Keresés

Részletes keresés

Christin76 Creative Commons License 2008.04.09 0 0 428

Sziasztok!

Nnnna voltam dunakeszin megcsináltatni a szemöldököm. Nekem szürkéskék volt, és most világosította a csajszi. Ugy néz ki hogy jó lett, pedig nagyon féltem. Most kezd leesni a seb, és alatta tök jó a színe. Még megyek vissza hozzá 4hét múlva, és folytatjuk. Szerintem nagyon ügyes! Ajánlom mindenkinek!!!

Tiffany2006 Creative Commons License 2008.04.03 0 0 427
Szia! Ha írsz az email címemre, tudok neked képeket és árakat küldeni. Üdv. erga56@freemail.hu
Előzmény: Törölt nick (424)
Christin76 Creative Commons License 2008.04.03 0 0 426

Szia! Bocsi még nem néztem meg az e-maileket. De megtudom adni a számát a tetkósnak: 0670/7729627 Ha voltál nála, írj nekem, mert kiváncsi vagyok az eredményre! Remélem nem csalódsz benne. Én is jövőhéten megyek hozzá a szemöldökömmel, majd akkor én is írok, hogy milyen lett!

Üdv: Ch.

 

icuka18 Creative Commons License 2008.04.03 0 0 425

Szia!

Már e-maiben is kerestelek,de most még teszek itt is egy próbát!

Engem is érdekelne a Dunakeszis szemöldöktetováló hölgy.Ha bármilyen elérhetőséghez hozzá jutsz megtennéd,hogy továbbítod?!

Előre is köszönöm!

Előzmény: Christin76 (423)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.03 0 0 424
Hellóka! Az én szemöldököm is le van strapálva. Nagyon érdekelne h ki a jó ebben a szakmában, m legutóbb csúnyán elrontották, szeretném kijavítatattni egy jó szakemberrel. Kérlek írjatok....
Christin76 Creative Commons License 2008.04.01 0 0 423
Szia! Dunakeszin van a lány. Még nem tudom hogy pontosan hol, de hamarosan megtudom és akkor megírom. Egy telefonszámot tudok hozzá, ha esetleg az jó neked!?
Előzmény: zergeboglar (422)
zergeboglar Creative Commons License 2008.03.31 0 0 422

Megmondanád kinél volt? engem is érdekelne.

 

köszi

 

zergebogi

Előzmény: Christin76 (421)
Christin76 Creative Commons License 2008.03.27 0 0 421

Sziasztok!

 

A barátnőmnek most javították ki a száját, mert el volt rontva a szine, meg a formája is. bordó színű volt és világosítani kellett. Nagyon jó lett. Dunakeszin dolgozik a lány. Én most fogok hozzá menni, mert nekem a szemöldököm van kikopva, már elég szürke. Kiváncsi vagyok, hogy milyen lesz, de a barátnőm száját látva, szeintem jó kezekbe kerülök! Majd megírom milyen lett.

kapucsino22 Creative Commons License 2008.03.27 0 0 420

Sziasztok!!

Nekem van már szemöldök tetoválásom,csak nagyon kikopott már a szine,és a formáján is van mit igazitani!!Szóval,ha valaki tudna ajánlani egy NAGYON JÓ KOZMETIKUST,azt megköszönném!!!!Ha vannak képeitek a tamarakincs@gmail.com  ra küldjétek el nekem légyszi!!!!!!!!!Én is akarok már szééép szemöldököt!!!!!:)

katus/katus Creative Commons License 2008.03.25 0 0 419
Szia!

Így van, mindenfajta sminktetoválásnál használják.

Suszter maradjon a kaptafánál, nem szaktanácsot adok most, leírom amit én kihámoztam néhány hónap alatt a tömérdek info-ból. Az LTL (Long Time Liner) technika főként abban áll, hogy a gépben van egy érzékelő amely biztosítja, hogy a festék a bőr egyazon rétegébe kerüljön minden szúrásnál. Ez azért jó, mert így egyenletesen kopik, illetve -mivel ez a réteg nincs mélyen (ellenben sok egyéb technikával) ezért valóban kikopik. Akit neked ajánlottam neki is van sminktetoválása néhány éve. 2 cm-ről sasolva láttam csak meg, mert valóban: tökéletes egyenletességgel kopik.
Egy ilyen gép több, mint másfél millióba kerül, a tanfolyam díjak is százezrek és előképzettség is szükséges! Ez szerintem némi garancia arra, hogy nem veszi meg és használja ezt a gépet boldog-boldogtalan. Ennek nézz utána a Kalcsu Kati webjén (Gugliban rákeres). Aki erre beruház anyagilag/szellemileg ott már megbízik az ember a másik fontos tényezőben úgymint a festék minőségében is. A Volvo- ba nem öntünk Tesco gazdaságos motorolajat ugye? Ezügyben javaslom Eve Tatoo 372. sz. hozzászólását. (Most mindjárt nekem esik megint.)
Még egy ötlet: a kozmetikus szépérzékét abból jól le lehet szűrni, hogy az ő sminktetoválásai milyenek. Mert ugye az van az arcán amit kért, amit a legszebbnek talál. Tiéd a döntés, de a lehetőségeket ő tárja eléd és nem mindegy milyen alternatívák közül választhatsz. Keserű éveket spórolsz, ha most körültekintő és megfontolt vagy.

Üdvözlettel!
Előzmény: Liv1981 (413)
Eve Tatto Creative Commons License 2008.03.24 0 0 418
Szia!
Ha gondolod és még nem döntöttél akkor én is küldök egy pár képet ha irsz!
korall_szalon@freemail.hu
Előzmény: Liv1981 (413)
Eve Tatto Creative Commons License 2008.03.24 0 0 417
Szia!
Irtam!
Előzmény: Tiffany2006 (414)
Junely Creative Commons License 2008.03.24 0 0 416
Tudom, hogy hülye kérdés lesz, de ha szájkontúr-tetoválásra megyek, utána meddig nem szabad csókolózni/diszkóba menni?????!! Sőt, meddig kell távol maradni az emberektől? :D
Tiffany2006 Creative Commons License 2008.03.23 0 0 415
Szia! Ha esetleg még sem tudsz rá többet szánni, írj az erga56@freemail.hu címre és küldök képeket és árakat.
Előzmény: Liv1981 (411)
Tiffany2006 Creative Commons License 2008.03.23 0 0 414
Szia! Igen, persze. Ha minimum 2 kérsz kiviszem. Írj az erga56@freemail.hu címre, hogy mikor és hova.
Liv1981 Creative Commons License 2008.03.21 0 0 413
Szia katus, köszi az infót, rá is nézek, de milyen az az LTL technika? Csak a szájnál használják, vagy mindenfajta sminktetoválásnál?
katus/katus Creative Commons License 2008.03.21 0 0 412
Szia!

Én már túl vagyok a szájsatíron (LTL technika), aki csinálta azt a legjobb szívvel ajánlom. Horváth Eszternek hívják, gugliban rákereshetsz. Írtad, hogy igényes kozmetikust keresel, hát szerintem ő az, a kifinomult szépérzéke és az ügyessége mellett. Ami szintén elengedhetetlen!!! Igaz picit drágább mint amit írtál, de az arcodon viseled, inkább várj, s spórolj rá picit. Ez nem egy rúzs amit dühöngve eldob az ember ha sz@r...
Ligustrum néven itt is jelen van, nézd át a hozzászólásait. Nekem annak idején képet is küldött, esetleg próbálj meg neki írni.

Ui.: nekem is téma a szemöldök, én kérdeztem erről az Esztert anno és ő a satírt javasolta. De nyilván ez közös megbeszélés eredménye lesz, bárhová is mész.

Rem. segítettem, sok sikert, ha belevágsz :-)! Üdv!
Előzmény: Liv1981 (411)
Liv1981 Creative Commons License 2008.03.20 0 0 411

Sziasztok!

 

Szeretnék szemöldöktetoválást csináltatni, tudtok ajánlani egy igényes sminktetoválót? Max. 24 000-ret szánok rá. És melyik módszer a jobb, a szálazásos, vagy a satír? Melyik gép a jó, a PMU készülékről mit hallottatok? thx, Liv

Eve Tatto Creative Commons License 2008.03.18 0 0 410
Szia!

Emlával kapcsolatban még mindig számíthatok Rád???
Üdv
Előzmény: Tiffany2006 (407)
Ede-bácsi Creative Commons License 2008.03.16 0 0 409
Sziasztok!Kérdezném, hogy valakinek van-e mintás tetoválása? Láttam a Long Time Liner honlapján, hogy kisebb mintákat is lehet vele tetoválni. Vélemény? Ha valakinek van légyszíves írjon nekem vissza :) Köszönöm előre is!
ligustrum Creative Commons License 2008.03.16 0 0 408

Sziasztok!

 

Igazán nem szeretnék kötekedni, de szerintem a festék színe nem a "bőr vastagságától, és ránövésétől (????)" függ, hanem a bőr pigmentjeitől. Hiszen mindenkinek más-más tónusú a bőre, és ez adhatja a színbeli  eltérést. Lássuk be, hogy a vastagságnál igencsak apró 0,1 mm-ről beszélünk.

Üdv.: L.

Tiffany2006 Creative Commons License 2008.03.12 0 0 407
Szia! A tartósságról a véleményem az, hogy biztosan nem marad 10 évig ilyen de még 5 évig sem, ha csak nem végleges festékkel vagy géppel csináltak. 2-3 év aztán halványodik és akkor újra kell csináltatni. Szerintem nagy bátorság volt 10 évre garanciát vállalni, de hát ő tudja.
Előzmény: MissJenny (406)
MissJenny Creative Commons License 2008.03.11 0 0 406
Szia Tiffany.

Tényleg nem lett sötétebb, viszont egyforma végre .. nagyon örülök :)
Köszi a megnyugtató választ !
A garancia 10 év. Elvileg addig marad benne. Gyakorlatilag mitől függ? Lehet, már 5 év múlva el kezd halványodni?
üdv
Jenny
Előzmény: Tiffany2006 (404)
Tiffany2006 Creative Commons License 2008.03.09 0 0 405
Szia! Ezt eléggé furcsának tartom mert a long time liner szinek nagyon jók és a bőröd meg nem hiszem hogy annyira vastag hogy attól látszódna szürkének. Ugyan is a szín annyit változhat, amennyit a bőröd vastagsága, ami ránő a tetoválásra, tompít. Biztos hogy long time linerrel csináltak? Még várj egy-két hetet, de ha nem változik szürkéről menj vissza és kérj újabb korrekciót mert biztos hogy van olyan barna ami nem lesz rajtad szürke.
Előzmény: kakri (403)
Tiffany2006 Creative Commons License 2008.03.09 0 0 404
Szia! Ha ugyan azzal a színnel csinálta mint előzőleg, akkor nem lesz sötétebb és remélhetőleg egyforma lesz a színe is. Szerintem felesleges vizes vattával törölgetned. Üdv.
Előzmény: MissJenny (402)
kakri Creative Commons License 2008.03.05 0 0 403

sziasztok!

 

Segítségeteket szeretném kérni!

 

Szemöldöktetoválás, long time linerrel

 

Most csináltattam, utána halványszürke lett, pedig barnát kértem, most szombaton volt a korrekció, ahol próbált javítószínt keverni a kozmetikusom hozzá, most hullik már le a seb néhol, de még mindig szürke!!!

 

Mit lehetne vele kezdeni, lesz ez valaha barna????????????

 

Egyébként fehér bőrü, szőkésbarna hajú, zöld szemű leányzó lennék, ha ez számít

 

Előre is köszönöm a bíztató válaszokat

MissJenny Creative Commons License 2008.03.01 0 0 402
Sziasztok!

Tavaly voltam sminktetováláson, de a korrekció után az egyik halványabb maradt. Most csütörtökön voltam újra, áttetoválta mind a 2 szö-met. Barnával tetovált nem feketével.
Sokkal-sokkal sötétetebb lesz most hogy mégegyszer tetoválva lett? A színe nagyon tetszett (persze azon, amelyik jól sikerült).
Ha mindennap áttörlöm nedves vattával nem okozok bajt?
Köszönöm a válaszokat előre is, kellemes 7végét mindenkinek!
üdv
Jenny
ligustrum Creative Commons License 2008.02.25 0 0 401

Lányok!

 

Akinek van már tetoválása, kitöltene nekem egy 2 perces kérdőívet? (szakdolgozathoz) Előre is köszönöm a segítséget mindenkinek!!!

www.kozmetikaitetovalas.hu/kerdoiv.html

Tiffany2006 Creative Commons License 2008.02.21 0 0 399
Szia! Ha írsz az emailcímemre küldök neked képeket a munkáimról. erga56@freemail.hu
Előzmény: gabo1980 (398)
gabo1980 Creative Commons License 2008.02.20 0 0 398
Sziasztok, egy kis segítséget kérnék. Régóta kacérkodom a gondolattal, hogy kitetováltatom a szemöldökömet. Gyüjtöm az infokat, hogy hol feküdjek tű alá, de még igazából nem döntöttem. Eddig a neten böngészve, Pilát Erika, a  www.sminktetovalasok.hu oldallal tűnt a legmegnyerőbbnek. Jókat hallottam róla, de nem első kézből. Hátha itt többet megtudok a munkájáról. Köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!