Keresés

Részletes keresés

peliatan Creative Commons License 2010.05.18 0 0 280

Folytatás:

 

JORDÁNIA

WADI MOUSA (PETRA): Qasr Al-Bint Hotel, nagyon szép, tiszta, olcsó. E-mail: qbh2010@yahoo.com, alkudni lehet !

 

peliatan Creative Commons License 2010.05.18 0 0 279

Sziasztok !

Közreadok néhány szállás címet:

SZÍRIA

DAMASCUS: Magánlakás teljes felszereléssel az Osama Bin Zeid Str.21. E-mail: bayanroom@yahoo.com. Mr. Bayannak több kiadó lakása van, ezen a címen 3. Közel az Ó-városhoz, mi a legnagyobb lakásban laktunk, nagy erkélyes,panoráma, 20$/fő/éj.

 

ALEPPO: Al Zahra Hotel, Baron Str és Al Marie Str. sarokház, III-IV. emelet lifttel, a Múzeum oldalánál. 1000 SYP/2 ágyas szoba, tiszta, kulturált.

 

HOMS: Grand Basman Hotel. A buszpályaudvartól az 1-es busszal a 6. megálló, a buszjegy ára kb. 20.-Ft. 5 SYP. Szoba ára: 1.500.- SYP/ éj/2 fő.

E-mail:bassam.abd.h@mail.sy

 

SZÍRIA rendkívül olcsó ország még és a látnivalói csodálatosak, egyedülálló a világon.

 

JORDÁNIA

 

AMMAN: Sun Rise Hotel, King Hussein Str. az Al Abdali busz állomásnál, innen indulnak a buszok Petraba,Aqababa, naponta 7:30, 10:45, 13:45, 16:45, 18:45, 5.- JOD.  Aleppoba este 21 órakor, 12.- JOD. Többféle árkategóriás szobáik vannak. Közelben kitünő éjjel-nappal pékség, étkezési lehetőség, 15 perc gyalog az ó-város.

10 perc a másik busz pályaudvar. Ingyenes internet, iszonyatos konyha, rozsdahalmaz

hűtőszekrény, szabad forró víz. Ágynemű, törülköző, szoba tiszta,1-2 éjszakára megteszi.

 

MADABA: Moab Land Hotel, A Szt. György templom kapujával szemben van, a buszpályaudvartól 1 JOD taxival. Családi szálloda, gyenge reggelivel, de kötelező, ár megegyezés szerint, 35.- JOD/2 fő/éj fizettünk.

 Innen mentünk taxival 25.- JOD-ért Mt.Nebo, Mózes forrás,(kihagyni!) Betany. Betániában

7 JOD a beléppő, óránként indul a csoport ,a helyszínre "autóval" szállítanak, (kb 1 órás vezetéssel) a Jordán keresztelőhelyhez. Szintén 25.- JOD-ért az Amman Beach,( belépőjegy 10.- JOD) a Holt Tengerhez. Hosszas alkudozás a buszpályaudvaron a taxisokkal!

Szállodából az ammani repülőtérre éjjel, 15.- JOD.

Egyénileg útnak indulókat remélem segítettem.

Üdv:M

jet set Creative Commons License 2010.05.18 0 0 278
Kassai szállásra van ötlete valakinek? 45€ alatt/éj/2 ágyas szoba.
jet set Creative Commons License 2010.05.17 0 0 277
Igen. Fel kell csorogni Bolognaba, onnan megyek Máltára.
Előzmény: Catella (276)
Catella Creative Commons License 2010.05.17 0 0 276
Másnap indulsz tovább, hogy nem akarsz bemenni a városba?
Előzmény: jet set (275)
jet set Creative Commons License 2010.05.17 0 0 275
Á, hagyd! :-)
Mondjuk elég érdekesek az FCO körüli szállások. Vagy csillagászati összegbe kerülnek vagy nem túl ügyfélbarátak. Egy másik a reptér mögött hirdeti magát úgy, hogy van reptéri transzferük. Mikor rákérdeztem, azt válaszolták, hogy keressem meg a Cotral megállót a reptéren. 8-kor megy az utolsó busz.
Egy harmadiknál csak este 10-ig van recepció. 21:45-ös menetrendszerinti érkezéssel ez eléggé mission impossible.
Előzmény: KEEP (274)
KEEP Creative Commons License 2010.05.17 0 0 274
pfff.
Szívás.
Esetleg telefonáljak oda, hogy egy nappal a te utazásod előtt mennék és három hónapra maradnék? Persze nem megyek el, te meg odaállítasz és lesz szoba, jó áron oda is adják ;)
Előzmény: jet set (273)
jet set Creative Commons License 2010.05.17 0 0 273
Lefoglaltam egy szállást FCO közelében. Kényelmesnek tűnt, mert nem akartam bemenni Rómába és ingyenes reptéri transzfer is van, ami a késői érkezés esetén ugyancsak nem hátrány. Erre ma írnak egy email, hogy bocs, de visszamondják a foglalást. Azt már csak én gondoltam hozzá, hogy valószínűleg az történhetett, hogy valaki több napra szeretett volna foglalni és nem akarták a kuncsaftot elveszíteni. Így inkább engem golyóztak ki. Még jó, hogy nem a helyszínen közölték. Így most foglaltam egy római szállást és reménykedem, hogy a gép nem fog késni. Viszont a 8€-s reptéri transzfer nagyon rosszul esik.
Előzmény: KEEP (272)
KEEP Creative Commons License 2010.05.17 0 0 272
mesélj :)
Előzmény: jet set (269)
gambl-R Creative Commons License 2010.05.17 0 0 271
???
Előzmény: jet set (269)
Catella Creative Commons License 2010.05.17 0 0 270
Nagy
Előzmény: jet set (269)
jet set Creative Commons License 2010.05.17 0 0 269
Mekkora g.ciség már visszamondani egy foglalást csak azért, mert 1 éjszakát akartam foglalni és jött más, aki többet?
Kobzoska Creative Commons License 2010.04.11 0 0 268

Valenciai szállást tud valaki? Átnéztem egy csomó oldalt, de belátom, nagyok az igényeim: szeretnék tengerpartit és olcsót; szállodát vagy apartmant.

Ha a tengerparti vagy az olcsó közül választani kell, akkor inkább az utóbbi a szempont.

.vatti. Creative Commons License 2010.04.09 0 0 267
Soroljam? Sorolom.-)))

Zajos: a szállás közvetlen közelében 2*2 sávos nagy forgalmú út, + vasút (mondjuk erre fel lehet készülni, de elég hangos volt, pedig én tudok ám aludni, de ez nekem is sok volt), a mellettünk lévő helység volt a közös fürdő (a kulccsal mindig zajongtak még hajnalban is)
Parkolás: kb.: 3 autónak van hely, de csak úgy tudsz kiállni (ha belül vagy), hogy megkeresed a 3. autó tulaját, hogy álljon ki. Ez többször is meg kellett tenni.
Reggeli: szinte a nullával egyenlő (ráadásul csak kilenctől van)
Fürdőszoba, WC: saját volt, de sokat mondok, ha 3 négyzetméternél nagyobb helyen volt.

Ráadásképpen egyik éjszaka elkezdett csöpögni a plafonról a víz... 20 cm-re a laptoptól és fényképezőgépemtől... Kicsit morcos lettem volna, ha ...
Szegény berendezés.

Viszont jó volta WIFI.-)
Előzmény: senator412 (266)
senator412 Creative Commons License 2010.04.08 0 0 266
Miért? A honlapon egész jól néz ki...
Előzmény: .vatti. (265)
.vatti. Creative Commons License 2010.04.08 0 0 265
Nem ajánlott szállás...
Előzmény: .vatti. (232)
peliatan Creative Commons License 2010.04.08 0 0 264

SZÍRIA,  HOMS-ba tud valaki olcsó, tiszta szállást ajánlani ? Április 23-24. 2 éjszaka/2 fő részére, ha lehet reggelivel.

Köszönet minden javaslatért.

jet set Creative Commons License 2010.03.29 0 0 263

Amikor mi voltunk, akkor 40€ volt egy kétágya szoba reggelivel a Jorge V-ben. Más szállodában még nem voltam Lisszabonban.

A Tryp hotelek midenhol megbízható színvonalat hoznak, azokat bátran ajánlom.

Előzmény: ronaldinhogaucho (262)
ronaldinhogaucho Creative Commons License 2010.03.29 0 0 262

Köszönöm!

A Meliá ill. Tryp hoteleket úgy általában is tudod ajánlani egyész Spanyolországra?

A lisszaboni Hotel Jorge V. nagyon pöpec, de augusztusra 89 €-s szobát ajánl... Esetleg van olcsóbb tipped is?

Előzmény: jet set (261)
jet set Creative Commons License 2010.03.29 0 0 261
Előzmény: ronaldinhogaucho (260)
ronaldinhogaucho Creative Commons License 2010.03.29 0 0 260
Igen, meg most olvastam egy-két Wizzes járattörléses történetet és akkor az egész foglalás bukta (Bár nehéz elképzelni, hogy augusztusban madridi járatot törölnének). Lisszabonra és Madridra tudnátok szállást ajánlani (2 főre)?
Előzmény: tavasz21 (255)
dokizsuzsa Creative Commons License 2010.03.28 0 0 259
az árakat nem láttam
Előzmény: jet set (257)
senator412 Creative Commons License 2010.03.28 0 0 258
Úgy találtam, Bari-ban méregdrágák a szállodák, elfogadható áron csak BB- jönnek szóba. 3 ágyas szoba ezekben is inkább 25/-főtől indul. Én a Belle Camere-ben voltam, de 3 főre annál olcsóbb ajánlatok is vannak a Hostelworld-ön.
Előzmény: dokizsuzsa (256)
jet set Creative Commons License 2010.03.28 0 0 257
Szerinted én Olaszország melyik részén nem jártam még? :-)
Itt voltunk.
Ez ugyanabban az épületben van, de drágább.
Előzmény: dokizsuzsa (256)
dokizsuzsa Creative Commons License 2010.03.28 0 0 256

Bariban nincs valakinek olcsóbb szálláslehetőség ötlete?

2 éjre kellene 3 embernek- olyan 20€ körül fejenként éjszakánként

tavasz21 Creative Commons License 2010.03.26 0 0 255
úgy tünik nagyon messze van a belvárostól, ha neked így megéri...
Előzmény: ronaldinhogaucho (254)
ronaldinhogaucho Creative Commons License 2010.03.26 0 0 254

Foglalt már valaki a travelodge-nál? Augusztusra Madridra 20 €-ért is lehet foglalni szobát 1-3 főre, persze 100% előrefizetéssel. Az ár miatt még ilyen feltétellel is nagyon meggondolandónak tűnik.

Ha van valakinek tapasztalata a céggel (akár Angliában is), kérem írja meg.

dokizsuzsa Creative Commons License 2010.03.26 0 0 253

én megköszöntem a segitségedet

azért tettem fel a kérdést,mert lehet hogy valaki tud olyan szállóról amiről én nem- és én mindennek utánajárok

 

régebben laktunk a Hipotel Belleville-ben, a Hipotel Atlasban,a Vicq d'Azurban- de ezekben egyikben sem volt reggeli

 

most valami ilyesmit keresnék- nem tudom be merjem e vállalni az AIJ Parist- viszont az szimpla ifjúsági szálló

ha valakinek lenne élménye erről a szállóról, szívesen venném

 

sőt..továbbra is várom az ötleteket

 

Előzmény: szegus (252)
szegus Creative Commons License 2010.03.25 0 0 252
ja bocs, ha ennyire, mindenkinel jobban ismered Parizst akkor szolhattal volna, nem strapaltam volna magam feleslegesen.

Mivel en is itt elek mar jo ideje, nem volt meg alkalmam ennyi emberre szallast talalni meg, szallodakat kiprobalni meg foleg nem. A B&B hotel mellett szinte naponta megyek el, ezert ajanlottam mert az benne van abban az arkategoriaban amit kerestek, bar gondolom az nem felel meg, bocs a belekontarkodasert.
Előzmény: dokizsuzsa (251)
dokizsuzsa Creative Commons License 2010.03.25 0 0 251

kösz a segitséget, a PÁrizs topikba soha nem fogom betenni mégegyszer a lábamat

ezt megfogadtam

volt mikor hónapokon keresztül tessloff és én láttuk el infokkal az oda betérőket

 

nem sok ember mondhatja el magáról azt amit én,vagyis hogy úgy ismeri Párizst,mint a tenyerét- nem kis ideig éltünk ott

több főre keresek szállást, ezért kérdeztem itt- ha csak ketten mennénk vagy csak az én családom,akkor tudnánk hol megszállni- de mivel 10-nél is többen leszünk.... így hátha akad,aki már kipróbált szállást ajánl

Előzmény: szegus (250)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!