Keresés

Részletes keresés

Echi Creative Commons License 2003.11.18 0 0 1790
Hellóka. :)

Most olvastam, hogy a Bayern BL-meze a következő idényre fekete lesz.
Ki mit tippel a hétvégi lokálderbire?
Én egy 4:2-es Bayern győzelmet. :)

Fatboy Slim Creative Commons License 2003.11.14 0 0 1789
minek is ide új játékos? a Bayernnek csapatként kellene játszania és akkor nem lehet gond. és Ballackot gatyába kellene rázni végre
Előzmény: Echi (1784)
scholli Creative Commons License 2003.11.13 0 0 1788
Ez engem nem nyugtalanít. Az Inter bejelentkezik mindenkiért, akinek a neve 1x is megjelenik az újságban, de ezek 90%-ából nem lesz semmi.
Moratti nem szokott ilyen átgondoltan igazolni:)
Előzmény: Cuerpo (1785)
gabika18 Creative Commons License 2003.11.13 0 0 1787
Akkor már lehet fujhatjuk,arrafelé könyebben szorják a pénzt mint nálunk.És sajnos az olasz bajnokság mostanában csábitobb mint a Bundesliga...
Előzmény: Cuerpo (1785)
Cuerpo Creative Commons License 2003.11.13 0 0 1786
Elnézést, most látom, hogy már írtátok.
Előzmény: Cuerpo (1785)
Cuerpo Creative Commons License 2003.11.13 0 0 1785
Állítólag Tévezt az Inter is akarja.
Echi Creative Commons License 2003.11.12 0 0 1784
Most olvastam a Bayern honlapján, hogy Rummenige bejelentette, hogy senkit nem vesznek a téliszünetben. Elég szomorú. Mondjuk ez szerintem csak egy csel a médiák felé, hogy ne legyen pletyka. Ugyanis más oldalak szerint épp most jelentette be Hoeness, hogy megegyeztek Tevez-el. Na kiváncsi leszek a fejleményekre.
KXL Creative Commons License 2003.11.12 0 0 1783
Játékosok értéke:

Ballack helyett nekem inkább Rosicky vagy Lucio kellene... esetleg mindkettő, egy "kis" ráfizetéssel.

Komolyra fordítva:
1.
Szerintem kell még egy ballábas támadó Ze Roberto mellé, ill. helyett, mikor éppen nem bevethető.

2.
A támadósor:
a: Ballack, Makaay
b: Santa Cruz, Pizarro
(Felőlem jöhet Tevez is, még csak egyszer láttam, nem ismerem)

A középpályán Ballack helye felszabadul: ide egy erőszakosabb, sokat futó ember KELL: pl. Hargreaves, vagy Schweinsteiger

Az előkészítést Deisler, Brazzo (jobbszárny) ill. Ze Roberto és egy új fiú (balszárny) megoldaná.

Mögöttük elférne egy-két emberfogó vagy "előszűrő", a két szélen a felfutó védők, leghátul egy söprögető.

Pl.: Jeremies / Demichelis / Linke közül egy-kettő
ill.
Sagnol/Lell, Rau/Lizarazu
Kovac/Kuffour

Már csak fizesse valaki...

trancelot Creative Commons License 2003.11.12 0 0 1782
Nem Alex kerül 22 millióba? Egy "tehetséges" védőért ez elég sok, főleg hogy akiket mostanában annyira beharangoznak pl:Riquelme nem nagyon váltják be a hozzá fűzött reményeket. Itt van Lucio, őt senki sem harangozta be mégis tud valamit:)
A mai sport azt irja, hogy Tevez-t az Inter is kinézte magának és ez nem túl jó hir.
Addig is nem bánnám ha megvennénk Adriono-t a Parmából és D'Alessandrót a Wolfsburgtól.
Védő piacon meg franciába is jó lenne körülnézni, anno Sagnol-ról se tudtam semmit mégis nagyon bevált, és szerintem ott még nincsennek annyira elszaladva az árakkal sem.
Gyula bacsi Creative Commons License 2003.11.12 0 0 1781
hehe
anti_bvb_felvarro
scholli Creative Commons License 2003.11.12 0 0 1780
Szerintem is...
Előzmény: Cuerpo (1779)
Cuerpo Creative Commons License 2003.11.12 0 0 1779
Igen, feltéve, hogy nincs telitve a 25-ös BL keret. De asszem abból két játékost "ki lehet regisztrálni". És mivel Tévez argentínában nyomja (ergo nem játszott BL-ben), simán be lehet nevezni.
Előzmény: Echi (1778)
Echi Creative Commons License 2003.11.12 0 0 1778
Remélem megtesznek mindent, hogy Tevez a miénk legyen. Abból a 22 millióból le lehet még faragni egy kicsit. Ráadásul nem is euróról hanem dollárról van szó. Viszont ha 22 millió dollárt kifizetnek érte, ami Kb. 18,9 millió euro, akkor picivel drágább lenne mint Makaay.
Ahogy Ulit ismerem lenyomja azt a 22-t legalább 16-ra. :) Mindegy, lényeg, hogy Tevez a miénk legyen ! Most hogy is van ez? Ha Tevez mondjuk még télen Münchenbe jönne, akkor játszhatna a BL-ben is? (Amennyiben továbbjutunk)
Előzmény: scholli (1777)
scholli Creative Commons License 2003.11.12 0 0 1777
Lizával kapcsolatban nekem is az az érzésem, hogy szegény erőteljesen kezd visszaesni.

Tevezért a 22 milla elég soknak tűnik:(

Előzmény: Sypo (1776)
Sypo Creative Commons License 2003.11.12 0 0 1776
Pontosan,a védelmünknek az a baja,hogy vagy túl fiatalok,vagy már túl öregek.(1-2 kivétellel)
Lizarazu pl már közel annyira sem megbízható,mint régebben.A mostani formájában nálam már nem lenne kezdő.(Sajna viszont nincs nagyon más)
Előzmény: gabika18 (1771)
Sypo Creative Commons License 2003.11.12 0 0 1775
Akit érdekel:
http://www.transfermarkt.de/vereine/transferwert.php4?ligawert=L1

Lista a Bayern játékosairól,értékük,szerződésük hossza,stb.
Click a Bayern nevére.

Sypo Creative Commons License 2003.11.12 0 0 1774
Bayern angeblich mit Tevez einig - Zickler hofft auf Comeback


Beim FC Bayern München hat das Werben um den
Argentinier Carlos Tevez offenbar erste Erfolge gebracht. Nach
Angaben des Fußball-Fachmagazins «kicker» vom Montag sollen die
Verantwortlichen des deutschen Meisters mit dem 19-jährigen
Offensivspieler von Boca Juniors Buenos Aires bereits eine Einigung
erzielt haben. Jedoch soll es Probleme mit der Ablösesumme geben.
Vereinspräsident Mauricio Macri spreche neuerdings von 22 statt zuvor
12 Millionen Dollar, hieß es weiter.

Unterdessen darf der langzeitverletzte Alexander Zickler auf ein
baldiges Comeback beim deutschen Meister hoffen. Der immer wieder
verletzte Angreifer hatte sich zuletzt im Juli einen Bruch des
rechten Schienbeins zugezogen. In rund zwei Wochen könne er wieder
mit dem Training beginnen, teilte der FC Bayern am Montag mit.
Zickler, dessen aktueller Vertrag in München 2004 ausläuft, hatte
sich in den vergangenen Jahren immer wieder verletzt, sobald er sich
an die Mannschaft herangekämpft hatte. Seit sechs Jahren hat er keine
Saison mehr verletzungsfrei überstanden. Der Ex-Dresdner war 1993 zu
den Bayern gewechselt.

scholli Creative Commons License 2003.11.11 0 0 1773
Van egy elég rossz hírem:(

Schollt megoperálták és várhatóan a tavaszi szezon kezdetéig nem játszhat:((

scholli Creative Commons License 2003.11.11 0 0 1772
Tevez kb. hasonló poszton játszik, mint Aimar, Riquelme, Totti vagy Ronaldinho, tehát a csatárok és a középpályás sor között, vérbeli irányító, és rendkívül gólérzékeny. 1x láttam egy dél-amerikai bajnokin és meg kell mondjam, elég tehetséges srácról van szó.
Riquelme félisten volt a Boca-ban, majd leigazolta a Barca, és a helyét Tevez vette át. Pár meccs elteltével senki sem hiányolta Riquelmét a Boca-ból. Szerintem ez magáért beszél!
Előzmény: Echi (1766)
gabika18 Creative Commons License 2003.11.11 0 0 1771
Üdv!
Hát nem tudom,de szerintem a védelmet nem brazil fiatalokkal kellene erősiteni,hanem tapasztalt,rutinos játékosokkal.Mert igy az lesz ami Santa Cruz-al,hogy csak várjuk mikor érik be,aztán addig hol jol játszik,hol meg semmi...
Előzmény: Echi (1769)
hoyle Creative Commons License 2003.11.11 0 0 1770
A Sat1 txt-je szerint Tevez-zel megszületett az egyezség, így ő biztos Bayern játékos lesz. Remélem igaz a hír...
Echi Creative Commons License 2003.11.11 0 0 1769
Újabb hír.

Bayern: Alex Rodrigo Costa az újabb kiszemelt
2003 nov. 11 16:10 - Forrás: sportforum.hu



A német bajnokságban messze a Bayern München csapatának a legerősebb a játékoskerete, ám ez a tabella jelenlegi állását elnézve nem nagyon látszik. A szakemberek és rajongók számára egyértelműen csalódást jelent a bajorok eddigi szereplése, akik természetesen maguk is látják a hibáikat. Az elmúlt fordulóban ugyan sikerült megverniük a Borussia Dortmund-ot, de ez még nem jelenti azt, hogy kilábaltak volna a válságból. Tudja ezt nagyon jól Ottmar Hitzfeld is, aki elsősorban a védelmet szeretné megerősíteni.

Nos, a játékosmegfigyelők nem tétlenkednek, egy fiatal brazil tehetséget is kiszemeltek a bajorok. A Pelé egykori klubja, a Santos azonban a hírek szerint 22 millió dollárt kérne a 21 éves Alex Rodrigo Costáért. Szakemberek szerint a brazil foci egyik legnagyobb reménységéről van szó, akire több nagy európai egyesület is felfigyelt már.

Ahogy arról korábban már beszámolzunk, a kulisszák mögött már hosszú ideje folynak tárgyalások a berlini Arne Friedrich leszerződtetéséről, ám a hírek szerint legkorábban jövő nyáron csatlakozhatna a München-hez a védő.

A bajor csapathoz kapcsolódó hír továbbá, hogy hamarosan együtt edzhet a társaival Alexaner Zickler, aki a nyáron eltörte a sípcsontját.

Echi Creative Commons License 2003.11.11 0 0 1768
Mondjuk úgy, hogy Pizarro jobb, mint Santa Cruz. :))
Münchenben még Makaay nem igen ült a padon. Ha rosszul tudom világosítsatok fel.
Előzmény: Fatboy Slim (1767)
Fatboy Slim Creative Commons License 2003.11.11 0 0 1767
ebben van vmi, de Makkay is ült egy csomót a kispadon, míg bele nem jött
Santa Cruz sztem gyengébb, mint Pizzaro
Előzmény: Echi (1766)
Echi Creative Commons License 2003.11.11 0 0 1766
Szerintem ez a rotálós szisztéma azért jó, mert mindenki tudja, hogy csak akkor játszik, hogyha tényleg mindent belead és teljesen fit. Pizarro pedig kezdő ember lesz, az is volt eddig is kevés kivétellel. Most volt egy kis sérülése, de nemsokára megint felépül. Santa Cruz lesz a cserecsatár egyenlőre szerintem. Ha nem így lenne, akkor Elbert sem adták volna el. Ugyanis Makaay érkeztével ő kényszerült volna a padra. Ezért is adták el. Most Tevez csatár vagy középpályás? Mert ahány hír annyi féle képpen írják és ugye nem mindegy.
Előzmény: Fatboy Slim (1765)
Fatboy Slim Creative Commons License 2003.11.11 0 0 1765
pontosan ezért hajtanám el én is...
ilyen képességekkel a világ legtöbb nagycsapatába beférne, itt meg csak alkalomszerűen fog beállni
már annyi csatára van a Bayernnek, hogy máshol abból 2 bajnokságot nyernének.
nemtom, ez a rotálós szisztéma....
Előzmény: Echi (1763)
scholli Creative Commons License 2003.11.11 0 0 1764
Tevez-el és Friedrich-el megerősödve szerintem is elég ütős csapatunk lehetne...
Előzmény: Echi (1763)
Echi Creative Commons License 2003.11.10 0 0 1763
Szerintem Pizarro túl jó ahhoz, hogy cserecsatár legyen. Ha Tevez is a miénk lesz nagyon jó kis csapatunk lesz. :) Persze most is jó a csapat. Olvastam, hogy Arne Friedrich-t is meg akarjuk szerezni. Hát igen, egy védőre égető szükségünk van.
Előzmény: scholli (1762)
scholli Creative Commons License 2003.11.10 0 0 1762
Én Pizarrot sem hajtanám el. Nem rossz csatár Ő sem. Ok, nem egy Makaay kaliber, de kell ilyen csatár is. Pl. Egy Makaay, Adriano sor cserecsatárának tök jól el tudnám képzelni:)
Előzmény: Fatboy Slim (1759)
Echi Creative Commons License 2003.11.10 0 0 1761
Mi köze a csapatnak a hozzászóláshoz?
Előzmény: Törölt nick (1760)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!