Keresés

Részletes keresés

TZiky Creative Commons License 2005.12.19 0 0 6814
"…vagy esetleg meghallod az igazságot!"
Bármely állítás hallási gyakorisága és az állítás igazságtartalma között semmiféle összefüggés nincs. Pl. Bármilyen gyakorisággal hallod, hogy 2x2=5, az egyetlenegy esetben sem lesz igaz.

Üdv:
TZiky:-))

Előzmény: k750i (6813)
k750i Creative Commons License 2005.12.19 0 0 6813
"ne hallgasd annyira azokat a kazettákat, a végén még el is hiszed hogy igazakat mondanak :)"

…vagy esetleg meghallod az igazságot!

Előzmény: msmks (6812)
msmks Creative Commons License 2005.12.19 0 0 6812
ne hallgasd annyira azokat a kazettákat, a végén még el is hiszed hogy igazakat mondanak :)
Előzmény: Törölt nick (6810)
k750i Creative Commons License 2005.12.18 0 0 6811
Kicsit korán van még az ünnepléshez! :)

Ha elfogadsz egy tanácsot, ne írogass tudatmódosító szerek hatása alatt a fórumba!

Nem vet rád jó fényt és az ügynöktársaidat is csak blamálod a Ligában. Ha nem vetted észre szilveszterig még van 13 nap. Ha mindenben ennyire felületes vagy, akkor nem is csodálkozom többé a béna irományaidon. :)

Előzmény: Törölt nick (6810)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.18 0 0 6810
                                         Í G Y    B E S Z É L T E K    T I !!!

 

                                        (Karácsonyi kazetta-különkiadás)

 

                                               MÉG MINDIG AKTUÁLIS !!!

 

 

1.)

 

Hellóvezetők, Dzsémsz vagyok, helló-helló-álóóóháááá! Mindenkit üdvözlök erről a gyönyörű helyreől, el sem tudom mondani, mennyire fantasztikusan érzem itt magam! Itt ülök csillámló sziklafalon, jobbról bükkfaerdő, balról makkfaerdő, mögöttem a rekettyés, kezemben a kaktuszpálinka a kukaccal, mármint nem az enyémmel, neeem-neeem, höhö-hehe, fürdök a tengerben, mellettem hű kopóm, s a víz közben csendben nyaldossa a...tudsz követni? Egyszóval csodálatos és fantasztikus itt minden, ezért hát csak azt tudom üzenni, dolgozzatok csak tovább, meg még tovább, meg még tovább, legyetek gyémántok, jó munkát, sziasztok!

 

2.)

 

Esz...gíbt...ájn...lébn...fór...dém...szeminár...und...

esz...gíbt...ájn...lébn...náhhh...dém...szeminár...

Téísmegtúdócsinyányííííí!  Góódájmííííí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

3.)

 

Stétkívánok, stétkívánok!...Hühühü...Namostasziszembajbanvagyok! Asziszem...úgyvan, alegutóbbisszemináriumon aztbeszéltükmeghogy amarkecingtervethogyérdemesmegszervezni...Ígyvanugye? Ígyvan? Naugyehogyígyvan. Hühühü... Akkormosthaddbeszéljekmásróloké? Semmitechnikaidologrólnemlesztöbbetszó. De téélleeeg...Hühühü... Komolyanmondom. Ezígyvan...Hühühü... Naszóval. Ez a fickó egy seggfej. Basszus.

 

4.)

 

Tudjátok, mennyit keresek én? Höhöhöhöhö!...Hát nézzétek mán meg, hát mindenki láthassa...a cipőfűzőmet Texasban vettem, onnan való még a szmoking, a viking, a puding...MI...ÉRTELME...VOLNA...MÁSKÉPP...ENNEK...AZ...EGÉSZNEK?

 

5.)

 

- Slaves, or frííííí?

- (Rabok legyünk, vagy szabadok?)

- Szlééééévzóóórfrííííí?

- (Rabok legyünk, vagy szabadok?)

- Diszizdökveszcsön!

- (Ez a kérdés!)

- Csúúúúúúúúúúúz!

- (Válasszatok!)

- Csúúúúúúúúúúúz!

- (Válasszatok!)

- Csúúúúúúúúúúúz!

- (Válasszatok!)

- Csúúúúúúúúúúúz!

- (Válasszatok!)

- Csúúúúúúúúúúúz!

- (Válasszatok!)

- Csúúúúúúúúúúúz!

- (Reuma!...izé...Válasszatok!)

 

6.)

 

Hát figyeljetek már ide, voltatok már síelni? Hát...a kuttyamindenfáját a hétszentségnek, azt aztán érdemes! De ha még láttatok valami esestlenül csetlő-botló társaságot, nahát...asszentségit...Pont úgy, mint az emvéjüzlet építésében...De aztán az első nap után van, aki azt mondja: A kuttyafájátahétszenstégnek, csakazértismegpróbálom...Aztán perszehát van, aki bent marad a bárban, csöcsörészi a bármixernőt, és látszik, és látszik, és látszik...hogy ez az ember aztán nem fog és nem is akar fejlődni! Kh...kh...k-k-k...kkkkatasztrófaaaaa!

 

7.)

 

- My little daughter, Nane asked: Why must I use this shamPÚÚÚÚÚ?

End áj tóld hör: If jú júz disz sámPÚÚÚÚÚÚÚÚ, jú ken gó tu Oulendódiznivörld! Bát! If jú dont júz disz sámPÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ, jú kent gó tu Oulendóudiznivörld! Szó sí júziz disz sámPÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ, túúú!

 

8.)

 

Hovakaarszmenni? Németországba! Kedvenc helye Németország! Nemtudommérimádjaannyira, de odaakarmenni! Pakol-pakol-pakol-pakol-pakol...aztánmeg a kipakolás! Szóvalazértakarjaelkezdenia züzletet, hogy aztán tudjon menni Németországba!

 

9.)

 

(-Hömm-hümm-hm-hm-hümhm-bóut) - Mindig is akartunk venni egy csónakot,

(-Hümhüm-höm-hm-khümhüm-bóut) - De sose volt pénzünk, hogy megvegyük a csónakot,

(-Hmhmhmhm-hümhömmhmh-bóut) - Aztán elkedztük az üzletet, hogy megvehessük a csónakot,

(-Hümkhmhümhmhmh-hmhümkhümm-bóut) - És éveken keresztül folytattuk az üzletet, mert még mindig meg akartuk venni a csónakot,

(-Khümmhümmkümmkhümm-hümmhmhmhm-bóut) - És a végén sok pénzünk lett, így már meg tudtuk venni a csónakot,

(-Höümhühüm-hümhömhüm-kümkhmhümhümhm-bóút) - És mivel már meg is tudtuk venni a csónakot,

(-Hümkhümm-hkhühühümm-hmhm-hümm-bóut) - Hát meg is vettük a csónakot!

 

10.)

 

Húsz frontot kell nyitni! Értitek? Húsz frontot! Nincs gatya! Azt mondtam annak a bunkó Levickinek is, ide figyelj, a - phűűűűű - istenedet, húsz frontot kell nyitni! Nem érted! Azt a büdös - pfhűűűűűűűűűűűűűű - értsed már meg, verjem a sötét suta agyadba! De a végén csak megértette ez a - pfhűűűűűűűűűűű - ! Ti is csak itt ültök, még irigykedtek is rám, meg a mercimre! Nemnem, ez már egy másik merci, az ukrán maffia a régit robbantotta fel! De mit irígykedsz, ba-pfhűűűűűűűű-eg? Tudod, mennyit fogyaszt ez? Egy kanyart nem tudnál menni vele, -pfhűűűűűűű-zdmeg? Akkor meg mit irigyeled, pfhűűűűű-pfhűűűűűű-pfhűűűűűűű?...

 

 

 

(Táráptáráptááááá, táráptáráptááááá, táráptáráptááááá, táráptáráptááááá, 

Tárrááptáráárárá,  tárrááptáráárárá, rájtátáááá-rájtátííííí!)

 

Ez a felvétel a Netvörkhuszonegy kizárólagos tulajdonát képezi. Sokszorosítása szigorúan tilos a Netvörkhuszonegy által adott írásos engedély nélkül, bár ilyen kérelemmel még a kutya nem fordult hozzánk, egyértelmű hogy nem is fog. Senki nem tudja garantálni, hogy az ezen a kazettán hallott módszerek Önnek is működni fognak. Mindazonáltal reméljük, hogy ezzel a dumával sikerült elhárítanunk magunkról a felelősségnek még a csíráját is.  BUÉK!  :-)))))

 

 

msmks Creative Commons License 2005.12.18 0 0 6809
nagyon igaz :)
Előzmény: -Memento- (1002)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.12.17 0 0 6808

az aw hullám már Mongólia határában járhat, szerintem már Moszkvában sem jutnál semmire, rég leosztották a jó lapokat. Ezt abból is gondolom, hogy itthon a gyémántok többsége 91-95 között keletkezett, az újabbak csak nemzetközi toborzással jöttek létre. (az a pár db)

Idehaza állitólag 95-ben omlottak össze (150e-ről 20e-re), most kb. 30000 tag lehet, de lehet, hogy ez is csak marketingszám, a valóságot csak pár ember ismerheti.

Az FLP-ben mennyien vannak?

Az mlm-okosok szerint, ha 4 év alatt nem leszel zsirgazdag egy mlm cégben, azt ott kell hagyni. Szerintem ez a 4 év a bejöveteltől számitható, utána már vegata következik. Az Aw példája is ezt bizonyitja. Nem tudom más cégeknél ez hogy zajlott.

Előzmény: Tojotot (6807)
Tojotot Creative Commons License 2005.12.17 0 0 6807
Hi

De. Eléggé, a végére léptem be, de ezt csak akkor láttam, amikor megpróbáltam a hálózatomat építeni, mert persze a felső vonalaktól nem kaphattam olyat, hogy lépjél csak be, bár nem sokat tudsz már keresni, de azért lépj be, vedd a terméket.
Asszem 97 körül jött be.
Az Aw-nek mekkora az elterjedése?, kb. hány ember van benne(Bp.-vidék)? Ha kérdeztem már bocsika...
T.
Előzmény: Zottjoghurt (6795)
győri Creative Commons License 2005.12.16 0 0 6806

:-)

Ez nagyon jó...

Előzmény: Otto Normalverbraucher (6800)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.12.16 0 0 6804

 

 

a
Előzmény: Törölt nick (6803)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.12.16 0 0 6802
hogy a farokba kell betenni képet? a feltöltés állitólag oké, előnézeten is látszik, de mégsem megy fel.
Előzmény: Otto Normalverbraucher (6800)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.12.16 0 0 6801

ez is édi: Einstein megmutatja egy Amway termékforgalmazónak, hogy hol a hiba a komp. tervben.

Előzmény: Otto Normalverbraucher (6800)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2005.12.16 0 0 6800

Biztosan volt már, de most muszáj újra betenni, még ha OFF is. :-)

 

Előzmény: msmks (6797)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.12.16 0 0 6799
franc ebbe a szóba, aki kitalálta, azt.,.!+%+%%/§§''",.:))))
Előzmény: msmks (6797)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.12.16 0 0 6798

Nincsenek ebben a hálózatban szkeptikusok? Senki nem kérdez indiszkrétet?

 

Ha eltátod a szád, alkalmas vagy ügynöknek, ha belekérdezel, kitagad a falka... és éhenhalsz..:) (Nem gondolkodni, csinálni, CSINÁLNI!..)

Előzmény: msmks (6791)
msmks Creative Commons License 2005.12.16 0 0 6797
a hullád végét? :)
Előzmény: Zottjoghurt (6795)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.12.16 0 0 6796
meghagylak hitedben.:)
Előzmény: győri (6792)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.12.16 0 0 6795
az FLP mikor jött be? Nem a hullám végét fogtad ki véletlen?
Előzmény: Tojotot (6794)
Tojotot Creative Commons License 2005.12.16 0 0 6794
Bocs, rosszul fogalmaztam. nem eladni nem tudtam, hanem a hálozatomat építeni.
Előzmény: Zottjoghurt (6787)
msmks Creative Commons License 2005.12.15 0 0 6793
nem felesleges, csak azzal egészítette ki a tiédet, hogy "bármit bármennyiért - a butáknak" :)
Előzmény: győri (6792)
győri Creative Commons License 2005.12.15 0 0 6792

Sokadszorra veszem észre, hogy NEM OLVASOD FIGYELMESEN AMIT ÍROK, mert kapásból leszólsz.

 

Nem azt mondtam, hogy mindenkinek mindent bármennyiért, hanem, hogy bármit bármennyiért. Ezek után a hozzászólásod felesleges.

Előzmény: Zottjoghurt (6790)
msmks Creative Commons License 2005.12.15 0 0 6791
de a reklámok lényege is sokszor a mesterséges igénykeltés. (bár reklámszociológián azt tanították, hogy sokszor elég, ha csak annyit elér a reklám, hogy sok termék közül legalább _márkásat_ válassz.)

mert ugye mit mond az Amway? ha már úgyis kell tisztítószert venned, akkor vedd ezt! és még jó is lesz neked. (ezt mondja.)

és ugye itt nincs olyan, hogy valakinek nem kell tisztítószer, mert az mindenkinek kell.
továbbá kell még kozmetikum, tisztálkodási szerek, (élelmiszer,) stb.
elvileg tehát az Amway által bemutatott világ, ha nem nézünk mögé, egészen szép is lehet. az ügynökök igyekeznek ebből a szemszögből bemutatni az "üzlet"-et, (lásd Amway Üzleti Akcióterv, bemásoltam ide egy-két hónapja), és elhallgatnak vagy elbagatellizálnak tényeket, amelyek eltántoríthatnák a jelöltet.

Kárász Cecília is azt mondja, hogy ha nem megy jól az üzlet, akkor megtorpantál. Ezzel az ügynökökre keni a felelősséget, pedig lehet, hogy külső körülmények okolhatók. Nincsenek ebben a hálózatban szkeptikusok? Senki nem kérdez indiszkrétet? Még saját magától sem?
Előzmény: Zottjoghurt (6790)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.12.15 0 0 6790

Szerintem ne nézz mindenkit konzumidiótának, ha valakinek nem kell valami, annak a legjobb reklámmal vagy marketinggel sem tudsz eladni semmit. (ezt nem én találtam ki)

Te megveszel mindent, amit látsz a tv-ben vagy az aw-ban ajánlanak? Persze van egy réteg, aki vásárlásmániás, de most nem róluk van szó, hanem az öntudatán levőkről.

 

Előzmény: győri (6788)
győri Creative Commons License 2005.12.15 0 0 6789
Ki milyen hanganyagot hallott már Kedves Antitábor?!
győri Creative Commons License 2005.12.15 0 0 6788

Bármit el lehet adni bármilyen áron, csak tanuld meg, hogy hogyan kell!

 

Egy valami biztos: Semminek sem annyi az ára, amennyi rá van írva!

Előzmény: Tojotot (6783)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.12.15 0 0 6787
már rossz..:) az mlm-ben nem kell eladni, mint ezt később majd megtudod.:)
Előzmény: Tojotot (6783)
Zottjoghurt Creative Commons License 2005.12.15 0 0 6786
kigyomlálták a Kárász felvételt..::)) még jó, hogy "valaki" tiszteletben tartja a szerzői jogokat errefelé.:) Ezennel lemondok a Vértes anyagokról is.:(
Előzmény: Zottjoghurt (6782)
msmks Creative Commons License 2005.12.15 0 0 6785
miért akarsz mlm-ezni?
Előzmény: Tojotot (6783)
gma Creative Commons License 2005.12.15 0 0 6784
Ha sokat itt leszel, akkor vagy bele se fogsz vágni, vagy gyoesan abbahagyod, hála a kedves pszeudo-taácsadóknak...
Előzmény: Tojotot (6783)
Tojotot Creative Commons License 2005.12.15 0 0 6783
Sziasztok

Az Amway-el most ismerkedek. Eddig a Forever mélyébe néztem bele, de ott azt tapasztaltam, hogy már nincs kinek eladni a termékeket, mert nagyon sokan foglalkoznak azzal, meg mégis csak egy fajta termékkel foglalkozik. Az Amway-ről is sok helyről hallottam, de még nem sikerült behatóbban foglalkoznom vele. Nekem itt is olyan érzésem van, hogy nincs sok esély labdába rúgni már... (remélem tévedek). Szóval, csak jöttem bejelentkezni, hogy én is itt vagyok, leszek.
Üdv.:T.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!