Keresés

Részletes keresés

Kelcsiapu Creative Commons License 2023.01.27 0 2 93652

 

😊 ....... egy kis afrikai homok, meg napfelkelte, meg naplemente, meg a Ténéré..... 😊

 

https://www.youtube.com/watch?v=Vz56Y0eRQAM

 

..... ésatöbbi, ésatöbbi:

 

https://www.youtube.com/@tenerefrenchteam/videos

 

v_zoli Creative Commons License 2023.01.26 0 0 93651

Sziasztok,

 

3LD 750-en van valakinek felső doboz tartója?

Ha igen kérhetnék pár fényképet, hogy hová van rögzítve?

Kelcsiapu Creative Commons License 2023.01.22 0 0 93650

 

😊 Köszönöm srácok a segítséget, és az ötleteket!!!

 

Alapvetően inkább óvatos vagyok, és nem fogom szétfújni a telót, meg a gyári értékektől se nagyon akarok eltérni, de a tapasztalataitokat közvetítem majd a szerelő srác felé, mivel én nem értek a szerelgetéshez (sem)......... 😊

 

dzoltan82 Creative Commons License 2023.01.22 0 0 93649

pedig kellett volna tobb mint egy liternek lejonni.

 

Specko szerint

 

Emlekszem, puffogtam rajta en is olajcserenel, hogy egy literes olaj nem is eleg, hanem meg hianyzik hozza egy negyed talan? vagy hasonlo

 

Egyebkent en is surubb olajat raktam bele, aztan vegul annyira bejott a surusites, hogy 20W-50 sima motorolajat raktam bele es ugy izlett legjobban :)

Előzmény: ronya1 (93648)
ronya1 Creative Commons License 2023.01.21 0 0 93648

ennyire nem mélyedtem el a témában, az biztos hogy nem jött ki 1 liter olaj a 2 szárból de nem tudom mennyi maradt benne mert nem csorgattam órákig

az az egy biztos hogy egy viszonylag kis pénzből egész nagy vátozást lehet egy ilyen rugóval elérni, ráadásul minimális munkaigénnyel

én még szétszedni is lusta voltam hogy kitakarítsam, csak addig töltögettem bele a féktisztítót amíg teljesen átlátszó nem folyt ki belőle, anno a cégtől lehetett szerezni 5 literes kannában azán nem kellett drága pénzért megvenni.....

Előzmény: dzoltan82 (93647)
dzoltan82 Creative Commons License 2023.01.20 0 1 93647

gyors fejszamolassal az elobb arra jutottam, ha 1 barig lehet fujni, a feluletbol akkor is az kovetkezik hogy 12 kilonal nem emelhet tobbet teleszkoponkent.

Az koppanasnal segit valoszinuleg, mert eleve magasabban fut a motor, de alacsony sulyu terhelesnel sokat kiemel rajta, lehet hogy nem is log bele elegge az olajba? ezert razott neked?

 

15 psi nyomast talaltam a 600-as XT-re, az kb 1 bar

Előzmény: ronya1 (93646)
ronya1 Creative Commons License 2023.01.20 0 1 93646

 talán 0,8 volt a max de nem tenném rá a golyóim....

 

nekem nem jött be ez a fújásos módszer, pusztulat módon rázott, az tény hogy nem koppant le a nagyobb buckákon. de pl egy traktornyomban való közlekedés felért egy kínzással

a rugócsere után nagyon jó lett

ehhez az is hozzátartozik hogy a rugók nem voltak jó állapotban mert az előző 3aj nem kopogott le úgy mint amiben cserélni kellett

akkoriban olyan 30 körüli összeg volt, ennyit el is lehetett volna egy nap alatt kocsmázni

Előzmény: dzoltan82 (93644)
Geri__Dakar Creative Commons License 2023.01.20 0 0 93645

Sziasztok!

Most kerül sor Generál-ra xt500z viszont sehol nem találok túl méretes dugattyút 87,5 -at mérő kéne lehetne fúrni 600-ra de még sokkal több bonyodalom.

Wössner,Pro-x végig nézve

Esetleg valakinek valami ötlet?

Köszi 🤟

dzoltan82 Creative Commons License 2023.01.20 0 0 93644

el kell olvasni a hasznalati utmutatot, ott irja mekkora nyomassal fujhato az elso teleszkop.

 

Mar nem tudom fejbol a 3AJ nyomasat, de benne volt

TUTI nem volt tul nagy! Nehogy szetnyomd a tomiteseket Kelcsi, ovatosan!

Előzmény: Mistral1 (93640)
Mistral1 Creative Commons License 2023.01.19 0 0 93643

:-)
Még nem ért ide velük... AZért az a 24 és a másikra a 30 eFt elég megfontolandó... Ráadásul nyilván a pont megfelelő kisebb/könnyebb a drágább :-(

Előzmény: Kelcsiapu (93642)
Kelcsiapu Creative Commons License 2023.01.19 0 0 93642

 

Az olajat nem merném magamtól öntögetni, kevergetni......... de jó tudni, hogy mi mivel jár! Köszi a tippet, és a tanácsokat! A műveletet úgyis a szakira bízom, ő meg szerintem biztosan nem akar majd az előírásoktól eltérni....... :-)

 

Használtan még nem vettem motorgumit. De ha ennyi a darabárak közötti különbség, akkor érthető a választás.......

 

Alu szerelővasakat hozott-e a Jézuska?

 

Előzmény: Mistral1 (93640)
Kelcsiapu Creative Commons License 2023.01.19 0 0 93641

 

:-)  az Király!

 

De sebaj! Lesz még alkalom az összehasonlításra.

 

Előzmény: dzoltan82 (93639)
Mistral1 Creative Commons License 2023.01.19 0 0 93640

Az olajjal óvatosan, mert a 10 helyett 20 az nem kevés! :-)  KEMÉNY felületű, ámde roszz úton szétrázza a motort is - ez "csak" homokra jó/való így.
Mivel a Te környékeden is ez van, ezen egyetlen dolog miatt érdemes belevágni :-)
A felső légnyomással nem tudom mi a helyzet - nekem sose' volt még ilyenem, nem tudom milyen tulajdonságot lehet vele állítani. Szép dolog mindig az aktuális útviszonyokhoz tekergetni - de hogy félóránként fújni-engedni nem állnék neki, az 7szentség :-))))

-

Drága gumi:  amire nekünk kell, arra még pont elég a versenyzők által leharcolt krossz - nekem még egy évig tökéletesek, 3-5-10 eFt-ért...  Arra, hogy a kétnapos erdélyi offroadra oda-vissza-úton a 400 km-en leaszfaltozzam a bütykök felét - pont tökéletesek pl...

Előzmény: Kelcsiapu (93637)
dzoltan82 Creative Commons License 2023.01.19 0 1 93639

evadnyitora mar a Rally-val jovok :)

 

ott nem lesz a regi vas, ha minden jol megy

Előzmény: Kelcsiapu (93636)
Kelcsiapu Creative Commons License 2023.01.19 0 1 93638

 

 

Ha valakit érdekel........ a francia Ténéré-s brigád útnak indult Afrikába.......

 

https://www.youtube.com/watch?v=nuFV1AW634A

 

https://www.youtube.com/watch?v=8srh7Ul9Pgo

 

 

Kelcsiapu Creative Commons License 2023.01.18 0 0 93637

 

:-)

 

Jól gondoltad Dénes! Egyébként az olajsűrűség jó ötlet!

 

A mennyisége mellett, a sűrűségével is lehet játszani........ a gyári értéknél lehet picit többet is tölteni bele, hogy kevesebb levegős rész maradjon a villákban az összenyomásra.......... de alapvetően ez a progresszív rugó nagyon jó találmány!

 

Van itt két régebbi videója is az onroad-nak:

 

https://www.youtube.com/watch?v=oJkrXTEjGwY

 

https://www.youtube.com/watch?v=scahuWrd3Vk

 

....... és persze fontos ár-érték arányban, hogy mennyit költ az ember egy ilyen veterán gépre...... mert százezrekért feltuningolhatom a futóművet, ha közben meg más alkatrészei adják be a kulcsot az évtizedes múltjuk miatt....... csak hát én szeretem ezeket az öreg masinákat.......... ez ilyen 25 éve el nem múló szerelem.......... :-)

 

Nagyvas talán meg bezárt........

 

https://nagyvas.hu/

 

Előzmény: Mistral1 (93635)
Kelcsiapu Creative Commons License 2023.01.18 0 0 93636

Szia Zoli!

 

Köszönöm az infókat, és a felajánlott lehetőséget a próbakörre! Leghamarabb szerintem az évadnyitón lesz rá lehetőségem....... nem mintha messze lenne Szabadka, de most annyi a melóm, hogy ki sem látszom belőle.......

 

A fejlesztés gondolkodós........ mindkettő lehetőség jónak tűnik, akár a TTR eleje, akár a meglévőbe a progresszív rugó...... de a progresszív rugóval jóval olcsóbban megúsznám a történetet......... a dupla kerékszettet most két motorral oldom meg, amíg nem tudok bármelyikbe is plusz kerekeket szerezni........ a Tenerén van most kevésbé bütykösebb, azokat talán az aszfalt sem koptatja annyira........ mert sajnálom lekoptatni, annyira brutál árai vannak újonnan a jó minőségű gumiknak.......

 

Előzmény: dzoltan82 (93634)
Mistral1 Creative Commons License 2023.01.18 0 0 93635

Nna, pont erre gondoltam, hogy mintha vastagabb lenne...

Nekem is Promoto van a 660-ban - pont ugyanazon okok mint amit Ronya írt, és még a hatás is ugyanaz volt!  Mintha kicserélték volna :-)  Én még annyit csaltam, hogy a gyárilag 10-es olaj helyett 20-asat raktam bele. Mivel a rugócsere és az olaj egy füst alatt ment, csak az együttes végeredméynt tudom:  a régihez képes fenomenális változás volt! (de, a jóhoz hamar hozzá lehet szokni, és még följebb kellene lépni... :-( ) Nna, annyi pénzt meg pont nem ér már a 3YF. Ki lehetne stafírungozni egy ktm áráért - éa akkor lenne egy lassan 40 éves motorod :-(
A 3YF-en icipici tuninggal sokat lehet javítani - de utána el kell fogadni olyannak, amilyen. Nagyon jól együtt vannak konstruálva a dolgai: semmi nem kirívó, mindenki nagyjából azt a szintet hozza, amire tervezték.

 

Előzmény: Kelcsiapu (93631)
dzoltan82 Creative Commons License 2023.01.18 0 0 93634

Az enyemben TTR elso fertaly van.

 

Eljossz Szabadkara akkor kiprobalhatod.

 

Karesz ment vele, azt hiszem Gabesz is, meg talan meg paran a klubbol

 

Eleg konkret a kulonbseg! mintha sinen huznak az elejet

Viszont van par kihivas amit hoz:

- hosszabb a villa, magasabb lesz tole a motor, mert nem lehet beengedni oket melyen a villabefogoba, kulonben utkozik a kormanyzasnal a tartallyal

- a dupla kerekszettre is gondolj! Nekem van hozza ket elso kerekem, de baromira nem egyszeru szerezni hozza masodikat :)

 

Egyebkent jo tudni hogy ilyen jo aron mennek!

Előzmény: Kelcsiapu (93631)
Kelcsiapu Creative Commons License 2023.01.17 0 0 93633

 

Köszi Ronya!

 

A villacsere nagy kérdőjel......... viszont néztem a promoto-t, szerintem az nekem is jó lesz kezdésnek....... :-)

 

Előzmény: ronya1 (93632)
ronya1 Creative Commons License 2023.01.17 0 0 93632

pedig a progresszív rugót kellene erőltetni szerintem

nekem annyira más lett a motorom tőle hogy ha nem az enyém el sem hiszem, pedig az olcsóbb promoto márkájú volt mert a wilbersre sajnáltam a pénzt 

ha máshonét nem sikerül rendeljetek külföldről, de a nagyvason rendelhető a promoto 50pár ezerért

az olajjal lehet utána még finomítani rajta

 

amúgy a tt az könnyebb motor, jó eséllyel ahhoz van hangolva, bár ezekben még egész egyszerű a futómű nem olyan összetett mint amiket a mostani verseny gépekbe tesznek

Előzmény: Kelcsiapu (93631)
Kelcsiapu Creative Commons License 2023.01.17 0 0 93631

 

Közben kiderült, hogy a komplett elejét cserélnem kell, ha belevágok, mert a Tenere villaszárai 41-es átmérőjűek, a TT600-asé pedig 43-as........ szóval a befogókkal együtt mehet a történet...... nem tudom, hogy terepen mit produkálna a Tenerében a TT600-as eleje, és, hogy én, mint laikus ezt a különbséget egyáltalán észrevenném-e......... TT600-as komplett eleje lenne kerékkel együtt 140.ezerért........ mire ez belekerülne, akkorra a telófelújítással, a munkadíjjal, esetleg kormánycsapágy cserével minimum 200.ezer lenne....... nem tudom, hogy érne-e annyit........ progresszív rugót sajnos most nem tud szerezni hozzá a szervizes srác.......

 

Előzmény: Mistral1 (93630)
Mistral1 Creative Commons License 2023.01.16 0 1 93630

Majd vmi okosabb helyretesz - de sztem a TT600-é vastagabb/erősebb - és emiatt nem fér be az XT600-ba.

De még 1forma is lehet :-)

Előzmény: Kelcsiapu (93629)
Kelcsiapu Creative Commons License 2023.01.16 0 0 93629

 

Esetleg a TT600-as első villái jók lehetnek bele a korabeli évjáratok valamelyikéből?

 

Azokat igazán terepre hangolták anno......... bontóból hátha hozzájuthatok valahonnan........

 

Előzmény: Mistral1 (93628)
Mistral1 Creative Commons License 2023.01.16 0 0 93628

Igen, arra való, hogy pumpával fefújhatod 1,2-1,6-3,1416157 (gyk: pííí)-re is :-)

Előzmény: Kelcsiapu (93626)
Fortaleza/Brasil Creative Commons License 2023.01.16 0 0 93627

Uraim, Hölgyeim! 

Talán már mindenkinek meg van a 2023-as naptárja.  

Bele lehet jegyezni, hogy 2023.04.28-30. 3 KIRÁLYOK Évadnyitó. 

III. Nyugati Gyepű túra Győrvár (Vas vármegye) 

Szállás a helyszínen 16 fős (2-3 fős+pótágy) ágyikós + sátor. ( ha elfogyna az ágyikó igény, akkor a faluban lesz (szervezés alatt) lehetőség, ami természetesen önfoglalós) 

Röviden a túráról:

28.án érkezés, 19:00-kor vacsora (kemencés disznyó husi+ köret+sav) 

29 reggeli után On. ill. Offroad túra (visszaérkezés :-) 16:00-17:00 között)  

Vacsi: csülkös bab Ottó módra  

Tábortűz  

30.-én reggeli után "szétrepülünk"  

Az ONROAD túra 4-5 fős csapatos (gps+térkép legyen) 

Az OFFROAD (120-140 KM) túrára a bütyisgumis, sztrítlegál motor kötelező. Ezt a túrát kezdőknek nem ajánlom. Sőőőt..... 

A túrára a VÉGLEGES regisztráció majd a későbbiekben http://tenere.hu/esemenyek/ honlapon. 

 

ELŐZETES REGISZTRÁCIÓ ITT:  

01-2: Sziporka-Mistral, 1 db kétágyas szoba, full: kaja-pia-hárpia :-) 

03. csikgabi, szoba, full kaja :)

04-05:CsLacc & Pee szoba + full kaja + pia mindkét napra! 

06,07. dZoli & Szuzi full kaja szoba 

08. Kelemen András, sátor + full kaja mindkét napra 

09. sárvi: szoba, full time-kaja  

10-11: LucLac + Bejus szoba, full 

12. Bajer Tibor szoba +full kaja . 

13. Lúczo Jani szoba +full kaja . 

14-15 kopasz +Szili 2 ágyas horkolos szoba full kaja 

16-17 Z Attila Z Orsi 1db kető ágyas szoba BUÉK 

18-19 F.Laci+Emi 1db két ágyas szoba + full flamó mindkét napra 

20-21-22-23. Valyuch Zsolt+Czine Misi+Molnár Sanya+Rohányi Zoli péntektől vasárnapig sátorral,full kajával.. 

24. drDR800, péntek-szombat kaja,szoba-NEM HORKOLÓS!! :-D 

25. DRAlex, péntek - szombat szoba, full kaja. 

26. Szmuki full time, full kaja, sátor

27. Loch Zoli, p-v,  full kaja, szoba majd a valahol(esetleg sátor)  (Offroad)

28. Torpedó Tamás, p-v, full kaja, sátor

29. Dzsoki, p-v, full, agyban

30.Geri Dakar;szoba,full kaja (sátor is jó ,az is van)

31 Andor, p-v, full kaja, sátor (vagy ha marad ágyikó akkor az igazából teljesen mindegy) 

32. Joci & Andi Kaja esetleg szoba....

33. Éter, p-v, full kaja, sátor.

34. Manóúr, p-v, full kaja, sátor (esetleg szoba)

35-36. Brasil + Zsuzsi, szoba + kaja

Előzmény: Manóúr (93625)
Kelcsiapu Creative Commons License 2023.01.16 0 0 93626

 

Srácok!

 

Egy szakmai kérdés........

 

A Tenerém (ami ugye Zolié volt) első villáinak a végén van egy-egy szelep....... Kérdés, hogy azokon keresztül lehet-e keményíteni a teleszkópokat, vagy az csak arra szolgál, hogy az esetleges túlnyomást kiengedjük rajtuk keresztül?

 

Progresszív rugó beletétele folyamatban van........ Ha van tapasztalatotok a használatáról, vagy tanácsotok a beszerzésével, beletételével kapcsolatban, azt örömmel olvasnám.

 

A DR650 első villáinak a végén nincsen ilyen szelep......... de gondolom, hogy azokra is lehet rakni, ha ez segítség a teleszkópok keménységének a beállításában........ amennyiben ezek a szelepek egyáltalán erre valóak ezeken a 80-as 90-es évek motorkerékpárjain.........

 

Előre is köszönöm!

 

Manóúr Creative Commons License 2023.01.14 0 0 93625

Uraim, Hölgyeim! 

Talán már mindenkinek meg van a 2023-as naptárja.  

Bele lehet jegyezni, hogy 2023.04.28-30. 3 KIRÁLYOK Évadnyitó. 

III. Nyugati Gyepű túra Győrvár (Vas vármegye) 

Szállás a helyszínen 16 fős (2-3 fős+pótágy) ágyikós + sátor. ( ha elfogyna az ágyikó igény, akkor a faluban lesz (szervezés alatt) lehetőség, ami természetesen önfoglalós) 

Röviden a túráról:

28.án érkezés, 19:00-kor vacsora (kemencés disznyó husi+ köret+sav) 

29 reggeli után On. ill. Offroad túra (visszaérkezés :-) 16:00-17:00 között)  

Vacsi: csülkös bab Ottó módra  

Tábortűz  

30.-én reggeli után "szétrepülünk"  

Az ONROAD túra 4-5 fős csapatos (gps+térkép legyen) 

Az OFFROAD (120-140 KM) túrára a bütyisgumis, sztrítlegál motor kötelező. Ezt a túrát kezdőknek nem ajánlom. Sőőőt..... 

A túrára a VÉGLEGES regisztráció majd a későbbiekben http://tenere.hu/esemenyek/ honlapon. 

 

ELŐZETES REGISZTRÁCIÓ ITT:  

01-2: Sziporka-Mistral, 1 db kétágyas szoba, full: kaja-pia-hárpia :-) 

03. csikgabi, szoba, full kaja :)

04-05:CsLacc & Pee szoba + full kaja + pia mindkét napra! 

06,07. dZoli & Szuzi full kaja szoba 

08. Kelemen András, sátor + full kaja mindkét napra 

09. sárvi: szoba, full time-kaja  

10-11: LucLac + Bejus szoba, full 

12. Bajer Tibor szoba +full kaja . 

13. Lúczo Jani szoba +full kaja . 

14-15 kopasz +Szili 2 ágyas horkolos szoba full kaja 

16-17 Z Attila Z Orsi 1db kető ágyas szoba BUÉK 

18-19 F.Laci+Emi 1db két ágyas szoba + full flamó mindkét napra 

20-21-22-23. Valyuch Zsolt+Czine Misi+Molnár Sanya+Rohányi Zoli péntektől vasárnapig sátorral,full kajával.. 

24. drDR800, péntek-szombat kaja,szoba-NEM HORKOLÓS!! :-D 

25. DRAlex, péntek - szombat szoba, full kaja. 

26. Szmuki full time, full kaja, sátor

27. Loch Zoli, p-v,  full kaja, szoba majd a valahol(esetleg sátor)  (Offroad)

28. Torpedó Tamás, p-v, full kaja, sátor

29. Dzsoki, p-v, full, agyban

30.Geri Dakar;szoba,full kaja (sátor is jó ,az is van)

31 Andor, p-v, full kaja, sátor (vagy ha marad ágyikó akkor az igazából teljesen mindegy) 

32. Joci & Andi Kaja esetleg szoba....

33. Éter, p-v, full kaja, sátor.

34. Manóúr, p-v, full kaja, sátor (esetleg szoba)

Előzmény: Éter. (93624)
Éter. Creative Commons License 2023.01.13 0 0 93624

Uraim, Hölgyeim! 

Talán már mindenkinek meg van a 2023-as naptárja.  

Bele lehet jegyezni, hogy 2023.04.28-30. 3 KIRÁLYOK Évadnyitó. 

III. Nyugati Gyepű túra Győrvár (Vas vármegye) 

Szállás a helyszínen 16 fős (2-3 fős+pótágy) ágyikós + sátor. ( ha elfogyna az ágyikó igény, akkor a faluban lesz (szervezés alatt) lehetőség, ami természetesen önfoglalós) 

Röviden a túráról:

28.án érkezés, 19:00-kor vacsora (kemencés disznyó husi+ köret+sav) 

29 reggeli után On. ill. Offroad túra (visszaérkezés :-) 16:00-17:00 között)  

Vacsi: csülkös bab Ottó módra  

Tábortűz  

30.-én reggeli után "szétrepülünk"  

Az ONROAD túra 4-5 fős csapatos (gps+térkép legyen) 

Az OFFROAD (120-140 KM) túrára a bütyisgumis, sztrítlegál motor kötelező. Ezt a túrát kezdőknek nem ajánlom. Sőőőt..... 

A túrára a VÉGLEGES regisztráció majd a későbbiekben http://tenere.hu/esemenyek/ honlapon. 

 

ELŐZETES REGISZTRÁCIÓ ITT:  

01-2: Sziporka-Mistral, 1 db kétágyas szoba, full: kaja-pia-hárpia :-) 

03. csikgabi, szoba, full kaja :)

04-05:CsLacc & Pee szoba + full kaja + pia mindkét napra! 

06,07. dZoli & Szuzi full kaja szoba 

08. Kelemen András, sátor + full kaja mindkét napra 

09. sárvi: szoba, full time-kaja  

10-11: LucLac + Bejus szoba, full 

12. Bajer Tibor szoba +full kaja . 

13. Lúczo Jani szoba +full kaja . 

14-15 kopasz +Szili 2 ágyas horkolos szoba full kaja 

16-17 Z Attila Z Orsi 1db kető ágyas szoba BUÉK 

18-19 F.Laci+Emi 1db két ágyas szoba + full flamó mindkét napra 

20-21-22-23. Valyuch Zsolt+Czine Misi+Molnár Sanya+Rohányi Zoli péntektől vasárnapig sátorral,full kajával.. 

24. drDR800, péntek-szombat kaja,szoba-NEM HORKOLÓS!! :-D 

25. DRAlex, péntek - szombat szoba, full kaja. 

26. Szmuki full time, full kaja, sátor

27. Loch Zoli, p-v,  full kaja, szoba majd a valahol(esetleg sátor)  (Offroad)

28. Torpedó Tamás, p-v, full kaja, sátor

29. Dzsoki, p-v, full, agyban

30.Geri Dakar;szoba,full kaja (sátor is jó ,az is van)

31 Andor, p-v, full kaja, sátor (vagy ha marad ágyikó akkor az igazából teljesen mindegy) 

32. Joci & Andi Kaja esetleg szoba....

33. Éter, p-v, full kaja, sátor.

Előzmény: regaljoci (93623)
regaljoci Creative Commons License 2023.01.13 0 1 93623

Uraim, Hölgyeim! 

Talán már mindenkinek meg van a 2023-as naptárja.  

Bele lehet jegyezni, hogy 2023.04.28-30. 3 KIRÁLYOK Évadnyitó. 

III. Nyugati Gyepű túra Győrvár (Vas vármegye) 

Szállás a helyszínen 16 fős (2-3 fős+pótágy) ágyikós + sátor. ( ha elfogyna az ágyikó igény, akkor a faluban lesz (szervezés alatt) lehetőség, ami természetesen önfoglalós) 

Röviden a túráról:

28.án érkezés, 19:00-kor vacsora (kemencés disznyó husi+ köret+sav) 

29 reggeli után On. ill. Offroad túra (visszaérkezés :-) 16:00-17:00 között)  

Vacsi: csülkös bab Ottó módra  

Tábortűz  

30.-én reggeli után "szétrepülünk"  

Az ONROAD túra 4-5 fős csapatos (gps+térkép legyen) 

Az OFFROAD (120-140 KM) túrára a bütyisgumis, sztrítlegál motor kötelező. Ezt a túrát kezdőknek nem ajánlom. Sőőőt..... 

A túrára a VÉGLEGES regisztráció majd a későbbiekben http://tenere.hu/esemenyek/ honlapon. 

 

ELŐZETES REGISZTRÁCIÓ ITT:  

01-2: Sziporka-Mistral, 1 db kétágyas szoba, full: kaja-pia-hárpia :-) 

03. csikgabi, szoba, full kaja :)

04-05:CsLacc & Pee szoba + full kaja + pia mindkét napra! 

06,07. dZoli & Szuzi full kaja szoba 

08. Kelemen András, sátor + full kaja mindkét napra 

09. sárvi: szoba, full time-kaja  

10-11: LucLac + Bejus szoba, full 

12. Bajer Tibor szoba +full kaja . 

13. Lúczo Jani szoba +full kaja . 

14-15 kopasz +Szili 2 ágyas horkolos szoba full kaja 

16-17 Z Attila Z Orsi 1db kető ágyas szoba BUÉK 

18-19 F.Laci+Emi 1db két ágyas szoba + full flamó mindkét napra 

20-21-22-23. Valyuch Zsolt+Czine Misi+Molnár Sanya+Rohányi Zoli péntektől vasárnapig sátorral,full kajával.. 

24. drDR800, péntek-szombat kaja,szoba-NEM HORKOLÓS!! :-D 

25. DRAlex, péntek - szombat szoba, full kaja. 

26. Szmuki full time, full kaja, sátor

27. Loch Zoli, p-v,  full kaja, szoba majd a valahol(esetleg sátor)  (Offroad)

28. Torpedó Tamás, p-v, full kaja, sátor

29. Dzsoki, p-v, full, agyban

30.Geri Dakar;szoba,full kaja (sátor is jó ,az is van)

31 Andor, p-v, full kaja, sátor (vagy ha marad ágyikó akkor az igazából teljesen mindegy) 

32. Joci & Andi Kaja esetleg szoba....

Előzmény: andor28 (93622)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!