Keresés

Részletes keresés

k750i Creative Commons License 2006.01.09 0 0 7061

Jelentkezési csomag (Magyarország) (100568HU2) 1 db 0,00 PÉ  1 200 Ft  + kezdő csomag 9000Ft a PÉ=0,00! Ha beléptetsz valakit, nem jár utána bonusz, mivel nem generál forgalmat. És már néhányszor elmagyaráztuk, bár úgy látszik hiába, hogy csak a forgalom után kapunk jutalékot. Igaz, léteznek 100 és 200 pontos kezdőkészletek, de ezek megvásárlása NEM kötelező. Én a magam példájából kiindulva még nem vettem olyan dolgot az Amway-től, amit nem akartam megvenni vagy kényszeríttettek volna a megvételére.

De nyílván erre is van valami félremagyarázós okfejtésetek. :)

bleroy Creative Commons License 2006.01.09 0 0 7060

azt már észre vettem, hogy amit nem értesz, az szerinted értelmetle. meg mivel ostoba vagy az egész rendszerhez, így az egész értelmetlen számodra.

 

a második rész meg téged minősít, kb 10 évesek gondolják hogy a trágárságuk jó pofa.

nem csoda, hogy sikertelen voltál.... :-) pancser vagy és ilyen gondolkodással az is maradsz.

 

még egyszer, szed össze magad és valami értelmeset is írj....

 

 

Előzmény: msmks (7059)
msmks Creative Commons License 2006.01.09 0 0 7059
szerintem te a polfórumra való vagy...
ott vannak ilyen értelmetlen egysoros mondatok amiket te firkálsz :)

inkább az orrodat turkáld, annak nagyobb eredménye van :)
Előzmény: bleroy (7058)
bleroy Creative Commons License 2006.01.09 0 0 7058
szedjétek már össze magatokat, valami értelmeset is :-)
bleroy Creative Commons License 2006.01.09 0 0 7057
a legtöbb MLM belépéskor semmi ilyet nem írnak alá,  egyszerű csatlakozást a szervezethez....
Előzmény: Törölt nick (7052)
bleroy Creative Commons License 2006.01.09 0 0 7056
és, te se. már nincs mit írni? álltalánoságban írtam - másoltam be- a magnetoterápiáról.
Előzmény: TZiky (7050)
bleroy Creative Commons License 2006.01.09 0 0 7055
láttom most már olvasni se tudsz :-)
Előzmény: msmks (7053)
msmks Creative Commons License 2006.01.09 0 0 7054
én egyszer megettem, azóta is hallgatom (az mlm-esektől!) hogy hülye vagyok az üzlethez...
Előzmény: Törölt nick (7052)
msmks Creative Commons License 2006.01.09 0 0 7053
az Amway-ben van kezdőcsomag :) okostóni :)
Előzmény: bleroy (7049)
murila Creative Commons License 2006.01.08 0 0 7051
Ha az Amway-nél beléptetsz 100 embert, 100 kezdőcsomaggal, abból te még egy fillért sem fogsz látni. Tényleg nem ismered a rendszert.
Előzmény: msmks (7048)
TZiky Creative Commons License 2006.01.08 0 0 7050
Olyan nagyon sok neked se lehet...

Mert a hivatalos leírásban azt írják, hogy:"négy darab mágnest használ a pozitív és negatív pólusok váltogatására"
Te pedig itt azt idézed,, hogy:
Dr. Philpott szerint a mágnes-pozitív (déli) pólus élettani hatásai:
- sav-termelõ
- oxigénhiány keltõ
- általánosságban véve szimptomerõsítõ
- sresszkeltõ
- mikro-organizmus serkentõ
- álmatlanságot okoz, ingerlékennyé tesz
- jelentõsen csökkenti a test mágneses biológiai energiáját
- a katabolikus hormontermelést serkenti, gátolja az anabolikus hormontermelést
- metabolikusan segít toxikus végtermékek termelésében
- szabad gyököket kelt.

A mágnes-negatív (északi) pólus élettani hatásai:
- pH normalizáló
- oxigénesítõ
- savas hatást közömbösítõ
- általánosságban véve szimptomcsökkentõ
- mikro-organizmus gátló
- nyugalmat keltõ, alvást segítõ
- visszaállítja a test körül legyengült biomágneses energiát
- serkenti az anabolikus hormontermelést (melatonin, növekedési hormon)
- segít a metabolikus eredetü toxinok testbõl való eltávolításában
- szabad gyökök hatásait ellensúlyozza.

Tehát a pozitív és negatív frankón kioltja egymást.

Üdv:
TZiky:-))
Előzmény: bleroy (7049)
bleroy Creative Commons License 2006.01.08 0 0 7049
igen, és? ez nem változtat a lényegen, fogalmad sincsa mükődésről... és az eredményeségről...
Előzmény: msmks (7048)
msmks Creative Commons License 2006.01.08 0 0 7048
az Amway-ról beszélek, okostóni. ez itt az Amway topik.
te Amwayes vagy? vagy voltál?
Előzmény: bleroy (7047)
bleroy Creative Commons License 2006.01.08 0 0 7047

és mi van azokkal a rendszerekkel ahol nincs kezdő csomag?

de nem csodálom, hogy kibuktál, nem érted a rendszer lényegét, pitiáner gondolkodásod van, eleve halálra ítélve az üzleti életbe... .-)

Előzmény: msmks (7045)
TZiky Creative Commons License 2006.01.08 0 0 7046
Ehhez még azt is hozzátenném, hogy tudomásom szerint az agyban nincsenek fájdalomérzékelő idegvégződések, tehát...

Üdv:
TZiky:-))
Előzmény: msmks (7038)
msmks Creative Commons License 2006.01.08 0 0 7045
Mariska néni megveszi a kezdőcsomagot, abból van neked profitod.
természetesen ehhez ha bent marad a rendszerben és még többet vásárol, az csak plusz, de ha minden hónapban belép 5-10 embr és megveszi a kezdőcsomagot és ebből csak egy marad bent akkor már megéri.
vagy ha mind (vagy a többség) bent marad és rendszeresen vesz valami szart.
Előzmény: rci (7043)
msmks Creative Commons License 2006.01.08 0 0 7044
nem csodálkozom rajta, hogy nem érted :)
Előzmény: bleroy (7041)
rci Creative Commons License 2006.01.08 0 0 7043

Úgy igazából nem sokra mennénk a Mariska nénivel.Ha belépne  ,semmi jutalékot nem kapnék ,ugyanis új tag belépése után nem jár jutalék.Mariska néni mint fogyasztó sem juttatna jutalékhoz ,Mariska néni valószínűleg nem rendelne többet egy samponnál  és egy háziszappannál.Mariska néni abbahagyná egy hónap múlva.Ez lenne az én nagy "profitom " Mariska néniből!Úgyhogy tévedsz,én például az ilyeneknek azt tanácsolom hogy keressenek inkább valamilyen hagyományos munkahelyet.Nem hinném hogy itt bárki is közülünk arra vadászna hogy találjon egy balekot,ellenkezőleg,a mi dolgunk az hogy megtaláljuk a százból az az egyet ,aki érti és szereti ezt az üzletet.

Előzmény: msmks (7034)
bleroy Creative Commons License 2006.01.08 0 0 7041
maxval, te egyre butább vagy... a gyártónak is ez az ürügy? neki miért éri meg? miért nem - számotokra - legális formát keres?
Előzmény: Törölt nick (7039)
bleroy Creative Commons License 2006.01.08 0 0 7040

látod nem értetted meg, nem a termék oldalára értettem hanem az üzletire, mert innen szoktátok megközelíteni....

 

de gondolom a gyerekeknél és az állatoknál is a placebo miatt használ..... ők is be magyarázák maguknak.... ja és a fizikai tünetek csökkenését is csak bemagyarázák maguknak :-)

 

 

Előzmény: kheiron (7037)
msmks Creative Commons License 2006.01.08 0 0 7038
jó hogy mondod! épp a "bevezetés az elektronikába" c. könyvet tanulmányozom mostanában, így a minap megkerestem az idevágó részt.
a mágneses fluxus nem más, mint "valamely felületen áthaladó mágneses indukció-vonalak száma".
mágneses indukciót olyan vezető kelt, amelyben áram folyik.

tények a mágneses fluxusról:
"a mágneses indukció forrásmentes, és az indukció-vonalak mindig zártak" (zárt felületre)
"zárt felületre vonatkoztatott fluxus (egyenlő) zérus"

stacionárius mágneses tér energiaviszonyai (mivel a mágnest fixen felapplikálják a "halántékra", erről beszélünk)

ha egy zárt vezetőben I áram folyik és az aktuális felületen áthatoló külső fluxus = fi, akkor az energia

W=fi*I.

mivel áram nem folyik (egyszerű mágneskorongról van szó), az energia is egyenlő nullával. sőt mivel a fluxus is áramfüggő, az is egyenlő nullával.

úgyhogy, Taky bácsi, igaz ugyan, hogy "te nem tudod hogy kinek van igaza csak hogy nálad működik", de az is igaz, hogy az egész csak placebó.
ha neked jó, akkor az csupán azt jelenti, hogy meggyőzted magad, hogy ez neked jó, semmi többet.
Előzmény: TZiky (7036)
kheiron Creative Commons License 2006.01.08 0 0 7037

na, most jön az hogy azért működik, mert hiszel benne, meg a többi okoskodás. hihetetlen silány társaság. sajnos ezt sem értik meg, amit írtál , de pont ez a lényeg....

jöhet az okoskodás..

 

A placebo-hatás tényleges, működőképes dolog, nem puszta "okoskodás". Nem tudom, mi a mesterséged - az enyém véletlenül orvos, és bizony foglalkozom olyan gyógymódokkal, amiket nem tanítanak az egyetemen (nem aloéval, és nem mágnessel).

Előzmény: bleroy (7025)
TZiky Creative Commons License 2006.01.08 0 0 7036
Valaki berittyenthetné ide azt a képletet, amely alapján a mágneses pólusok számából kiszámolható a mágneses tér erőssége...

Üdv:
TZiky:-))
a_x Creative Commons License 2006.01.08 0 0 7035
Hello ObudaFan!
A jogi fórumból tudom (de legalábbis alapos a gyanúm:), hogy jogvégzett ember vagy.
Úgyhogy írhatnál kissé bővebben a piramisjáték jogi minősítéséről. Valahol olvastam, hogy, ha áruforgalmazással kapcsolódik, akkor nem piramisjáték, hanem mlm. De ha az áruforgalmazás csak álca, akkor mégiscsak az.
Nem elsősorban az AMWAY-re gondolok. Van egy új őrület, a .ws domain mlm-szerű terjesztése. Itt már nyilvánvaló, hogy a "termék" gyakorlatilag nulla értékű, és csak a piramisjáték legalizálására szolgál.
Ez most bűncselekmény vagy sem?
Előzmény: Törölt nick (7031)
msmks Creative Commons License 2006.01.08 0 0 7034
átverik szegény balekokat, a könnyű pénzszerzés ígéretével.

a legjobb mlm-célpont Marika néni a szomszédból. túl hülye ahhoz, hogy megértse a szabályokat, és így könnyen rá lehet venni, hogy belépjen és vásároljon.
Előzmény: bleroy (7033)
bleroy Creative Commons License 2006.01.08 0 0 7033
szerinted miért? fegyvert tartanak a fejéhez ....?
Előzmény: Törölt nick (7031)
bleroy Creative Commons License 2006.01.08 0 0 7030
na azt várhatod, hogy értelmes modon viselkedjenek....
Előzmény: rci (7029)
rci Creative Commons License 2006.01.08 0 0 7029
Az Mlm nem piramisjáték.Ha megnézed a piramisjátékra vonatkozó jogszabályokat ez egyértelmű,piramisjáték nem lehet az ami mögött valós gazdasági tevékenység áll.Persze lehet mellébeszélni ,és ezt nem észrevenni,de ettől a tény tény marad.Ezt korrekt dolog lenne elismernetek,függetlenül attól hogy milyen üzleti életi leetőségnek tartjátok az Mlm-et.
Előzmény: Törölt nick (7026)
a_x Creative Commons License 2006.01.08 0 0 7028
Mi az hogy nem jött be? Anyagilag?
Anyagilag a mágnesbaszomka forgalmazás nyilván van akinek bejön, és van akinek nem. Mint bármely más biznisz.
Amig lószar van, addig veréb is van.
Előzmény: bleroy (7027)
bleroy Creative Commons License 2006.01.08 0 0 7027
ja, és nem is jött be nekik mi??
Előzmény: Törölt nick (7026)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!