Keresés

Részletes keresés

Matt Creative Commons License 2005.11.28 0 0 1700
barátom, ez nem a politika fórum. itt nem kell jópofizni olyanokkal akikkel nem akarunk.
úgyhogy takarodj innen, elég nagy ez a fórum, elférsz enélkül a topik nélkül is.
II. kerületi paraszt.
Előzmény: Törölt nick (1698)
S.U.N.A. Creative Commons License 2005.11.28 0 0 1699

nincs miért kis komcsi

takarodj a polidilibe vissza

Előzmény: Törölt nick (1697)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.28 0 0 1698
Tudod...nyilt forum...demokracia...:DDD
Vagy pokolnij polgartars akadt ennyire + a torkodon...??...:DDD
(II.ker Petofi-Zrinyi sarok...ott a sasfeszek:D)
Előzmény: Matt (1696)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.28 0 0 1697
En maris sajnallak...:DDD
Előzmény: S.U.N.A. (1695)
Matt Creative Commons License 2005.11.28 0 0 1696
csak azt tudnám hogy ezek a buzi polidilisek hogy a picsába találnak ide.
miért nem értik meg hogy kurvára senkit sem érdekel a véleményük

ez a macskajancsi is 30 alkalommal szólt hozzá az anyatopikhoz, ezek után kérdezhetném, hogy konkrétan ő mit keres a politizáljunk, Fradisták topikban.

takarodjon innen az összes köcsög a kurva anyjába vissza a polidilire aztán ott irthatják egymást napestig.
Előzmény: S.U.N.A. (1695)
S.U.N.A. Creative Commons License 2005.11.28 0 0 1695

és mióta lakik abban a házban?

 

 

mindjárt elkezdünk sajnálni kis komcsi

Előzmény: Törölt nick (1694)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.28 0 0 1694
"A legtisztább ember, a szabadelvű nemzeti konzervatívizmus, becsüléetes tiszta megtestesítője számomra Pokorni Zoltán, őt a Viktornál is többre tartom, és személysesen ismerem, sehogyan sem gazdagodott meg"

Majdnem +vettem a mellette levo hazat a 2.keruletben...100milla korul lehet az ovee, aaa, dehogy gazdagodott +...:DDDDDDD

pokorni ritka nagy fereg...rohogve indult a sirospityogos sajttaj-ra, de aztan jottek a kamerak, ugyi...
Előzmény: Faramir74 (1688)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.28 0 0 1693
Ez azért van, mert a fidesz lenyelte a jobboldalt, de most már a szélsőbalosokat is kezdi lenyelni, vagyis a munkáspártot. Én ki merem jelenteni, hogy Mo-n NINCS jobboldal. A fidesz csak átmenetileg jobboldali, baloldaliként jöttek létre, ezlrt is hangoztatják a miépesek, hogy balosok voltak, és azok is maradnak. A jobboldali szavazók meg nem mernek más pártra szavazni, csak a fideszre. Az mdfnek egy karizmatikus vezető kéne. Az ibolyka nagyon zsenge.
Előzmény: n02 (1692)
n02 Creative Commons License 2005.11.27 0 0 1692

Sok igazság van a hozzászólásodban!

 

Engem egyébként az a Jobbikos marketing fogás idegesít ami egy kalap alá akarja venni a Fideszt az Mszp-vel, nyilvánvalóan szavazatszerzés céljából! Minden tiszteletem a Jobbiké, néhány akciójukkal -mint pl a kereszt állítások- teljesen egyet értek, de a fentiek, és a miéppel való összeállásuk tükrében nem tudnék rájuk szavazni! Mindezek ellenére örülnék ha bejutnának. Sajnos azonban a jelenlegi állás szerint a jobboldalnak nincs akkora bázisa h elbírjon egy bejutó radikális pártot és egy biztosan győző mérsékeltet...

 

Előzmény: Faramir74 (1688)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.27 0 0 1691
"izraelben élő magyar zsidó testvéreink"

No kérem szépen: ez a Fidesz!

Tessék szavazni...
Előzmény: Faramir74 (1688)
zálycsik Creative Commons License 2005.11.27 0 0 1690
Tehát egy abszurd esetben. :))
Előzmény: takacsi (1677)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.27 0 0 1689
Hűha :-o

Itt nincs mit tenni :-D
Előzmény: Faramir74 (1688)
Faramir74 Creative Commons License 2005.11.27 0 0 1688

Aki MIÉPes, Jobbikos vagy más radikális, legyen

Ők is magyar emberek, csak stílusuk, és részletkérdésekhez való hozzáállásuk eltér az én ízlésemtől

de senki ne próbáljon másokat meggyőzni, "téríteni" a saját nézetérel. A "térítőknél" nincs ellenszenvesebb számomra

 

Én vállalom kedves radikáljobbos testvéreim, hogy hozzátok képest "liberális" vagyok. Na nem a mai szadeszes értelemben, hanem a dualista módon Andrássy, a két tisza, Wekerle nemzeti szabadelvű programjának korszerű változata az enyém. És már nem vagyok kritikátlan támogatója a maii EU-nak, de az eredeti Adenauer-i keresztény EU-nak, és a nyugatosságnak (a nyugati nemzetekkel való egyetértésnek ) híve vagyok. És a zsidó származású komcsikat, szdszeseket nem azonosítom a zsidósággal, és én ikább filoszemita vagyok. Undoirodom a Tel avivi összeesküvés-hadováktól, a Cion bölcsei hazugságok elhívőitől, a párthus herceg Jézustól

 

Sajnos debreczeni József az utóbbi években rossz társaságba került, de 1992-ben a Csurka-dolgozat kérdéseében igaza volt, az egy tarthatatlan mű a a "tel Aviv-New York tengely pedig a náci propagandából átvett mű (azaz náci alapvetés) Aki e tengelyt emlegeti, vagy hisz a tiszaeszlári vérvád hazugságában számomra nem jobb, mint az szdsz-esek!

 

A legtisztább ember, a szabadelvű nemzeti konzervatívizmus, becsüléetes tiszta megtestesítője számomra Pokorni Zoltán, őt a Viktornál is többre tartom, és személysesen ismerem, sehogyan sem gazdagodott meg

 

Az a nemes becsületesség, ahogy egyarát emléknapot állított a kommunizmus áldozatainak, és a holokaust üldözötteinek, ahogy felállíttatta a Turul Emlékművet (ő a kerületem képviselője is) és az Igazak Falát (a holokaust idején zsidóümentő honftársaink emlékművét) derék, nemes tett volt. És ez legjobban az szdsznek fáj. Mert kedves testvéreim, abban egyetértünk hogy az szdsz nemzetünk testén a legnagyobb rákos daganat, az szdsz szítja a zsidókérdést, amikor a magyarságot kollektívb bűnösnek hazudja, amikor azt hazudja hogy magyarok egyetlen zsidót nem mentettek 1944-ben, amikro nemzetünk jelképeit (szt Korona, Turul, koronás címer) hazug és aljas módon a nyilas disznókkal akarja azonosítani

 

És igenis amikor a ardikálisok válaszul elkezdenek bőszen zsidózni, az szdsz nagyon, de nagyon örül

 

A dualizmus idején a magyar, sváb, és zsidó származású magyarok együtt építették a nemzetet. Ezt a harmóniát 1918-19, 1944-45, majd a rákosista propaganda, majd az szdsz rontotta meg. A megoldás csakis olyan nemes tette, amelyek megmutatják, hogy nem az szdsz az egyetlen filoszemita párt, hogy a nemzeti érzésű, magyar emberek NEm antiszemiták

 

Orbán Viktor tel-avivi útja nemzeti törtébneti esemény, látszik, hogy hibái ellenére nemzeti stratégiában zseniális a mi Viktorunk. E lépés bemutatta legalább izraelben élő magyar zsidó testvéreink számára, hogy a agyar konzervatívok soha nem voltak antiszemiták!

S.U.N.A. Creative Commons License 2005.11.26 0 0 1687

Nagy a Jó lét Magyarországon

2005 nyár Szentendre

 

 

S.U.N.A. Creative Commons License 2005.11.22 0 0 1686
és azt én honnan tudjam, hogy te nem nézted? :)
Előzmény: Törölt nick (1685)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.22 0 0 1685
Azt honnan tudjam, nem néztem. Csak gondoltam hátha valakit érdekel;)
Előzmény: S.U.N.A. (1684)
S.U.N.A. Creative Commons License 2005.11.22 0 0 1684

megint dózsás ingben???

 

 

A kormány tenni akar a kerékpározásért? 2005. november 11. <A class=cim10 title="mailto:A. B. " style="COLOR: #999999" href="mailto:A. B. ">A. B.

Társadalmi munkában miniszteri biztos felügyeli ezentúl a kormányzat kerékpáros közlekedéssel kapcsolat tevékenységét.

 

Tavaly még kevesebb

Tavaly egy kilométernyivel növelték a nagyjából 140 kilométeres hálózatot, amely a prágainak durván a fele, a bécsinek a hetede; a tágabb környéken gyakorlatilag csak a háború sújtotta Szarajevót előzzük meg.

 

Előzmény: Törölt nick (1683)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.22 0 0 1683
M2őn most Orbán Viktor.
S.Ü.S.Ü. Creative Commons License 2005.11.22 0 0 1682

fiatal balolali kis.....

 

A cikket, de FŐLEG a videót érdemes meghallgatni!

 

http://www.hirtv.hu/?tPath=/belfold/&article_id=72366

takacsi Creative Commons License 2005.11.22 0 0 1681
A Magyar Nemzet szombati budapesti kiadásában, a 3. oldal alján (a vidékiben nem jelent meg).
Előzmény: Pac (1679)
mash_d Creative Commons License 2005.11.21 0 0 1680

bezzeg a hüje kommnistáid értenek a gazdasághoz (ugyan azt csináljék, mint kádárék, felélik a kölcsönmöket), fityeszke alatt fejenként 6-700eft forint volt aza dosságunk, most meg 1300eft fejenként, ez ám a gazdasági fellendülés (és akkor arról nebeszéljünk, hogy az autópályák hitelből épülnek)

 

a saját zsebük töméséhez értenek baszki

 

de te csak nyeld be tövig

Előzmény: Törölt nick (1676)
Pac Creative Commons License 2005.11.21 0 0 1679

Honnan van az idézet?

Előzmény: takacsi (1677)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.21 0 0 1678
"és a volt miépesekig."

Esetleg tudnál mondani egy-két volt miépest, aki most a Fidesz soraiban ül?
Előzmény: Törölt nick (1676)
takacsi Creative Commons License 2005.11.21 0 0 1677
Stumpf István: "akkor lépne a Fidesz nagykoalícióra az mszp-vel, amennyiben a MIÉP-Jobbik tízszázalékos eredményt érne el a választásokon."
Előzmény: Faramir74 (1673)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.21 0 0 1676
Pfff :))) Te beteg vagy. A fidesznek köze nincs a jobboldalhoz, a fidesz csak egy vegyesfelvágott, ahol a sok barom egymásra talált, a kommunista Pozsgay és Szűröstől kezdve, a liberális Tölgyessyn keresztül a szélsőjobbos, álkeresztény Semjénig és a volt miépesekig. De a Thürmer is egyre gyakrabban látogatja a fidesz rendezvényeit. Sok buta, ostoba ember, aki bedől orbán viktor hazudozásainak, aki már egyszer becsapta az embereket. Válaszul meg is buktattuk 2002-ben. Nagyon lejáratná magát az ország, ha ezeket ismét megválasztja, de ha így történik, akkor viseljük a következményeit.

Az itteni Fradisták többsége se azért szavaz a fideszre, mert szerelmesek orbán viktorba, hanem azért, mert nem mernek igazi jobboldali pártra szavazni, mint az mdf, meg a miép, nem úgy, mint te.

Az Antali MDF valóban igazi jobboldali párt volt, csak az a baj, hogy a többségük nem igazán értett a feladatához.

Az általad említett fideszes politikusoknak fingjuk nincs a gazdaságról, nem is csoda, hiszen a többségük jogász. Jól tudnak pofázni, de a szövegük üres és semmitmondó. Teljes foglalkoztatást ígérnek, meg 0 inflációt, a kettő együtt lehetetlenség. Dumagépek. Torgyán is nyert volna ha nem lett volna a féregírtó beszéde, mert előtte vezetett a közvélemény kutatások alapján. Köszönjük neki, hogy ezt megtette.




Előzmény: Faramir74 (1673)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.20 0 0 1675
Sajnos az ilyesfajta csőlátással lépten-nyomon találkozik az ember :-( Kár érte, mert a Fityesz értékes, nemzeti gondolkodású embereket (Te is annak tűnsz) tud magához csábítani a jó marketingével.

Nem baj, maradjon Neked továbbra is Orbán az isten meg az ilyen Pokorni-félék. Egyszer majd talán rájössz Te is, hogy mennyire félrevezettek.

HARMADIK ÚT!
Előzmény: Faramir74 (1673)
Free D Creative Commons License 2005.11.20 0 0 1674

Az MSZP nyilván szóba sem jöhet egy kó érzésű magyar embernél.

De nekem az MPSZ is nagyon balos. ;-)

 

Mondjuk ahogy látom, a mindkét oldalt nemzeti érdekeket szem előtt tartó, volt (kiváló) író pártja kezdi elveszíteni a realitásérzékét, és ezzel bázisának egy részét is.

Mert az kevés, hogy elmondjuk, hogy milyen ocsmányságokat művelnek mások.

Reális és megvalósítható alternatívát is kell mondani helyette.

Azt meg nem nagyon látok Tőlük (sem).

 

Ugyanakkor nem szerencsés egyik párttal sem azonosítani a Fradit.

Viszont a Kinizsi-korszakot ránk erőltető párt utódjának gyűlölete érthető a lelátókon. Is.

 

Korábban már írtam, egyik kutya, másik eb.

 

Illetve hogy egyik (narancssárgák) sz*r a másik (vörösök) f*s.

 

Na már most a kétfajta ürüléket az különbözteti meg egymástól, hogy az egyiknek legalább van tartása.

Amit még nem látok (most) hogy konkrétan mi a programja az MPSZ-nek a jövőre nézve.

 

A komcsiké nem is kérdés: széthordani, szétosztani, ami még maradt.

Egy kis koncot a nyugdíjasoknak, mert sokan vannak, a nagy lét meg a haveroknak.

 

De az utóbbi 15 évben mindig a következő felüllicitálta az előzőt.

 

A nép eccerű fijaji meg hittek nekik.

Megígéri, hogy többet ad vissza nekem abból, amit én adóok neki (állami bevételek - adó).

De ha többet ad, többet is kell elvennie.

Mert ha nem, akkor egyre nagyobb lesz a hiány.

Mint már most is.

Nagyon megszívja, aki jövőre nyerni fog, katasztrófa már az idei büdzsé is (nincs koncepció, csak folyik a pénz, ki tudja, hány KUlcsár és Tocsik van, akiről mi nem tudunk, mert csak a jéghegy csúcsát látjuk), a jövő évi még katasztrófálisabb.

 

Félek megint, mit ígérnek nekünk jövőre, ami több az eddiginél és így még többe kerül:

több lesz az adó, tehát még szarabbul fogok élni,

több lesz az állami kiadás, tehát még jobban eladósodik az ország... :-(

 

Férgek, nyüvek, vírusok ezek mind.

Nincs szakértelem és hosszú távú gondolkodás egyiknél sem, csak jól reklámszakemberek, jól csengő frázisok, a másikra mutogatás.

Hányinger.

 

Előzmény: Faramir74 (1673)
Faramir74 Creative Commons License 2005.11.20 0 0 1673

Hajrá Fradi, hajrá Fidesz

Elegem van a tolvaj bolsevik, demokréáciát csak hírből ismerő, és ténylegesen szélkakas szocikból

A magyar-és kereszténygyűlöletben utólérhetetlen (a szocik is csak próbálják utólérni őket szadiból
de az antiszmita, hőbörgő, a magyar nemzeti konzervatízmus éthoszát semmibe vevő, mindenütt ellenséget látó, gyűlölködő MIÉP_ből is

A Jobbiknak van néhány jó húzása (Károlyi-szobor), de az Európai Unió és sok más területen nem értek egyet velük

 

Sokat hibázotta Fidesz--kormány az előző ciklusban (kisgazdák beengedése, Pintér-maffia, stb) de Magyarország jelenlegi egyetlen thetséges miniszterelenök-.jelöltje Orbán Viktor, és a Fidsezben olyan nagyszerű emeberek vannak mint Schmitt Pali, Pokorni Zoli. Áder János, Németh zsolt, Illés Zoli

 

A nemzeti érdekeket követő, magyar, konzervatív, ugyanakkor európeer mérsékelt erő, a nyugodt erő, ami anno az antalli MDF volt, az ma csakis a FIDESZ

Hajrá Magyarország, hajrá magyarok!

mash Creative Commons License 2005.11.17 0 0 1672

nyugodtan!

én engedélyezem

Előzmény: takacsi (1671)
takacsi Creative Commons License 2005.11.17 0 0 1671
Gondolkodtam, hogy indítok egy topic-ot, "Tüntessük el eörsiket a politikából!"
címmel.
Ez a szolid magyargyűlölő azt találta mondani tegnap Orbánnak: tűnjön el két héten belül a politikából.
Türtőztettem magam. Eddig.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!