő agymosás tréningek, hogy ne gondolkozzon a tömeg ilyesmin. A végtelen toborzás miatt inkább tűnik termékalapú pénzmosodának a rendszer, mint valódi kereskedelmi formának, ahol minél több termék eladása a cél, minél több vevőnek, minél kisebb költséggel.

Az mlm módszerben nem ezt látom.

 

A 99,9% jórésze csak olyan kedvezményeket kap, mint amiről Azsem is kérdez: olcsóbban vásárolhat a kezdő árnál. (hurrá! :)

Pár év kemény toborzás után, már majdnem olyan áron kapja a cuccost, mintha boltban árulnák, de effektiv zsetont még nem látott a munkája után, főleg, hogy ahhoz már a vállalkozóit is ki kéne váltani.

 

Előzmény: k750i (6382)
azsem Creative Commons License 2005.11.24 0 0 6383
k750i: ha nekem van jóváírva x összegem akkor azt hogy tudom levásárolni?
k750i Creative Commons License 2005.11.24 0 0 6382
Remélem Te, azért érted miről beszélsz!
Most akkor lehet pénzt keresni vagy már túl késő? Vagyis már még sem lehet vele pénzt keresni, de azért lehet…
Vagy micsoda is van akkor most? :)
Előzmény: msmks (6381)
msmks Creative Commons License 2005.11.24 0 0 6381
ő sem azt mondja, hogy nem lehet vele pénzt keresni, hanem azt, hogy nem érdemes már vele próbálkozni.
MAXVAL jól mondja: több eséllyel a kaszinóban.
Előzmény: k750i (6376)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!