Keresés

Részletes keresés

rubber68 Creative Commons License 2006.03.16 0 0 285

 

Teljesen igazad van!

Kellenek ezek a kiigazítások, segítségek.

Csak mi a lovebondage azon részét kedveljük ami egy kicsit fájhat. Arról nem is szólva, hogy minél hoszabban benne lenni az milyen izgató tud lenni. Többünknek a kiszolgáltatott helyzet azt is jelenti hogy épp benne alszunk.

Nem kell, hogy feltétlen tele legyen a száj valamivel. Lehet ragsztó szalag is. pl. 

A kötözés meg úgy is megelőző tapasztalatokon kell alapúlnia.

De hidd el! Mindegyikönk úgy van mint te. Azért odafigyelünk a másikra és féltőn tudjuk óvni!

De mégegyszer mondom, kellenek az ilyen írások is mint a tiéd. A tanulóknak is és azoknak is akik csak bekukkantanak néha.

 

Előzmény: silkleslie (284)
silkleslie Creative Commons License 2006.03.16 0 0 284

Szia Duct, és sziasztok Többi hozzászóló!

 

A megkötözve aludni, az én véleményem szerint egy igen veszélyes játék!

Miért? Alvás közben félrenyelhet az ember, ha a szájában idegen anyag van, vagy fulladozhat, ha emiatt a fokozott nyáltermelődés miatt nyel félre. A megkötözött karokban, lábakban pang a vér, keringési elégtelenség, zsibbadás, durva esetben akár trombózis is felléphet. Aminek akár halál is lehet a vége...

 

Márpedig a love bondage nem erről szól, véleményem szerint. A love bondageban az ember nem fájdalmat akar okozni a párjának, hanem az érzéseit, érzékeit akarja fokozni azáltal, hogy kis időre korlátozza őt a mozgásban, beszédben. a testen elhelyezett kisebb csomók masszírozzák a társunkat, olyan helyeken is, ahova a két kezünkkel egyszerre nem érhetünk. Ha kikötözöd lágyan a párodat, bekötöd a szemét, száját, akkor csak addig tarts ebben a pózban, ameddig az számára kényelmes. Ha Te is elalszol mellette, kicsi az esély, hogy észrevedd, mikor lesz számára már kellemetlen, vagy mikor kerül életveszélybe. Még a szembekötősdi is veszélyes lehet, ha pl. a szem bekötésére használt kendő alvás közben lecsúszik a szeméről, és pl a nyakra tekeredik.

 

Ha mégis ki akarjátok próbálni, akkor valaki mindig legyen éber, és figyelje a másikat, ha probléma van, rögtön be tudjon avatkozni!

 

Szerintem az a legjobb, ha ezt a játékot éberen űzitek, akkor lehet egy kellemes kis játék!

Előzmény: duct (282)
rubber68 Creative Commons License 2006.03.16 0 0 283

 

Bele is ment és te nem hagytad úgy reggelig????????:)

Ha az orrán keresztűl jól tud levegtőt venni akkor semmi gond nem lehet. Főleg ha élvezi is az egészet!

 

 

Előzmény: duct (282)


duct Creative Commons License 2006.03.16 0 0 282
Szia!
Én már 1-2X próbálkoztam a barátnőmmel de nem nagy sikerrel:(
Nem mintha kifogásolta volna, de én féltettem éjszaka nehogy megfulladjon mert ugye betömött szájjal aludt:)

Pár óra fekvés , szundikálás volt de full alvás hajnalig nem .Persze egy bizonyos idő után biztos kényelmetlen lett volna összeközve de odáig nem jutottunk el:(
Persze a gondolat foglalkoztat:)


Előzmény: rubber68 (281)
rubber68 Creative Commons License 2006.03.16 0 0 281

 

Hőlgyeim és Uraim!

 

Nincs semmi hozzászólás vagy vélemény a bondage in alváshoz?

Semmi eszme csere vagy esetleg némi élmány beszámló? :)

 

 

 

rubber68 Creative Commons License 2006.03.16 0 0 280

 

Ez szöveg és kép az istennek nam jön össze:((

 

De végűl egy pár leg fotó!

 

 

rubber68 Creative Commons License 2006.03.16 0 0 279

 

Egy két spéci dolog!

 

 

Mire jó ha van alakásban egy jó erős oszlop?! :)

 

 

Ki mondta, hogy az asztal étkezésre való? :)

rubber68 Creative Commons License 2006.03.16 0 0 278

 

Újabb kedvenc pózok! ! ! !

 

 

rubber68 Creative Commons License 2006.03.16 0 0 277

 

>sq"%?§ azt :(((((((

 

Remélem azért ki lehet silabizálni melyik írás melyik képhez tartozoik!

 

Ötletek alváshoz!

 

 

 

rubber68 Creative Commons License 2006.03.16 0 0 276

 

Imádom amikor a megtekintés uán összeborzolja a szöveget meg a képeket:(((((

 

De azért is teszek még fel!

 

A jó barátnők kategoriába.

 

  

 

A nagyon kedvenc pózosba!

 

 

Ezt csak úgy.

 

rubber68 Creative Commons License 2006.03.16 0 0 275

 

Levvy!

 

Csak örörmömet akarom kifelyezni, hogy olyan barátnőt találtál aki úgy a szexben mint az életben megfeleltekmegymásnak.

Kivánom, hogy holtomiglan, holtodiglan legyen velőle! ! ! :)

 

Lafun.

Amíg megnem kapod azt a passwordot addig kűldök 1-2 képet.

 

Kedvenc pózók!:)

 

 

 

Jó ha van jó barátnők!:)

 

A munkahely rabszolgája! :)

 

Előzmény: Levvy (273)
duct Creative Commons License 2006.03.15 0 0 274
Szia lafun!
Nekem is van inxesses fotóm-képem 1-2:)
Bár lehet mind megvan 1-2 évre visszamenőleg:)
Sőt akár az is előfordulhat ,hogy van érvényes accountom is ami jelenleg is üzemel:)
ha gondolod..........
Előzmény: lafun (272)
Levvy Creative Commons License 2006.03.15 0 0 273

Szervusztok megint!

 

Mint ígértem háát most írok kicsit ,hogy mi is történt amióta ritkábban vagyok itt!

Elsőnek az ok hogy miért nem vagyok annyit a gépelőtt!

Barátnőm miatt :D immáron 2 hónapja vagyunk együtt és szeretjük egymást és a bondage is megvan az életünkben! :P

A második ok hogy szinte minden percemet vele töltöm!!

ÉS hogy a topichoz is hozzászoljak, amióta csak ismerem  egy redkívüli személyiséget ismertem meg és ami a legfontosabb kíváncsi volt ami azt eredményezte, hogy belement egy-két játékba!!

Ugye ebbe a témába nem ugrunk fejest még akkor sem hogyha a társunk már ismeri, hát itt sem ez volt először csak kis kötözésekkel keztünk pl.: a kezét és lábát!És háát igen a mai napig elővesszük a köteleket és hol én őt hol ő engem kötöz meg!!

Azaiak amit mondtál hogy szenvedő alany leszek az első időkben, igen és akkor is azt mondtam hogy igen de hogy öszinte legyek ezt a részét is szeretem :D!!

 

Háát nagyjából ennyi remélem hogy kimerítő volt a történet ami mint tudjuk még nincsen befejeve :D!!

Minden kedves fórumozó társamnak jó kötözést és kötél tépést kívánok :D

MÉg jövök :D

 

lafun Creative Commons License 2006.03.14 0 0 272

Szia Rubber!

 

Nekem is van sok inxes.com fotom, de ezeket még nem láttam. Kérlek, ha van még, akkor küld őket. Köszönöm

rubber68 Creative Commons License 2006.03.11 0 0 271

 

Helló Lafun!

 

Mi az hogy tetszik?! :))  Brrrrrrrr! Libabőrös a hátam az ilyen fotóktól !

 

És engedtessék meg lafun után szabadon nekem is 1-2 hasonló képet fel tenni.

 

 

 

 

 

 

Előzmény: lafun (270)
lafun Creative Commons License 2006.03.10 0 0 270

Üdv rubber!

 

Örülök, hogy tetszik a kép, itt van még ebből a sorozatból kettő, valamint néhány számomra kedves. Kellemes csemegézést.

rubber68 Creative Commons License 2006.03.09 0 0 269

 

Hello Lafun.

 

Már lehet, hogy unalmas de újra el kell mondanom. Az az alsókép! A kocsiban gúzsba kötözött nő, az valami fantasztikus ( számomra ). A bondage technikája. A kivitelezése és hogy latexban van! Hmmmmmmm…:)

Hála és köszönet Lafun ! ! !

Összekötözve elaludni? Már én is többször próbáltam de nekem is ugyan ezek a gondjaim. Ha hátul van a kéz akkor egy idő után zsibbadni kezd a kar. Pedig ahogy olvasom és ahogy kiveszem az írásokból, ( no meg ahogy én is élvezném ) többünknek az lenne az igazi. NEM?:) Elvégre az igazi bondage alapja, elve, ha hátul van a kéz!

Akárhogy is vesszük, estére csak előre kell tenni a kezeket. Ezt én úgy gondolom és úgy is csinálom, hogy egyszerűen bilincset kell használni. Nem túl szorosan. Lábra és kézre is. Akinek bejön a latex és a bőr annak még könnyebb a dolga mert egy megfelelő kesztyű felvétele még javít is a helyzeten., Ráadásként.

Ha javasolhatom annak aki eléggé bolond, maso és imádja a megkötözöttséget, no meg ha elég sado a partnere, annak azt tanácsolom, hogy vagy az ágy mellé vagy egy másik szobába kötöztesse magát egy már kipróbált gúzsban, amiben azért némi nemű mozgás marad és így nem zavar senkit a nyüszögéssel meg a ficánkolással.. Igen, tudom, ez elég veszélyes. De mint említettem előtte ki kell próbálni. Kb meddig bír az alany benne lenni. Stb. Ha elég hosszú ideig akkor még a száj kipeckelése is szóba jöhet. Szerintem. Lehet, nem lesz sok alvás de annál több lesz az élvezet:)  Ha sikerül így felébredni és aki már tapasztalta az elmondhatja milyen fantasztikus a reggel! Főleg ha kedvesünk még ránk is mászik egy kis reggeli „torna” erejéig:)

Még azt hozzá kell tegyem, hogy amikor megvoltam kötözve már akkor elég nagy izgalomban voltam. Az alvás csak akkor lette belőle amikor nem volt túl szoros és volt bennem kevés maligán vagy más, ami segít az elalvásban. Mert különben az adrenalin nem enged ám pihenni! Komoly relaxáció kell hozzá, hogy ellazuljon a paciens.

Egyébként millió gúzs technika található a netten, amit ki lehet próbálni. Úgy estére, mint nappalra.

És mit mond a közmondás? – Tapasztalat tesz i mestert! – Ámen :))))

 

 

Előzmény: lafun (267)
azaiak Creative Commons License 2006.03.08 0 0 268

Hát, nálam vagy izgalom, vagy alvás. Nem hinném, hogy a kettőt tudnám kombinálni. Bár, ha jobban utánagondolok, ébredéskor a félálom+szex az nagyon kellemes tud lenni.

 

Előzmény: lafun (267)
lafun Creative Commons License 2006.03.07 0 0 267

Sziasztok!

 

Én is elég régen jártam erre, sajnos el voltam havazva a melóval, de ha megengeditek, felvetek egy témát. Pontosabban nem én kezdeményezem, mert valaki már kérdezte, de akkor nem igazán volt reagálás rá. A téma Aludtál-e már összekötözve. Mi a párommal már próbáltuk és most leírom, hogy mit tapasztaltunk.

Amikor kötéllel csináltuk-egész test szorosan összekötözve- akkor bizony nem sikerült elaludni, illetve amikor már olyan fáradt voltam, akkor sikerült pár percet elszenderegni, de mindig felébredtem. Amikor a kezem hátra volt kötözve, akkor annyira elzsibbadt, hogy szintén nem tudtam elaludni, a végén már annyira érzéstelen volt, hogy kértem hogy oldozzon ki. Nálam nem jött össze. Próbáltuk a páromnál is, hasonló eredménnyel. A hátrakötözött kézzel nem működött, nem tudsz a hátadon és az oldaladon tartossan feküdni, ha pedig annyira lazán hagyod a kötelet, hogy ne zsibbadjon, akkor éjszaka lecsúszik rólad, és akár a nyakadra is tekeredhet.. Ezután ragtapasszal próbáltuk a páromnál- én elég szőrös vagyok, és kihagytam ezt az élményt. Ekkor a kezét az oldalához rögzitettem, majd a vállánál a derekánál, a térdénél, és a bokájánál. Ebben a pózban tudott aludni a hátán és a hasán is. Nagyon jól működött, még élvezte is.

Ugyanezt megcsináltuk fóliával már nálam is. Én is élveztem, csak reggelre teljesen leizzadtam alatta, azóta nem próbáltam. Most veszünk új francaágyat, a régihez nem tudtuk a kezeket és a lábakat rögzíteni, de következő alkalommal ezt is kipróbáljuk. Hát röviden ennyi.      

csendes gondolatok Creative Commons License 2006.03.07 0 0 266

Sziasztok!

 

A segítségeteket szeretném kérni. Másfél éve láttam az M1 éjszakai műsorában egy filmrészletet, akkor nem néztem meg a film címét, de azóta is keresem, hogy mi volt az. A film fekete-fehér, régi, művészfilm.

A részlet amit láttam:

Egy fiatal nő érkezik egy jóval idősebb férfihoz. A férfi megkötözi hátul a nő csuklóit, bokáira terpesztőrudat rak. A nő háta mögött a csuklójához bilincseli a terpesztőrúd egyik végét, s így fekteti a hátára egy alacsony emelvényen. Nem vetkőzteti le, csak felhajtja a szoknyáját, egy ollóval kis rést vág a fehérneműjén, s így teszi magáévá a nőt.

Aki tudja, hogy mi a film címe, kérem segítsen! Köszönöm.

azaiak Creative Commons License 2006.03.05 0 0 265
Várjuk élmény( fantázia)beírogatós látogatásaidat.
Előzmény: Levvy (264)
Levvy Creative Commons License 2006.03.04 0 0 264

SZervusztok ismét itt!

Bocsánatot kell kérnem azaikatól és a többi öregrókától mert nem voltam itt!!!

Ennek egyszerü oka volt csak sikerült megtalálnom azt a lányt akivel jól érzem magam mind testileg mint lelkileg és mind bongage-ileg:D

Tehát ezentúl megpróbálom majd kicsit gyakrabban látogatni a fórumot mert igazán élvezem a beszélgetéseket amik itt zajlanak :D

Szal csak így tovább !! ;)

duct Creative Commons License 2006.03.01 0 0 263
Tudom :) Csak én pont most lendültem bele és hiányolom a társaságot!
Mert aztán megint elemegy a kedvem és nézhetek magányosan:(
Előzmény: azaiak (262)
azaiak Creative Commons License 2006.03.01 0 0 262

Szia!

Hát, ez ugye nem chat, tehát néha egy hetes szünetek is lehetnek. Nekem most pár napig iszonyatos munkahelyi leterheltségem van pl.

Előzmény: duct (259)
duct Creative Commons License 2006.02.28 0 0 261
Még 1 megjegyzés!
Mint a topik neve is mutatja olyan képek -videók amelyekben bilincsek,láncok,korbács,tűk,kínzás,vér stb.. látható nincsennek birtokomban és nem is szándékozok ilyenkkel foglalkozni!Kizárólagosan a light-osabb,love-bondage érdekel.Nem a brutál szado-mazo.Ilyen vagyok.Ez van.Tehát ilyen jellegű kérésekkel nem foglalkozom !

köszi
duct Creative Commons License 2006.02.28 0 0 260
Nos ez saját készítés!

Csináld magad akció:)
duct Creative Commons License 2006.02.28 0 0 259
Sziasztok!
Nagyon pang a fórum mostanában:(
Senki nem olvassa?Nincsennek itt bondage fan-ok?
Ajálgatom magam beszélgetésre,segítségre filmek-képek cserélésére megszerzésére
és emmi reakció? Nem érdeklnek sekit jó bondage képek?filmek?Hmmmmmm
fura azt hittem más kapna az ajánlaton ,hogy hozzáférjen 1-2 exclusive képhez filmhez:)
Bocsi aki msn-en keresett napközben elég vacak a netem s folyton kidob.Nem direkt léptem ki!De azért vagyok!!
Mit kell tennem ,hogy növeljem a fórum látogatottságát aktivitását?
Mondja ,hogy több 10000 képem van?És jó pár full filmem?pl Harmony concepts,JEV Edwards? és mások a 2-3 mb-tól a 600-700mb-ig
Tudom ez nem ildomos dehát én személy szerint kedvelem az ilyen képeket.Persze a saját készítésűeket is:) De az ugye más.Azt nem nagyon mutogatom max.oda vissza alapon a publikusabbakat.
Nos ?
Valaki?
duct Creative Commons License 2006.02.28 0 0 258

AZAKIAK !

Levél ment!

Előzmény: azaiak (256)
duct Creative Commons License 2006.02.28 0 0 257
Kedves azakiak!
Az email címed otthon van kb 7 óra felé hazaérek és elküldöm levelem amiben részletesen leírom az okokat s majd eldöntöd jól teszem -e amit teszek!

szia
Előzmény: azaiak (256)
azaiak Creative Commons License 2006.02.28 0 0 256

Nem nagyon értem, milyen személyi furcsaságra gondolsz, aminek itt a topicon nem lehet helye.

Mondjuk, ha a pároddal együtt nézegetitek a topicot, akkor esetleg érthető, hogy ő visszariad a történetek közzétételétől, de ezt a topicot csak azok olvassák, akiket érdekel a téma. Én egyébként a saját történeteimet mindig átnézem, nehogy olyan utalás maradjon benne, amiből kideríthető a személyem. Pl. ha egy edzőtábori történetet írok meg, akkor kicserélem a sportágat, a helyszínt, és már nincs is semmi veszély.

 

Előzmény: duct (255)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!