Ment, pedig ez a keret sokkal többre képes. Unsworth vette át ideiglenesen, a Burney edzőjét akarják. Chelsea ellen a Ligakupában idegenben nem hinném, hogy sokat fognak ma akarni.
azon kivükl hogy benyaltuk a kutinnyó-lemár-marez-vardy üzletkörmenetet. szrintem jó a keret..
védelem kegyetlen ha stabilan össze tudnak állni.
kicsi kean egy állat. megérkezik középre mori és élő ember nem jut át középen.
futó ember van elég.. klassen kicsit csalodás még de én bizok benne.. lát a pályán mennek a passzok. kicsit még szokni kell a helyét.
csatárral lehetünk bajba.. mer kicsik... nem tudom sandro mit akar. marad vagy megy... én nem bánnám maradna.
CL -t lehet eröltetni huzo ember lehet ha hisz magába.
roon jó.. a 10 golját meg fogja rugni... vezér.. huzhatja a fiatalokat szituációban...
szerintem ennyi ifi közé kellett egy pédakép.. mondjuk kevesebbet kéne inni.. de nézzük be annak hogy én is ittam volna haverokkal ha lemondom az angol vállogatottságot.
mirallas barkley nállam a két kérdés...
hogy nyarvogni maradtak e itt vagy oda teszik magukat azért..
és valaki vegye meg niassét... msot...
és a lezster legyen szar és januárba jöjjön vardy..
Chesterből jövünk, a poén kedvéért Birkenheadtől komppal.
Városnézés, Waterfront, Pier Head, Docks, aztán Cavern, ilyesmi, majd ki az Anfieldre :), onnan Stanley Park, Goodison. Este pedig Chesterbe kell visszamennünk, erre van valami jó tipped akkor?
Fordítva csinálnám. A Kirkdale-től a pálya sétával közel 25 perc. Este a vonatok a város irányba olyan tömöttek, hogy kb az 5-re férsz fel. Sűrítik meccsnapokon őket, de az igényt közel sem tudja kielégíteni