Keresés

Részletes keresés

Bolivian Dancer Creative Commons License 2009.08.03 0 0 419
Szia,

az, hogy meghibásodott, az pech, de nem tekinteném gagyinak az ADB-t, mégis csak MPEG4-et és Conax-ot kezelő tipus... Ez ma nem sok készülék tudja.

1., igen, de késöbb
2., igen de nem tudom mikor.
Előzmény: m72 (417)
E(x)clipseboy_ Creative Commons License 2009.08.03 0 0 418

Az STB-kkal kapcsolatban  nekem annyit mondtak, hogy a jövőben lesz majd olyan, ami rögzíteni is tud, de egyelőre csak az IPTV-nél van nekik ilyen.

Előzmény: m72 (417)
m72 Creative Commons License 2009.08.02 0 0 417
Szia!

Új Sat TV felhasználó vagyok. A szolgáltatással alapvetően meg vagyok elégedve. Gyenge pontnak az iszonyat gagyi beltéri egységeket látom. Kár érte!
Első ránézésre sem volt biztató, hogy noname. Egy 6000 Ft-os DVD lejátszónak is beépített tápja van, nem egy "telefontöltő". Mellékes dolog, de legalább 30 éve 43 cm széles az igényesebb elektronikák nagyrésze.
ADB5800S típusból kaptam 2db-ot. Négy nap után cserélték mind a kettőt. Az egyik így már jó, a másik majdnem. Az ügyfélszolgálat egyébként korrekt volt.
Eddig a "T világból" csak a T-Mobillal voltam kapcsolatban, ott komolyabb dolgokat brand-elnek. Pl. a T-Mobile fedőnevű okostelefonok valójában HTC-k álnéven.
Ezeket a set top boxokat egyébként a T-Home alkalmazottak fikázzák a legjobban. Gondolom kazal számra kell cserélni őket.
A kérdéseim hozzád, mint jól informált emberhez (lusta voltam az általad ajánlott fórumba regisztrálni):
1. Várható-e új, műszakilag igényesebb STB-k (pl. Philips) megjelenése?
2. Várható-e új szolgáltatások megjelenése új beltérivel? Pl. timeslip, felvétel, stb. (Tudtommal ezek még nem elérhetők.)

Előre is köszi!
Előzmény: Bolivian Dancer (416)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2009.08.02 0 0 416
Szia :-)))

Keress meg engem ASAP!!!!

Üdv,
A.
Előzmény: E(x)clipseboy_ (415)
E(x)clipseboy_ Creative Commons License 2009.07.31 0 0 415

Sziasztok!

Nemrégiben beszerelt T-Home SAT TV (3db ADB S5800 beltéri egység van az antennára dugva) a következő hibát produkálja: az egyik TV-nél párnaponta menetrendszerűen elkezd akadozni a kép, egy idő után már el is sötétül. Ha a menübe bemegyek a minőség ilyenkor 100%-ról 2-3 másodpercenként leesik nullára. Ilyenkor széthúzom összedugom, resetelem aztán egy idő után megint jó (pár napig).

 

Van értelme csatlakozásokat végignéznem, vagy a STB lehet a hibás?

Törölt nick Creative Commons License 2009.07.28 0 0 414
Gondoltam reagálsz a 408,és a 409-es hozzászólásomra!
Előzmény: Törölt nick (413)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.28 0 0 413
Mire no comment???
Előzmény: Törölt nick (412)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.28 0 0 412
No Comment,Jakoo?
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.27 0 0 411
Helló!
a válasz a kérdésedre a 244. és 251 hozzászólás alatt megtalálod, de csak is kizárólag intek beltéri esetén, (De ez igazság szerint nem publikus)
Előzmény: tyatyi (410)
tyatyi Creative Commons License 2009.07.27 0 0 410
Sziasztok...
Azt szeretném kérdezni hogy a T-HOME Sat TV rendszerével lehet e bármilyen szabadon fogható csatornát találni , valamint hogy lehet e a beltérijükhöz egy második antennát (Astra) csatlakoztatni?
Ha nem lehet szabadon fogható csatornákat "hivatalosan" fogni, akkor van- e valami javaslat hogy hogyan lehetne... főleg német nyelvűek kellenének
Köszi a segítséget előre is... Ty
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.26 0 0 409
Nem már, most olvasom amit írtál!
Te ennyire hülye nem vagyok,ne viccelj már!
Előzmény: Törölt nick (405)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.26 0 0 408
Dupla fejes vevőt tettek fel,már az elején!
Viszont érdekes amit említettél az fekete UV ellenálló kábelről mert ezen már én is gondolkoztam,hogy ezek a fehér koaxok nem lesznek túl hosszú életűek!
Annyit elárulok,hogy a Görög Józsi brigádja szerelte először sorba! (lehet,hogy ismered)
Annyit még tudni kell az esetről,hogy az első beltéri még nem üzemel,csak a másodikat használjuk,persze,hogy tönkre vágta a sorba kötés miatt!
Előzmény: Törölt nick (404)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.25 0 0 407
visítani nem kell, mert az nem olyan nagy hiba, mintha "sorba" kötnék a beltériket, legfeljebb ha nagyon éri a nap, akkor 2-3 éven belül megrepedezik, hibák léphetnek fel, és akkor majd mehetnek újra húzni a kábelt
Előzmény: seepheerd (406)
seepheerd Creative Commons License 2009.07.25 0 0 406
Upsz! Nekem is fehérrel kötötték a parabolától. Akkor visítsak?
Előzmény: Törölt nick (404)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.25 0 0 405
nem lehet hogy 1 beltéri volt és két TV? Azt meg lehet csinálni, csak az a hátránya hogy a második tv-n is ugyanazt tudod nézni mint az elsőn.
Előzmény: Törölt nick (404)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.25 0 0 404
Ez nem cinikus hozzászólás, de kizártnak tartom hogy ilyen privitív véglényeket küldenének ki antennát szerelni a T-hometól. Nekem 1987 óta van műholdvevőkkel dolgom (még a sky channel idéjéből) de már akkor is tudtuk hogy nem lehet sorba kötni ezeket a készülékeket, aki mégis így tesz azt nem tudom másnak titulálni, mint műszaki szakbarbárnak, vagy csak egyszerűen kóklernek, egyébként azért nem akarom elhinni, mert ha alvállalkozó is csinálja, és van mellette egy "tanuló", vagy segéd akkor sem csinálnak ilyet, mert a másik észre veszi a hibát, a másik amiért nem akarom elhinni, mert az így bekötött második beltéri nem is fog működni, tehát nem lesz normális kép, se hang, tehát ebből az következik hogy nem tudják aktiválni, ezáltal nem veszik át a munkájukat. Más részről ha megfigyeled, akkor a kültéri kábelt kötelezően UV álló fekete kábellel kötelesek kötni, de bent már fehérrel kötik, ebből az is következhet a számomra, hogy aki ezeket az előírásokat betartják, nem lehetnek olyan ostobák, hogy egy kábelre kötik a két beltérit, tegyük fel hogy nálad mégis így kötötték akkor azt feltétlenül be kell jelenteni mert az ilyeneket ki kell RÚGNI. Még egy kérdésem lenne, a két beltérihez 1, vagy twin fejet kötöttek, és ha twint akkor hol közösítették hogy egy kábel mennyen végig?
Előzmény: Törölt nick (403)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.25 0 0 403
jav.:állítok
Előzmény: Törölt nick (402)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.25 0 0 402
Kedves Jakoo!
Miért gondolod,hogy képtelenséget állítod amikor nekem az első brigád így kötötte be!!!
A második csapat kötötte be a normálisan (ahogy te is írtad) és szörnyülködtek is rendesen!
Azért kedves Jakko,a második brigád,mert a beltéri tönkre ment és ezért kellett őket kihívni! (szerencsére nem a előző csapat jött!)
Meg van a telefon számuk ha kell, ők tudják ezt bizonyítani!
Előbb érdeklődj,utána írj!!!!

u.i.:nincs időm vitatkozni (és kedvem se) ismeretlen cinikus hozzászólásokkal!

üdv.:Esvany
Előzmény: Törölt nick (401)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.24 0 0 401
Edves esvány!
Nem tudom honnan veszed ezt a képtelenséget, hogy sorba kötik a beltéri egységeket, nem kötötték és nem is fogják sorba kötni, ez nem karácsonyfa izzó, minden beltéri egységhez, (max: 3 db) külön kábel megy.
Előzmény: Törölt nick (399)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.24 0 0 400
Nem tudom merre laksz, de Pl. A XVII. ker Tescoban levő T-homnál is lehet, vagy az örsön a sugárban levő T-homnál.
Előzmény: satu777 (396)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.24 0 0 399
Helló!
A szél miatt ne aggódj,mert az nem fújja el az adást,max a tányért
(igaz,ha leesik akkor sincs adás,meg fájhat is)
Ami miatt egy kicsit törheted a fejedet az az,hogy mivel társasházban laksz lehet,hogy ki kell kérni az összes lakótól a hozzájárulásukat /MÉG MIELŐTT MEGTÖRTÉNNE A TELEPÍTÉS/ és ez némi szaladgálást igényel!
(Vigyél sört meg meg kólát,hátha engedékenyebbek lesznek!)
Én szaladgáltam az aláírásokért, de végül a terasz-korlátra szerelték a tányért! Viszont sört nem vittem a lakóknak,így csak a szaladgálást bánhatom!
Ja még egy jó tanács!
Kérd rögtön 2 beltérivel,mert később a második telepítése pénzbe kerül!
Az is fontos ha kettő beltérit szerelnek,hogy mindkettőhöz külön koaxot húzzanak be mert,ha sorba kötik a beltériket akkor az nem tesz jót az elsőnek!
Előzmény: Seameny (397)
kustor Creative Commons License 2009.07.24 0 0 398
Pár hónapja a lakhelyemen szerettem volna megnézni hogy a T-Home Sat TV milyen képet ad lapos TV-n, de ott csak IPTV volt.
Az eladó elmondása szerint hamarosan fog nyílni egy új üzlet, és ott már lesz SAT TV is.
Mielőtt plazma TV-t vásárolnék felkeresem az üzletet.

Az hogy hol van hozzád legközelebb az a T-Home pont melynél meg lehet nézni a SAT TV adását, azt "Bolivian Dancer" tudná megmondani.
Előzmény: satu777 (396)
Seameny Creative Commons License 2009.07.24 0 0 397
Hello,

Én a negyediken lakom, oda érdemes ilyen tányért felszereltetni? Nem lesz gyakran adáshiba a szél miatt? És egyáltalán hova fogják tenni? Fölöttünk a tető van, mi vagyunk a legfelső emelet.
satu777 Creative Commons License 2009.07.24 0 0 396
Nekem sajnos nem sikerült kiderítenem, hogy pontosan melyik üzletben lehetne megnézni a SAT-TV szolgáltatást. A T-Home ügyfélszolgálatnak sincs ilyen összesítése, hogy melyik üzletükben működik ilyen szolgáltatás. Kaptam tőlük egy listát, amin rajta van az összes bemutatótermük, de bevallom nem volt kedvem végig hívogatni az összeset.
Általában minden üzletben vagy IPTV vagy Digitális kábel van. Ha esetleg tudsz ilyet (Sat-TV), írd meg légyszi. Köszi.
Előzmény: kustor (389)
seepheerd Creative Commons License 2009.07.24 0 0 395

Így van, a sima adások különben is a közepén egy négyzetben látszanak...

De nekem inkább mozizni kellett és tényleg HD-hez.

Előzmény: Törölt nick (394)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.23 0 0 394
Szia!
A 42col az nem kicsi,105centi átmérőnek felel meg!
Érdekes,hogy megoszlanak a vélemények,mert például az én feleségem nagy tévét akar.Van egy eladó (sok van) aki azt mondta az Elektro Worldban ,hogy nem mindig a nagy tévé a jó!
Persze ez is csak egy tapasztalat.
Gondolom más ennél a felhasználásnál , és más annál a felhasználásnál az a fontos,hogy beválljon (neked bejött,ez a lényeg)!
Szóval nem akarom húzni a témát mert nem ide való,de ha meg veszem akkor írok a tapasztalataimról! üdv.!
Előzmény: seepheerd (391)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.23 0 0 393
Köszönöm!
Előzmény: kustor (392)
kustor Creative Commons License 2009.07.23 0 0 392
Próbáld meg itt!
Előzmény: Törölt nick (390)
seepheerd Creative Commons License 2009.07.23 0 0 391

Nekem két 42"-os van és az egyiket olyan 6 méterről nézik (ez egy HD ready de nem tudom fejből sem a tipusát sem a felbontását), a másik viszon mozizásra és xboxozásra olyan 4 méterről (ez Full HD). Nekem mindkét távolság megfelelő, a nejem prüszkölt csak amikor az 50 centist lecseréltük hogy az új naaaaagy, szóval személytől függ, szerintem. De sok üzletben találsz kialakított házimozi sarkot, ott "élőben" meg tudod sasolni milyen is a hatás.

Én mindenképpen full HD-t javasolnék ha már... de ez megint olyan dolog hogy bemész és végignézed a választékot aztán azt veszed meg amelyiknek a képminősége a számodra legmegfelelőbb.

Előzmény: Törölt nick (390)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.22 0 0 390
seepherd és kustorNAK!!!

Kicsit rosszul, (nem kicsit nagyon) fogalmaztam amikor azt írtam,hogy nem láttam még a HD adást vagy felvételt esetleg demot,mert láttam persze,hogy láttam itt is,meg ott is!
Köszönöm a hsz. egyenlőre nem gondolkozunk HD-ben mert ahhoz kell venni egy normálisabb tévét!
Erre a régire nem kérem rá, mert minek az 51centire!
Meg először ha meg lesz az LCD akkor meg nézem,hogy így milyen lesz az adás oszt utána döntök! (anyagi, hely stb.)
Gondolom nektek nagyobb tévétek van,és van némi tapasztalatotok!
Ez ügyben szeretnék egy kis segítséget kérni,ha lehet:
6 méterről bambulnánk majd a kábé:220magasra felfüggsztett mondjuk 82centi átméröjű LCD tévét, és szerintetek milyen felbontásban érdemesebb megvenni?

Köszönettel:Esvany

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!