Keresés

Részletes keresés

Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2005.12.07 0 0 6669

Ezekre  mondja a művelt francia (aki tud németül), hogy schwer von Begriff. :-DDD

Gyanítom, a szeánszokon nem tanítják a vitakultúrát, csak a kifogáskezelést. :-))))

Előzmény: Törölt nick (6668)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2005.12.07 0 0 6667

Köszi, Zott, ha nem is szó szerint, de lényegében ugyanezt válaszoltam volna. Csak tegnap egész nap egy konferencián voltam, nem volt időm fórumozgatni. :-)

Talán még annyit tettem volna hozzá, hogy annyival jobb, hogy nincs ráírva, hogy gumikesztyűt kell használni hozzá. Mert a megahiperszuper-környezetbarát LOC-hoz ezt javasolják. :-DDDDDD

 

Taky, bizony pont az emvéjügynökök sulykolják ezt a higítási vackot, gondolom, az agymosáson is ezt használják. Hisz mindenre jó. :-DDD  Amúgy meg visszakanyarodnék a békához: fogalmam sincs, hányféle békás szer van, mi a citrusos mosogatószert vesszük, a már említett 2 liter / 299 ft-os áron. Tökéletesen megfelel lemosáshoz, felmosáshoz és egyéb tisztítási manőverekhez is.  Több mint 10 éve mosogatógéppel mosogatunk, de azelőtt se a zsíros trutyiban lötyköltük az edényeket. Cskis folyóvízben. JAjj, most nehogy ajánlj valami tuti koncentrált emvéj mosogatógéptablettát... :-)))

 

msmks: Klapka volt az, a "hagyományos" mosóporral. Tehát NEM urban legend. :-)

 

Amúgy meg az emvéj-lovagoknak - ha már elfelejtették volna: nem azért vagyunk itt, hogy elmondjuk, ki mivel mosogat. Hanem azért, hogy a véletlenül betérő balek-jelöltekből ne váljék igazi balek.  JAvasoltam már, hogy csináljatok az amway hivatalos weblapján egy "AMWAY-ről jót vagy semmit" topikot, és ott lehet tobzódni. :-DDDDD Ígérem, nem fogok odamenni!!! :-)  Tudjátok, ez egy vitafórum, nem pedig ingyenes reklámfelület. De ezt is elmondtam már párszor...

 

 

Előzmény: Zottjoghurt (6645)
k750i Creative Commons License 2005.12.07 0 0 6666
Szerinted mit kellene odaírni a „tipical” helyett? Ha ott lenne bármilyen márka terméke, akkor az nem tetszene. Ezt a képet 1x már betettem ide a topic-ba. Akkor elmésen megállapítottátok, hogy „Biztos a hígítási arányokat ábrázolja…”. :)

Egyébként jellemző!

Ha egy egyértelmű hiteles forrásból adunk infót, akkor jön a fikázás. Mást nem tudtok vele kezdeni!

Nyilván a hiteles cáfolat egy hasonló fotó lenne, de gondolom ilyet még nem sikerült begyűjteni az évek során.

Cáfolatként megelégszünk tőletek a szokásos sablon dumátokkal.: „Ááááá, ez nem is íííígy vaaaan…”

Előzmény: msmks (6665)
msmks Creative Commons License 2005.12.07 0 0 6665
egyrészt ezt a képet már láttuk, másrészt a "typical detergent product" teljesen semmitmondó.

erről jut eszembe, volt valami magyar vállalkozó a 90-es években, megunván a sok "összehasonlítottuk egy hagyományos mosóporral" típusú reklámot, csinált egy mosóporgyártó céget, "Hagyományos" néven. de lehet, hogy csak urban legend :)
Előzmény: k750i (6663)
msmks Creative Commons License 2005.12.07 0 0 6664
:)
Előzmény: k750i (6663)
k750i Creative Commons License 2005.12.07 0 0 6663
Okostojás!

Csak azért ekkora a méret, mert ez az eredeti fotó. Pont azért nem változtattam rajta, nehogy azt mondjátok, hogy manipulált. Így nyugodtan lehet nagyítani a kis részleteket is. Ha neked gondot okoz 6MB letöltése, válts Internet előfizetést! Ma már a „betárcsázós” Net nem divat. Nekem a Chello behozza pillanatok alatt.

Előzmény: nemenvagyok (6662)
nemenvagyok Creative Commons License 2005.12.07 0 0 6662
Engedd meg, hogy gratuláljak! Kiválasztottad a majdnem legszarabb formátumot, amelyet "érdemes" weboldalon elhelyezni (majdnem 6 mega). Ennél már csak az lett volna szarabb, ha mindenzt egy pps-be ágyazott doc-ban teszed ki... :( Ilyen hülyén szerintem csak direkt lehet képet kitenni. Kivéve, ha máshonnan másoltad a képet és ott úgy volt, ahogyan ide kitetted, de még akkor is megkérdezhettél volna valakit. Ráadásul egy rosszabb minőségű, kisebb jpg is tökéletesen megfelelt volna. Remélem az "üzletedet" ennél jóval alaposabban működteted.
Előzmény: k750i (6661)
k750i Creative Commons License 2005.12.06 0 0 6661
 

Itt megnézhetitek az árképzését a termékeinknek.

árképzés
Előzmény: Zottjoghurt (6659)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.12.06 0 0 6660

közben én kupálom az ügynököket, ne is törődjetek velem..:)

 

"Ne feledd: a fehérje az izmok építõje! Tudod: szívizom!"

Zottjoghurt Creative Commons License 2005.12.06 0 0 6659

 hogy az LOC-témát TE hoztad fel

 

már nem emléxem hol jött elő először, én a lebomló flakonokra emléxem, amikor egy ügynök pityeregve kikérte magának, hogy pocskondiázzuk ezt a csodálatos terméket. De ha megirod a számot, utánanézek.

 

az ultimate összehasonlitás ott van a Quixtar oldalán, az Amway maga kavart maga alá. Én nem tehetek róla. De szerintem csak azért rakta ki, mert a hivők úgyis a fáraóknak hisznek. Az, hogy idehaza nem lehet pont ugyanolyan összetételű tisztitót kapni, mint a loc, erről nem tehetek, de a Mörfivel összehasonlitva tisztán kivehető a termékpiramisjáték fedezete, ha nem akarjátok meglátni, az már egyéni szoc. probléma. Eddig még mindenki szemérmesen hallgatott róla.

 

Aztán jössz az olyan összehasonlítással, amikor más típusú terméket állítasz szembe.

 

én már nem akarom mással hasonlitani, csak a Mörfivel. A Mörfi 3x töményebb és kb. fele annyiba kerül a boltban. Ez fokozható a "végtelenségig": ha mindkét cég full tömény tisztitót árul, a boltban forgalmazott akkor is olcsóbb lesz a példa szerint. Ezt jó lenne ha kommentálnátok mlm részről. (pl. reklám vs. szájhagyomány hatékonysága, mert gondolom itt van a fő eltérés). Anti-mlm oldalról már rég sejtjük ezt a "felállást". Ez még nem is lenne baj, ha az mlm igéret szerint effektiv jól járnának vele a belépők, hiszen azt mondjátok, ez egyfajta üzlet. De a köztapasztalat valahogy más, mégha elfelejtjük a statisztikákat is.

 

Elmentem a Tesco hiperbe

 

ilyen szakadt helyekre jársz menő ügynökként? :)) Mit szólnak hozzá, akik "felnéznek" rád?

 

Aki azért regisztrál, hogy olcsóbban vásárolhasson,

 

ez bullshit, te is tudod, az mlm kisker árnak semmi értelme, csak annyi,  hogy ilyesmikre hivatkozzanak az ügynökök és belépésre kényszeritsék az áldozatokat, akiknek a legtöbbje kilép egy év múlva, pedig állitólag "olcsóbban" vásárolhattak, ahogy írod.

Most akkor ki mond ellent kinek? Nálatok vannak a valódi működési tapasztalatok, de sosem osztjátok meg a nyilvánossággal.

 

 

 

Előzmény: TaKy99 (6656)
TaKy99 Creative Commons License 2005.12.06 0 0 6658
bocs Zotti, Ottó volt, az elkövető, nem te.
Előzmény: TaKy99 (6656)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.12.06 0 0 6657

és a legjobb::))

Tudományos háttér menüpont:

"A tartalom folyamatos frissítés alatt áll, és idáig még nem jutott el."

 

Előzmény: Zottjoghurt (6655)
TaKy99 Creative Commons License 2005.12.06 0 0 6656
6639, k750i:

Vedd már észre, hogy itt már több éve (10 hónapja biztosan, amióta én is írogatok ide)
bármit mondunk az nem igaz, hazudunk, minket is átvernek, becsapnak. Ha mondanak valamit, és azt megcáfoljuk, jön egy újabb nézőpont amiből szerintük nem jók a mi tényeink. Még az sem baj, ha ellentmond az ő eredeti koncepciójuknak az új koncepciójuk. Vagy figyelembe sem veszik, és szajkózzák tovább hamis állításaikat.

Tipikusan a van sapkája nincs sapkája efektus zajlik itt!


6638, Zotti: olvass vissza, hogy az LOC-témát TE hoztad fel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Én megcáfoltam az állításodat tiszta matematikával, erre tényként leírod, hogy általatok bebízonyított tény, hogy túlárazottak a termékek. Aztán jössz az olyan összehasonlítással, amikor más típusú terméket állítasz szembe. erre jön egy olyan koncepciód, amivel ellentmondasz saját állításodnak!!!!

6634 Saját:
Elmentem a Tesco hiperbe, úgyis kellet kaját venni, nehogy azt hidd, hogy csak miattatok!

A frosch PH natural általános tisztítószer 429Ft/liter
Én 349FT-al számoltam a példában!

Természetesen még most is állíthatod, hogy drágább az LOC. Mégegyszer megjegyzem, a témát nem én hoztam fel, csak dühít, hogy általatok tényként kezelt állítások hazugságok! Ezzel félrevezetitek az ide tévedőket.

Írod, hogy: "A statisztikákból is látszik, hogy a többség csak egyszerű vásárló a rendszerben (tehát veszit, de a boltban kevesebbet veszitene), és csak a Ferrari igéretek miatt marad és próbál továbbszervezkedni, miközben elhitetik vele, hogy spórol a higitással és ezt majd a gyerekeire költheti. brr."

Ez a mondatod eleve ellentmond saját magának!
statisztika, nagy rész vásárló (igaz, megjegyzem kb 80%)
Aki azért regisztrál, hogy olcsóbban vásárolhasson, neki megfelelő termékeket, az mit is veszít? Az nem épít üzletet! Ezt sem bírjátok felfogni!


Végül is teljesen mindegy, mit írok ide, hiszen úgyis hazudok! (szerintetek)




Előzmény: k750i (6648)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.12.06 0 0 6655
"Egyedi problémára egyedi megoldás!"   (ez oly ismerős...:)
Előzmény: Zottjoghurt (6654)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.12.06 0 0 6654

ha már az mlm példabeszédeknél tartunk..:Ö) biológia gyorstalpaló ügynököknek, és leendő Ferrari tulajdonosoknak:

 

"Az emésztõrendszer felépítése a szájnyílással kezdõdik és a végbélnyílással fejezõdik be."

Előzmény: msmks (6653)
msmks Creative Commons License 2005.12.06 0 0 6653
de a legjobb:

"Mi köze Nyávikának és Dezsõnek a testsúlyhoz? Több mint gondolnánk!

Elõtte:
Dezsõ: Te csak nyugodtan edd meg azt az ötödik szelet tortát is. Nem lesz tõle semmi bajod!
Nyávika: Jaj, miért tagadnád meg magadtól azt a jó kis szalonnát? Hát neked már ennyi öröm sem jut?
Utána:
Dezsõ: Na, te jellemtorzult, akaratgyenge, pókhasú alak! Hogy nézel ki?
Nyávika: Jaj, most aztán fájni fog a gyomrom, és holnap nem jön rám a nadrág."
msmks Creative Commons License 2005.12.06 0 0 6652
"A pázsithoz elsõként nem ásó kell meg fûmag, hanem elhatározás"

az elhatározástól még nem lesz pázsitod, és ha kavicsokat ültetsz fűmag helyett, akkor sem pázsitod lesz, még ha mlm-et építesz köré akkor sem.
Előzmény: Zottjoghurt (6650)
msmks Creative Commons License 2005.12.06 0 0 6651
a boltban egyébként is sokkal olcsóbb.
és még be sem kell lépnem hozzá sehová.
Előzmény: k750i (6648)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.12.06 0 0 6650

"A dongónak 0,7 cm2 a szárny-felülete, és 1,2 g a súlya.
Az aerodinamika törvényei szerint ezekkel a paraméterek-kel lehetetlen repülni.
A dongó azonban ezt nem tudja. És repül."

 

ez még jobb, szegény mlm-esekhez még nem jutott el a hir, hogy már rég megfejtették ezt a "rejtélyt". De azért csak szajkózzák, szajkózzák...::)))

Zottjoghurt Creative Commons License 2005.12.06 0 0 6649

újra idézem magamat:

"Ti erőltetitek ezt a higitási mizériát, mi csak próbáljuk magyarázni, hogy ebből senki nem lesz gazdagabb "

 

Attól sem leszel gazdagabb, ha a bolti terméket veszed, de ilyet nem is mond a boltos soha. Már többször megnéztük, hogy az Aw termékek egyszerűen túlárazottak, tehát csak bepalizott fanatikusok veszik meg a beigért Ferrari reményében, akiknek a legnagyobb része kiszáll egy év után. (a csapatodban mekkora az éves jövés-menés, megosztod velünk?)

 

Vásárlásból soha nem leszel gazdag, valakinek "végpontnak" is kell lenni a láncban,  az meg szimpla hazugság, hogy az mlm-ben tömegek járhatnak jól, ezért nem lehet mindenkiből boltos sem a való világban, de érdekes módon ezt mindenki "érzi" is, kivéve amikor egy mlm-ügynök felkeresi és meghivja egy "üzleti bemutatóra".

 

 A statisztikákból is látszik, hogy a többség csak egyszerű vásárló a rendszerben (tehát veszit, de a boltban kevesebbet veszitene), és csak a Ferrari igéretek miatt marad és próbál továbbszervezkedni, miközben elhitetik vele, hogy spórol a higitással és ezt majd a gyerekeire költheti. brr.

Előzmény: k750i (6648)
k750i Creative Commons License 2005.12.06 0 0 6648
:))))))))))))

Most már még én sem értelek benneteket!

Éveken át agyonmagyarázzátok, hogy 3x-os árat fizetünk a termékért, meg a „bótban egyébként is sokkka ócccsóbbb”. Most meg egyáltalán nem lényeg a termék ára… És mivel nincs más, átmentek szimpla fikázásba.

Szedjétek már össze magatokat! Ezzel csak a topic-ot blamáljátok!

Előzmény: Intelligencs (6646)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.12.06 0 0 6647
Egy Jézus nevû fiatalember tanítványokat vett maga mellé, hogy az életrõl vallott tanításait továbbadják az embereknek.

Ma úgy nevezzük õket: Krisztus és az apostolok.

A kereszténység (és a többi vallás) elterjedése és a mai multi-level ugyanarra az elvre épül:
- meggyõzõdöm
- hitelessé válok
- mások is követnek

http://www.herbal.hu/html/money.htm

Előzmény: Törölt nick (6625)
Intelligencs Creative Commons License 2005.12.06 0 0 6646
"Ha 10x drágább tisztitót használunk, akkor sem jutunk csőbe, de loccal sem spórolunk semmit. Ez egy néphülyitő tömegvallás. A hétvégi bulikon többszörösét szórod el annak, mint amit valaha is megsprólhatsz az aw termékekkel. De ez a mondat önmagában is rossz, hiszen semmit nem spórolsz rajtuk, sőt vesztesz, ezt te is tudod. Hülyére vesznek titeket, de hát... végülis szabad ország vagyunk."

Ez az Amway esszenciájának tűnik. Hányszorosan lehet hígitani? :D
Előzmény: Zottjoghurt (6645)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.12.06 0 0 6645

1000 ml / 29,58 ml = 33,8 adag
349 Ft / 33,8 = 10,325 Ft /adag
Az loc adagja 7,20Ft

 

Még ha igaz is, komolyan mondom, ez már betegség lehet nálatok... amig nem jött az aw, mindenki békében élt, nem volt piszkosabb a lakása, mint most az aw érában, nem azon görcsölt, hogy tisztitószer spórolásból legyen multimilliomos.

Ti erőltetitek ezt a higitási mizériát, mi csak próbáljuk magyarázni, hogy ebből senki nem lesz gazdagabb azon a 2 tucat szerencsésen kivül, akik a való világban sales managerként is megállnák a helyüket. Ez a loc nálatok valami fétis lehet, ezt imádjátok minden nap, minden mt-n. Cihológus nem kezeli még a csapatot?

Ha 10x drágább tisztitót használunk, akkor sem jutunk csőbe, de loccal sem spórolunk semmit. Ez egy néphülyitő tömegvallás. A hétvégi bulikon többszörösét szórod el annak, mint amit valaha is megsprólhatsz az aw termékekkel. De ez a mondat önmagában is rossz, hiszen semmit nem spórolsz rajtuk, sőt vesztesz, ezt te is tudod. Hülyére vesznek titeket, de hát... végülis szabad ország vagyunk.

 

 

 

 

Előzmény: TaKy99 (6641)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.12.06 0 0 6644

az mlm komoly dolog, ne viccelődjük el...:))

a 2. mondatodat nem értem.

Előzmény: bleroy (6640)
TaKy99 Creative Commons License 2005.12.06 0 0 6643
Ja, találtam még:

1 L frosh ált. tiszt.

415Ft, 399Ft, 379Ft, 339 Ft

Elég nagy a szórás, de komolyan mondom, elmegyek a Tesco-ba, és megnézem ott mennyibe kerül!
Előzmény: TaKy99 (6641)
TaKy99 Creative Commons License 2005.12.06 0 0 6642
Azt nem értem, hogy miért nem lehet, olyan hozzállásotok, mint buyer-nek.

Ő leírta, hogy szerinte a békás márka, jobb, olcsóbb. Ezért azt használja.
Kész, ennyi. Ha neki az éri meg, azzal barátkozott meg, használja azt.
Nem megy bele ferdítésekbe..... stb. Mint itt egyesek.

buyer nem az Amway, hanem a Söke vásárlója. :-)
Csak megjegyzem, hogy ennek örülök, hiszen az a pénz (adó) a mi régiónkat, városunkat gazdagítja!

Viszont az a hozzáállás, hogy szavakat ragadtok ki egy szövegkörnyezetből, olyanokat állítotok tényként, ami nem igaz! Utánna ezen állításokat BIZONYÍTOTT tényként kezelitek, a másikat oldalt hazugnak állítjátok be, érthetetlen a számomra.

Vagy egyszerüent nem intelligens.
Előzmény: TaKy99 (6641)
TaKy99 Creative Commons License 2005.12.06 0 0 6641
Nem tudom, de lehet, hogy nem egy bolygón élünk?

Egyben tényleg tévedtem, hogy a frosh (surolótej adatait néztem) ezért bocs.
Akkor nost kalkukáljunk újra!

http://www.okoszolgalat.hu/szerek.php

FROSCH
Gyártó: Werner&Mertz (Ném.o.)
Forg.: SÖKE Hungária
tisztítószer, általános
1l
349 Ft
5l-2 evőkanál
5-15%
<5% amfóra, tartósítószeres, gyöngyszemcsés, fényesítő-, szinező-, illatosítóanyag
PH natural
Tesco


http://hu.wikipedia.org/wiki/T%C3%A9rfogat
evőkanál = 1/2 amerikai folyékony uncia vagy 3 kávéskanál (kb. 14,79 ml)

1000 ml / 29,58 ml = 33,8 adag
349 Ft / 33,8 = 10,325 Ft /adag

Az loc adagja 7,20Ft

Bár lehet, hogy te egy másik világon, egy másik frosh márkát használsz.
Ráadásul, most olvastam vissza, hogy te Frosh mosogatószerről beszélsz, én meg általános tisztítószerről.
Az LOC általános tisztítószer! Azzal kellene öszzehasonlítani!
Ti beszéltek csúsztatásról? Ez mi volt?

Egyébként a Frosh (illatosított)-al, ami 1/2l-es (Azt írtad, hogy nem létezik félliteres!)
Sem tévedtem sokat! :
"1/2l 298Ft azaz 1l 596Ft (most találtam egy internetes áruházban)
25ml kell 5l vízhez (ez van ráírva!) azaz 1000/25=40 azaz 14,90FT.
De tegyük fel, hogy ez olcsóbban is beszerezhető, valahol akcióban... legyen 10ft egy felmosás..."


Akkor Tisztelt szakértő úr!
Hogyan is van ez a 20X elszámolás?
Előzmény: Otto Normalverbraucher (6627)
bleroy Creative Commons License 2005.12.06 0 0 6640

amit írtál az volt a jó...

egyébként nem tudod mi lehet, peddig egyszerű ezért van a többinél is a 100 000 vásárlás........

Előzmény: Zottjoghurt (6637)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.12.06 0 0 6639
4 viztisztitó egy raklapon? Ez vmi ipari tisztitó lehet.:) Szerintem más titok lappang a háttérben. Kiváncsi vagyok, megtudjuk-e...:)
Előzmény: msmks (6638)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!