Keresés

Részletes keresés

duct Creative Commons License 2006.02.24 0 0 255
Sziasztok!
Igazából ,hogyismondjam nem olyan eccerű a dolog.Szívesen segítek bárkinek és még szívesebben beszélgetek de nem a fórumon keresztül a személyes (nagyon személyes ) dolgokról.Általánosságban igen , de a dolog személyi furcsaságából adódóan nem mesélnék történeteket.Meg nem is vagyok olyan nagy love-bondage man csak a koromból és lehetőségeimből egy időben sok tapasztalatot sikerült gyűjtenem.De ettől még nem vagyok fanatikusan elvadult bondages, de kedvelem s ha megtagadnám valószínűleg nem érezném jól magam.
A duct01@index.hu msn címen elérhető vagyok néha és szívesen segítek amiben tudok.Persze itt a fórumon is de képeket ,filmeket csak bemutató jellegel lehet a fórumon prezentálni.
Előzmény: azaiak (253)
rubber68 Creative Commons License 2006.02.24 0 0 254

 

Szia Duct!

 

Nekem igen kevés,mondhatni niccs bonage filmem. Mivel nagyon szeretem mívelni és filmen is nézni, lehetne kapni belőle?

Írj  kérlek ide,vagy akár az email címemre, de akár Plasticman@example.com msn címen is beszélhetünk.

 

Előre is kösssz.

Előzmény: duct (252)
azaiak Creative Commons License 2006.02.24 0 0 253

Azért a technikai problémák ne fedjék el eredeti kérdésemet. Hogy is állunk akkor azzal a nem csak fantáziálok már a.... dologgal?

Nyugodtan lehetsz őszinte, köztünk marad. vagy esetleg, ha közösen mesélnétek el. Még érdekesebb lenne ugyanaz a történet két nézőpontból. Ha szégyenlősek vagytok, jöhet priviben is, majd én átírom úgy, hyog magatok sem ismertek rá.

Előzmény: duct (252)


duct Creative Commons License 2006.02.23 0 0 252
Látod látod..
én meg a net ördöge vagyok:) és mégsem tudtam feltölteni egy képet
az emule egy filecserélő progi
próbáld megnézni az mp3portal.hu ott van ilyen
én az emuleplus progit használom
nem bonyolult
ha nem boldogulsz örömest segítek
ha képek-filmek érdekelnek csak szólj:)
kb 60-70 cd + 20-30dvd bondage filmem-képem van:) tudod mióta net van letöltés is van:)
Az elején heti 10 képpel kezdtem.Mr.T oldalain .Ma már hála az okosságomnak és a szélessávú internetbek:) van napi 1-2 giga is:) aztán van amikor megunom van amikor kiírom .Néha megcsömörlöm de, azért mindig előjön.Próbálok néha "normális "életet élni de 1 idő után ismét kell.Biztos benne van a véremben:)


Mindenféle témában bár természetesen 85% love bondage vagyis nem csipeszek,korbács stb...
Az nem nekem való

Előzmény: azaiak (251)
azaiak Creative Commons License 2006.02.23 0 0 251

Én nem vagyok meg egy net ördöge. Mi ez az emule? Szóval nekem sajn ilyeneket kell tudni, hogy www. emule.com vagy mi, akkor ott feljön a ... izé, oszt akkor rákattintó a minekhíjjákra, na erre ő megkérdi, mire te. 

 

Előzmény: duct (250)
duct Creative Commons License 2006.02.23 0 0 250
Szia!
Én az emule progival töltöttem le+ a feliratok.hu ról a magyar szöveget
Előzmény: azaiak (248)
azaiak Creative Commons License 2006.02.23 0 0 249

Szia!

Hát, igen, a love-bondage valóban kissé emberkéknek való, az embereknek meg ott a kemény BDSM, de ez csak vicc. Nekem jól esnek ezek a becézgető izék, mert amúgy ugya a klasszikus frontemberi torló-húzó hajó szerep méretett rám.

Örülök, hogy megvagy, és nyilván kíváncsiak lennénk az élményeidre.

Előzmény: duct (246)
azaiak Creative Commons License 2006.02.23 0 0 248
Honnan lehet letölteni?
Előzmény: duct (247)
duct Creative Commons License 2006.02.22 0 0 247
Ja igen ! A filmet annak idején én is láttam:) Ateme! Kötözz meg és ölelj!
Igaz feliratozva.Ennek örömére tegnap le is töltöttem + magyar felirat is van hozzá
Még mindig teccik de,azért kicsit régi:)
duct Creative Commons License 2006.02.22 0 0 246
Sziasztok!
Kicsit elhanyagoltam mostanában a topic-ot:)
max 5-6 év telt el és csodálkozva fedeztem fel ,hogy még megvan:)
Még a jelszavam is eltaláltam (igaz nem elsőre s az emailom is megszünt közben ,de sikerült visszajelentkeznem)
Úgylátom sok más hasonló érdeklődésű emberke van.Nem olvastam még végig de vannak jó beírások és sok hasonló élmény!
Azóta eltelt pár év és szerncsére nem csak fantáziálok már a love -bondage-ről:)
Bár még mindig keresem az igazit!(1 válás után)
Szóval ha van aki szeretne társalogni ,most úgy nézz ki vagyok:)

duct
lafun Creative Commons License 2006.02.22 0 0 245
Én a 90-es évek elején láttam művészmoziban aztán pár éve valamelyik tv csatornán. Sajnos nem tudok róla, hogy dvd-n hol lehet megszerezni, de ha máshol nem, akkor Pesten egy olyan kölcsönzőben biztos, ahol nemcsak akció filmek vannak. Próbálok utánnanézni és jelentkezem
Előzmény: azaiak (244)
azaiak Creative Commons License 2006.02.22 0 0 244
Annak is utánanéznél, hogy hol lehet megszerezni ezt a filmet magyar hanggal?
Előzmény: lafun (243)
lafun Creative Commons License 2006.02.22 0 0 243

Üdv!

 

A Kötözz meg és ölelj! egy nagyon kellemes művészfilm, Pedro Almodovár egyik legjobb filmje. A művészfilmen ne valami elvont, sokáig nem történik semmi, hosszan merengünk magunk elé tipusú filmet képzeljetek, hanem egy akár a valóságban is elképzelhető szerelmi történetet. A két főszereplő, az akkor még kevésbé ismert Banderas és a spanyolok üdvöskéje Viktória Abrill. Nincsenek akciójelenetek, nincsenek túljátszott szerepek, és nincsenek szilikonmellű sztárocskák a filmben, viszont van egy baromi jó sztori. A lényege, hogy Banderas mindig is álmodozott a hires szinésznőről, hogy társa, szerelme legyen, ezért egyszer egy hirtelen elhatározásból elrabolja. Egy lakásra viszi, ahol a hölgy a film nagy részét egy ágyhoz kötözve tölti. Az átalkulás a film végére igazából a nőben megy végre, mert az elején még szabadulni akar, de a férfi iránta irányuló önzetlen szerelme, már ráébreszti arra, hogy eddig milyen hazúg világban élt. Nagyon jellemző az átalakulásra, hogy a végén a nő már maga tartja oda a kezét, hogy összekötözze a férfi, aki sokszor bocsánatot kér, hogyha kicsit jobban szorít a kötél. A legutolsó összekötözésnél már szinte, csak úgy tekeri a lányra a kötelet, hogy az bármikor ki  szabadulhat ha akar, de mégsem teszi. A lány számára a film végén már az jelenti az igazi szabadságot, ha itt lehet ezzel a férfivel az ágyhozkötözve, és nem az előző fényűző, de hamis élete. Ez az átalakulás a film lényege. Jó szorakozást mindenkinek. Love bondage filmet többet most hirtelen nem tudok ajánlani, de utánna nézek emlékeimben.      

rubber68 Creative Commons License 2006.02.21 0 0 242

Köszönöm Renato.

Egyébbként látta valaki? A címe sokat mondó de a kritikából itélve inkább tűnik kifelyeztten művész filmnek.
Előzmény: Rawo (241)
Rawo Creative Commons License 2006.02.21 0 0 241

Kötözz meg és ölelj! (1990)

 

Nálunk nem jelet meg, de egyébként kapható DVD-n.

Előzmény: rubber68 (240)
rubber68 Creative Commons License 2006.02.21 0 0 240

Írnál bővebben erről a fílmről? Magyar? Szereplők. Almodovar = Álmodóvár?
Stb, stb.

Előzmény: azaiak (239)
azaiak Creative Commons License 2006.02.21 0 0 239
Hanem, figyeljetek! Meg lehet szerezni DVD-n magyar hanggal ezt az Almodovar: Kötözz meg és szeress ( ölelj?) filmet? Vagy tudtok valamit ajánlani, ami nem egyszerűen csak egy szép love-bondage film, hanem van irodalmi értéke is? És persze megszerezhető?
Előzmény: rubber68 (238)
rubber68 Creative Commons License 2006.02.20 0 0 238

 

Szerintem meg inkább, izgalmasan hangzik:)

 

Előzmény: azaiak (237)
azaiak Creative Commons License 2006.02.20 0 0 237

Hát, az azért kicsit gáz. Tök benne lenni.

Előzmény: rubber68 (236)
rubber68 Creative Commons License 2006.02.20 0 0 236

 

Az egyáltalán nem baj ha mosolyogsz! Sőt én is jobban szeretm a vidám embereket !!!!

Egyébbként milyen klasz lehet egy gipsz szobor. Belűl egy élő emberrel és az gipszarc kűlső részén még a mosoly is látható:)

 

Előzmény: azaiak (235)
azaiak Creative Commons License 2006.02.19 0 0 235
Ja, de én switch vagyok, mosolygok itt is ott is.
Előzmény: rubber68 (234)
rubber68 Creative Commons License 2006.02.17 0 0 234

 

Azaiak!

 

Ki akar itt mosolygós arcot készíteni? Itt bondageról van szó!!!!:))

A mosolygós arc akkor legyen amikor élvezik a kiszolgáltaott mozdulatlanságot:))

 

 

Előzmény: azaiak (232)
silkleslie Creative Commons License 2006.02.17 0 0 233

Sziasztok!

 

Szeretném felhívni a figyelmeteket a Selyem topicra, az ott lévő dolgok szerintem beleférnek a Love bondage kategóriába, de ott már nagyon kicsi a mozgás, és lehet, hogy a topic címe nem elég felkeltő.

 

Nézzétek meg, vannak képek és történetek is, és bár én inkább ott jeleskedem, de ezt a topicot is mindig elolvasom.

 

 

azaiak Creative Commons License 2006.02.16 0 0 232

És a csúcsról még nem is beszéltem. Ha egy igazi mosolygós fejet szeretnél gipszbe önteni, akkor ugye az ajkak szétnyílnak, látni engedik a fogakat, amik maguk is szétnyílnak kissé. Ez ugye csak úgy lehetséges, ha a modell szája be van tömve, mert másképp a szájürege is tele lenne gipsszel.  Olyan anyagot kell használni, ami a naedvességet magába szívja, másképp a torkára folyna, fuldokolna tőle. A tetejére pedig kis fólia kerül, hogy a gipsz ne kössön hozzá. Aztán mindent le kell kenni valami krémmel, a száj belsejét nyilván gyümölcsillatú síkosítóval lenne a legjobb, de egy idegen modellnél azért ez túl intim, marad a vazelin, vagy babakrém, utána jó alapos fogmosás.

 

Előzmény: messyjacke (231)
messyjacke Creative Commons License 2006.02.14 0 0 231
A kenegetés lehet a legizgibb. Ja bocsi. Szóval nekem az.
Előzmény: rubber68 (230)
rubber68 Creative Commons License 2006.02.14 0 0 230

 

Az élmény gondolom akkor van ha kifelyezetten bondage jelleggel csinálják.

De szerintem is az alpvető eszközök hozzá a kötél, anyga csíkok, bilincsek.

Teljes gipsz bondage-t csinálni én is csak egy szeánszként tudom elképzelni. ( Vica is, verza is ). De úgy viszont nagyon !

 

 

Előzmény: azaiak (229)
azaiak Creative Commons License 2006.02.14 0 0 229

Elgépeltem. Helyesen: Rólam is vettek! Én már elég sok gipszmaszkot vettem le, nagyon vonzó nőkről is, de  nem volt különösebb élmény. A lekrémezés még csak-csak, és persze az is, hogy teljesen el vannak némítva, de nálam azért a love-bondage nagyon textil-fétis alapú.

Aztán rólam is készült egy gipszfej. na, akkor voltam leöntve. Magát nem tudja leönteni az ember, de gézgipsszel monduk nyilván be lehet gipszelni az arcunkat.

Előzmény: rubber68 (228)
rubber68 Creative Commons License 2006.02.14 0 0 228

 

Úgy érted? Saját magad csináltál gipszelést az arcodon?

 

Ha csak már ennyi izgalmas, akkor milyen lehet egy fullos, teljes testet beborító gipszelés?

Úgy tünik evvel a technikával lehet a legoptimálisabb némítást végezni.

És gondolj bele azaiak! Ha valaki szereti a bondage elkészítését és annak látványát akkor szerintem ezt is ugyan úgy lehet élvezni.

 

 

Előzmény: azaiak (227)
azaiak Creative Commons License 2006.02.14 0 0 227
Rólam egyszer vettem maszkot, tényleg volt benne valami zgalom, ahogy rákövesült az arcomra, az orromban két kis cső volt, azon át tudtam valamit esetleg nyöszörögni, de a merev maszk egyébként tökéletsen elnémított, fogvatartott. Szóval el tudom képzelni, hogy izgalmas lehet belül, de kívül? Annyira áélhető, hogy mit érezhet ott benn valaki?
Előzmény: jacobson (226)
jacobson Creative Commons License 2006.02.13 0 0 226
Nemcsak nulla mozgás, hanem borzasztó meleg is. A gipsz kötése közben hő fejlődik. Arról nem beszélve, hogy leszedéskor teljes szőrtelenítés, már ha meztelenül csinálják...
Előzmény: rubber68 (225)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!