Keresés

Részletes keresés

jövendőmondó Creative Commons License 2003.02.21 0 0 125
Hanz úr!!!!
Nem látlak kissé homályos még az új gömböm!
Nos én benne vagyok, csak előbb megkérdezem Viktort, nehogy úgy járjunk a dologgal, mint a török megszálló csapatok átengedésével! Egyszer ezt mondom egyszer meg azt! De ugye mi igaziból nem nyírunk ki senkit!!!!!!!!!!!!!!J)), mert akkor oda a szabadság!
EX
;)
jövendőmondó Creative Commons License 2003.02.21 0 0 124
AMit a kolléga leírt az épp velem történt meg! Erről ennyit de én nem futkosom árulkodni! A demokrácia állítoólag nehéz dolog, de jobbamég nem találtak fel! Ugyanazért meg, no hagyjuk!

:)

jövendőmondó Creative Commons License 2003.02.21 0 0 123
Azért a kolima4ever=megbonthatalan nem egy Kis Elemér ugyebár?:)))))

:)

Előzmény: gegenseegross (122)
gegenseegross Creative Commons License 2003.02.21 0 0 122
Csak a tisztánlátás kedvéért:

...te belegyalogoltál egy topikba, nem találtad el és meg a hangnemet az őstopiklakókkal ... - Ez pontosan így van, csak éppen kutya baja nem lett a nicknek, egyszerűen fittyet hánytak (-unk) rá. A letiltás azért következett be, mert olyan oldalt linkelt be ártatlan arccal és ezer szmájlival, amitől leáll a gép. Erre a célra készült az a bizonyos oldal. Ilyenért bárkit kivágnak, régi nikket is, nemcsak fikát.

Nem ugyanaz, ugyebár. Ezek után demokráciáért sírni - nem kommentálom, kommentálja ő saját magát a hozzászólásaival.

jövendőmondó Creative Commons License 2003.02.21 0 0 121
Köszönöm fijjúk!
Kérem a pártkönyvet!:)))))))))))
Még a végén mégis csak létezik demokrácia!

KÖSZ! MINDENKINEK AKI TETT ÉRTE

:)

Előzmény: kisztitkar (119)
kisztitkar Creative Commons License 2003.02.21 0 0 119
Előzmény: jövendőmondó (116)
jövendőmondó Creative Commons License 2003.02.21 0 0 118
Te nem változtacc?:))))))))))))))))))
jobban megkéne ismerj!!!!!
bocsazértkösz
:)
Előzmény: polmoderator (115)
polmoderator Creative Commons License 2003.02.21 0 0 117
Pár másodpercet késtél sajnos.
Előzmény: jövendőmondó (114)
jövendőmondó Creative Commons License 2003.02.21 0 0 116
Kedves Karminca!

Mielőtt körmeidet véglegesen belém eresztenéd jóól nézz körül és gondold át újra! Lehet, hogy a templomban nem illik tapsolni, lehet hogy a miniszterelnök beszéde alatt nem illik bekiabálni, hogy áruló az is lehet, hogy a körmeneten nem illkik ordibálni, főleg azt nem, hogy Viktor! Viktor! De hogy egy közéleti fórumban TILOS legyen véleményt nyilvánítani ezt nem értem! Akkor annak a topicnak valahol máshol a helye, talán pár százmilliós filmetűdöt kellene készíteni belőle, bár a Macskajaj úgyis győzne! Az az eszmeiség ahogy a téma felé közelítenek számomra humoros, ezért igyekszem én is afelől közelíteni, de úgy látom ennek fele sem tréfa ;). Egyébként ők számomra nem fidesznácik ahogy ezt vallják magukról, ;) se nem kommunisták! Azonban van egy apró gondom, ami nem csak rájuk vonatkozhat remélem nem is anti demokratikusak és nem is válnak azzá! Mert lehet polarizálni az országot, de nem úgy, hogy bárki legyen az, ne mondhassa el véleményét a megfelelő arányos „tapintatossággal”! ;) A topikjukat ismerve ennek nehéz ellent mondani! Ha pedig ez nem így van akkor tényleg sikerült a kommunizmust feléleszteniük és már igazi áldozataik is vannak és ez jósnő. Ezzel a helyük a Terrorháza tribünjén van, igaz Mariska? ;) Ha ez nem lenne én sem aggódnék a jelenségen annyit. Ez nem egyszerű moderálás ez innentől politikai nyesegetés, amiért persze lehet nem vállalni a felelősséget, de azt nem technikai kb-ban mérik!

Mindazonáltal mivel én is csak a gyarló látnokok közé tartozom, nem vonom kétségbe a te látásmódod igazát sem. Főként nem a múlt kommunista módszereinek és megvalósíthatatlan eszmeiségének kifigurázásában, még ha szerintem az nem is a Nóbel-díj szintjén mozog. Ugyanakkor én is szeretném láttatni, hogy sajnos az a gyarló napi politikai érdekeket igyekszik képviselni!

Üdv:
Jövedőmondó;)

Előzmény: Törölt nick (110)
polmoderator Creative Commons License 2003.02.21 0 0 115
OK!
Előzmény: jövendőmondó (114)
jövendőmondó Creative Commons License 2003.02.21 0 0 114
jövendőmondó?
Előzmény: polmoderator (111)
jövendőmondó Creative Commons License 2003.02.21 0 0 112
Persze menjetek csak az elefántcsonttornyotokba, ahol építhetitek a „nihilleteket”!
Jobban szeretném azonban, ha ezen topic címéhez kissé jobban kötődve, ti most igazi énetekben jelennétek meg és egy kicsit a Fidesz politikai életútját elemezgetnénk. Ugyebár azt tudjuk, hogy nekik nincs tradicionális mozgalmi múltjuk mint más pártoknak ;). Ezt a topicot nektek orvosságnak szántam ;) a kijózanodás után. De úgy látom ti még mindig csak a „hánytatásnál” tartotok. Máris elüldöztétek egy hithű társunkat, aki törékeny értékeit védve elcsónakázott az általa elképzelt álomvilágba. Őszintén kívánom neki is találja meg örömét benne! Az a ganézás amit a mai politikában tudatosan gerjesztenek, érzéketlenné teheti az embereket egymás humánus megítélésében, elpusztítja nézeteink tiszteletben tartását, tisztességes ütköztetését.

Más:
Az, hogy az SZDSZ kivel, miért, stb.. szintén megér egy misét. Még mielőtt pálcát törtök az általatok jellemhibának vélt kijelentésen, hogy az - MSZP-vel sohase -…, majd rájöttök ti is azon igazságra, „hogy sohase mond hogy soha”, mivel ez a gyarló kijelentés más fejében is nyomot hagy! Viktor ugyanis korábban kijelentette Torgyánnal soha, nos az élet úgy hozta, hogy mégis. Vajon van e érdemi különbség a szószegések között? „Az egyiknek sikerült a másik meg belesült?”…

Hogy ki kezdte? Kár lenne azt a tényt figyelmen kívül hagyni, hogy az a mondanivaló és eszközrendszer, amivel ti dolgoztok nem a nemesebb anyagok közé tartozik, (mármint az efftásak korábbi munkássága ugyebár). Azt is kár lenne elvitatni, hogy aki ilyen anyagot vesz kezébe az ekkicsit büdös is lesz. Az is világos, hogy azt másra kenve, magában is kárt okoz. Egyébként, ha valójában nem tapadna „vér” a dologhoz akár elismerésem is kifejezhetném, a nem gusztustalanabb részekhez, de hát a ti zenétek nem ismer határokat!

Miután behangoltunk kezdhetjük a zeneművet, de lehet hogy még mindig csak az epilógusnál tartunk?

Üdv:
Az üldözött hős áldozat helyett! Látnok
;)

polmoderator Creative Commons License 2003.02.21 0 0 111
Nem talált! Ilyen már van.
Előzmény: jövendőmondó (109)
jövendőmondó Creative Commons License 2003.02.21 0 0 109
Legyen a nevem:látnok
:)
Előzmény: polmoderator (104)
polmoderator Creative Commons License 2003.02.21 0 0 108
Ide írod!
Előzmény: jövendőmondó (105)
jövendőmondó Creative Commons License 2003.02.21 0 0 107
Nos én benne vagyok, csak előbb megkérdezem Viktort, nehogy úgy járjunk a dologgal, mint a török megszálló csapatok átengedésével! Egyszer ezt mondom egyszer meg azt! De ugye mi igaziból nem nyírunk ki senkit!!!!!!!!!!!!!!J)), mert akkor oda a szabadságL!

;)
Szerintetek mi legyen a nick nevem?
Legyen :
Látnok

:)

Tub Creative Commons License 2003.02.21 0 0 106
Az, ok, de a hozzászólások száma mindenhol 0 a visszaállítás előtti hozzászólásoknál.
Előzmény: Törölt nick (103)
jövendőmondó Creative Commons License 2003.02.21 0 0 105
Azt hol kell kérni?
:)
Előzmény: polmoderator (104)
polmoderator Creative Commons License 2003.02.21 0 0 104
Kapsz 10 percet, hogy megírd mire írjam át a nicked. Ellenben letiltom nickhamisítás miatt.
Előzmény: jövendőmondó (102)
jövendőmondó Creative Commons License 2003.02.21 0 0 102
?
Mi van itt?
:)
Előzmény: Tub (101)
Tub Creative Commons License 2003.02.21 0 0 101
Le lett alaposan nullázva a topik:)))
Előzmény: aov (100)
aov Creative Commons License 2003.02.21 0 0 100
Ajaj! Mi történik itt? Dolgozik a demokrácia központ?!
Tub Creative Commons License 2003.02.21 0 0 99
Csak nálam nem jelenik meg topik rendesen?
Előzmény: szarvasmarha (98)
szarvasmarha Creative Commons License 2003.02.21 0 0 98
No akkor megvagyunk ismét.
mrwolf Creative Commons License 2003.02.21 0 0 97
Szóval akkor menetoszlopba raktok? Hova visztek? Vagy pofám lapos?
mrwolf Creative Commons License 2003.02.21 0 0 96
Itt vagyok, a koffert is hozzam az ágy alól vagy csak simán agyonlőttök ?

mrwolf

szarvasmarha Creative Commons License 2003.02.21 0 0 95
az.
kodelka Creative Commons License 2003.02.21 0 0 94
Mocskos egy szád van, de többet nem is várok töled, ennyire vagy képes
aov Creative Commons License 2003.02.21 0 0 93
Igazán tudhatnád "hét szűk esztendő" fiam, hogy egy fideszes nem tud rosszat tenni! Így született, ezért nincs szükség önkritikára sem.
Csak ez a nyavajás balos banda kekeckedik itten!
Ami vezérünk jó és okos! Bízz benne!
DRT Creative Commons License 2003.02.21 0 0 92
Kicsi fröcsögő kloáka, várlak vissza szeretettel porrá égésed színhelyére:

http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9086665&uq=61

Valahogy kikoptál onnan.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!