Keresés

Részletes keresés

RazorX911 Creative Commons License 2020.05.20 0 1 331

Itt, valahol az utolsó oldalakon van leírva, a költöztetés menete, azt még nem teszteltem le, gmail híján (POP3 és egyéb rémlik): https://prohardver.hu/tema/freemail_nalatok_megy/friss.html

 

Csak, hát ugye ami nem magyar, hát abban valahogy, nincs annyira bízhatnékja az embernek, a gmail/FB,stb...-ket illetően. Különösképp, a FB-os botrányok és a Snowden-féle eset után. A Freemail/Citromail/Indamail és ami még volt/van magyar földön, az azokon a szervereken tárolt adatok, elvileg nem kerülhetnek amcsi/kínai kezekbe. Túlságosan elszemtelenedtek, a tech-cégek ami azt illeti. Másokról nem is szólva.

 

Reklámok: Már írtam, hogy nálam 1 sincs. Spam is szökőévente, ha bekerül 1-1db. 1-2-4 reklámlevél havonta, meg csalós vackok félévente, ha beesik belőlük, egy-egy darab. E téren, szerintem abszolút jónak mondható. Anyém Gmail-jén, azért akad ilyen szemét dögivel.

Előzmény: platz (329)
andrasi zsófi Creative Commons License 2020.05.20 0 0 330

Másfél hete cca a freemail idegölő.Lassú borzalmasan ,jó lenne már valamit csinálni vele. egy levél 1óra

 

platz Creative Commons License 2020.05.20 0 0 329

Televágták a felületeket reklámokkal, ami persze hidegen hagy, hisz egy konkrét és fontos funkciót akarnék itt használni. Az pedig lehetetlen. Tele van a hócipőm vele. :-(

 

Valaki segítsen nekem! A már meglévő g-mail fiókomra hogy tudnám átirányítani a leveleimet? És ami fontosabb. Az itt lévő levelezésemet át lehet e "vinni" innen az új helyre? (Elnézést, de ezekben  nem vagyok jártas)

aranyláz Creative Commons License 2020.05.20 0 0 328

Gmail a megoldás(vagy nyilván van sok más levelező még)

Györgyi7884 Creative Commons License 2020.05.19 0 1 327

Most már használhatatlanná vált a fiókom. Levelet szinte képtelenség küldeni olyan lassú, hogy kivág a rendszer azzal, hogy 139 Hibakód vagy "Hiba történt a szerverhez való kapcsolódás közben. kérjük próbálja újra". Ugyanez csinálja, ha levelet szeretnék megnyitni. Már 1,5 órája próbálok egy levelet elküldeni, de sikertelenül. FELADTAM!

furcsagomba Creative Commons License 2020.05.19 0 0 326

Borzalom, ami mostanában megy. 3-4 perc egy levél megnyitása. Elhatároztam, hogy csinálok egy gmail-t és arra irányítom. Úgy remélem megoldódik.

RazorX911 Creative Commons License 2020.05.19 0 0 325

Kezd, már engem is eléggé bosszantani, ez a dolog! Levelet, lehet olvasni, küldeni, de nyögvenyelősen. Én, reklámot egyet se látok, a reklámblokkoló végett. Amúgy, azt külső oldalról töltheti be.

antpetergolf Creative Commons License 2020.05.19 0 0 324

Megtaláltam a megoldást a szerverhibára...

Fiók megszűntetése,sajna más ötletem nincs.Én kiléptem.

Hetek óta ez megy,semmi nem változik.

Persze a hirdetéseket a felületen betölti,szóval ez érdekes.

RazorX911 Creative Commons License 2020.05.14 0 0 323

Állítólag egy hétvégi áramszünet az oka a Freemail nyűglődésének. Legalábbis ez olvasható ebben a FB-os posztban: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2964357410291424&set=p.2964357410291424&type=3

 

Remélem szombatra jó lesz.

RazorX911 Creative Commons License 2020.05.13 0 0 322

Kirakom ide, hogy lássátok mit írtam nekik ma reggel:

 

Sziasztok!

 

Horkoltok a szerverek mellett vagy mi van??? Tegnap óta még rosszabb a helyzet! Este óta, már levelet is alig tudok küldeni, sőt el is veszhetett már azóta 1db! a a beérkezett levelek közt. (Feltéve, ha a levél küldője nyomott el valamit.) Netán, a korábban küldött levele jött késsőbb meg, ez még tisztázásra vár. A webes felületen nem is lehet levelet elküldeni, levél nem található hibával válaszolván, a Szimpla-s felületen is épphogy nyögvenyelősen elmegy a levél, ha elmegy. Továbbá, nem ment, ha ment is, akkor se jelzi ki, csak karikázik és csak a Piszkozatok közé lesve látszik hogy menthetett pár/sok perce, de sokszor foghíjasan, hogy körmölje újra az ember a szöveget vagy a Vágólapról illessze vissza, amit addig írt. (Az írandó levél szövegét kijelölve és Ctrl+C) De, csinált olyant is az este, hogy elküldte papíron, fél perc múlva 1-el kevessebb elküldött levél lett és a Piszkozatok közé került, amit elküldtem már. A beérkezett levelek is nyögvenyelősen olvashatók, ha hajlandó betölteni, 1-2-3 perc alatt, a lementésükről nem is szólva. Sokszor szerverhibával száll el, ha válaszolnék egy-egy levélre, ha méltóztatik betölteni a levélírásra való felületet. (Hiba történt, blabla....) Ideje volna a faxbúkon, a fasságok helyett valami tájékoztatót is kiadni, a felhasználók felé!!! Az ORIGO az bezzeg megy röccenés nélkül, ezt mért nem vagytok képesek normálisan üzemeltetni?? Előbb-utóbb valamelyik felhasználó (kissebb cégek, alkalmazottak felől pláne!!!) agya el fog durrani és az NMHH-t, sajtót megkeresni e végett, ami folyik mostanság és ennek nem lesz jó vége. Figyeljétek csak meg! Csak szóltam előre, jótanácsként még időben!! Hahó!!!

 

Üdvözlettel:

K.J. (Akik engem ismernek úgy is tudják a nevemet.)

 

Ezt, kirakhatná valaki a Freemail fércbúkjára, meg akár az Origo-éra is. Adakozzunk nekik új szerverre???

RazorX911 Creative Commons License 2020.05.13 0 0 321

Valaki írhatna a TV-knek és a sajtónak, mert ez már nem állapot, amik vannak manapság! Akkor, talán észbekapnak és gatyába rázzák már. Az Origo az bezzeg megy röccenés nélkül.

RazorX911 Creative Commons License 2020.05.12 0 0 320

De, faxa!! A Gépház is le van dögölve, 504-es hibakód. Ma, talán még rosszabb mint tegnap. Kibaszottul lomha ma. Valahol, a szerverek (háza táján is) és a felhasználók gépei közt szarakszik valamilyen hálózati cucc, de nagyon, a Trékom környékén, a tracert log is erre utal(hat). Levelet is alig tudok küldeni.

 

Valaki rúgja már oldalba őket BP-en, az NMHH-val együtt. (NMHH: Kész, vicc ez a hatóság is! Ügyfélkapu nélkül nem is panaszkodhatsz. Röhej.)

Wolfpet82 Creative Commons License 2020.05.11 0 0 319

Ez egy semmirevaló, használhatatlan, szemétrevaló levelezőrendszer.

RazorX911 Creative Commons License 2020.05.11 0 0 318

Úgy, néz ki most se jó, a csatolmányt meg benyeli a semmibe, a Freemail ma. Akár ZIP, akár JPG fájlról, van szó. Tegnap még jó volt e téren! Hiába írtam nekik déltájban, semmi javulás!

RazorX911 Creative Commons License 2020.05.11 0 0 317

Asszem a Trékom-ot is picsán kéne rúgni, ha jól tudom az ő hálózatukat használják. Tegnap írtam nekik (a gépházban), de semmi javulás! Most is vacakol, de nagyon. 8 óra előtt valamivel jobb volt. Tudja egyáltalán valaki, hogy mekkora hálón lógnak? 1Gbps?? Vagy annyi se? A szerverek és a felhasználók gépei közt lehet netán, a kutya elásva, mintha szabotálnák vagy nem is tudom mi van mostanság vele. Fura érzésem van ezzel kapcsolatban. Azért 2/0.19-es neten se kéne kínlódnia, nem hogy 30/10-en az egyik ismerősömnél. Az NMHH felől kijárna némi vizsgálat, seggberúgás is feléjük. Pláne, ha a T is sáros valamilyen szinten.

Előzmény: a1v1lo (316)
a1v1lo Creative Commons License 2020.05.11 0 0 316

Koszonom, egy probat valoban meger. 

Előzmény: RazorX911 (315)
RazorX911 Creative Commons License 2020.05.10 0 0 315

Én, a wetransfer-ről nem kapom meg mostanában a leveleket meg. Az INDA-ró, meg a GOG-ról az meg jön, meg elvileg azoktól is, akikkel kapcsolatban vagyok.

 

Szerintem az NMHH-hoz fordulj, hogy végre észbe kapjanak.

a1v1lo Creative Commons License 2020.05.10 0 0 314

Aprilis 19 ota nem kapok emaileket a freemailes postafiokomba. Probaltam felvenni a kapcsolatot az uzemeltetokkel, de semmi valaszt nem kapok. kb 20 eve van meg ez az email cimem, egy csomo regisztracio kotodik hozza, fontos lenne, hogy megtartsam. Valami otlet valakinek hova forduljak ahol netan szoba allnak velem? 

RazorX911 Creative Commons License 2020.05.05 0 0 313

Hát, nem tudom hogy nálatok mi van! Én, az alábbiakat nem tapasztaltam, lekopogom az elmúlt 2 hónapban, amiről írtatok. Najó, a karikázásos marhasága az meg van még, néha 10-30mp-ig is pöcsöl a levél mentésével, ami meg is akasztja némi időre a dolgokat. De, ez akár a lassú netnek is betudható lehet és néha nem leli a szerveren, az éppen íródó levelet, ha küldeném. Kicsit, várnom kell 5-10mp-et és ismét a küldésre kell klikkelni. Ez, volt most hónapváltáskor kb. 2 napig. Tegnap és ma már nem volt ez annyira tapasztalható. Egy, ismerőssel beszélve, ő nem tapasztalt levélhiányokat és tőle meg is jönnek rendben. Ugyanígy mások is megkapják és néha hamar vissza is írnak, az adott levélre. A levelek olvasásável akadtak néha gondjai, ez betudható akár szerveroldali háttértár/memóriahibának is. Csak, van aprócska tény, amit a külföldi szolgáltatások kapcsán, annyira nem foglalkozunk vele: Hogy, ez magyar kézben van, nem az Usákiában, ki tudja hol parkoltatván és netán külön archiválván, kielemezve minden egyes levelet. Az óriásleveles része az lehet bugossabb most. Lassú nettel, nem is fog jól menni. Régen, Freemail-es címről kaptam 1+ CD-nyi méretű filmet is e-mailben, még se volt gond vele. (1-2 narris film.) A #304-es kommentben írt megoldás is megoldás vagy fájlküldőt (toldacuccot, wetransfer, stb...-t) kell ez esetben használni, ha nem privát és bizalmas jellegű anyagokról van szó. A #300-nál írt hiba, akkor jón még elő, ha halott az email cím vagy visszautasította a levélszerver, a levelet. Nálam, akkor jött ez így vissza, ha a csatolmányok közt volt futtatható állomány vagy jelszavazott RAR-fájl. Meg, amit a #301-ben is írtam, mint okok.

sickamic Creative Commons License 2020.05.04 0 0 312

Egy éve nem látom a freemailbe érkező leveleket, szerencsére továbbítódnak a másik címemre. Ezzel együtt pár hónapja pedig be sem tudok lépni, így a több mint 20 éves címlistám gyakorlatilag elveszett. :(

msek Creative Commons License 2020.05.04 0 0 311

Nekem bemenni sikerül, a leveleimet meg tudom nézni. Már két hónapja készítettem egy másik szolgáltatónál fiókot, oda rendezem át a levelezésemet, ennyi év után számomra vége a freemailnek. A partnereket viszont csak az új fiókból tudom értesíteni, egyenként, a címek átmásolgatásával, mert semmilyen levél nem megy el a freemailről. Időnként adódik egy-egy levél, amit jó lenne továbbküldeni, hogy a címzett pontosan lássa, honnan, milyen tulajdonságokkal érkezett - no, ezt lehetetlen megtenni. Az elmúlt két hónapban egyetlen levél sem érkezett meg, sehová a freemailről.

Petix123 Creative Commons License 2020.05.03 0 0 310

Nekem is pont ugyanez a bajom.

Előzmény: skt15 (307)
byo2 Creative Commons License 2020.05.03 0 0 309

Nekem se jó

Előzmény: little_mina (308)
little_mina Creative Commons License 2020.05.03 0 0 308

Három napja nem tudom megnézni 

az emailjeimet mert ugyan belépni

beenged, de azt írja ki hogy a mapp

ák lekérdezése sikertelen, próbáljam

meg 30 perc múlva, de akkor is ez van;

postafiók elérési hiba #02744

Tudja valaki mit lehet ilyenkor csinálni?

skt15 Creative Commons License 2020.05.01 0 0 307

Nekem 2 napja többórás késéssel érkeznek. Kifelé éppen nem is mennek. 

Eddig nem volt gondom. Csak 2 napja

Előzmény: fepeti001 (306)
fepeti001 Creative Commons License 2020.05.01 0 0 306

Szia, kezd elegem lenni a freemail-ből, nem kapom meg a leveleket, kipróbáltam, saját magamnak küldtem egy levelet. Az sem jött meg...

Előzmény: msek (305)
msek Creative Commons License 2020.04.30 0 0 305

Sziasztok,

használja még valaki a freemailt? Egy ideje - két-három hónapja - nekem fekete lyukként működik, befelé jönnek levelek, de onnan semmilyen más címre nem megy el levél. Közben megjelenik üzenetben is, hogy "A levelet elküldtük", és az elküldött levelek mappában is ott vannak ezek a levelek, de soha nem érkeznek meg a címzetthez.

Van hasonló tapasztalatotok?

Desert Rat Creative Commons License 2020.04.09 0 0 304

Ha megoldásnak tekinthető egyáltalán, hogy nem használok óriás levelet, hanem google-drive-ra felmásolom amiket akarok küldeni (15Gbyte ingyenes), a levélben pedig a megosztási linkjét küldöm el, akár freemail-os címemről is. Nyilván kicsit több macera, de működik. 

Előzmény: The Darkness (302)
The Darkness Creative Commons License 2020.04.09 0 0 303

Aztán mégis változott a világ.

Kiderült, hogy sikerült kétszer elküldenem ugyan azt a bejegyzést. :( csak nem értem miért nem írta az elsőnél, hogy megkapták...

 

Majd írták, hogy igen, valóban van hiba, de a kollégák dolgoznak az elhárításán...

 

És igen, itthonról dolgozok... :)

Előzmény: The Darkness (302)
The Darkness Creative Commons License 2020.04.09 0 0 302

Üdv!

 

Két napja nem tudok óriás levelet küldeni a freemail -ból. Több címmről is próbálkoztam, de 95% -nál elhasal. "Nem sikerült a feltöltés. Próbáld újra." üzenetet kapok.

Ha szerettem volna bejelenteni az Írj nekünk oldalon, azon hiába klikkelek a beküld gombra nem történik semmi. (mp4, és zip fájlok voltak. kevesebb mint 100 MB -t)

 

Van rá megoldás?

 

Üdv

D.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!