püfffneki
2016.11.18
0 0
467
Ki állítja azt hogy nem ők a felelősek?
Ettől még tény hogy aki nem tudja jól elkölteni a pénzét az inkább heverésszen, akkor is jobban jár, hisz így is úgy is szegény marad.
Miért nem fogod ezt agyilag 7 diplomával?
Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (465)
hétdiplomás hétnyelvű
2016.11.18
0 0
465
egy dolgos szorgos pár is lehet szegény, ha a bevételét nem jól költi el.
Aztán rajtuk, a saját akaratukon kívül ki a büdös kurva anyja dönt arról, hogy hogy költik el a bevételüket?
Ennél akkor már jobb neki , ha lusta és meg sem keresi azt a pénzt.
Baszki ez kész :D :D :D Mára ki lehet kapcsolni a zinternetet :D
Előzmény: püfffneki (461)
püfffneki
2016.11.18
0 0
461
Ez nem tudom miért olyan fontos neked.
De azt hiszel amit akarsz.
A topikom arról szól, hogy egy dolgos szorgos pár is lehet szegény, ha a bevételét nem jól költi el.
Ennél akkor már jobb neki , ha lusta és meg sem keresi azt a pénzt.
Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (460)
püfffneki
2016.11.18
0 0
459
Majd bolond leszek, mikor ott pontos ucca név van megadva.
Ahogy itt ti reagáltok, onnantól mi várna rám:((
De a lényege: 6 szobás tetőteres, 2 fürdőszobás ház eladó.
3 fázis, gáz és vegyes tüzelés, melléképületek, gyümölcsfák, művelt kert.
Az ingatlan ALAPOS felújításra szorul.
Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (457)
arnyekxxx
2016.11.17
0 0
455
neked nem is kell ideirnod, hogy mit nem értesz, hiszen általában semmit.
viszont amit te előadsz az annyi ellentmondást tartalmaz, hogy az értelmezése nem feltétlen könnyű feladat. Szóval igen, ha a tanár összevissza hablatyol akkor nem a diák a hülye ha nem érti.
Előzmény: püfffneki (451)
Törölt nick
2016.11.17
0 0
449
Miért lenne lózung?
Tajgetosz szépen megoldotta a természetes kiválasztódást annó.
Ma meg Clint Eastwoodal élve puhapöcs generáció él a bolygón.
Előzmény: püfffneki (446)
arnyekxxx
2016.11.17
0 0
448
mindig megjegyezte,hogy üresek a temetők.
ne cukkold már szegényt, tudod, hogy erről álmodozik, csak egy kötelet venni is lusta
Előzmény: Törölt nick (443)
arnyekxxx
2016.11.17
0 0
447
Nem értem, szóval annyira ocsmány a házad, hogy titkolni kell a kinézetét de azért jó pénzért szeretnéd eladni?
vagy mi van?
Előzmény: püfffneki (442)
arnyekxxx
2016.11.17
0 0
445
Bizonyos helyeken, és bizonyos nagyságú ingatlanok nem kellenek.
magamat idézném, mert láthatóan a szövegértésben is legalább akkora kihívással küzdesz mint a szorgalomban:
csak a megfelelő árat kell hozzá megtalálni.
Előzmény: püfffneki (440)
Törölt nick
2016.11.17
0 0
443
Általában a változó kor utáni elvált,özvegy hölgyek 'jószokása' a sajnáltatom magamat.
Erre minden hímivarú egyed totális közönnyel szokott érezni.
szegény apám isten nyugosztalja amikor ezekkel a 'sajnáltatom magam' tipusú egyedekkel összefutott mindig megjegyezte,hogy üresek a temetők.
Tudom kemény sorok ezek,de az élet kegyetlen.
Előzmény: püfffneki (441)
püfffneki
2016.11.17
0 0
441
Nehogy azt hidd hogy nem mindenki ilyen.
Egy ismerős aki anyagilag sokkal jobban áll mint én, ha összefutunk mindig tele van panasszal.
Múlt héten a gyerek volt beteg, most neki fáj a torka.
Nem emléxem rá hogy bármikor is kedves élményt megosztott volna velem, és nem magát sajnáltatta volna.
Előzmény: Mantis Screamer (431)
püfffneki
2016.11.17
0 0
440
Állítasz valamit mindenféle bizonyíték nélkül.
Legalább fél millió üres ingatlan volt 2011 ben a népszámláláskor olvastam.
Bizonyos helyeken, és bizonyos nagyságú ingatlanok nem kellenek.
A de biztos után is elkelne némi magyarázat.
Előzmény: arnyekxxx (435)
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!