Keresés

Részletes keresés

yol Creative Commons License 2001.12.09 0 0 12
kinek a farkával?
Előzmény: netizen (-)
Crassus Creative Commons License 2001.12.09 0 0 11
a Hajas tenyleg jo, ezt en is csak megerositeni tudom. egyebkent tanulsag: az ember ne jarjon drogdealer fodraszhoz, mert kesobb esetleg bottal utheti a nyomat :DDD
Előzmény: netizen (10)
netizen Creative Commons License 2001.12.09 0 0 10
Szia kavi tyű de rég olvastalak ... ;)

Gilette apó való igaz alapos munkát végez de én pragmatikus egy ember volnék. A hajnak van 1 olyan áldásos hatása, hogy melegíti az emberfia buksiját ami ilyenkor télvíz idején egész jól jön, legalábbis nekem a -8 fokos estéken.

Volt 1 tipp a Hajas szalon, no azt lehet hogy megnézem miözben krokodilkönnyekkel +gyászolom elveszett hűséges fodrászomat. Ez nehéz ügy számomra, merthát ugye ez a fodrászkérdés intim dolog ám - legalábbis számomra, habár lehet hoyg nem vagyok teljesen normális e téren.

Előzmény: kaviat (9)
kaviat Creative Commons License 2001.12.08 0 0 9
ezen én is meglepődtem bnopl Mester, hogy nem tudják fijú vagy e vagy lány..

viszont nekem van egy jó fodrászom, úgy hivják hogy gilette mach3, de az lehet hogy nálad nem annyira működne

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: netizen (7)
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.08 0 0 8
Bocs, utólag megnéztem az e-mail címed, abból nagyjából sejthető :-)
Volt már néhány alkalom, hogy valakit fiúnak hittem és hónapokkal később derült ki, hogy nőnemű...

Szóval férfifodrászt sajnos nem tudok, mert... lásd lentebb.
Részemről teljesen komoly volt egyébként. Tényleg én vágom mióta az öregúr a munkaidőmben hajlandó csak nyitvatartani a boltot...
(a párom nőnemű 1ébként ;-) )

Előzmény: netizen (7)
netizen Creative Commons License 2001.12.08 0 0 7
Elszomorít az hogy már aztsemtudjátok hogy ki vagyok, pedig hosszabb rövidebb +szakításokkal 1988 óta rontom itten a levegőt és átéltem jónéhány nagytali-t is már. A párod nemét most nem akarom illetve fogalmanzók inkább úgy hogy nem merem firtatni (erre már ráfáztam itten, ui. ami természetesnek tűnhet a számomra mostanában már nemis olyan magától érthetődő), de arra gyanax hogy olyan fodrászra volna inkább szükségem mint tennen magadnak ;)
Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.08 0 0 6
Jó vicc... Még azt sem tudjuk, hogy férfi, vagy n?i fodrászt keresel :-)
Bár ebb?l a reakcióból már sejthet? ;-)
Esetleg megkérdezem a páromat, hogy mikor "rendel" az övé.
(Bár én nem tudom, mennyire számít jónak az illet? }:-> )
Előzmény: netizen (5)
netizen Creative Commons License 2001.12.08 0 0 5
Én komolyan gondoltam, hogy kisegítetek a bajból... ámbátor eddíg legalább jól +nevetettetek. Ez is segítség valamelyest amiért köszi. De télleg kellene 1 lyó fodrász ;)
koronaúsztató Creative Commons License 2001.12.08 0 0 4
Az egyik ismerősöm készített magának egy sablont, amit szépen rá tudott húzni a fejére, és az alóla kilógó hajat levágta. Ez egy kiváló módszer.
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.08 0 0 2
Hülye ötlet talán, de amikor a kedvenc fodrászom korára való tekintettel erősen megrövidítette a nyitvatartási idejét, a saját kezembe vettem a hajamat :-)
Vettem egy "fűnyírót" és szép, egyenletesen mindenhol 10mm-esre vágtam a saját hajamat. Egyedül egy picit nehéz, de nem lehetetlen. Ma amúgyis ez a divat.
(feltéve, hogy hímnemű vagy... Lányoknak nem tudnám javasolni ezt a módszert ;-) )
Előzmény: netizen (-)
Nerdy Creative Commons License 2001.12.08 0 0 1
Javaslom, hogy olvass bele az I.ker topicba - ha lány vagy.
Előzmény: netizen (-)
netizen Creative Commons License 2001.12.08 0 0 topiknyitó
Történt hogy kedvenc és egyetlen fodrászomat lenyelte a föld. Se a szalonban nem tudják hová tünt és a mobilszáma is megszűnt... Namármost legkásőbb 3 napon belül rendbe kell szedetnem a búrámat és kéne 1 elérhető fodrász. Ha van bárikinek bármi at atalonjában akkor elő a farbával.

Köszike:
mint fenn

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!