Keresés

Részletes keresés

Free D Creative Commons License 2005.11.20 0 0 1674

Az MSZP nyilván szóba sem jöhet egy kó érzésű magyar embernél.

De nekem az MPSZ is nagyon balos. ;-)

 

Mondjuk ahogy látom, a mindkét oldalt nemzeti érdekeket szem előtt tartó, volt (kiváló) író pártja kezdi elveszíteni a realitásérzékét, és ezzel bázisának egy részét is.

Mert az kevés, hogy elmondjuk, hogy milyen ocsmányságokat művelnek mások.

Reális és megvalósítható alternatívát is kell mondani helyette.

Azt meg nem nagyon látok Tőlük (sem).

 

Ugyanakkor nem szerencsés egyik párttal sem azonosítani a Fradit.

Viszont a Kinizsi-korszakot ránk erőltető párt utódjának gyűlölete érthető a lelátókon. Is.

 

Korábban már írtam, egyik kutya, másik eb.

 

Illetve hogy egyik (narancssárgák) sz*r a másik (vörösök) f*s.

 

Na már most a kétfajta ürüléket az különbözteti meg egymástól, hogy az egyiknek legalább van tartása.

Amit még nem látok (most) hogy konkrétan mi a programja az MPSZ-nek a jövőre nézve.

 

A komcsiké nem is kérdés: széthordani, szétosztani, ami még maradt.

Egy kis koncot a nyugdíjasoknak, mert sokan vannak, a nagy lét meg a haveroknak.

 

De az utóbbi 15 évben mindig a következő felüllicitálta az előzőt.

 

A nép eccerű fijaji meg hittek nekik.

Megígéri, hogy többet ad vissza nekem abból, amit én adóok neki (állami bevételek - adó).

De ha többet ad, többet is kell elvennie.

Mert ha nem, akkor egyre nagyobb lesz a hiány.

Mint már most is.

Nagyon megszívja, aki jövőre nyerni fog, katasztrófa már az idei büdzsé is (nincs koncepció, csak folyik a pénz, ki tudja, hány KUlcsár és Tocsik van, akiről mi nem tudunk, mert csak a jéghegy csúcsát látjuk), a jövő évi még katasztrófálisabb.

 

Félek megint, mit ígérnek nekünk jövőre, ami több az eddiginél és így még többe kerül:

több lesz az adó, tehát még szarabbul fogok élni,

több lesz az állami kiadás, tehát még jobban eladósodik az ország... :-(

 

Férgek, nyüvek, vírusok ezek mind.

Nincs szakértelem és hosszú távú gondolkodás egyiknél sem, csak jól reklámszakemberek, jól csengő frázisok, a másikra mutogatás.

Hányinger.

 

Előzmény: Faramir74 (1673)
Faramir74 Creative Commons License 2005.11.20 0 0 1673

Hajrá Fradi, hajrá Fidesz

Elegem van a tolvaj bolsevik, demokréáciát csak hírből ismerő, és ténylegesen szélkakas szocikból

A magyar-és kereszténygyűlöletben utólérhetetlen (a szocik is csak próbálják utólérni őket szadiból
de az antiszmita, hőbörgő, a magyar nemzeti konzervatízmus éthoszát semmibe vevő, mindenütt ellenséget látó, gyűlölködő MIÉP_ből is

A Jobbiknak van néhány jó húzása (Károlyi-szobor), de az Európai Unió és sok más területen nem értek egyet velük

 

Sokat hibázotta Fidesz--kormány az előző ciklusban (kisgazdák beengedése, Pintér-maffia, stb) de Magyarország jelenlegi egyetlen thetséges miniszterelenök-.jelöltje Orbán Viktor, és a Fidsezben olyan nagyszerű emeberek vannak mint Schmitt Pali, Pokorni Zoli. Áder János, Németh zsolt, Illés Zoli

 

A nemzeti érdekeket követő, magyar, konzervatív, ugyanakkor európeer mérsékelt erő, a nyugodt erő, ami anno az antalli MDF volt, az ma csakis a FIDESZ

Hajrá Magyarország, hajrá magyarok!

mash Creative Commons License 2005.11.17 0 0 1672

nyugodtan!

én engedélyezem

Előzmény: takacsi (1671)
takacsi Creative Commons License 2005.11.17 0 0 1671
Gondolkodtam, hogy indítok egy topic-ot, "Tüntessük el eörsiket a politikából!"
címmel.
Ez a szolid magyargyűlölő azt találta mondani tegnap Orbánnak: tűnjön el két héten belül a politikából.
Türtőztettem magam. Eddig.
bode1899 Creative Commons License 2005.11.16 0 0 1670
Nem hallottad? Állati. Valamelyik kereskedelmi tévé reklámozott egy műsort (egyiket se nézem, nemtom, melyik), amelyen állítólag nemiszervek szerepeltek. Kivonult a Jobbik, lefestette a plakátokat, jelezve, hogy ők tették. Ezért odaírták a "névjegyet": Jobbik Zorro! Magam sem hittem volna, ha nem látom több lapban, megírta a Nemzet meg valamelyik kormánylap is.
Előzmény: sergiototta (1669)
sergiototta Creative Commons License 2005.11.15 0 0 1669
Jobbik Zorro ?
ez mi faszom ? :-)
Előzmény: bode1899 (1667)
Matt Creative Commons License 2005.11.15 0 0 1668
s ha azt mondom neked hogy több az mint 800 ezer akkor ne lepődj meg. :-))
Előzmény: bode1899 (1663)
bode1899 Creative Commons License 2005.11.15 0 0 1667
Sergio, nekem még nagyobb a bajom... Én ugyanis még az MDF-re vagy a Harmadik Útra sem tudnék jó szívvvel szavazni. Szavazzak Ibolyára, aki nem tudja eldönteni, a szocikhoz dörgölőzzön vagy a Fideszhez? Vagy olyan idiótákra, akik Jobbik Zorro (!!!!) feliratokat festenek plakátra? Vicc.
Előzmény: sergiototta (1665)
Pat_Healy Creative Commons License 2005.11.14 0 0 1666

Jópofa vagy te!

Egy régi volt osztálytársamra emlékeztetsz. Mindig tudtuk, hogy mit mondott előzőleg  a Kovács vagy a Lendvai vagy akárki, mert a fazon a 'viták' közben ugyanazt visszamondta. Hogy nem a feltett kérdésre válaszolt, vagy a benyögésének köze nem volt a témához nemigen érdekelte.

 

Te kitől tanulsz?

Előzmény: Törölt nick (1660)
sergiototta Creative Commons License 2005.11.14 0 0 1665
ez, h nincs más akire szavazni lehet egyszerűen nem igaz
ezt csak a két nagypárt nyomatja, h végleg kinyirják a kis pártokat
ebben közös az érdekük s össze is játszanak

ha minden jobbos akitől azt hallottam, h nem szereti a fideszt, de nincs más, az az mdfre vagy teszem azt a Harmadik Útra szavazna, akkor szvsz mindkét párt simán bent lenne

én egy dologban vagyok biztos s az az, h a fidesz-szadesz-mszp hármasból egyikre se fogok szavazni
nem fogom egyik nemzetáruló tetvedéket sem támogatni

amúgy meg ez a szélkakasos oldal kurvára ül szvsz, s kb leszarom, h ki csinálta
Előzmény: mash (1651)
Free D Creative Commons License 2005.11.14 0 0 1664

Akik kávéznak meg vakaróznak, azok közül el lehetne jópárat küldeni.

De aki érdemi munjkát végez, abból kevés van.

Ezért tart addig az ügyintézés mindenhol.

 

Az a baj, hogy ahogy eladtak mindent, ami a 'köz'-é (nem azért állami, mert kommunista, hanem azért, mert piaci viszonyok közt nem, vagy nem megfelelősen működne - lásd: USA eü-szoc. rendszeréről: Utolsó belövés c. film - a piaci kudarcok miatt, vagy mert stratégiai jelentőségű egy ország gazdaságát/szuverenitását tekintve).

Így nem maradt túl sok pozíció, amiket a választási győzelmekért cserébe az őket legjobban/legtöbbel támogatóknak adhattak.

Ezért benyomták/ják őket a közigazgatásba.

 

Míg a szakmberek száma csökkent, addig a potentátok száma drasztikusan emelkedett.

 

A jelenlegi kormány is egyfolytában a közigazgatást, állami szektort hirdette meg a bajok egyik okának.

Persze, a saját bajuknak valóban nagy ellensége egy jól működő közigazgatás, amely számon kérhetné a jogszerűséget,. az állami vagyon és költségvetés ésszerű és szabályos felhasználását, az állami bevételek megfelelő befizetését.

Mert úgy nem lehetne büntetlenül ingatlannal, uszodával, autópályapénzzel, állami vagyon elherdálásával vagy állami járandóság be nem fizetésével meggazdagodni - máról holnapra.

Vagy legalábbis nem büntetlenül.

 

Gondolj már bele:

 

1) egy (hirtelen)milliárdos mondja meg, hogy hányan dolgozzanak az APEH-nél. Szerinted mit fog mondani?

 

2) Mint milliárdos és sok cégnél érdekelt, vagyis sok emberrel mint munkáltató kapcsolatban álló mondja meg, hogy mi jár a munkavállalónak: ha csak havi 1000 Ft-ot is ad a javukra, akkor éves szinten súlyos tíz-százmilliókat bukhat.

Ellenkező esetben viszont kaszálhat.

 

Fel fel, Ti rabjai a földnek... mehehe...

 

De ebben az országban az a bűnös, aki elkiáltja magát: 'meztelen a király' - és sajnos nem az arcátlan ledér király...

Egy jó közigazgatás mindenki javát szolgálná.

És ellenére lenne az ügyeskedőknek.

Ez pedig a jelenlegi vezetésnek (sem) nem érdeke.

Sőt.

 

Tök mindegy, hogy dolomitról, tokaji vagy szekszárdi borvidékről, balatonöszödi kormányüdülőről van-e szó (balról-jobbról egyaránt).

 

Amúgy az ország méretéhez képest EU átlag alatti a közszolgák száma.

(Ebbe ugyanis beletartozik a közoktatás, egészségügy, szociális szektor - a rendvédelmet, tűzoltókat is ide számolják talán, a vasutat nem is tudom stb.)

Előzmény: bode1899 (1663)
bode1899 Creative Commons License 2005.11.14 0 0 1663
Bár már látnám, hogy elküldenek 200 ezret azok közül, akik a hivatalokban egész nap kávéznak meg a p...-t vakargatják, egy kérvény elintézése meg ezer nap.
Egy tízmilliós országban szvsz 800 ezer közszolga kicsit sok.
Előzmény: Törölt nick (1660)
öngyilkos alakulat Creative Commons License 2005.11.14 0 0 1662
anyád bejelentette, hogy apád nem képes kielégíteni.
ebből eredendően apádat le kell vágni és a kanmalacot a helyére tenni.
Előzmény: Törölt nick (1660)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.14 0 0 1661
Látom nagy a baj... Kérd kezelőorvosod, vagy gyógyszerészed tanácsát.
Előzmény: Törölt nick (1660)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.14 0 0 1660
Matolcsy a FIDESZ volt gazdasági minisztere bejelentette gazdaság politikájuk alapja 200.000 közalkalmazott és köztisztviselő elbocsájtását.
Eközben teljes foglalkoztatást ígérnek. Szóval mint mindig, most is hazudoznak.
Free D Creative Commons License 2005.11.14 0 0 1659

Mint minden pártté.

 

A mi (adó)pénzünkből ígérgetnek egymásra folyamatosan.

Ha többet akar valaki adni az előzőnél, többet kell ígérni.

Az többe kerül.

 

Így megy ez már régóta.

 

Az eredmény?

Nézd meg a költségvetést, hogy áll most.

 

A 100 lépés a következő ciklusra ígér sok mindent: 'utánam az özönvíz.'

 

Amúgy letojom, ki mit mond (hazudik): azt nézem, mit kaptam egyiktől másiktól.

Az utóbbi 4 évben speciél én sokat vesztettem, a fizetésem elértéktelendetett, az árak nőttek.

 

Ha Te sokat kaptál a milliárdosok kormányától, sima ügy, hogy rájuk szavazol.

 

Én nem. Így nálam is sima ügy.

 

Pedig most az egyszer 'megérdemelné' az gíérgető bagázs, hogy amit főzött, egye meg: mert már az idei költségvetés is tarthatatlan, a jövő évit meg nagyon megszívja a győztes.

Mert a jövő évi büdzsé meg kész csőd - ez már most látszik.

 

Csak mi nem érdemelnénk meg, hogy megint ezek az arcátlan hazudozó, nagystílű tolvajok nyerjenek.

 

Amúgy:

 

kommunizmus - common - közösség

szocializmus - social - közösség

állam: a közgazdaságtanban a köz érdekét védő szereplő a munkáltatók és a munkavállalók (piaci) térképén.

 

Ezt az államot próbálja meg kinyírni a nagytőke, az általa a hatalomba delegált strómanokkal.

 

Mert az egyének kevés eséllyel léphetnek fel velük szemben.

 

 

Előzmény: Törölt nick (1655)
mash Creative Commons License 2005.11.14 0 0 1658

Ezzel nem védem még OV-t, sőt, egyáltalán nem szeretem.

De ha a kettőt egymás mellé teszem, akkor az MSZP fos, az MPSZ meg szar.

Ezekből lehet választani.

 

túl sok az MSZP!!!

Előzmény: Free D (1654)
mash Creative Commons License 2005.11.14 0 0 1657

faszkalap!

3 éve van már kormányon a szarfaszú komcsi bagázs

és a 4-es metró nem igen épül

Előzmény: Törölt nick (1655)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.14 0 0 1656
Visszavonom.. ne lámpaüzletet keress. Gyógyszertárat. Nagyobb a baj nálad szép ecsém, mint hittem.
Előzmény: Törölt nick (1655)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.14 0 0 1655
A fidesznek a kormányprogramja egy előre megírt halandzsaság, tele ígéretekkel, amelyeknek az ellenkezőjét valósítják meg. Ha nyernek, akkor győznek a milliomosok, és a pártemberek. Visszatérnek a régi komcsik, és kezdődnek az államosítások. Autóút nem épül, 4es metró meg nem lesz ebben az esetben, mert hogy pesten szarrá veri őket az mszp az 1000 %.
Free D Creative Commons License 2005.11.14 0 0 1654

Baloldal sincs.

 

Az előző góréjuk egy bankvezér volt, aki még beszélni sem tudott - meg is bukott.

 

A mostani meg egy köztulajdon szentségét hirdető, a magántulajdont elveiben tagadó irányelv (kommunizmus) egyik megtestülését jelentő ifjúsági szervezet (KISZ) emberéből milliárdos kapitalista lett.

Akinek fagyoskodik az anyukája.

 

Kit néznek ezek hüjének? (MINDENKIT.)

A Torgyánnál is utálatosabb számomra ez az álszent pojáca, aki csak a saját zsebére gondol, miközben 'esélyegyenlőséget' hazudik (a fogyatékos emberek éppen ma tüntetnek a Parlament előtt - mert csak a duma van, a tettek éppen az ellenkezőjét bizonyítják).

 

Semmi közük a baloldalhoz, szociális (közösségi) dolgokhoz.

 

Akkor ki a szélkakas?

Bagoly mondja bögölynek?

 

Akiknek az a programjuk, hogy a szegényektől csoportosítanak át még többet a gazdagokhoz.

 

Akiknek nincs is tényleges programjuk, csak a másikra mutogatnak.

Minden rosszat a másik csinált, mi meg szentek, angyalok vagyunk.

 

Nézd meg, melyik párt emberei vezették azokat az önkormányzatokat, amelyek bizniszeltek Kulcsár A-val (Kőbánya, Győr).

 

Ott is az volt a rossz, aki felfedte, hogy mit tesz ez a 8osztályt végzett kisebbségi (Szász K. Molnár Cs.).

 

A 'Mucuska' ügyben is az a hüje, aki kiszellőzteti, az nem baj, hogy felelső kormány felelős miniszterei román hírszerzéshez közelálló hölgyekkel flörtölnek.

 

Ezzel nem védem még OV-t, sőt, egyáltalán nem szeretem.

De ha a kettőt egymás mellé teszem, akkor az MSZP fos, az MPSZ meg szar.

Ezekből lehet választani.

 

De tök felesleges érzelmekről vitatkozni. Mert a pártkötődés érzelmek és érdek alapján alakul ki az emberekben.

Előzmény: Törölt nick (1652)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.14 0 0 1653
Keress már egy lámpaüzletet a környékeden. Csak, hogy láss világosságot is.

Ha a Fidesz neokommunista, akkor a MSZP micsoda?

Áh... komolyan mondom....
Előzmény: Törölt nick (1652)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.14 0 0 1652
"nem olvasom el, mert nem érdekel"

Fáj az igazság ?
Röhejes vagy, szavazz csak a neokommunista fideszre. "Éljen" az orbán-pozsgay kormány. Hülyegyerek. Ja és a fidesz nem jobboldali párt, hanem egy bukott emberekből álló vegyesfelvágott. Magyarországon NINCS jobboldal. Csak a szélsőjobbos miép.
Előzmény: mash (1651)
mash Creative Commons License 2005.11.14 0 0 1651

nem olvasom el, mert nem érdekel

 

térdelj imához és egyebek

tudom

 

azt is tudom, hogy az ország a FASZSZOPÓ komcsik miatt került oda, ahol most van

ez FASZSZOPÓ bagázs, most is osztogat hozomra, ezért ekkora az államadósság

Kádár=Fletó jólét

király

hitelből

 

fasz vagy apukám, de nagyon

 

a lila orbán, csak kényszer nekünk jobbosaknak, mert nincs jobb jobb, aki be is juthat

 

ha a FASZSZOPÓ fletód, nem 3 főzne, hanem 3%-ozna, máris lenne alternatíva, akire lehet szavazni

MDF, Miép, akárki

 

de addig marad a lila Orbán

Előzmény: Törölt nick (1648)
mash Creative Commons License 2005.11.14 0 0 1650

buzi-e vagy lelkem? ezért bánt a Semjén?

Előzmény: Törölt nick (1648)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.14 0 0 1649
Tudjuk a magatok fajta csak a következetes. Egy dologban.

Hazugok voltatok akkor is és most is.
Előzmény: Törölt nick (1648)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.14 0 0 1648
Elolvastad ezeket ? Vagy csak megint a lószemüvegeddel írogacc. Amúgy a miép megfogalmazása jó. A kommunista pozsgay a liberális szájerrel, én hozzáteszem még a szélsőjobbos semjént is.
Előzmény: mash (1647)
mash Creative Commons License 2005.11.14 0 0 1647

hüje gyerek!

nézd meg mit mondott a fletód 1989-ben és mit most

egy faszszopó hazug komcsi

Előzmény: Törölt nick (1645)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.14 0 0 1646
Ez se rossz :) :

http://www.nol.hu/cikk/383979/
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.14 0 0 1645
Orbán Viktor egy dologban következetes: mindig azt mondja, amitől a legtöbb hasznot reméli. Ön felelős politikusnak tartja azt, aki mindig úgy beszél, ahogy a szél fúj?
Részletek a www.szelkakas.info.hu -n

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!