Keresés

Részletes keresés

Papírvágó Creative Commons License 2002.10.22 0 0 4463
Egy gusztustalanul kövér ember mindig felháborodik és támad, ha észrevételezni merészelik, hogy ő egy gusztustalanul kövér ember.
Felháborodniés támadni persze jóval egyszerűbb, mint erőfeszítéseket tenni a gusztustalan kövérség ellen.
Na ja.
Előzmény: Törölt nick (4461)
Green Peacewood Creative Commons License 2002.10.22 0 0 4462
Hercegnő32
Ez kissé durva beszólás volt ebben a topicban még nem tapasztaltam hasonló hangvételt. Jó lenne kicsit visszavenned.
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.22 0 0 4461
Érdekes, hogy a kockahasú, csupa izom ( nem izomagy ) barátom sose mondta még, hogy de kibaszott dagadt vagyok. Szereti mindenemet, és nekem sem nehéz így jól éreznem magam a bőrömben.
Az bántó volt nagyon, ahogy fogalmaztál, nem lehetett volna mondjuk: kórosan elhízott a kibaszott dagadt helyett? Na mind1, ez tuti őszinte volt tőled. Sajnálom, hogy ezt így esett jól neked leírni. Önbecsülésem szerencsére nem a hülye beszólásokon múlik és tudom vannak rosszabb emberi tulajdonságok is, mint a kövérség.
Bassza meg minden kurva jó BMI indexes a kibaszott csinos barátnőjét!
Előzmény: Robzon (4453)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.22 0 0 4460
az biztos, plusz a bemelegites maga (salutation 1, 2) is mar eleg jo tricepszre, masnap mindig erzem :)

2i

Előzmény: rigojanos (4458)
blaki2 Creative Commons License 2002.10.22 0 0 4459
Van itt olyan pesti egyén aki jár jógázni?
mert én már régóta elszeretnék menni de neten nem nagyon találok infot + jólenne olyan helyre menni amit már valaki letesztelt...
tehát ha tudtok ezügyben tanácsokat adni szivesen venném

hercegnő:
a 164cm 92kg az nem molett... az már egy más szint :)

rigojanos Creative Commons License 2002.10.21 0 0 4458
Egyebkent is a legjobb exercise a joga, minden benne van - nyujtas, egyensuly, izomerosites, koncentracio, legzes, stb.
Előzmény: Törölt nick (4457)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.21 0 0 4457
[mostansag errefele mindenki a jogapopsirol beszel :) vettem is egy ero-joga kazettat, nem semmi :))]
Előzmény: rigojanos (4456)
rigojanos Creative Commons License 2002.10.21 0 0 4456
A legkemenyebb! :)
Előzmény: Törölt nick (4455)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.21 0 0 4455
"jogapopsi" :)
Előzmény: rigojanos (4454)
rigojanos Creative Commons License 2002.10.21 0 0 4454
Nagyon szeretem az elipszist, tenyleg megdolgoztatja a combot/feneket. Es az izuleteknek is konnyebb, mint a futas, a hatrol nem is beszelve.

De en eddig ugy tapasztaltam, hogy a heti 4-5-szori egy oras joga kemenyitette legjobban a fenekemet.

Előzmény: Törölt nick (4432)
Robzon Creative Commons License 2002.10.21 0 0 4453
A lepcsözö persze nem növeli a segget, mert az izomepites feltetelei hiänyoznak (ugye ez az a bizonyos vältozatos+progressziv+rendszeres. Itt a härombol minimum 1 hiänyzik, tehät attol nem kell tartani, hogy tul nagy farizomfejlesztes következik be.) Jo dolog a lepcsözö nagyon, egy kellemes aerobedzes, ami pulszban meg tonifikälja a fenek izomzatot is. Nincs vele semmi baj. Az ellipszistrainer is jo. De ugyan ilyen jo a tömegszex felver nökkel, az ütemes seta vagy akärmi ami viszonylag nagy izomzatot mozgat meg, viszonylag gyorsan, eleg ideig tart, es az aerob pulzustartomänyban van a pulzusod. Tökmindegy mit csinälsz, ha a zsiregetes feltetelei megvannak. Termesztesen Panke franko hülyesegeket mesel szokäs szerint semmi köze a 10 kiloval törtenö 10 centis guggolgatäsnak a taposäshoz, tökeletesen mäs müfaj a kettö. Irt meg mäs hülyesegeket is, de färaszt rä reagälni.

Hercegnö32!
Ha te szepnek tartod magad, meg ugy erzed, hogy a ferfiak is szepnek talälnak az egy jo dolog, valahol irigyellek is erte. A szepseg nem abszolut fogalom kär rola vitatkozni. A szemelyes preferenciäimat nem szivesen osztanäm meg veled, mondjuk ugy, hogy egy 90 kilos lenyben en mär keptelen vagyok a nöt meglätni a zsir alatt. De az en izlesem sok esetben elter a közetöl, ugyhogy ez a velemenyem ne befolyäsoljon. Bär igy jobban belegondolva azert az 164 centihez 92 kila a köz szerint is a "kibaszott dagadt" kategoria. Mondom ettöl meg sok embernek - köztük magadnak - is lehetsz szep. Es csak gratulälok hozzä. Azt viszont jo ha tudod, hogy a tetzsiraränyod az überbrutäl 100%-ot surolja. Ha harmad ennyi zsir lenne csak rajtad - azaz käbe 30 kilot fogynäl - meg akkor is a tulsuly miatt egeszsegileg sulyosan veszelyeztetettek köze tartoznäl. Bele fogsz fulladni a zsirodba. Szoval en elhiszem, hogy a "szepsegert szenvedni kell" no de beledögleni azert tulzäs, nem? Szoval a helyzeted nem könnyü. Söt mondjuk ugy "sulyos" :) Komolyan nem tudom neked mit tanäcsoljak. Eleve - ahogy irod - nem tobzodsz felesleges akaraterö többletekben. Amit veghez kene vinned, hogy egeszseges ember formäd legyen az pedig önfegyelmet, szisztematikus etkezest es edzest követelne meg a következö ket evben, pläne ha nem akarsz utäna ugy kinezni mint egy mutäns sharpei-giliszta keverek 30 evvel az atomhäboru utän.
Az 1500 kcal sem feltetlenül keves, egy käbe 40-42 kilos szärazttestömegü nönek, de szerintem tuti többet eszel. (Ha megkerdezel egy dagit hogy mennyit kajäl, akkor alapbol 30%-50%-al kevesebbet mond. Nem hazudik, egyszerüen csak bekepzeli magänak, felremer, elszämol, kifelejt.) Aztän persze az se mindegy, hogy miböl tevödik az az 1500 kcal össze, es mikor eszed meg. De erröl mär sokat beszeltünk, ha erdekel, olvasd el a fogyi-klub topicot.
Szoval en nem mondom, pontosabban nincs jogom megitelni, hogy szep vagy-e, vagy csunya, nem mondom hogy minden jobb lesz ha lefogysz, meg azt se mondom hogy könnyü lesz, de az biztos hogy ilyen hihetetlen tulsuly jelentös egeszsegügyi rizikoval jär (sziv-errendszer, daganatok, stb.).

Törölt nick Creative Commons License 2002.10.21 0 0 4452
nem.
nekem jo :)
es neked is :)
Előzmény: Törölt nick (4451)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.21 0 0 4450
:( hagyjuk. semmi kozod hozza, ugyanis a sajat penzem koltom ra (es itteni szinvonalhoz kepest olcso mert akcios volt) amit EN es csakis EN keresek meg nem pedig mastol kapom.
es nem razok rongyot. csak leirtam hogy mit hasznalok es te belekotottel. merhogy szerinted szar, pedig soha nem probaltad.
nincs is min vitazni.
kesobb majd benezek, amugy is mennem kell dolgozni.
jo zsiregetest mindenkinek!

2i

Előzmény: Törölt nick (4449)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.21 0 0 4446
csak mer' jo illata volt aszondta nagyapad: fujj, ez itten rossz dolog! aggyuk a disznoknak! :))

de azert az nem szep dolog, olyat elitelni amit meg nem probaltal... ha meg a World Gym nevu hely megengedheti maganak azt a kabe 15dbot ami ott van, az se fajjon neked, elvegre futopadbol es bicajbol is kabe annyi van.

Előzmény: Törölt nick (4443)
Joana Creative Commons License 2002.10.21 0 0 4445
Tudom, hogy mondtátok már, ezerszer, de én is mondtam, meg a hasonló alkatúak, hogy ha elkezdek zsirt égetni, a mellemröl és a fenekemröl megy le. Nem a derekamról. Ha zsirt égetek, futok, úgy nézek ki, mint egy ausvices (elnézést), vastag derékkal.
Előzmény: Törölt nick (4439)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.21 0 0 4444
"a ronda dolgok a legjobbak" ez most hogy jon ide?
nem azt mondtam hogy a kulseje tetszik hanem AMIT CSINALSZ RAJTA.
a bicajt es a szabadsulyos gyakorlatokat sem kerdojeleztem meg, sem pedig a pulzusmeres hatekonysagat.
az meg miert faj neked ha nem merem a pulzust? attol a te sorsod meg nem jobb sem rosszabb...
szoval ok nelkul ne legyel defenziv :)
Előzmény: Törölt nick (4440)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.21 0 0 4441
probaltad mar?
Előzmény: Törölt nick (4439)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.21 0 0 4438
hoppa, 30perc, na :)

nem azert rangatom. hanem mert tetszik... a futogep mondjuk a legmenobb a teremben, de azt speciel hanyagolom, inkabb usznek (de nem nagyon van hol, majd otthon)
az egyik bicaj nagyon kiraly, ha megfogod a kapaszkodojat akkor meri a pulzust folyamatosan.
amugy nem meregetem a pulzusomat (tudom hogy ez szentsegtores, lehet atkozni :)

2i

Előzmény: Törölt nick (4434)
Joana Creative Commons License 2002.10.21 0 0 4436
"hasashatszm,de annak az eredmenye kb 1kg felesleg alatt laccik meg."

Na látod, a múltkor meg lehurrogtál.:) Rajtam pont 1 kg felesleg van, és az mind a hasamon/derekamon levö szalonna. Tehát hasazhatok tovább :(

Mi az az ellipszis?

Előzmény: Törölt nick (4431)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.21 0 0 4435
Az alakja nem hosszúkásabb lesz idővel, hanem kerekebb :))
Előzmény: Törölt nick (4430)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.21 0 0 4432
futni, azt nem fogok... a burzsujra meg no comment :)
miert, mi a baj az ellipszistrenerrel? szerintem egeti annyira a zsirt mint a bicaj, legalabbis eleg faraszto 30ora rajta.
Előzmény: Törölt nick (4431)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.21 0 0 4429
en alt. azt csinalom, hogy 20-20-20percek bringa, taposogep es ellipszistrener. utana altalaban kicsit emelgetek vagy hasazok... aztan nyujtas es kesz is! :)
de mostansag inkabb 30-30perc bringa es ellipszis, meguntam a taposast. de legkozelebb kiproszalom az igazi lepcsoket, kivancsi vagyok (bar tegnap 13orat dolgoztam megint, nna, az jo kis zsiregetes volt, a labam most sajog kicsit - talan majd este melo utan)

2i

Előzmény: Törölt nick (4424)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.21 0 0 4428
off:
Szép és minél nagyobb annál szebb a férfiak szerint. :)) Én pedig egyetértek velük.
Előzmény: Törölt nick (4422)
Joana Creative Commons License 2002.10.21 0 0 4426
Heti 3-4 alkalom az tényleg jó eredmény, dicsérjenek csak érte! :)

Én is szeretem a lépcsözögépet és sokszor érzek utána kellemes izomlázat a megfelelö helyeken, tehát biztos jó popsira :)

Talán úgy értették lejjebb, hogy kifejezetten zsirégetésre nem ideális a lépcsözögép, azt mondjuk el is tudom képzelni.

Előzmény: Törölt nick (4423)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.21 0 0 4425
Van már rég szobanringám. Nem bírom semmiben a monotoniát. :((
Ha sokat járok ide, lehet kapok újra motívációt. Nem vagyok nagy zabálós, napi kb 1500 kalcsit eszek.
Előzmény: mirminc (4419)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.21 0 0 4423
van valami baj a taposogeppel?

amit most nagyon ajanlgattak a teremben, az egy olyan lepcsozogep, ahol echte korbemozognak lepcsok es fel-fel kell lepkedned rajta kulonben lezugsz... (csavo szerint irto jo a popsinak meg a combnak)
kulonben megdicsertek hogy milyen sokat jarok (csak nevettem, heti 3-4 azert nem olyan sok)

udv
2i

Előzmény: Törölt nick (4414)
mirminc Creative Commons License 2002.10.21 0 0 4419
együttérzek. nekem is az egész család súlyproblémás, az egyik fele szalonnát eszik kolbásszal, a másik fele folyton fogyózik, a fene sem tudja melyik a jobb. de azért felül lehet kerekedni rajta, csak akarni kell! alaposan olvasd át Robzon legelső hozzászólását, aztán találj ki magadnak valami hathatós mozgásformát. én pl. szobabringát vettem. előnye, hogy nagy súllyal is kényelmesen űzhető sport, lehet közben tévézni :)), nem kell senkihez sem alkalmazkodnod, és ideális zsírégető. egyelőre aerobikra meg hasonlókra nem érdemes elmenned, mert csak elmegy a kedved az egésztől.
Előzmény: Törölt nick (4416)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.21 0 0 4418
Azt hiszed még nem volt sikeres fogyókúrám? Volt kb 10 amikor 10-20 kg-tól megszabadultam, de a végén mindig több jött vissza rám, mint amennyi előtte voltam.
A 92 nem reális kor. :-P
A nagy mell az hátrány szerinted? :))
Előzmény: Törölt nick (4417)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.21 0 0 4416
Betegség miatt kellett fogyizni és tesiből felvoltam mentve is pár évig emiatt.
Jó. Nem nyavajgok.

164 cm,92 kg
( ezzel a kg-val a családi átlag alatt vagyok 30-40 kilóval)

118-92-115 cm és jó a seggem :))

Előzmény: Törölt nick (4414)
kockasfulunyul Creative Commons License 2002.10.21 0 0 4415
Hm?
Előzmény: Törölt nick (4412)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!