Keresés

Részletes keresés

LoviGabi Creative Commons License 2001.05.14 0 0 1118
Szia.

Pontosan annyit tudok e dalról, amit a txt-ben is írtam (megjegyzem, eme infókat is Lakat adta meg...)

üVegpohár: nem tudom. Őket kéne megkérdezni...

LoviGabi

Előzmény: totyus (1117)
totyus Creative Commons License 2001.05.13 0 0 1117
LoviGabi, nem tudod kik énekelnek még a Macskadalban?
Naggyon jó!!......:-)))
totyus Creative Commons License 2001.05.13 0 0 1116
Ó, az 5let.
Nekem még aláírásom is van tőlük.
Ha jól emlékszem egy exheppigenges + a Hozso ( Kozmix ) + még valaki alkotta azt a formációt.
Egy időben sokat hallgattam a kazijukat. Szerintem nem voltak rosszak.
üVegpohár Creative Commons License 2001.05.12 0 0 1115
Lovegabi köszi a hallgatnivalót
az a New Times mikori megjelenés?
LoviGabi Creative Commons License 2001.05.12 0 0 1114
Sziasztok.

Egy kis hallgatnivaló...

LoviGabi
p.s.: bocs az előbbiért... :((((

LoviGabi Creative Commons License 2001.05.12 0 0 1113
Sziasztok.

GroundZero Creative Commons License 2001.05.11 0 0 1112
Ha már ennyire bízunk MGa-ban, addig is, amíg visszajön, próbáljuk + kitalálni, miért nem jön már olyan régóta?

Első tippem: titkos léemezfelvételekre stúdióba vonultak Hauber Zsolt (Tetőtérbeépítés) és Kovács Ákos (költő) társaságában :)

Gr0

clairvoyance Creative Commons License 2001.05.10 0 0 1111
A DM-es 11111 után itt 1111.
trend: bebe!! :-))))))
BBEA Creative Commons License 2001.05.10 0 0 1110
Sky: legközelebb máj.26-án lesz 101!!igazán érdemes megnézni!!!
és miért lenne ciki odamenni bármelyikünkhöz is? valahogy meg kell ismerni a "nagy tábort",nem? :))
Előzmény: Sky (1108)
clairvoyance Creative Commons License 2001.05.09 0 0 1109
Sky: én is sajnálom, hogy ki szoktam hagyni a 101-eket. Bár ezért a HDMFC valamelyest kárpótol. :-))

7:1, mint a Jugo-Magyar.. Akkor ezek szerint én lőttem Illés szépítő gólját? :-)))

Előzmény: Sky (1108)
Sky Creative Commons License 2001.05.09 0 0 1108
Sziasztok!

Kb. ket hete gondolkodtam el eloszor azon, hogy talan azert nem ir MGa fedonevu kolegank ide egy ideje, mert az igazi MG szolt neki e-mail-ben, hogy ne iragosson az O neveben! (Talan tul elenk a fantaziam... Biztos!) De amig az ellenkezojerol valaki meg nem gyoz, addig en is csatlakozom a "hivok" taborahoz: 7-1

A BB fuzetek temahoz csak annyit: ma mar sajnalom, hogy annak idejen az elso ket fuzetet nem vettem meg eredetiben! De legjobban nekem a 4. hianyzik!

Ahogy elolvastam az elmult egy het termeset, sajnaltam, hogy nem jarok pl. 101-be (eddig 1X voltam), mert igy nem tudlak benneteket szemelyesen megismerni! (Bar lehet, hogy igy jobb Nektek :-))) De azt hiszem, en sem mernek odaallni, hogy "hali, en vagyok az, aki Sky neven irogat!" Azert erdekelne, hogy legkozelebb mikor es milyen klub lesz! (Most mar tul vagyok a vizsgak nehezen es talan meg tudok szervezni egy Pesten alvast.)

Sky

BBEA Creative Commons License 2001.05.09 0 0 1107
na jól van...
akkor várom az ajánlataidat mailben :))
Előzmény: LoviGabi (1106)
LoviGabi Creative Commons License 2001.05.09 0 0 1106
Szia.

Szerinted akkor megkérdezem Tőled (hogy láttad -e), ha nem lenne meg? :) De ezek szerint nem mondtam ezzel újat ;))

Amúgy engem azért érdekelne, mert én inkább bedigiztetném (hisz egy kazit elég agyon lehet hallgatni...) Nemrég kaptam meg a dunaújvárosi koncertet CD-n, ami szinte biztos hogy kaziról van, mert a koncert elején egy kicsit lassú a tempó... :/

Nos, akkor megbeszélünk valamit? Nekem van CseppTV-s kazim, neked meg koncertfelvételek; ebből azért csak összehozunk valamit, nem?

A többit inkább mailban...

Szigi101: hmm... akkor keresek megoldást.

LoviGabi

Előzmény: BBEA (1103)
Cyroo Creative Commons License 2001.05.09 0 0 1105
Üdv, Mindenkinek!

Mga:6-1

Nagyon hitelesnek tünt.
Mostanában negyon elfoglalt lehet, :-))) vagy elromlott a számítógépe!!! :-)))

Szigi101 Creative Commons License 2001.05.09 0 0 1104
MGA hívők - MGA nem hívők 5 - 1

MarK: Minden angol nyelvű BB számot utálsz? :-))

GroundZero: "slágerszarok": számomra 1984, Kihalt minden, Nem érdekel, Induljon a banzáj. Ezek mindig mennek a klubban (meg a Provokatőr is), sok értékesebb dalt szorítva háttérbe.

BBea: oké, oké... :-)))

LoviGabi: nem hiszem, mert az általad javasolt "zipes" módszerrel sem sikerült felrakni a cuccost.

Bonanza Füzet: nekem talán a hármas van meg - amiben az Elmondatott szövegek vannak.

BBEA Creative Commons License 2001.05.09 0 0 1103
Nem láttam a Csepp TV-s felvételt.
Neked meg van???
Előzmény: LoviGabi (1101)
BBEA Creative Commons License 2001.05.09 0 0 1102
LoviGabi: gondolhatod,hogy, ha cd-n lennének meg a felvételek,akkor nem kazin ajánlgatnám..
de "elnézést",hogy csak ilyen minőséggel és gagyi kazetta formátumban tudom megmutatni
engem speciel nem érdekelne,hogy min van, a lényeg,hogy hallhassam!
kérdésedet nem kerültem ki,csak utána néztem: van győri, KEK, BS, balatonfüredi,siófoki...több nem jut most eszembe, de kb. 10 kazi

Truman: üdvözöllek it a topicban, örülök, hogy sikerült rácsatlakoznod...mailt írok nemsokára

Előzmény: LoviGabi (1101)
LoviGabi Creative Commons License 2001.05.09 0 0 1101
Szia.

"LoviGabi: kézből nem adom ki ezeket a felvételeket,da ha hozol kazit,nagyon szívesen átveszem neked..na mit szólsz?"

Ha ezek a felvételek pl. eleve kazin vannak meg Neked, akkor még O.K., de ha mondjuk CD-n és -esetleg- nem éppen diktafonos minőségben, akkor már hadd ne kazin kérjem el; egy minőségi zenét minőségromlással büntetni (CD -> kazi) nem érdemes.

Hab a tortán hogy -saját tulajdonban- még egy fia walkmanom sincs, így a kazihallgatás ugrott...

Azért köszi, hogy továbbra is kikerülted a kérdésemet (mely koncerthelyszínekről vannak felvételeid...)

Viszont: pl. a CseppTV-s videófelvételt láttad már? ;) /amit a B.B.-búcsúkoncert előtt pár nappal vettek fel, de végül nem adták le sehol a TV-ben?/

LoviGabi

Előzmény: BBEA (1077)
Belial Creative Commons License 2001.05.08 0 0 1100
1100 :)
Trixy Creative Commons License 2001.05.08 0 0 1099
Hm, részben van csak igazad, de a jobb helyeken (pl. 4M Club is annak számít ebben az értelemben) a Bacardi Colába raknak lime-ot, no meg Bacardi-s pohárban adják. A sima Colát nem! De végülis jogos a felvetés! :)) Akkor mondj Te egy jó ismertetőjelet!
Előzmény: GroundZero (1096)
BBEA Creative Commons License 2001.05.08 0 0 1098
GroundZ: ez nem is olyan rossz ötlet,legalább meg lesz a kellő hangulatom az esthez.
Kérdés csak az,mit szólnak majd a szőke csajszik pasijai?
Tényleg...van is egy ilyen reklám, nem ? Csak az Bailey's.. a biliárdasztalnál
Előzmény: GroundZero (1096)
BBEA Creative Commons License 2001.05.08 0 0 1097
Trixy:Na igen, ez tényleg így van...
De mivel téged így látatlanban is szimpatikusnak talállak,úgy gondoltam,hogy kapsz tőlem egy VIP jegyet,sőt,ha nagyon rendesen fogsz viselkedni,akkor még egy stage pass-t is..és akkor végig a közelemben lehetsz..
na azért ez nem semmi,mi?
bár már így is túl vagyunk a rajongói viszonyon,hisz emailezek veled.))))))))))))
Áááááááááááá,abbahagyom !!!

Azt mondja meg valaki,hogy van e remény arra,hogy a BB búcsúkoncertet valaha is fogjuk látni tövöben vagy videjón ???!!!

Előzmény: Trixy (1094)
GroundZero Creative Commons License 2001.05.08 0 0 1096
Miért, hogy néz ki egy lány Bacardi-kólábval a kezében? mármint, egy bacardi-kólának mi a különleges ismertetőjele, mondjuk egy normál kólával szemben? Látosm magam előtt, amint szegény BBea minden poharas szőke lányhoz odamegy ("Bocsi") és mindegyikőjüknek belekortyol az italába ("Ez sima kóla. Bocsi, akkor nem téged kereslek...). Valaki vigyen egy kamerát, könyörgöm, előre vevő vagyok a filmre :)))

Gr0

Előzmény: Trixy (1094)
MarK Creative Commons License 2001.05.08 0 0 1095
Köszi, én nem mertem kijavítani...
:))))
Előzmény: mlc (1092)
Trixy Creative Commons License 2001.05.08 0 0 1094
De én olyan bárotalan vagyok, meg sem merlek majd szólítani, csak leslek titokban. Az ilyen nagy SZTÁRokat mindig olyan homály és megközelíthetetlenség övezi!!! :)))))
Majd ha látsz egy szöszi csajt Bacardi-Cola-val a kezében, akkor az én leszek!
Előzmény: BBEA (1093)
BBEA Creative Commons License 2001.05.08 0 0 1093
Trixy: kb. olyan 21.30 körül kezdünk, tök jó lenne,ha letudnál jönni
Ja és ha megismersz /mivel vokálos lány csak én leszek/,akkor nyugodtan gyere oda hozzám, de majd én is lesem a szőkéket és lecsapok valamelyikükre..:)))))remélem te leszel majd a kiválasztott:))
Előzmény: Trixy (1090)
mlc Creative Commons License 2001.05.08 0 0 1092
Pontosabban 4:1.
Ha mégis hülyítés volt, akkor ezt az ál-MGa már elismerésnek is veheti.
Előzmény: Trixy (1091)
Trixy Creative Commons License 2001.05.08 0 0 1091
Lemásolom Neked, ha megtalálom!!! :))

Ja, amúgy én is a hívők táborát erősíteném, tehát: 3:1!

Előzmény: clairvoyance (1089)
Trixy Creative Commons License 2001.05.08 0 0 1090
Nekem is van 2 BB füzetem, bár ha meg kellene keresnem a lakásban, kicsit bajban lennék! :)

MarK: lehet, hogy tényleg egy kicsit túl reagáltam, de most van mentségem.../ ha értitek mire célzok!/
Akkor: :)))

Bea: pénteken hánykor lesz?

Előzmény: clairvoyance (1084)
clairvoyance Creative Commons License 2001.05.08 0 0 1089
Kölcsönadna nekem valaki ilyen relikviákat - egy fénymásolásig? :-) Persze ez csak a füzetekre vonatkozik...
mlc Creative Commons License 2001.05.08 0 0 1088
Nekem megvan az első. Szerintem ez volt a legszínvonalasabb, legtöbb információt tartalmazó.
MGa nekem nagyon igazinak tűnt, úgyhogy most 3:1 az arány. Nem is szeretném beismerni, hogy esetleg valaki ennyire sikeresen hülyített.
Előzmény: clairvoyance (1084)
trend Creative Commons License 2001.05.08 0 0 1087
Igen, nekem a kettő van meg. Annak idején az egyik haver nővére volt nagy dm-bb-cure fan. Ő kedveltette meg velem ezeket a zenéket. Aztán amikor úgy érezte, hogy kinőtt ezekből, akkor rámruházott egy csomó relikviát (koncertjegyek, újságkivágások, BBfüzet, stb). Ott vannak valahol a szekrényem alján...
Előzmény: clairvoyance (1084)
BBEA Creative Commons License 2001.05.08 0 0 1086
Groundzero: hát azt gondolom,hogy semmi rossz nincs benne...de ez nem a sex topic,és hát nem akartam kielemezni a "műveletet",de csak ez a szófordulat jutott eszembe

Trixy: csak keményen....:)))

Clairvoyance: nekem megvannak a Bonanza füzetek,természetesen
az MGa voksolásra sajna nem tudok érdemben válaszolni,mert akkor még nem voltam jelen itt a topicban

Amúgy meg én vagyok a leghíresebb,már évek óta taposom a világot jelentő deszkákat :))
Ezért olyan értékese a képem.:))))))))

MarK Creative Commons License 2001.05.08 0 0 1085
DM poló: MetroNóm
Mortals: szombaton együtt készültünk ki, azóta nemtom mi van. Lehet, még nem engedték ki a detoxból... :))))
Előzmény: clairvoyance (1084)
clairvoyance Creative Commons License 2001.05.08 0 0 1084
Vannak valakinek a birtokában Bonanza füzetek?

Más (bár ez inkább a DM topicba illene): DM pólót merrefelé lehet venni?

MarK: nem tudod, mortals-szal mi van mostanában? (Nagyon szünetel a topicokon).

MarK Creative Commons License 2001.05.08 0 0 1083
OFF - Szorri
Végigolvastam és nem találtam semmi csipkelődést... Kicsit túlreagálod a dolgot. 1-2 poén ugyan volt, sajnálom, ha nem vetted a lapot. És tudod, egyáltalán nem történt katasztrófa, mert nem voltál ott, csupán annyit mertem megjegyezni, hogy nem az első eset volt, ennyi. Mióta próbálom odaadni neked azt a cd-t? Másfél hónapja? Hm. Gondolom már nem aktuális, hiszen a legközelebbi PeCsa alkalmával már az official Exciter-t is lehet kapni... :)
A kedves/aranyos/stb. lány mivoltodat pláne nem állt szándékomban megkérdőjelezni. Elnézésedet kérem, ha megsértettelek volna.

Részemről téma lezárva.
ON

Előzmény: Trixy (1081)
clairvoyance Creative Commons License 2001.05.08 0 0 1082
Trixy: a csajok mindig ezekkel a tesztekkel jönnek. Én nem értem. :-)))))) Ja, én is híres leszek. :-))))))))))

GZ: MGa valódisága- 2-1. Szóval szépítettem (inkább csúnyítottam??). Én egyre inkább azt hiszem, hogy valaki nagyon át akart minket verni. :-(

Előzmény: Trixy (1081)
Trixy Creative Commons License 2001.05.08 0 0 1081
Hát pontosan erre írtam, a folytonos csipkelődéseidre. Olvasd végig a velem kapcsolatos megjegyzéseidet! Akármikor, ha hozzámszóltál, vagy rólam írtál, az tuti vami negatív volt. Azért mert egy szórakozóhelyre nem megyek le, attól még én is kedves, aranyos ..... lány vagyok!! :))/ Erre van bizonyítékom is: a sok-sok barát!/
Kicsit furcsa, hogy egyedül Neked kell mindig élcelődő hangnemben megjegyzéseket tenni! De mindegy, hagyjuk.

Clairvoyance: tudod, csináltattam egy gyors tesztet, és sajnos nem tehetem közszemlére magamat, félő, hogy túl sok rajongóm lenne!!! :)) (Ugye Bea?!) És ki tudja, később még mennyit érhet az kép, nem akarom, hogy visszaéljenek vele az emberek!! :))

Előzmény: MarK (1078)
MarK Creative Commons License 2001.05.08 0 0 1080
Hááát igen... :) Nincs abban semmi rossz :).

Pl.: antikedvenceim: 101-es szoba (Number 1 sz@r), Halál dalol, kámon éndzsöl, To See Me, a "Régi és új" lemezről az összes régi (újrahangszerelt...), Coming Around, Apocalypse, Wartime, Ladies from that house, stb.

Nyelvtan: a "klub" szót rendszerint helyesen írom, most a rag megzavart (nem kellett volna nekije ilyet tennije). :)

MGa sztem is az igazi volt (2:0), de én az ellenkezőjét is el tudom képzelni...

Előzmény: GroundZero (1079)
GroundZero Creative Commons License 2001.05.08 0 0 1079
Rég voltam, pár reakció:

BBEA: "...nekem kell kézbe venni a dolgokat /na nem rosszra gondolni :))"

Könyörgöm, mi abban a rossz??? :)

MarK:
"Ha legalább a jobb dalaik mentek volna (Berlin, Érinthetetlenek, Persze hajnal megint, Régi indulat, A szív hideg marad, Régi és új, Kihalt minden), de nem, inkább a "sláger" sz@rok... "

Mint pölö?

"legfeljebb nem denszelek ezekre a dalokra, hanem kimegyek egy újabb sörért :).
"

Haver, mekkora ötletet adtál: most már tudom, miért érdemes metal-kliubokba járni :)))

Továbbá a szokásos nyelvtanóra: klub, nem klubb!!!
(Vagy csak azt akartad kifejezni, hogy ez sokkal klubb, mint a többi klub? :)))

Amúgy egy találkozó Mar-ranK férne, nem?

Clair, emil megy.

Amúgy, asszem, ideje egy kis közvélweménykutatásnak: szerintetek MGa valódi volt, vagy sem?
Kezdem én: nevezzetek javíthatatlan optimistának, de én még mindig elhiszem, tehát hívők-nem hívők 1:0.

Gr0

MarK Creative Commons License 2001.05.08 0 0 1078
Ezt most miért írtad?! Hm, nem utállak (miért tenném), csak nem értelek (többek között az ilyen kijelentéseid miatt sem).
Én csupán megejegyztem, hogy íme, ismét egy olyan alkalom történt, amikor vmit tutira megígértél, de megint nem valósult meg. Biztos közbejött vmi, tehát, ezért nem tudtál jönni :). Én megértem(de tényleg), csak ez már egy kicsit furcsa, de ezt már megbeszéltük, mindegy.
Pedig még a múlthéten, amikor a Bea-Trixy tánc + egymás bemutatása volt a téma, majdnem beírtam, hogy ez még korántsem biztos (majd hiszem, ha látom), de végülis nem akartam gonoszkodni... :)))
Előzmény: Trixy (1073)
BBEA Creative Commons License 2001.05.08 0 0 1077
Trixy: hogy ez a clairvoyance milyen segítőkész....szerintem kikéne használni eme lehetőséget :))

LoviGabi: kézből nem adom ki ezeket a felvételeket,da ha hozol kazit,nagyon szívesen átveszem neked..na mit szólsz?

clairvoyance Creative Commons License 2001.05.07 0 0 1076
Trixy: kedvességem határtalan tud lenni (ha akar). :-)))
Előzmény: Trixy (1075)
Trixy Creative Commons License 2001.05.07 0 0 1075
Tudtam, hogy vki elsüti ezt a poént! Igazán rendes Tőled, de nem kérhetek ekkora szivességet! :))
Előzmény: clairvoyance (1074)
clairvoyance Creative Commons License 2001.05.07 0 0 1074
Trixy: ha elküldöd, felteszem. :-)))))))))))) Milyen rendes vagyok, mi?
Előzmény: Trixy (1073)
Trixy Creative Commons License 2001.05.07 0 0 1073
Hello mindenki!

MarK: miért utálsz ennyire? Talán megbántottalak?

Bea: mi már tisztáztuk a dolgokat, de talán még sikerül összehozni egy randit. Amúgy Szigit meg én ismerem, úgyhogy én is be tudom Neked mutatni, ha gondolod.

Én szívesen linkelnék képet magamról, de nem tudok. Ez a bibi! :)

És a szombat estéről csak annyit, hogy irigyellek Titeket, hogy ott lehettetek!

LoviGabi Creative Commons License 2001.05.07 0 0 1072
Hali.

"LoviGabi: megnéztem a honlapodat,nagyon ismerős vagy,tuti láttalak már valahol"

Ez azért ne tartson vissza egy képküldéstől, különben is, így meg helyzeti előnyben vagy...

"90-93-ig vannak Bonanza felvételek,hát nem éppen a legjobb minőségűek,hisz ugyabár ezek nem hivatalaosak,de azt hiszem egy gyűjtőnek mindenképp megéri,annyira nem rossz,lehet élvezni hidd el! Sok benne a vidéki is."

S mennyire taksálod őket? Vagy mily módon lehetne hozzájutni?

Szigi101: na most akkor mi lesz azzal a szolnoki koncertfelvétellel, felkerül aaz még valaha?

LoviGabi

Előzmény: BBEA (1054)
clairvoyance Creative Commons License 2001.05.07 0 0 1071
Na most már Bonanza témát is hozzatok fel! :-)
BBEA Creative Commons License 2001.05.07 0 0 1070
Jaj, Szigi !!!!!
Ne idegelj, persze,hogy a barátnődre gondoltam!
Előzmény: Szigi101 (1062)
MarK Creative Commons License 2001.05.07 0 0 1069
Olvasd el a DM topicot. Ott van a következtetés... :))) Nem akarok állandóan inni! :))
Előzmény: clairvoyance (1068)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!