Keresés

Részletes keresés

THeniR Creative Commons License 2022.02.08 0 0 121

Sziasztok!

 

Sajnos szintén zenész :)

 

Már augusztusban befizettem a jutalékot a Pasarét Immo Zrt.-nek, és az előleget is a MAR-REK Kft.-nek, ebben a hónapban már az ingatlan átadására került volna a sor, de varázslatos módon mind a két fél elérhetetlen lett. Az utóbbi céget nem is említették itt, nem találtam a hozzászólásokban, de szintén ebben a körben van.

 

Elég nagy összeget szedtek ki a zsebemből, ezért természetesen megteszem a szükséges jogi lépéseket, de ha van valami csoport, esetleg valami összefogás a megkárosítottak között, akkor nagyon szívesen csatlakozom.

V-p Creative Commons License 2022.02.08 -1 1 120

Tisztelt Fórum Szereplők!

Sajnálattal olvassuk több Ember csalódottságát.
( természetesen a megfelelő jogi lépéseket mi is megtettük)
Határozottan elzárkózunk, minden olyan cégtől, és személytől, aki félrevezet, nem kellően tájékoztat.
Egy két "apró" különbség:
- nálunk működik az Ügyvédi letét intézménye
- minden szerződést lehetőség van ügyvédi ellenjegyzéssel aláírni
- mindig megtalálhatóak vagyunk
- fogadunk Mindenkit
- Mindenkivel akivel jogviszonyban állunk, elszámolunk, vagy lakást adunk
- az elmúlt 8 hónapban cirka 45-48 lakást adtunk át
- ügyvédi segítséget, konzultációt nyújtunk
- esetleges károsultakat is fogadjuk
- .
Úgy gondolom ezek a dolgok kellő biztonságot nyújtanak Mindenkinek.
Nézzék el nekünk, hogy sem eddig, sem a jövőben egyéni dolgokra, problémákra, nem áll módunkban ilyen fórumokon válaszolni, ezért kérjük itt ne is írjanak nekünk, hiszen lehetősége van Mindenkinek a személyes időpont foglalásra, ahol teljeskörű egyénre szabott megoldást, segítséget nyújtunk, mint eddig is.

Kérjük Önöket, hogy amennyiben a fent leírtak miatt úgy gondolják megkeresnek minket, használják a weboldalon található időpont foglaló rendszerünket, vagy írjanak e-mailt oldalunkon.
Köszönjük megtisztelő figyelmüket.

Business Elite Club- Vezetősége

tinike83 Creative Commons License 2022.02.08 0 0 119

Zeleinek van egy bűntársa Türner Krisztián.Együtt vernek át embereket nem létező, fővárosi tulajdonú

lakások bérleti jogainak eladásával. Rendőrségi feljelentés megtörtént.

TBence666 Creative Commons License 2022.02.02 0 0 117

Add meg neki privátban!

Nyilván egy kamu fasz vagy!

Előzmény: Törölt nick (116)
Törölt nick Creative Commons License 2022.01.31 0 0 116

Most hogy adjam ki a számukat önnek? Egyeztetem velük ezügyben. De nyilvános fórumon hogy adjam ki a számukat. Engem igazábol ez zavar csak. :))

TBence666 Creative Commons License 2022.01.30 -1 1 115

Na azt várhatod! :-) :-)

Előzmény: Lexi2021 (114)
Lexi2021 Creative Commons License 2022.01.30 0 0 114

Szia!

Kérdésem hozzád szólt!Köszönöm,hogy írtál!

Kérlek add meg az ismerőseid elérhetőségeit,hogy tudjak velük egyeztetni!

Nagyon tanácstalan vagyok…

Köszönöm!

Előzmény: Törölt nick (113)
Törölt nick Creative Commons License 2022.01.30 0 0 113

Kedves Lexi. Ha a kerdesed hozzam szólt. Az ingatlanok 2-5 hónap között kerültek minden ismerősömhöz. Hogy pontosan mi volt a szerzodesbe foglaő a nyilván nem tudom. De mindannyian elégedettek voltak. 

Törölt nick Creative Commons License 2022.01.30 0 0 112

Legalább 6 ismerősöm vett ingatlant licitrol. Ugyanazt mondták mindannyian. Ha jól tudom Vavrik úrnál még az ingatlant is meglehet nézni végleges adás-vétel előtt. Volt 2 ismerősöm aki vett tőlük 3-at is. Minden ingatlan probléma mentesen hozza került. Én magam őt nem

ismerem sajnos nekem nincs lehetőségem venni még ilyen áron sem. De az ismerőseim azóta is jó szívvel ajanljak. Illetve az egyikuk Vavrik ur előtt is vett ilyen ingatlanokat. Ott radasul megse lehetett nézni. Tehát ez egy meg jobb lehetőség. 

TBence666 Creative Commons License 2022.01.30 0 0 111

Ha-ha-ha. Akkor ezek szerint te nem ismered a folyamatot. 

Előzmény: Törölt nick (109)
Lexi2021 Creative Commons License 2022.01.30 0 0 110

Szia!

Kérlek írd le a tapasztalataidat!

Nagyon kiváncsi vagyok kaptál-e lakást ebből a forrásból és mennyi idő alatt!?

 

Köszönöm!

Előzmény: Törölt nick (109)
Törölt nick Creative Commons License 2022.01.30 0 0 109

Ha valaki ismeri a folyamatot tudja, hogy így zajlik akár licitről is. Rulok amit eddig hallottam teljesen korrektek. Segítőkészek. És minden esetben teljesítik a szerződésben rögzítetteket.

TBence666 Creative Commons License 2022.01.29 0 0 108

Mi az a debreceni cég? Nagyon kíváncsi lennék.

 

Amennyiben parkoltatni akarod a pénzed uszkve egy másfél évig a semmiért, hogy aztán nagy kegyesen visszaadják, mert természetesen úgysem lesz semmi, akkor fizess! Amúgy hol vannak végrehajtás alatt lévő lakások, és minek kellene egy Angliában bejegyzett cég ahhoz, hogy te itthon lakáshoz juss? Gondolkozzatok már!

Előzmény: Lexi2021 (107)
Lexi2021 Creative Commons License 2022.01.28 0 0 107

Sziasztok!

Ma találkoztam és kötöttem szerződést Vavrik Péterrel és a Vp Business Elit Club Ltd.-vel!

Hétfőn kellene egy elég nagy összeget utalnom nekik!

Én nem a Pasarét Immo Zrt.-n keresztül kerültem kapcsolatba velük,hanem egy debreceni cég által!

Ez a debreceni cég hírdeti a weboldalán az ingatlanokat,megkaptam a címet és az alapján választottam!

 

Végigolvastam a hozzászólásokat és úgy érzem a legtöbb esetben a Pasarét Immo, Zelei Péter a hibás az ügyletek nem teljesülése miatt!

 

Teljesen tanácstalan vagyok,hogy mit tegyek!Közel 10milliós összegrôl van szó,hétfőn kell utalnom és nem szeretném elbukni vagy a pénzem után futni!

 

Ti mit tennétek a helyemben?

 

(Tudom az adósokat nem lehet zavarni…címet tudok…volt aki odament és megkérdezte őket?Tudom lehet buta ötlet,de tényleg nem akarom elbukni a pénzt és mindjárt hétfő)

 

Aki szeretne privátban is kereshet:

 

lexiiroda@gmail.com

 

 

Maczi81 Creative Commons License 2022.01.27 0 0 106

A Brix Capital müködő cég, viszont a szolgáltatásuk és a tudásuk nemhogy 100ezreket nem ér hanem kb a 0 felé közelít. Ha érdekel nagyon szívesen elmondom 30 percben teljesen ingyen amiert ők több mint 500ezret kérnek.

Előzmény: crusher92 (98)
Kicsi dg Creative Commons License 2022.01.27 0 0 105

Sziasztok.mi is befizettük a kezdő "részletet" hogy hozzá férjünk  a csodás adatbázishoz.szerettem volna el érni őket január 10ke után telefonon épp úgy mint  itt egy másik hozzászóló de persze sikertelenül. A párom ma akart elmenni a pesti irodajukhoz de itt olvasom hogy hiábavaló lenne mert az irodajuk üres. 

Szóval Zelei Péter ellen tehetnénk feljelentést?lennénk többen károsultak akik ezt a lépést megtennèk?mert nem szeretném hagyni hogy csak úgy lelèpjen a pénzzünkkel...

Azt is írta egy kedves hozzászóló hogy fel tudjuk bontani a szerződést 3honapon belül.ez jo is lenne de hogyan bontsam fel ha nincs már meg a cég? 😒😌

Vavrik Péter neve nekünk sajnos nem mond semmit....addig nem jutottunk el....esetleg rajta be tudjuk hajtani a pénzt? 

Segítségeteket előre is köszi. 

TBence666 Creative Commons License 2022.01.21 0 0 104

"Amennyiben lakást akartok vásárolni Vavrik Pétertől (mert Zelei Pétertől nem lehet, az csak lehúzás és hitegetés) legyetek türelmesek, simán előfordulhat, hogy nem azt a lakást fogjátok megkapni amire szerződtetek, az is simán előfordulhat és jellemző, hogy nem pár hónapon belül kaptok lakást de én azt gondolom hogy 1-1,5 éven belül, ha türelmesek vagytok, lakást fogtok kapni. Végső soron a pénzeteket vissza fogjátok kapni, ezért csak annak javaslom az ilyen jellegű lakásvásárlást akinek nem kenyérre kel az a pénz amit Vavrik Péterhez befizet."

 

Te biztos az egyik embere vagy!

 

Ezzel CSAK annyi a baj, hogy nem ezt reklámozzák. Végrehajtás alatt lévő ingatlanokat árulnak piaci ár alatt!!! Ez nem egy piac, ahol a kiszemelt krumplidat megveszi a kettővel előtted álló Jóska bácsi, de sebaj, mert van még ott 60 kiló. Gondolom nem véletlenül választ lakást az ember, olyat amilyet szeretne, ott ahol szeretne és nem végső soron a megegyezett időn belül. Tehát amit írtál, az ekte baromság!

Előzmény: Őszinte vélemény (99)
Passzív befektető Creative Commons License 2022.01.21 0 0 103

Lakáskiadás esetén a napi díjas szállás jobb megoldás arra az esetre ha ki akarjuk rakni a lakót? Úgy érdemes üzemeltetni mint egy apartmant, hotelt. A bérlőr által okozott kárra is vonatkozik a biztosítás?

bmonya Creative Commons License 2022.01.20 0 0 102

Kedves Őszinte Vélemény! Vavrik Pétert szerettem volna írni az előző kérdésemnél. Tehát szerinted miért nem került tulajdonomba 2 alkalommal sem Vavrik Péter által kiajánlott ingatlan?

bmonya Creative Commons License 2022.01.20 0 0 101

Kedves Őszinte vélemény! Véleményed szerint mi arra a magyarázat, hogy Zelei Péternél kiajánlott 2 ingatlan sem került tulajdonomba 1 év alatt? 

TBence666 Creative Commons License 2022.01.20 0 0 100

A cégjegyzék szerint végrehajtás alatt van 2021.03.02. óta. Nézd már meg a vezető tisztségviselőt, sokat elárul. Marinka Ludmilla, UA-89611 Munkács, Proekna utca 1.!

Előzmény: crusher92 (98)
Őszinte vélemény Creative Commons License 2022.01.19 0 0 99

Sziasztok!

Olvasgatom a fórumot, mostanában elég sok kommentárt látok Zelei Péterrel kapcsolatban. 

Zelei Péter nyilvánvalóan, nagy valószínűséggel egy csaló. A befizetett pénzösszeg mögött nincs teljesítés, megtéveszti az ügyfeleit. Szóval ez nettó csalás. 

Zelei Péter 1 377 000 Ft-ot kér azzal a feltétellel, hogy a saját adatbázisából a befizető részére megvásárolható lakásokat biztosít nyomott áron. Ez a adatbázis nyilván nincs frissítve. Csak abba gondoljatok bele, hogy az MBVK.hu oldalon Budapest tekintetében, mindösszesen 3 oldalnyi licitre meghirdetett ingatlan található, moratórium van. Ha ezt mind figyelembe vesszük a 2020-as évben is megvoltak már ezek, honnan tudna biztosítani a fentebb említett megvásárolható ingatlanokat?!

Magam részéről azt javaslom mindenkinek, hogy aki nem kapta vissza Zelei Pétertől a pénzét tegyen feljelentést, ne várjon senkire, de ha van köztetek olyan ember aki ezt a dolgot össze tudja fogni, akkor egy csoport keretein belül tegyétek meg a feljelentéseteket. Kizárólag Zelei Péter ellen.

Zelei Péter azzal az indokkal is fogadja be a pénzeteket, hogy majd tovább küld benneteket a Vavrik Péterhez aki majd a részéről felajánlott ingatlant a későbbiek során megvételre kínálja, így vele nyilván lehet kötni egy külön szerződést amiben egy nagyon fontos rész bele van foglalva, hogy a befizetett összegre készfizető kezességet vállal a szerződés alapján nem teljesített lakás megvásárlás esetén.

 

Vavrik Péter nem tűnt el, őt meg lehet találni a Szabadság tér 7. szám alatt, igaz telefonon sokszor nem lehet elérni, ez azért van mert a Zelei Péter által beszedett pénzek okán sokan hozzá fordulnak, nyilván csak azért mert Ő teljesen transzparens. 

Ebből a gondolatmenetből nektek is teljesen tiszta lehet, hogy míg Zelei Péter nagyon úgy néz ki, hogy bűncselekmény elkövetése útján jut pénzekhez, addig Vavrik Péter az általa szerződésben vállalt kötelezettségeit vállalja, és a lehetőségekhez képest biztosítja is vagy a befizetett összeget visszaadja. 

 

Csupán csak javaslom a részetekre, hogy Vavrik Péter irányába a bizalmatok ne inogjon meg, hiszen ha jogi útra terelitek a dolgot abban az esetben amennyiben a pénzeteket akarjátok visszakapni az logikusan később lenne mintha vele egyeztetnétek és tartanátok a kapcsolatot. 

Nekem sikerült 2 éven belül ingatlant vásárolni Vavrik Pétertől. Nem az az ingatlan lett megvásárolva amit eredetileg felajánlott egyik esetben sem. Viszont ez is azt mutatja, hogy mindenkivel próbál megegyezni és próbálja az ügyletet úgy lezárni, hogy az mindenki számára megfelelő legyen. Aki nem tud várni annak javaslom, hogy Vavrik Pétertől kérje vissza a befizetett összeget, nyilván itt Zelei Péterhez befizetett pénzért felelősséget nem tud vállalni, de a hozzá befizetett pénzeket azt visszaadja ha kéritek. Olyan kommentet vagy más csatornán véleményt nem hallottam, hogy nem rendezte volna a pénzügyeket az ügyfelével megnyugtató módon.

 

Amennyiben lakást akartok vásárolni Vavrik Pétertől (mert Zelei Pétertől nem lehet, az csak lehúzás és hitegetés) legyetek türelmesek, simán előfordulhat, hogy nem azt a lakást fogjátok megkapni amire szerződtetek, az is simán előfordulhat és jellemző, hogy nem pár hónapon belül kaptok lakást de én azt gondolom hogy 1-1,5 éven belül, ha türelmesek vagytok, lakást fogtok kapni. Végső soron a pénzeteket vissza fogjátok kapni, ezért csak annak javaslom az ilyen jellegű lakásvásárlást akinek nem kenyérre kel az a pénz amit Vavrik Péterhez befizet. Máskülönben bele se menjetek ebbe a fajta üzletbe!!

Mielőtt valaki azt gondolná, hogy én Vavrik Péter mellett kampányolok az megnyugodhat, mert ha Vavrik Péter személyében a fentiek ellenkezőjéről kellett volna meggyőződnöm, abban az esetben már rég jogi útra tereltem volna a kérdést. Ehhez megvan a tudásom is, úgyhogy csak az menjen bele ebbe a fajta vásárlásba, akinek valóban nem kenyérre kell a pénz.

 

Azt gondolom elég érthetően és részletesen leírtam az általam ismert tényeket, mindenki el tudja dönteni a saját szerződése alapján, hogy mit fog tenni, ezért részemre ne tegyetek fel kérdéseket, mert az nyilván egyéni élethelyzetekre megfogalmazott kérdés lenne. Ezért én nem is válaszolok. 

 

Üdv

crusher92 Creative Commons License 2022.01.19 -1 0 98

Illetve azt szeretném kérdezni, hogy a Brix Capital Kft. működő cég? Valakinek van véleménye/tapasztalata róla? 

Előzmény: crusher92 (97)
crusher92 Creative Commons License 2022.01.19 0 0 97

Mi 2021 március végén kötöttünk szerződést a Pasarét Immo Zrt.-vel. Miután betekinthettünk az "adabázisba", nem találtunk olyan ingatlant ami megfelelt volna nekünk, hiába állították azt személyes találkozónkkor esküdözve. 

Most találtunk egy ingatlant ami tetszett volna nekünk és 2022.01.10.-től próbáltuk volna őket keresni (karácsonyi-újévi szabadság után), de sajnos majdnem minden telefonszámuk ki van kapcsolva, emailre nem reagálnak, és az irodáik üresen állnak (mind a debreceni, és a pesti is). Ezen a ponton - olvasva a fórumot hogy sokan mások is így jártak - ki merem jelenteni hogy mi is károsultak vagyunk, az Immo teljesen elérhetetlen lett és szerintem már nem kapjuk vissza a pénzünket. Egyetlen lehetőségem hogy a rendőrségnél bejelentést teszek és hátha lesz valami ezzel kapcsolatban.

 

Mindenesetre egy ismerős ajánlotta Vavrik Péteréket, hogy az Immo hozzájuk közvetíttette ki őket, és lehet nekünk is ez lenne a legjobb. Viszont nekem furcsa lett a fórumot olvasgatva hogy Vavrik Péteréknek legalább 3-4-5 ha nem több cégük van amin keresztül intézik a dolgokat. Csak hogy egy párat felsoroljak amit találtam: Ingatlan Pro Consulting Kft, VAOSZ Végrehajtás, VP Business Elite Club Ltd. Ez nem túl bizalomgerjesztő, egy csapdának tűnik az egész. Befizeted a pénzedet és esélyesen soha nem látod vissza ezektől a cégektől.

 

Ha jól olvasom a hozzászólásokat, akkor általánosságban hitegetik az embereket és az ingatlan kézbevétele akár 9 - 12 hónap is lehet. Illetve amíg készhez nem kapja az ember a kinézett ingatlant, nincs semmi az ember nevére írva, mert mindent ők intéznek. Magyarán szólva ha úgy döntenek hogy lelépnek, akkor futhatunk a pénz és az ingatlan után. Vagy rosszul látnám? Minden véleményt köszönök. 

Dobos Csilla Creative Commons License 2022.01.19 0 0 96

Kedves Emese!

Szeretnék veled az ügyről beszélni, kérlek írj a magán e-mail címemre (rekpet29@freemail.hu)

Nagyon szépen köszönöm

Dobos Csilla

 

Előzmény: Kissemese644 (91)
tttunde Creative Commons License 2022.01.17 0 0 95

5 éve szivatnak rengeteg embert projektfinanszírozással. Jól lehúztak bennünket, céget kértek,eus bankszámlát,de még győzik a hazudozást. Most ingatlan bizniszben van nekik az üzlet. Szemét csaló banda. Fel kell jelenteni mindet.

Előzmény: Atta401 (45)
TBence666 Creative Commons License 2022.01.16 0 0 94

Ha ezt tudod bizonyítani is, simán jelentsd fel őket! Emellett hivatalosan bontsd fel a szerződést, papíron, ajánlva! Nem szívódtak fel, csak annyi gerinc nincs a majomban, hogy felvegyen egy telefont, vagy válaszoljon egy emailre. Ha valóban felszívódott, majd a rendőrség megkeresi.

Előzmény: Adamm9 (93)
Adamm9 Creative Commons License 2022.01.16 0 0 93

Csatlakoznék én is, ugyanez a helyzetem. Én a szerződéskötés másnapján kiderítettem, hogy a lakás ami miatt hozzájuk fordultam már eladásra került még hetekkel azelőtt, hogy én felkerestem őket.(Az arcomba hazudtak a szerződéskötéskor) Amikor rávilágítottam, hogy tudom csak csali volt a lakás és kérem vissza a pénzemet természetesen felszívódtak. Azóta képtelen vagyok felvenni a kapcsolatot velük. Ügyes szerződésük van amiben nagyon keveset vállalnak a 1,5m forintért cserébe de nálam még azt a keveset se sikerült így teljesen alaptalan, hogy megtartsák a összeget. Itt állok jó egy hónappal a fizetés után amiről még egy számlát se kaptam. Mit tanácsoltok? Hányan lehetünk károsultak? Vidéki vagyok de tervezem hogy bekopogok hozzájuk személyesen bár nem lennék meglepődve ha üresen találnám az irodát.

Előzmény: Kissemese644 (91)
TBence666 Creative Commons License 2022.01.14 0 0 92

Mikor fizetted be? Azóta fizettél előleget? Három hónapon belül bármikor felbonthatod a szerződést indoklás nélkül. Ha még nem késő tedd meg! Utána úgyis arra hivatkozik a majom, hogy nem fizettél plusz lóvét a "rendszerhasználatért", ezért jogosnak érzi.

Előzmény: Kissemese644 (91)
Kissemese644 Creative Commons License 2022.01.13 0 0 91

Sziasztok!

 

A PasarétImmo-nál én is befizettem a kezdeti díjat. Mostmár bánom. Azonban azóta semmi hír róluk. Érdeklődnék kivel vegyem fel a kapcsolatot, ti elindítottatok már valamit?

Van e csoportos kezdeményezés valaki által?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!