Keresés

Részletes keresés

bakibebi Creative Commons License 1999.07.15 0 0 9
Huha, nem is gondoltam volna hogy ez az asztal igy megtelik...
Nos akkor en is ajanlok egy jo helyet :

Az Arany Janos utcanal a Zichy utcaban, 1 perc a metromegallotol van az Articsoka etterem . Erdemes ! Kozeparkategorias etterem, ami most nalam annyit tesz , hogy kb 1500 Ft-ert meg lehet vacsorazni (1 fore termeszetesen). Elegans hely, szuper kiszolgalas. Vannak vegetarianus etelek is. Sajnos a multkor azt rendeltem :)))

Jo csokazast!
bakibebi

vince Creative Commons License 1999.07.15 0 0 8
Kiskacsa vendéglő, a dob utcában. Szerény de nagyon jó konyhájú hely, és fizetésnél 3 kocekkel lehet dobni. ha mind 3 hatos akkor ingyér kajáltál. Tök jó poén.
NaNe Creative Commons License 1999.07.15 0 0 7
Bár nem budapesti étterem, de mindenkinek szívesen ajánlom a következő két éttermet.

1.) Tengerszem panzió Bánkon.
Vendégszerető személyzet, nagyon korrekt kiszolgálás, finom, házias ételek.
Nagyon olcsó az étel. Jókai bablé rulez !!!!
(Az édességekhez szerintem nem értenek ;-))
Az étteremtől nem messze van egy tó. Gyerekekkel is remek kiránduló hely.
Bánk Rétság után van a 2-esen, egy jól kitáblázott kereszteződés után kell lefordulni jobbra. A kereszteződéstől számítva 2-3 Km-re van a teraszos vendéglő, jó nagy parkolóval. Hamisítatlan falusi hangulat kis patakocskával, az út mentén totyogó libákkal, kacsákkal.
A kirándulás a tó körüli sétával, ebéddel, kényelmes kocsikázással együtt BP.-ről 3-4 óra. Szuper, jó kikapcsolódás, nem bánjátok meg!

NaNe

2.)Nádas Csárda
Az 51-es úton van Baja irányában. Lefelé menet jobb oldalon található kb. 70 km környékén. (Az úton előre kitáblázott étterem)
Tiszta, kultúrált hely, gondozott környezettel. Konyha este 10-ig van, de igény szerint ottfogják a szakácsot tovább is. Finom és olcsó ételek, házias koszt és nagyon korrekt vendégszerető kiszolgálás. Amolyan terülj-terülj asztalkám. Van terasz is. Még a parkoló is olyan tiszta, hogy akár a földre is teríthetnének. A tulaj rendes, szívügye a vendéglátás, szereti nézni a megelégedett arcokat - tényleg a vendégekért van.

NaNe

gargoyle Creative Commons License 1999.07.15 0 0 6
Centrál önki (Krúdy Gyula Körút saroknál)
300-ért atom fözelék fasírttal
persze nem elsö randira ajánlom, mert a közönség....hááát...hogyismondjam, vegyes

:-)))

NaNe Creative Commons License 1999.07.15 0 0 5
Az előbbi számla két személyre értendő.
NaNe Creative Commons License 1999.07.15 0 0 4
Van egy pince étterem az Üllői út elején, ha kifelé megyünk, akkor közvetlenül a Szabó Ervin tér után pár lépésre.
Kisbécsi címén hoztak egy harminc centi átmérőjő bécsi szeletet citrom karikával(!) + kértünk hozzá spéci, nagyon finom, laktató salátát, sört, üdítőt.
Az egész kétezervalahányszázba került borravalóval együtt.
Az étel finom, a kiszolgálás gyors, az árak korrektek. A helyiség tiszta. Házias jellegűek az ételek. Az étterem nevére nem emlékszem, de a 'bécsi' szó szerepel benne.
A Szabó Ervin téren van egy parkolóház a benzinkút oldalában, szóval lehet menni autóval is (160 Ft/óra)
Bátran ajánlom mindenkinek.

NaNe

alexandrosz Creative Commons License 1999.07.15 0 0 3
Old Amsterdam, Királyi Pál u.

Igazi Holland-Belga környezet, különleges gyümölcsös sörök, tűrhető konyha. Majd elfelejtettem: hétköznap 15.00-17.00 között minden ételből -50% !

HBB Creative Commons License 1999.07.15 0 0 2
Komolyra fordítva a szót:
NÉhány egzotikus hely ismerőseim beszámolója alapján inkább csak különlegesen rossz, azért vannak kellemes meglepetések is:
1) Mongol barbacue - Márvány utca - akkor szedik ki a pácból a húst, amikor rámutatsz és tutti frissen csinálják.
2) Svejk - Király u - ? utca sarok - kicsit nyársat nyelt kiszolgálás, de tényleg jó cseh ételkülönlegességek
3) HAXXN bajor sörház - Király utca - nehéz káposztás, csülkös, isteni eledelek
Thor Creative Commons License 1999.07.15 0 0 1
Lancelot, Podmaniczky utca, ha kézzel-lábbal szeretnél enni miközben pucér hasú lányok szolgálnak fel középkori viseletben.
Előzmény: bakibebi (-)
HBB Creative Commons License 1999.07.15 0 0 0
Számtalan hely taláálható 0-tól eltérően.
bakibebi Creative Commons License 1999.07.15 0 0 topiknyitó
Tudtok olyan helyet ahova valami specialitás vagy érdekesség miatt érdemes elmenni vacsorázni ?
(Pl. : ForSale : engem meglepett hogy a mogyorohejat a foldre szorjak, szoval ilyesmi meglepo dolgokra gondoltam...)
Érdekelne az is, hogy milyen árakkal találkoztatok már éttermekben, szórakozóhelyeken ..
Jó tanácsokat kivánok mindenkinek ! :)

bakibebi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!