Keresés

Részletes keresés

panthera nera Creative Commons License 2018.12.31 0 0 63

van aki kilo krumpli van aki száraztészta én előre akarok legalább egy kicsit részesülni a lopásbol lobbyzásbol. Csak mert politikusban nincs bizalom. 

Előzmény: Aurelius Respectus (62)
Aurelius Respectus Creative Commons License 2018.12.31 0 0 62

Igazad van, meg kell kérni az árát, kár hogy ők ingyenesen képzelik el ezt, mert szerintük a hülyék ingyen is megteszik, akkor meg minek fizetnének :) 

Előzmény: panthera nera (60)
vásárhelyi lendület Creative Commons License 2018.12.31 0 0 61

Legutóbb a Falus féle videjóra mondták azt ballibék, hogy zseniális.

Előzmény: Nem azt mondták, Feri! (57)
panthera nera Creative Commons License 2018.12.31 0 0 60

ezzel a nickkel nem is nagyon kapnám meg, mert lejárattam magam vele mindkét oldali tutkáknál. 

 

A 3 000 az csak a liberáltaké mert csórók és loserek.

 

A fityiszeseké 5 000 volt, de most inkább 8 000 mertők tudnak lopni.

 

 

Előzmény: Aurelius Respectus (59)
Aurelius Respectus Creative Commons License 2018.12.31 0 0 59

Neked nem sikerült, ha jól látom, még a 3000 eurós bérkommentelői fizetést sem kaptad meg :) 

Előzmény: panthera nera (56)
panthera nera Creative Commons License 2018.12.31 0 0 58

Jó paródia és tetszik.

 

de a zseniális a Bangóné-Hadházi-Ágica trojka, ennél zseniélisabb szilveszteri műsor nincs.  

Előzmény: Szocdemman (46)
Nem azt mondták, Feri! Creative Commons License 2018.12.31 -1 1 57

Ez a büdöcs valami, a szokásosnál is aljasabb magyarellenes okádékkal váltotta meg az örökös tagsági igazolványát a Spinoza Házba.

 

Nyilván nem fogja megreszkírozni a visszavonását.

Előzmény: Árpádné,Pehely (49)
panthera nera Creative Commons License 2018.12.31 0 0 56

Aki irigyli:

 

1. tanuljon meg kapcsolatokat épiteni

2. vagy vonyitson a forumon

 

 

Az első a jobb megoldás

 

 

Előzmény: Aurelius Respectus (55)
Aurelius Respectus Creative Commons License 2018.12.31 0 0 55

A fene sem tudja előre, az biztos, hogy épülni fog még néhány stadion és sportlétesítmény, Mészáros vagyona pedig átlépi az 500 milliárdos határt.

panthera nera Creative Commons License 2018.12.31 0 1 54

gyülölködjön itt, különben az utcán fog lövöldözni és/vagy a gyerekeit fogja verni, de mindez a te bünöd lesz. A polforum propagandára és gyülölködésra valo.

 

Előzmény: Törölt nick (52)
Árpádné,Pehely Creative Commons License 2018.12.31 -1 1 53

A bölcsek azt mondják, hogy a lelki bajok okozzák a testieket.

 

 

Viszont a szellemileg visszamaradottak relatíve ellenállóbbak, úgyhogy mégis van némi esélye a topiknyitónak:)))

Előzmény: ELŐRE! (50)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.31 -1 1 52

Vissza se gyere,  forumrol is leszakadhatsz,  gyulolkodj masutt. 

Előzmény: Törölt nick (-)
ELŐRE! Creative Commons License 2018.12.31 0 1 51

+1

 

BÚÉK!

Előzmény: tejet iszok és pipázok (37)
ELŐRE! Creative Commons License 2018.12.31 0 3 50

A bölcsek azt mondják, hogy a lelki bajok okozzák a testieket. Úgyhogy ennyi gyűlölettel a lelkedben túl optimstának tűnik az a 10-15 év!

Előzmény: Törölt nick (-)
Árpádné,Pehely Creative Commons License 2018.12.31 0 1 49

Vajon mikor csinál Bödőcs egy zseniális paródiát arról, mikor ballibék a földön fetrengtek és ajtónak futkostak? Vagy az eleve nem lehet zseniális?

Előzmény: Szocdemman (46)
tejet iszok és pipázok Creative Commons License 2018.12.31 0 2 48

Érdemes megnézni, én nagyon jól szórakoztam rajta!

 

Profi technika, siralmas tartalom...

 

Remekül jellemzi az ellenzék felépítését: megvan a pénz és és a támogatás, csak a mondanivaló nem érdekel senkit.

 

 

Előzmény: Szocdemman (46)
Árpádné,Pehely Creative Commons License 2018.12.31 0 1 47

Ti tudjátok, hogy ez melyik reteknek a fikája?

Előzmény: ásítósmacska (38)
panthera nera Creative Commons License 2018.12.31 0 0 45

meg ott nincs is rá szükség, mert a demokrácia ott van. 

Előzmény: The Lazy SwordFish (44)
The Lazy SwordFish Creative Commons License 2018.12.31 -2 1 44

A Marson túl hideg van a demokratikus gigatüntetésekhez.

Előzmény: tejet iszok és pipázok (42)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2018.12.31 -1 0 43

Jövőre is minden nap Szilveszter lesz számunkra:))))) Lencse, füstölt hús, virsli, Veuve Clicquot!!!!!!!

tejet iszok és pipázok Creative Commons License 2018.12.31 0 2 42

De ott még mindig túl sok a magyar, meg néha átfújja a szél a hagymaszagot, ami nagyban elvesz az élvezetekből...

 

Minnél liberálisabb valaki, annál messzebb érzi jól magát...

 

Segítsünk nekik...

Hamarosan indul a misszió a Marsra is...

 

 

Előzmény: Terépcsecseőy Lw. Bogumil (41)
Terépcsecseőy Lw. Bogumil Creative Commons License 2018.12.31 -1 1 41

Pedig azt olvastam a minap itt a fórumon, hogy Ausztria olyannyira fejlett ország, hogy ezer év múlva sem fogjuk utolérni, Bécs pedig minden újság szerint a világ legélhetőbb városa.

Előzmény: tejet iszok és pipázok (40)
tejet iszok és pipázok Creative Commons License 2018.12.31 0 1 40

Na nehogy már repülővel induljon Bécsújhelyre feketemosogatni!

 

Deeee....

Legalább Marseille-ig vagy Lutonig kellene eljutniuk, hogy fullban élvezhessék a nyugat nyújtotta szabadságot, és nem olyan egyszerű hazajönni se...

 

 

Előzmény: Terépcsecseőy Lw. Bogumil (39)
Terépcsecseőy Lw. Bogumil Creative Commons License 2018.12.31 -1 1 39

Na nehogy már repülővel induljon Bécsújhelyre feketemosogatni!

 

Ajánlom a telekocsit vagy valami hasonló szolgáltatást a migránsjelöltnek, esetleg a stoppolást. Vagy forduljon vonatjegyért a Migration Aidhez.

Előzmény: tejet iszok és pipázok (37)
ásítósmacska Creative Commons License 2018.12.31 -1 0 38

10x10 pont! :) 

 

 

Előzmény: The Lazy SwordFish (36)
tejet iszok és pipázok Creative Commons License 2018.12.31 0 2 37

Ez már nem az én mAGYARORSZÁGOM.

 

Ahogy elnézlek, sose volt az.

 

Világpolárként valószínűleg BÁRHOL MÁSHOL boldogabban élnél.

Mire vársz?

De ha mész, vigyél még magaddal pár hozzád hasonlót... annyival is többen leszünk.

 

Mi nem érdemlünk meg benneteket.

Mi Orbán seggéből nem látjuk világosan, hogy miért egy tőzsdei spekuláns útmutatásai szerint kellene muzulmánokkal meg 73 nemi identitással teletömni az országot.

 

De a ti szellemi fölényetekkel valószínűleg nem lesz probléma beilleszkedni a fejlett liberális demokrácia nyújtotta színes forgatagba, ahol már fő értéknek számítanak a lángba boruló fővárosok, a betontömbökkel hiába védett karácsonyi vásárok, késelések, tömeges nemi erőszakok, a kamaszok nemváltó műtétei, és más számunkra felfoghatalan jelei a haladásnak és a korlátlan szabadságnak.

 

Menjetek, menjetek, vissza se nézzetek.

 

Mi meg majd éjszakánként lucskosra zokogjuk a párnáinkat, hogy nem becsültünk meg benneteket idejében, és most itt maradtunk magunkra a bőgatyánkkal meg a barackpálinkákkal.

 

De legalább ti boldogok lesztek !!!!

 

Ha akarod, gyűjtést is indíthatunk a repülőjegyre egy szép és boldog világba a számotokra !!!

 

 

Előzmény: Törölt nick (-)
The Lazy SwordFish Creative Commons License 2018.12.31 -1 1 36

Az után a gyűlölködés után, amit csináltok, nem csoda, ha egy munkahelyen én pl a magadfajtával sose
dolgoznék, inkább felmondanék, ez igaz. Nem csoda, ha nálatok hasonlók történnek.

 

 

 

Vagy ha ilyen emberek gyűlölködnének a környezetemben, el is költöznék. Ha csak szomszédokról van szó.

 

 

 

 

De a családok nálunk ilyen miatt nem szakadnak szét.  Maximum ti robbantjátok szét a tieiteket.

 

 

 

Ezért nem akarnak téged a lányaid látni. Nem azért, mert az Együttre szavaztál, hanem mert
egy sötét gyűlölködő figura vagy, akit a békében nyugiban élni akaró normálisak nem tudnak
elvselni. Szerencse, hogy csak itt a fórumon vagy jelen, online, így csak itt kell beszólogatnom neked.

Előzmény: Törölt nick (29)
panthera nera Creative Commons License 2018.12.31 0 0 35

Az kell is, hogy a politikával átmosott avgyu ökrök ott ölhessék egymást és akkor talán békésebb lesz 201g?

 

Előzmény: halkergető (20)
vásárhelyi lendület Creative Commons License 2018.12.31 -1 1 34

Bmg, neked egy igaz, realitást tükröző betűd nincs!

 

 

 

Reálisan nézve neked nem fórumozni kéne, hanem valami erősebb nyugtatóra meginni egy fél üveg 50 fok feletti nedűt.

 

 

Előzmény: Törölt nick (29)
vásárhelyi lendület Creative Commons License 2018.12.31 -1 2 33

Már 14ben jellemző volt, h a választasok után, h családi-baráti körök estek szét.

 

 

Már mondtam neked kis párosujjú kérődzőm, hogy aki emiatt képes összeveszni a barátjával, vagy családon belül ellenségeskedni, az meg is érdemli. Szóval nem jellemző volt, csak pár hülye ballib ezt kezdte terjeszteni.

 

Előzmény: Törölt nick (29)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!