Keresés

Részletes keresés

takacsi Creative Commons License 2005.12.18 0 0 1799
Te sötét!

Ezt csütörtökön még Orbán érte el.
Ezzel jött haza. 1 milliárddal növelte meg a Néppárti oldal Magyarország pénzét.

Orbán mondta, hogy 1.14% az elérendő cél Gyurcsány számára.
Csütörtökön 1.03-nál tartottak, vasárnapra virradóan 1.04-nél zártak, de Magyarország pénze nem növekedett. Gyurcsány egy fillért sem ért el.

Viszont Magyarország az eredeti állapothoz képest (luxemburgi javaslat, amire szavaztak, akik igent mondtak az EU-ra) 9%-kal kevesebb a pénzt kap!!!

Ezt adja el ez az idegbeteg sikerként.
Előzmény: Törölt nick (1794)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.17 0 0 1798

Egyszer ezt az életben fejtsd már ki egy csíkszeredai kocsmában. Meglátjuk mi marad belőled te fasz.

Előzmény: Törölt nick (1793)
sergiototta Creative Commons License 2005.12.17 0 0 1797
tipikus dózsás vagy
Előzmény: Törölt nick (1793)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.17 0 0 1796
Te ostoba faszszopó kis geci provokátor!

Ocsmány vagy!
Előzmény: Törölt nick (1793)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.17 0 0 1795
A faszszopó kurva anyádat rakd teherbe te mocskos szar geci kommunista, te gyökértelen szar féregnyúlvány! Hogy a zsidó haverjaid csináljanak meg a mosogató tetején, te patkány senkiházi! Takarodjál innen te mocsadék bibsi, mi közöd neked a magyarsághoz, mi közöd neked ehhez a nemzethez? Semmi, úgyhogy ne is vedd a szádra a magyarokat, főleg ne a székelyeket te gennyláda.
Előzmény: Törölt nick (1793)
Tamas(Ottawa) Creative Commons License 2005.12.16 0 0 1792
Ez lesz a harmadik, hogy soraidra reagálok: először, utoljára, és soha többet... Légy szíves mellőzz mindenféle utalást rám. Nem hiszem, hogy lenne, sőt tudom, hogy nincs, közös témánk. Sajnállak, hogy ílyenné neveltek...
Előzmény: Törölt nick (1786)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.16 0 0 1791
Jóanyád az előbb telefonált a szerkesztőségbe, hogy megjött a DNS teszt eredménye. Mégsem a kutyátoknak köszönheted léted. Bátyádat viszont nyugadtan hívd mától apunak.
Előzmény: Törölt nick (1786)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.16 0 0 1788
Az iskolában Mórickát felszólítja a tanár:
-Na fiam! Sorold fel nekem a baráti országokat.
-Csehszlovákia, Románia, Lengyelország, NDK, Bulgária
-Jól van , ám a legfontosabb kimaradt: a Szovjetúnió.
-Az nem baráti ország, hanem testvéri!
-Ugyan miért? - kérdi a tanár.
-Mert a barátait maga választja meg az ember.
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.16 0 0 1787
Ezek közül a 3. meg az 5. a legjobb.
Előzmény: Törölt nick (1786)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.16 0 0 1786
Látom polyci szája habzik, vidítsuk fel, jó 5let Tamás :) :

Viktor megy a sofőrjével vidéki útra. Egy falunál elütnek egy malacot. Mondja Viktor a sofőrnek hogy menjen be a kocsmába, mondja el hogy sajnos mi történt. Bemegy a sofőr, de ki nem jön. Viktor utánamegy, kérdezi hogy mit csinál olyan sokáig. Mondja a sofőr:
- Én kérem csak azt tettem amit mondott, mondtam hogy én vagyok Orbán Viktor sofőrje és elütöttem a disznót.


Egyszer régen valaki elsütött egy poént Szophoklészról. Szophoklész néhány nap múlva meghalt. Évekkel később egy fiatal elmesélt egy viccet Kennedyről. Az elnököt nem sokkal ezután lelőtték. Orbán Viktor utazik a vonaton...


- Orbán, Áder, Szájer ladikozik a folyón, egyszer csak elsüllyednek... Ki menekül meg ?
- ???
- Az ország !


Terrorista a parlamentben géppisztollyal fenyegetőzik:
- Melyik az a Torgyán Jozsef.
Mindeki rámutat a Videkfejlesztési miniszter úrra.
Terrorista:
- Feküdjon le Jóska bátyám !
(Már nem olyan vicces ...)


Miért akar az egér belépni a Fideszbe ?
Hogy patkány lehessen !







Törölt nick Creative Commons License 2005.12.16 0 0 1785
Ami viszont érdekes, a román nethálózat viszont sokkal fejlettebb, mint a mienk.
Előzmény: erdély (1776)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.16 0 0 1784
Én is mondok neked vmit, anyádat láttam az 51-es út szélén, éppen baszták. :D
Előzmény: Törölt nick (1779)
Tamas(Ottawa) Creative Commons License 2005.12.15 0 0 1783

Ha már székely... :-)

 

Az öreg székely megy hazafelé a szekérrel, látja, hogy viharfehők gomolyognak mögötte az égen. Egyszercsak lecsap egy villám nem messze a szekértől. Az öreg felnéz, és szól: - No-no!

Megy tovább a szekér, s a következő menykő már a saroglyába vág. Az öreg megcsóválja a fejét, felnéz, és szól: - No-no!

Bandukolnak tovább a lovak, amikoris nagy csattanással a villám agyonvágja az öreg bakon ülő feleségét. Az öreg felnéz, és szól: - No azért!

Előzmény: Törölt nick (1782)
Tamas(Ottawa) Creative Commons License 2005.12.15 0 0 1781

Meglásd Polyci, előbb-utóbb itt is bélrángatás lesz...

:-)

Előzmény: Törölt nick (1779)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.15 0 0 1780
Hagyjad, nem érti.
Előzmény: Törölt nick (1778)
Pac Creative Commons License 2005.12.15 0 0 1777
Trianon óta, ugyebár eltelt 85 esztendő.

Vagyis gyakorlatilag az ÖSSZES magyar nemzetiségű KELL hogy beszéljen románul.
(talán a nagyon-nagyon öregeket kivéve)

A magyar fiúknak ugye magyarul vezényelt a kiképzőtiszt az elmúlt évtizedekben a román hadseregben?

A román tanító/tanár ugye mindig megtanult magyarul a mi fiaink/lányaink kedvéért?
És magyarul is tartotta az óráit...
Hát persze, a román állam mindig magyar tanítót helyezett a magyar falvakba, nyilvánvaló...

A magyarlakta területek iskoláiban ugyebár az összes tankönyv magyar nyelvű?
Román még mutatóba' se nagyon akad...

A hivatalokban mindenki beszél magyarul, ugye?
Bármilyen ügyes-bajos dolgodat el tudod intézni őseid nyelvén.

Összegezve:
Az elmúlt fél évszázadban kb.egy remetének lett volna esélye NEM megtanulni az ország hivatalos nyelvét.


Na ennyit rólad meg forrásairól, Strong...
Mellesleg még azt sem írtad meg hogy honnan, kinek a tollából származik ez a marhaság amit ideborítottál.
Előzmény: Törölt nick (1759)
erdély Creative Commons License 2005.12.15 0 0 1776
Az általad idézett cikk, úgy ahogy van hamis. Olyan adatokból indul ki, aminek semmi köze a valósághoz. Persze, utána aztán levonhatsz olyan következtetéseket, amilyeneket akarsz, de hiába, hisz ha az alapadatok tévesek, milyenek lehetnek a következtetések.

Erdélyben születtem, nevelkedtem, tanultam, nőttem fel és majd minden szeg-zugát bejártam. Erdélyben még nem találkoztam olyan emberrel, aki nyelvi hiányossága miatt nem tudott volna munkához jutni. Aki olyan helyen lakik, hogy szükséges a nyelvismeret, az többnyire tökéletesen beszéli a román nyelvet, azon kevesek viszont akik nem beszélik, azok is olyan szinten beszélik, hogy alig észrevenni, hogy magyarok. Azok viszont, akik kevésbé beszélik a román nyelvet, azok olyan helyen laknak, ahol nincs is szükségük rá, hiszen tökéletesen érvényesülnek magyarul is.

Az más kérdés, hogy vannak román cégek, akik nem vesznek fel magyar alkalmazottat, származása miatt. Az is igaz, hogy ezek a cégek épp a nyelvhiányossággal szoktak érvelni, ami persze merő badarság. Azt rühelem, mikor bizonyos magyar médiaképviselők éppen a legvadabb román soviniszta, magyarellenes, ultra-nacionalista érveket veszik át, és hülyítik vele a magyarországi lakosságot. Ennek lettél te is az áldozata. Én nem haragszom rád, mert rossz forrásokból táplálkozol, viszont rosszul esik, ha ártatlanul szidod embertársaimat. Még csak annyit, egy átlagos magyar ember sokkal képzettebb, mint egy átlagos román.
Matt Creative Commons License 2005.12.10 0 0 1774

szerintem te egy buzi vagy.

szerintem.

Előzmény: Törölt nick (1771)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.08 0 0 1773
Jaj, te... Furkó Ferkó populizmusa eltörpül Viktor populizmusa mellett.
Előzmény: Törölt nick (1771)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.08 0 0 1771
Mi köze ennek a 7i 7eshez ? Ezt nem értem. Abban igaza van a főnöködnek, hogy demagóg, mert mindenre rátesz egy lapáttal. Mondok én is vmit, ha én miniszterelnök leszek, mindennek csökkentem az árát 20%-al, az áfát meg leviszem 18%-ra. Lehet rám szavazni :)
Előzmény: Törölt nick (1770)
Csülkös pacal Creative Commons License 2005.12.07 0 0 1769

Domokos Endre János, a Vér és Becsület ügyvivője végig visszafogottan viselkedett, mint aki vendégnek érzi magát. Budaházy György, a Hun Szövetség vezetője is elment a rendezvényre, hogy a kommunistákat szidalmazó és felakasztásuk elmaradásáért sajnálkozó népi költészeti remekeket énekeljen.

zálycsik Creative Commons License 2005.12.06 0 0 1768
Bár nem vagyok Fradista, de anno még asszem 1995ben, a BLben szurkoltam a Fradinak. Ha érdekel ez is titeket:
http://index.hu/gazdasag/magyar/fitch051206/

Ennyit a maszopról és Gyurcsányról.
Előzmény: Free D (1763)
Free D Creative Commons License 2005.12.06 0 0 1766

Szerintem Te nem akarod megérteni, hogy én (és még sokan mások) mit mondunk.

Nézd csak az első két mondatomat abban a hozzászólásomban, amire reagáltál.

Szerintem nem azonos a helyzet:

- ha valaki önként elhagyja ősei földjét, és elmegy valahová vendégségbe,

- ha valaki ugyanott él, ahol több mint 1000 éve az ősei, otthon van, és hozzá jönnek (hívatlanul) vendégségbe.

 

De lásd, kivel van dolgod: igazad van, a vendégnek kell alkalmazkodnia.

Angliában is, Erdélyben is.

 

Erdélyben a román vendégek első körben a hivatalok (tanácsok, jegyzők, iskolák kirendelt tisztviselői stb.) személyében érkeztek.

Kisebbségben voltak (és hála a Tőled elütő véleményű nyakas székelyek hozzáállásának) sok helyen még most is abban vannak.

Pedig sok helyen igyekeztek betelepíteni drótokat más területről.

 

S hogy mennyire jogos az alkalmazkodás elvárása, arra bizonyíték az elnevezés is, amivel a székelyek illetik őket: drótok.

 

Azért ez a nevük, mert vonatszám pakolták fel őket az elmaradott Havaselvei és Moldvai részeken, ahol nem volt európai infrastruktúra, így többek közt telefon sem, póznák sem, vezetékek sem.

Tehát helyi szokás szerint (ahogy elmaradottabb földrészeken ma is) a vonatok tetején is szép számmal helyezkedtek el.

De amint idegenbe, Székelyföldre értek, az első vezetékek letarolták, szinte kettévágták, lefejezték a fent utazókat. Mert nem vették tudomásul, hogy nem otthon vannak és itt (Európában) mások a szokások.

De azután is csak annyiban, hogy a vonat elején a tetőn egy "őrt" állítottak (nehogy lassabb - és így esetleg visszafordítható - legyen az erőszakos betelepítés), aki ha póznákat látott, elkiálltotta magát: DRÓÓÓÓÚÚÚÚT!!!

No, akkor az egyszerű oláhok megtanulták, hogy fejet kell hajtani a Magyar kultúra előtt - hogy életben maradhassanak... ;-)

 

Ahogyan sok román is megtanulta a székely többségű területeken is az Isten nyelvét, a Magyart.

 

De a hivatal, amelyet olyannyira istenítesz, nem igazán volt hajlandó erre, bár Európában jobb helyeken azért alkalmazkodnak az ügyfelekhez:

Belgiumban a vallon, flamand lakosok igényei szerint,

Svájcban a német, olasz, francia lakosok igénye szerint,

Magyarországon is működhetnek Kisebbségi Önkormányzatok (14 elismert kisebbségünk van), illetve nem hogy tiltanánk, hanem külön támogatjuk a kétnyelvű intézményeket, iskolákat, mert ez is gazdagítja hazánkat.

 

Az út, amit Te elvárnál, a behódolás, asszimiláció útja, egy igazságtalan és kényszerített döntés és hatalom előtt. Ha Te így gondolod, lelked rajta, ám tegyed.

 

De hogy a tartást, gerincességet számon kérd bárkin is, azt erős túlzásnak tartom.

 

Az más kérdés, ha valaki elhagyja a hazáját a jobb megélhetés érdekében és kisebbségként megy vendégnek.

De azért azt sem szabad elfelejteni, hogy a befogadó országok is jól járnak az olcsó munkaerővel, a nagyobb hasznot elfogadják, de annak az árát nem hajlandóak megfizetni.

Ez csúnyán visszaüt előbb utóbb, ahogy arra már voltak és vannak jelek:

Franciaországban a gyújtogatások,

Angliában a metró-robbantások,

az USA területén a korábban erőszakkal betelepített rabszolgák gettóba tömörített utódainak időszakos lázadásai, nem beszélve arról, hogy naponta több latinajkú szökik be hozzájuk, mint amennyi jenki születik - és Ők sem tanulják meg az angolt, majd az angol ajkú jenkik megtanulják az ő nyelvüket: ha figyeled az ami filmeket, már vagy 10-20 éve észrevehető ez a tendencia (a mexikói bejárónővel spanyolul diksurálnak a főhősök).

No és ha megkérdezed, ha már nagyon muszáj, inkább saját nemzetemhez tartozó emberek érkezzenek Pest környékére, mert egy nyelvet beszélünk, egy az Istenünk és valószínűleg hosszabb távon sem lesznek akkora gondok, mint a nagyontoleráns menő országokban, amiket említettem.

Jaaa, hogy ők is emberből vannak és köztük is van, aki jobban szeret kocsmázni, mint a plázákban villogni?

Ezzel speciel én is így vagyok.

De gondolom, nem erre gondoltál, hanem hogy köztük is vannak olyanok, akik egy tál lencséért otthagyták családjukat, őseik földjét:

persze, én is úgy gondolom, hogy elsősorban a gyökerét vesztett emberek hagyják el hazájukat (van, aki kényszerből, az megint más), és valóban: azok közül, akik átjöttek, sok olyan van, akinek csak egy számít: a haszon, a pénz, a Mammon, a Moloch. Vagy iszonyat keményen dolgoznak, mindenkit lenyomva törtetnek, hogy jobb legyen nekik, mint Ceasusescu alatt volt, vagy linkeskednek.

De azok már 10 éve itt vannak (és nyugodj meg: már állampolgárságot is szereztek - no nem olyan könnyen, mint a kínai vagy arab kereskedők, de szereztek).

Az állampolgárság meg azoknak szólt volna ugye, akik még mindig kint vannak.

 

Szóval értem, hogy mit szeretnél, de nem úgy látom.

Mert azért a víz az úr...

 

(Amúgy ezek meg érzelmi alapú kérdések, amik megítélése azon múlik, kit hogyan neveltek - hogy te is megértsd: szocializáltak - és érzelmekről felesleges vitatkozni:

Te egy internacionalista szemléletű dózsa-drukker vagy,

Előzmény: Törölt nick (1762)
Csülkös pacal Creative Commons License 2005.12.06 0 0 1765
kár egy ilyen szarfaszú dózsás gecivel foglalkozni
Előzmény: Ohne Gegentor (1764)
Ohne Gegentor Creative Commons License 2005.12.06 0 0 1764
Ugyanígy baszod kinn az anyádat, jobbágy. Se héberül, sem angolul mégcsak nem is gagyogsz. Mindenféle szar, féllegális melókból veszegeted magadnak a 20 forintos telefonokat, te geci. Itt ugatsz arról, hogy milyen barom az erdélyi magyar? Nézz már magadra...
Előzmény: Törölt nick (1762)
Free D Creative Commons License 2005.12.06 0 0 1763

Hát először is azt kellene megérteni, hogy a tavalyi népszavazásnak két alapvető célja volt:

- dönteni a határon túli magyarok (többi kérelmezővel szembeni) kedvezményes állampolgárságának megadását célzó törvény kormány által történő elkészítéséről,

-dönteni a kórházprivatizációról.

 

Az általad említett politikus megtehette volna, hogy az első kérdés (de mindkét kérdés) kapcsán pár évvel korábban döntést hozzon, nem tette - illetve az is egy döntés volt.

 

Ugyanakkor a szememben mindazoknak nőtt egy kicsit a respektje (az említett illető esetében ez még mindig kevés ahhoz, hogy pozitív legyen a mérleg), akik az igen mellett agitáltak (mert ott tartunk 45+15 év internacionalista agitpropja után, hogy erre a föld összes országával szemben agitálni kell):

-közéleti személyiségek (pl. Szili Katalin is ezt támogatta),

-elismert művészek,

-a Fradi, az NB I. bajnoka focicsapatának tagjai (cikket és képeket is láttam ezzel kapcsolatban róluk),

-határon túlra szakított honfitársaink.

 

Tehát ha az általad favorizált vírusok is felülemelkedtek volna szánalmas versengésükön a másik szánalmas bandával és belátják,hogy egy nemzetéért felelősen gondolkodó ember, pláne az ország jövőjéről döntési helyzetben lévő vezető csakis az igen mellé állhat, akkor az az ő népszerűségüket is növelhette volna.

Nem tették.

 

Úgy látszik a múltbéli berögződésektől minden igyekezet ellenére nehéz szabadulni.

Eddig mindenki, aki nem velük volt, nekik tapsolt, vagy csak egy kicsit is hibát látott ténykedésükben:

ELLENség volt. Mára:

ELLENzék lett.

 

Rossz döntéseik el nem ismerésének következtében ide soroltá(to)k először:

-a parlamenti ellenzéket (joggal),

 

majd:

-a nem feltétel nélküli, józanul gondolkodó (nem fideszes), a hibákat hovatartozástól felsimerő magyar állampolgárokat,

 

aztán:

-a határon túli véreinket (mert a kormány rossz döntéséért nem ajnározzák azt),

 

miként:

-a jogállam elveinek gyakorlati betartása felett őrködő, kormánytól független -adott esetben annak törvényes működését garantáló - szervezeteket (MNB, Ügyészségek, Alkotmánybíróság, PSZÁF)

 

Hát tegyék. Aki nem tanul a hibáiból, arra ítéltetik, hogy újra átélje azokat.

Lehet mindenkiből ellenséget/ellenzéket kreálni, a végeredmény (míly meglepő!) az lesz, hogy visszarúgnak.

 

Gondolom, most majd az jön, hogy az EU összes hivatala is az általad említett politikus népszerűsítése miatt bántja ezeket a szent és feddhetetlen embereket, akiket te ormányodnak gondolsz:

 

http://index.hu/gazdasag/magyar/bukt051201/

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (1761)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.06 0 0 1761
Én még mindig nem értem, hogy miért csinál ilyen hatalmas cirkuszt az ellenzék és a (zömmel ellenzéki kézben levő) média a tavalyi kamu népszavazásból, melynek célja O.V. népszerűsítése volt.
Free D Creative Commons License 2005.12.06 0 0 1760

Tudod, van, aki úgy lett más ország állampolgára, hogy nem hagyta el a szülőföldjét.

És van, aki elhagyta a szülőföldjét, és más állampolgár akart lenni.

 

De ha már elemzés, akkor nem tudom, honnan szakadt beléd annyi rosszindulat,

1) hogy az első kategóriát: lebarmozzad, mert azt a nyelvet beszéli, amit ősei, és azt a nyelvet fogadja el, amelyhez ősei is tartoztak és amelyhez tartozónak vallja magát.

 

2) hogy feltételezd, hogy aki annyi bajban is kitartott szülőföldje és származása, kultúrája, nyelve mellett, az most át akar ide jönni (aki akart, már átjött, származástól és identitástól függetlenül);

 

Szerintem szlovákok közül egyre kevesebben beszélnek magyarul, mert egyre kevesebb az olyan település, ahol ez a többségi nyelv, viszont a felvidéki magyarok ugyebár magyarul beszélnek, bár talán ők is egyre kevesebben tudnak/mernek;

 

Arról nem beszélve, hogy az (általam nem szeretett) EU létrehozásának is egyik fontos eleme a "munkaerő szabad áramlása" amely fellendítheti a gazdaságot.

 

Ugyanis bár sok a munkanélküli, mégis vannak területek, ahol munkaerőhiány van, ilyen pl. a közszférában a gondozói, ápolói munkakör stb.

 

A hazai segélyezés pedig lakhelyhez kötött.

 

Vagyis aki országot vált a megélhetésért, az dolgozni megy, nem segélyért:

összekevered nemzetemet egy másik, országunkban is megtalálható, a IV. kerületben vagy Zámolyon (most már inkább Strassbourgban) egyenesen burjánzó nemzetiséggel.

 

Mert ha tenni akarsz az ellen, hogy más ország állampolgárai dolgozzanak annyiért az említett megyékben, hát akkor menj oda, és vállald el helyettük ugyanannyi pénzért.

Ha Neked ez a hazafiság.

 

(Egyébként nincs még egy ilyen nemzet, amely megtagadná véreit: a szomszédos Horvátország már évekkel ezelőtt lehetővé tette, hogy a világon bárhol élő horvát nemzetiségű emberek állampolgárok lehessenek - mert nem feltételezte saját nemzetének minden tagjáról a rosszat, hanem mert az övéitől azt remélte, hogy adni fognak a hazájuknak, nem csak kérni; ahogy a németek is vállalták az egyesülés veszéályeit, pedig ek

lég nagy volt a leszakadás - de nálunk még csak erről sincs szó: a hovatartozás elismerése elsősorban jelképes; de hogy hozzád közelebb álló példát hozzak: Izrael is -hosszas vita után - megszervezte, hogy a háború sújtotta Afrikából kimenekítsék nagyon-nagyon régen, tán Salamon király idejében elszakadt, már más külső jegyekkel is rendelkező véreiket. De hát nálunk úgy látszik, eredményesen működött a 45 évi internacionalista diktatúra dezinformáló, lélekromboló gépezete.)

 

Egyébként még a barom is védi a sajátjait.

 

De van, aki csak a saját pénztárcáját.

 

Lelke rajta.

 

A szégyen pedig mindannyiunkon, akik e hazában élünk.

 

 

Előzmény: Törölt nick (1759)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.05 0 0 1758
Ki írta? Olyan Szentmihályi Szabó Péter stílusú...
Előzmény: takacsi (1749)
Free D Creative Commons License 2005.12.05 0 0 1757

"HALLJA MÍG ÉL:

  AZT TAGADTA MEG, AMIT ÉR

 

  S ELVONTA PUSZTA KÉNYE VÉGETT

  KÍVÜL-BELÜL MENEKÜLŐ ÉLŐ ELŐL

  A LEGUTOLSÓ MENEDÉKET"

 

(J.A.: NAGYON FÁJ)

 

Még ha a fidesz bukott volna meg.

De a Nemzet bukott meg.

S volt olyan párt hazánkban,

aki e bukás mellett agitált.

 

S e pártnak még mindig vannak hívei.

A hazaárulás nem évül el.

 

Ez is csak nálunk fordulhatott elő.

 

 

Lassan írom, hogy mindenki megértse:

 

N e m   k é n e   ö ssz e k e v e r n i   a z   o r sz á g o t   s e m   a z   M P SZ -sz e l, s e m   az   M SZ P -v e l.

Előzmény: Törölt nick (1733)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!