Keresés

Részletes keresés

Frankeey Creative Commons License 2006.01.27 0 0 2029
:)))))))))
Előzmény: Kisgonosz (2024)
Pac Creative Commons License 2006.01.27 0 0 2027
" Azt gondolom,el kellene törölni a választásokon az 5%-os küszöböt. "

Egyetértek.

Nevetséges (tragikus) hogy egy párt kap több mint 240.000 (!!!) szavazatot és egyetlen képviselője sincs.

Egy másik párt kap cca.310.000 szavazatot és lesz 17+2 képviselője.


Demokrácia, hahaha.
Előzmény: gojkómitics (2020)
takacsi Creative Commons License 2006.01.27 0 0 2026
Természetes, hogy választásokhöz közeledve sokan pártokon keresztül határoznak meg majd mindent (már akik politikával, nemzettel, magyargyűlölettel, stb. foglalkoznak).

Nekem soha nem lesz pártom. Mert nem tudok azonosulni 100%-ig egy párttal.
Van változó sorrendem, ha belegondolok tudom, kb. mennyire fogadom el ezt, vagy azt a pártot. Így tudom, hogy melyik oldalhoz tartozom, azon belül milyen a pillanatnyi pártpreferenciám, sorban.
Kialakult, szuverén gondolatvilágom, értékítéletem van, amiben hazaszeretetem, nemzetemhez tartozásom, az ezekkel járó eszmék, szimbólumok, ideológiák, művészeti alkotások, Ferencváros, egyházam, stb. meghatároznak engem.
Ehhez viszonyítok mindent. Nem egy párt napi, heti, havi, 4 évi arculatához, propagandájához viszonyítom magamat, ill. nem ezek alakítanak.

Legyen meg először is mindenkinek a szilárd önmeghatározása (lehetőleg morális, értékelvű, nemzeti alapon). Könnyebb megmaradni, nehezebb átélni.

Megértem a csalhatatlanságban hívő rajongókat, de valamikor csalatkozni fognak (még azok is megjárják ezt, akiket nem a párt, vagy pártok határoznak meg).
Pedig jó egy közösségbe tartozni. Együtt szurkolni. De ezt megtehetjük önfeladás nélkül is.
gojkómitics Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2025
Minden választókörzetre lehet majd fogadni?
A jelölteknek oddsai lesznek?
:DDD
Előzmény: Kisgonosz (2024)
Kisgonosz Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2024

tegyek meg tetjeiket:))

 

http://hu.sportingbet.com/content/betnav/sportaction.asp?ecid=106|-119544

Törölt nick Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2023
Nemzeti öntudat, nem nacionalizmus. Az utóbbi szitokszó lett, pedig a francia forradalom terméke...
Előzmény: gojkómitics (2021)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2022
gojkómitics Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2021
Egyetértek abban,hogy az oktatásnak döntő szerepe van abban,hogy egészséges nacinalizmus,normális gondolkodásmód kialakuljon az emberekben,de a változáshoz az is szükségeltetik szerintem,hogy a mai politikusok 90-95% eltakarodjon a közéletből.Önös érdekeiket néző,gerinctelen senkiháziak,akik a közvéleménykutatások eredményei szerint alakítják az álláspontjukat és a véleményüket.
Előzmény: Törölt nick (2015)
gojkómitics Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2020
Szvsz az jót tenne az országnak,ha nem két nagy alkotná a parlamentet,mert az csak fokozná az ország politikai elhülyülését.Így is sok millióan vmi ellen szavaznak,ha sok párt,sok alternatíva jelenne meg a parlamentben mindenki a hozzá legközelebb állóra szavazhatna,így kialakíthatná a SAJÁT politikai öntudatát.
Azt gondolom,el kellene törölni a választásokon az 5%-os küszöböt.
Előzmény: Törölt nick (2019)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2019
A fütyisz győzelméhez feltétlenül kell a szadesz kiesése. De sztem erre nem sok esély van. A szadesznek megvan az a kitartó közel 300ezres tábora. én se csípázom a szadeszt, de mivel az mszpnek szüksége van rá hogy győzzön, így kellenek ők is. No majd meglássuk. Az mdfnek viszont már kevesebb esélye van. Amit viszont még szeretnék: a miép meg a munkáspárt NE jussanak be.
Előzmény: sergiototta (2018)
sergiototta Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2018
egyetértek a magyar vizslás, budapest riportos megállapitásoddal
de ennek ellenére én nem hiszem, h viktorék buknának
demagógiában, igérgetésben szvsz mára lekörözték a maszopot s ezzel valszeg be is fogják húzni a választásokat (bár biztos Fletoék is fognak még majd szépeket mondani, igérni)
megmondom öszintén nekem kurvára mindegy, h fidesz vagy mszp
két dologban reménykedem:
1; szadesz kiesik a parlamentből
2; fog bejutni párt a fidesz-mszp kettősfogaton kivűl (s persze ez a párt nem a szadesz lesz)
Előzmény: Matt (2010)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2017
MDFel együtt? ;)
Előzmény: Törölt nick (2016)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2016
Ebből a centrum pártból lehetett volna vmi, de mint kiderült nem igazán voltak képesek együttműködni. Bár a párt most is létezik, de meg se fogják közelíteni a 4 évvel ezelőtti 3%-os eredményt szvsz.
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2015
Az, hogy jobboldali nem jelent semmit.

Ismerek garmadával lájtos „fideszeseket” a környezetemben, kik ilyen sorsdöntő kérdésekkel nem foglakoznak, mert „uncsi”, meg nem „trendi”, de jó bulinak fogják fel ezt az egészet, most vesztünk, de nincs semmi baj négy év múlva nyerünk. Egy játék.

Undorodnak a fasiszta Miéptől és Jobbiktól, Lovas számukra maga a borzalom, stb.

Más világ ez.

 

Amíg a média egy hazug világot állít példának a fiataloknak, nem megy.

Amíg az oktatás zsidó befolyás alatt van(mind a két kormányra kerülésüknél 1994 és 2002 az szdsz ehhez ragaszkodott legjobban, ez sok mindent elárul), és ez a fidesz alatt se változik meg legalábbis a jellege, erre garancia Pokornyi.

Amíg természetes, hogy van holokauszt nap, de Trianon nap nincs, tilos emlékezni, vagy elnéző mosoly mellett egy-két perc jut rá.

Amíg film és megemlékezések vannak, az úgynevezett délvidéki vérengzésekről, melyet a magyar csendőrség és katonaság követett el, és 2-3 ezer áldozattal járt a legvadabb hozzáállás szerint is, a 40 ezer brutálisan kivégzett, megkínzott délvidéki magyarról nem tud senki. Természetesen mi filmet nem róluk készítünk, miért is.

A Szovjetunióba elhurcolt százezrek, a magyar táborok (Recsk) nem beszédtéma.

Egy szerencsétlen Ausztráliában élő majd 80 éves embert elővesznek, és halálra üldözik,  mert állítólag megölt egy zsidót, pontosabban részt vett benne, de itt élnek köztünk, körülöttünk olyan emberek, sokszor zsidók, kik 45 után keresztény magyarok kínoztak meg és öltek meg, nyomorítottak meg, és ma háborítatlanul, néha kiemelt nyugdíjjal elvannak.

Végtelenségig lehetne sorolni. Addig milyen pozitív változásról írsz nekem, mitől is lenne ?

Nem tud érdekelni, hogy a fiatalok többsége szereti Orbánt, mert sajnos azt is tudom csak egy kis részük rendelkezik normális magyar nemzettudattal, mert nem is kaphatták meg, se a családtól otthon, se az oktatási intézményektől, se a médiából.

Erre gondosan vigyáznak, nekem ezek után hiába ígérsz meg változást, én még annak is örülnék, ha ez a szint megmarad.

Úristen hány olyan nemzeti oldali embert ismerek, ki magát nagy magyarnak tartja és igen ott is van a rendezvényeken, jól is szavaz, de a gyerekeinek, a családjának már nem ad át semmit, pedig az is kötelesség, mert így lehet csak elkezdeni, alulról építkezve.

Ez egy kemény munka, magától nem fog menni, és idő igényes, és pont az nem áll rendelkezésünkre, drasztikusan fogy a magyar határon belül és sajnos kívül.

 

Üdv:Dénes

 

Előzmény: Törölt nick (2004)
Matt Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2014

nem mondtam hogy a jelenlegit szívesen nézem. sőt

de azt igen, hogy ezeket sem szívesen nézném.

Előzmény: Frankeey (2012)
Frankeey Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2013

Ha azt mondod, hogy a fidesz nem feltétlen egy igazi jobboldali párt, akkor megvan az első dolog (vszínű, hogy az utolsó is), amiben egyetértünk!

Az igazsághoz azonban hozzátartozik, hogy a tiéd sem egy igazi balos! Az mszp egy új, eddig definiálatlan műfajt hozott létre! Kb olyan, mint a zsidó! Belülről bomlaszt, rohaszt!!!

Előzmény: Törölt nick (2011)
Frankeey Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2012
Akkor nézzed még négy évig a jelenlegit! Okos!!!
Előzmény: Matt (2010)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2011
Ezt a baromságot hol olvastad ? A pártod "tudományos" jelentésében ? Vagy a viktorka mondta neked a gyűlésen ? :D Lehet, hogy 2 generáció múlva ez lesz, csak ahhoz kell egy VALÓDI jobboldali párt, amely nem a levegőbe beszél, és nem használja fel a határontúli magyarokat azért, hogy megnyerje a választást.
Előzmény: Törölt nick (2004)
Matt Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2010

szerintem a jobbosok elbukják a választásokat.

köszönhetik a Magyar Vizslának, és a Budapest Riportnak vagy mi a francnak.

 

rühellem a balos bandát, de ezektől a plakátoktól elhányom magam.

kibaszott sokba kerül, és minek kell ilyenre költeni.

én nem akarok ilyeneket a hatalomban látni, akik ilyen szemét genyó módon kampányolnak. és ne mondja senki, hogy nincs benne a jobboldal keze, mert én sem ma jöttem le a falvédőről.

Marci14 Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2009

Helló,nem igazán politizálni jöttem,mert a szám a nevemben a tényleges koromat jelenti,csak belegondoltam, hogy itt a választásokkor milyen pörgés lesz...:-)nem lesz semmi,meg a viták a jobb és a bal oldal között:D

Hajrá Ferencváros

Hajrá PAKS

Hajrá Magyarország!

Törölt nick Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2008
Hm, nem hittem volna, hogy itt lesz hozzászólásom, de ez most nagyon érdekel:
"az erdélyiek azok románok, és NEM magyarok, csak magyar származásúak, magyarul beszélő románok"
Ezt most hogy?! Hogyhogy nem magyarok, csak magyar származásúak? Nem értem. Másrészt, ha holnap elfoglalnák BPt mondjuk a Szlovákok (mondjuk hogy átírnák a határt), onnantól te nem lennél magyar, csak magyarul beszélő szlovák?
Előzmény: Törölt nick (1954)
Frankeey Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2007

Honnan meríted a kincstári optimizmusod...?

 

Így legyen, ám addig is foghatjuk a fejünket...

Előzmény: Törölt nick (2004)
sergiototta Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2006
s ennek a 65-70%-nak vajon hány százaléka ment el dec. 5.-én szavazni ?
mert persze sokan azt mondják, h nemzetiek, meg jobboldaliak, de ezeknek a nemzeti oldalt (tisztelet a kivételnek) csak a fideszt jelenti
na s az ilyen nemzeti, az lényegében olyan mintha nem is lenne

nem lesz semmi javulás itt szvsz, ha csak nem jön radikális váltás az oktatásban
Előzmény: Törölt nick (2004)
sergiototta Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2005
elképzelem ezt a társalgást:

- elején duma a való világ s a barátok közt legujabb eseményeiről
- azt egyik feldobja a politikát, mert a héten megnézte a retek klub hiradoját pluszba villogni akar a heti hetesbe hallott legujabb okossaggal
-nagyon belelendültek a témába, de sajnos be kellett fejezniük mert kezdődött a fókusz s arra haza akartak érni
Előzmény: Törölt nick (2002)
Frankeey Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2003

Ta kinek képzeled magad, hogy véleményt nyílvánítasz több millió ember nevében? Aki nem ment el, az nem szavazott! Kész!

A te logikáddal: Akik nem mentek el négy éve, azok ítéletet mondtak az mszp rágalomhadjáratáról. Jé, hát akkor sokkal több a fideszes. 2/3-os kormányt is alakíthatott volna a jobboldal...

 

Ekkora faszságot...

 

Akik nem mentek el, azok nem éltek a jogukkal, s egyben (szvsz) a kötelességüket nem teljesíttték! Az persze igaz, amit Sergio írt, hogy a többség szart az egészre! Erre én azt mondom: közönbösnek lenni még nagyobb BŰN!!!

Előzmény: Törölt nick (2001)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2001
8 éve az MSZP nyerte a választásokat, ŐK kapták a LEGTÖBB szavazatot, csak a fura választási rendszer miatt nem alakíthattak kormányt. (Utána lehet nézni) Ez az, ami 4 éve visszaütött.
A többség NEMet mondott, aki NEM ment el szavazni az mit gondolsz miért nem ment el ? Hm ? Ők annyira akarták volna ? Hm ? Őket is vedd figyelembe! Egyszerűen nevetségesnek tartották az egész kezdeményezést, és tudták előre, hogy nem lesz meg a kellő többség. De ezt már elmagyaráztam nagyon soxor. Bár szerintem most sem fogod megérteni.



Előzmény: Frankeey (1998)
sergiototta Creative Commons License 2006.01.26 0 0 2000
a többség sz*rt bele magasról
Előzmény: Frankeey (1998)
Frankeey Creative Commons License 2006.01.26 0 0 1999

Engem nem érdekelt egy percig sem a stílusod. A mondanivalód tartalma azonban igen. Az nem tetszett, tetszik...

 

"Aztán majd meglátjuk, hogy mi lesz áprilisban."   Csak nyerhettek, ha ezt akartad hallani. Ismétlem, én már ettől az országtól nem várok semmit...

 

Előzmény: Törölt nick (1997)
Frankeey Creative Commons License 2006.01.26 0 0 1998

Nem ezt akarta a többség! A többség igent mondott, csak a kellő számú szavazat hiányzott!

 

4 éve a választásokat is a Fidesz nyerte, csak nem tudott kormányt alakítani...

Előzmény: Törölt nick (1997)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.26 0 0 1997
Ez van, ezt akarta a többség. Én 1 dologban hibáztam, néha kissé alpári stílusban adtam elő, amiért elnézést is kértem, de ennek ellenére a lényeges kérdésekben nem fog megváltozni a véleményem. Aztán majd meglátjuk, hogy mi lesz áprilisban.
Előzmény: Frankeey (1996)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!