Keresés

Részletes keresés

PuPu Creative Commons License 2009.09.01 0 0 7683

Rendben, helyesen kezelted e helyzetet, - gyrekeknek kedvvel kell menjenek neveldehelyre s erste gyeny nem lehet kellemetlen.

De neked sem kellemetlen gyermekfejeket lesned, when nevetnek...

Velem kellemetlen esetek estek meg, s egy cseppet sem nevettem, depersze nem tehetek egyebet, - rendeznem kell ezeket...

Kedvem fekete, de nem feledlek s erste kedvencem ever egy Lepke, mely beletelepedett keblembe, - centerbe...

:O)))

Előzmény: ejropalepke (7682)
ejropalepke Creative Commons License 2009.09.01 0 0 7682
Megesett szeptember elseje neveldehelyen. Kellemesen telt. Gyerekek elcsevegtek, merre teltek meleg hetek. Gyerekeskedtem es ezekkel, mert rendelted, nevessenek s nevessek. Meglett.
Jelenleg rengeteg terhet tettem fejem mellett testemre, s egyesekben kedvem lelem, egyesekben meg nem, de meg kell tennem sebesen.

Frendek cseppet sem nemzetesek, csevejbe sem ereszkedem nemzetesekkel, s nem es ketrectelen verebek. Ez nevettet esetben: melyeket tesznek frendek, megegyeznek elvemmel, de nem e nevet enyveznek cselekedetekre, s erre vehemensen levereseznek.

Jegyzed, ne feledjelek. Rendben, ezt teszem, de mely vesztegel fenn te esetedben?
Lehet, egy szemrebbenetre sem reppenek eszedben, lepke messze nem es kedvenc szerzeted?
Előzmény: PuPu (7678)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.31 0 0 7681

Egerben jelenleg lehet rendes levet venned, persze nem egyszer ten esztendeje Egerben rendesen kevertek vegyes leveket, s Egerhegy leve nem lett brend.

 

 

Teljesen elkeseredtem. Mely szeszet kell vennem, melyet kedvelsz, de lejegyezhetem "e"-vel? Lehet e szesz rettenetes melegben lefejtett? Esetleg pezsegjen?

 

P.s.: Leventeve nem nyelhet szeszt, mert nem engedem meg.

Előzmény: PuPu (7679)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.31 0 0 7680

Egerben jelenleg lehet rendes levet venned, persze nem egyszer ten esztendeje Egerben rendesen kevertek vegyes leveket, s Egerhegy leve nem lett brend.

 

 

Teljesen elkeseredtem. Mely szeszet kell vennem, melyet kedvelsz, de lejegyezhetem "e"-vel? Lehet e szesz rettenetes melegben lefejtett? Esetleg pezsegjen?

 

P.s.: Leventeve nem nyelhet szeszt, mert nem engedem meg.

Előzmény: PuPu (7679)
PuPu Creative Commons License 2009.08.31 0 0 7679

Tehenecske, te meg felejts el, - eledelszervedben fellelt wejsz elemekhez, melyekkel eledeled szeleteled  vered centeket, s rendes szeszek helyett Egerben termett, veresre festett levekkel lenne keretsed legeltetned engem...

Ezzel beverted letzte szeget szekreterbe, melyben eme rendesen meg sem tervezett szextett el lett temetve.

Neked Selejtteve kell, - ezt lehet serkentened erjesztett kecsketejjel es, ennek megfelel!

Lexentebb legyen veled!

:O))))

 

Ps: Leventeve el lesz terelve egy csendes helyre, s be lesz vezetve rejtelmekbe: mely szeszeket eregethet le kellemesen fejnyelen...

Előzmény: Törölt nick (7677)
PuPu Creative Commons License 2009.08.31 0 0 7678

:O)))

Nem kell elkeseredned, - egyszer-egyszer lehecc nedves, esetleg kellhet ez testednek-lelkednek, mert cseppek levernek szemetet melyet szertelesve lelhetsz...

Te egy eszes, kedves Lepke lehetsz, szeretlek!

S frendek...

Persze ezek jellegzetesen nemzetes frendek lehetnek, elkeseredett ketrectelen verebek, melyeknek elveszett telephelye, s jelenleg nem  lelnek egy leveles-elemet sem, melyre feltelepedhetnek.

Verekednek, veszekednek, s nem lesnek gyepmesterre, mely megjelent lent egy nyeles cekkerrel, fenyegetve ezeket.

Elveszett elveken nyekeregnek, s szertelesnek, melyek feleljenek, mert helyzet elkeseredett lett?

S frendek persze gyermetegek, ez nem lep meg, - velem sem estek meg egyebek: frendem rettenetesen meglepetten emlegette erre nem legkellemesebb helyen, mely keblest szerettem...

Frendek terepentekergencek, melyeket kebleden melengetsz s veresnedveddel etetsz...

Reggel kezdesz neveldehelyen, - legyenek veled gyermekek kedvesek, felettesek rendesek s ne feledd el: nevetve kellemesebb gyermekeknek s neked...

S ne feledj engem sem, - egy percre sem!

:O)))

Előzmény: ejropalepke (7676)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.31 0 0 7677
...esetleg egerben termett veres hegyleve megfelel? Persze egy vederrel, mert kevesebb nem kettes meg kettes meg kettes.
Előzmény: PuPu (7675)
ejropalepke Creative Commons License 2009.08.31 0 0 7676
Teve, szembe kell lesned egy rettenetessel: nemegyszer esett, rendesen megeredt, s nem vesztegeltem eresz nemfelett, helyette teljesen nedves lett leplem.
Csepp eszem ezt sem jelezte, melyet kellene tennem fenn jelzett esetben.
Elkerekedett szemed? Nem sejtetted, eszetlen keblesseregletben es legeszetlenebb lepke?
Ez lett, nem leplezhetem wejter.

Lesd, este es eszetleneket cselekedtem. Felkerestem frendeket, melyekkel fergetegesen veszekedtem, perlekedtem, emegett ezek merevnek, megveszekedett veresnek neveztek. Meglepetet tettetek, de esmernek ezer esztendeje, lehetetlen meglepnem ezeket.
Ellenben engem pecses frendem szerfelett meglepett, mert rengeteg esztendeje csendesen elrebegtem ennek egy rejtett szerelmem, erre elfecsegte emlegetettnek.
Nem gyerekes tett ez?
Szerencse, nembeesmertem gyerekes frendeket, never nem csevegek el egyetlen rejtettet sem.
Csevej mellett szertelen nevetgettem es, mert e frendekkel nem veres nedvre megy eszmecsere, lehetetlen, teljesen nehezteljek ezekre. Esetleg cseppet de.
Előzmény: PuPu (7655)
PuPu Creative Commons License 2009.08.31 0 0 7675

Esetleg ezt. Vedrekkel!Veder sert...

Te elemestelephely plebs-egyed, ser helyett rendesebb szesszel kecsegtess!

Persze lehet, bevedelem s egyszerre elszenderedem, te meg keresheted kedvenc elemes szerkezeted, mely hevesen rezeg benned...

:O))))

Előzmény: Törölt nick (7674)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.31 0 0 7674

Meglehet, felettem es mentek cejtek cseppet, fensterben csekkeltem, ez nem thet fresh tehenke, melyet Teve rengeteget szeretgetett, de nem rendes ezt felemlegetned. Egye fene, veszek egy veder sert, s leslek! Ez esetben persze szerved meredjen rendesen, ne leffegjen left-recht esz menetelsz!

Előzmény: PuPu (7671)
PuPu Creative Commons License 2009.08.31 0 0 7673

Elfelejtett? Esetleg ellenemre tett? LEPKE!!!

Merre lehecc?

Szerecc?
:O))))

Előzmény: ejropalepke (7654)
PuPu Creative Commons License 2009.08.31 0 0 7672

Hmmmm...

Reggelre kellemes...

S e cseber neve sem kellemetlen...

:O))))

Előzmény: zilah (7670)
PuPu Creative Commons License 2009.08.31 0 0 7671

Tehenecske, te meg ne kekeckedj, - lehet, elmentek felettem cejtek de neked sem lett  tested feszesebb, kebeled, mellyel tejet termelsz megereszkedett, feneked sem lett kerekebb, emellett ne felejtsd, ezer esztendeje sem ment veled szeszmentesen, - rengeteg szeszt kellett vedelnem, when veled szexeltem...

Jelenleg szeszmentesen elleszek szexmentesen veled, de jelezd, when esetleg beszerzel egy rendesebb veder kellemes szeszt, - kerekvegyszeres hegyleveket felejtsd el!

:O)))

Előzmény: Törölt nick (7661)
zilah Creative Commons License 2009.08.31 0 0 7670
:O))
Előzmény: PuPu (7669)
PuPu Creative Commons License 2009.08.31 0 0 7669

Ne leplezd heves veresnedvedet, lesd be: elcseszted.

Helyette jegyezz szexeseket, s sejtessed, mely szexelemeket kedvelsz, lengessed kecsesen fenekedet, - ne terelj!

:O))))

Előzmény: zilah (7668)
zilah Creative Commons License 2009.08.31 0 0 7668

Kmmm...Egy fene heves veresnedv stb.....degenere Net megkeverte hsz.-emet....:O)

Helyesen:

"Egyszer elmereng sexen, s ezerszer kerget"

 

 :O))

Előzmény: PuPu (7667)
PuPu Creative Commons License 2009.08.30 0 0 7667

Hehhh!

Te meg leleplezted heves veresnedvedet, s nem leplezheted wejter wejsz lebered sem!

De nem kell tengernek menned, Lexentebb erre teremtett egy kedves szerzetet, - neve Teve, - kebleseknek tettleg kedveskedjen...

:O))))

Előzmény: zilah (7664)
PuPu Creative Commons License 2009.08.30 0 0 7666

Menetelsz, menetelsz, - ezt teszed ten esztendeje, ehelyett egyszer kellene egyhelybenvesztegelned s fejlebernyeged rendesen be lenne szegve.

Persze lehet, elfelejtetted, ehhez melyet kellene tenned...

:O))))

Előzmény: Sivatag_hajoja (7665)
Sivatag_hajoja Creative Commons License 2009.08.30 0 0 7665

 

Menetelek fel, s le...de teve te(l)hetetlen? :-)

zilah Creative Commons License 2009.08.30 0 0 7664

Jej nekem, kedves Tevecs, ne vess meg, sereket vedeltem, 

ez elvette eszemet , s helytelent jegyeztem.

Melyet tettem, melyet tettem! Nedves tengernek megyek!!

 

:O))

Előzmény: PuPu (7663)
PuPu Creative Commons License 2009.08.30 0 0 7663

Ejnye te!

Belemenetelsz lelkembe, s helytelen jegyzeteket teszel!

esetleg tesztelj le, s ezt befejezve jegyzetelj, when kezed nem remeg, s szemed nedvmentes lesz!

Ez meglepett, - szende kebles helyett egy szexdependens keblest kellett felfedeznem!

:O))))

Előzmény: zilah (7662)
zilah Creative Commons License 2009.08.30 0 0 7662

Ezerszer elmereng sexen, s egyszer kerget :O))

Előzmény: Törölt nick (7661)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.30 0 0 7661

Kebleseket kergetned?

Te esetedben, melyben kebles nem megy semerre sem, de te esetlen teszel-veszel, s kebles kedve nem emelked?

Lesd be, ez neked nem megy! Lehetne persze szervedet serkentened, de ez esetleg nem megy?

Nem ketteslem, thet teveszerv, mely nem mered, lehet, cejtek elmentek felette, ez esetben nem kellene kebleseket hergelned.

 

Szeretettel: Tehen

Előzmény: PuPu (7660)
PuPu Creative Commons License 2009.08.30 0 0 7660

Ezt helyesen lesed, a persze ez lesz.

Depersze better lenne hevergetnem, s merengenem szexen meg egyebeken, esetleg kebleseket kergetnem...

:O))))

Előzmény: zilah (7659)
zilah Creative Commons License 2009.08.30 0 0 7659

Nemzetes Tenger, ez kellene Neked!

Tessen serte-pertelned egy keveset,

mert egy centet sem keresel :O))

Előzmény: PuPu (7657)
PuPu Creative Commons License 2009.08.30 0 0 7658

Hehe!

Elcsesztem!

Kerek stejn helyett rendesen jegyeztem, - eszem elvetted!

:O))))

Előzmény: PuPu (7655)
PuPu Creative Commons License 2009.08.30 0 0 7657

hehe!

Remek mese!

S mely remek brekkencs!

Legyen heted kellemes, -  persze nekem better lenne next hetem es Nemzetes Tengeren...

:O)))

Előzmény: zilah (7656)
zilah Creative Commons License 2009.08.30 0 0 7656

Brekkencs mese. (egyes nemzetes embereknek)

 

Egyszer egy brekkencs meglesett egy szerfelett terjedelmes tehenet. 
Ezt brekegte: Jej,  e terjedelem kellene nekem! 
Felkecmereg nedvperemre, s versenybe kezd:

rengeteg leget vesz fel s egyre kerekebb lesz.


- Hej! Lessetek!!! Termetem tehenes-kerek lett-e??
- Nem , nem ! - feleltek brekkencsek - egy cseppet sem !
Egyre kerekebb testet , egyre kerekebbet keresve, leget felszedve kerekedett s egyszerre belegebedt!!

 

/kedvenc B. mesterem jegyezte ezt egyszer le/ :O)

PuPu Creative Commons License 2009.08.30 0 0 7655

E mese neve e kerekbe tekeredett szerzet lepel-neve...E helyen leled, hetes mese megett. Kerek kő a címe...

Deellenben eme Elek helyzetet helyesen leste meg, - nem kedvezett eszement elveknek, lejegyezte: egy pecsesnek legkevesebb hetes kebles kell!

Depersze egy esetben ez nem teljesen helyes, mert nekem egyesben Lepke kell, s helyes lenne, neked sem kellene egyszerre rengeteg pecses...

Pecsesek eszeseknek lettek teremtve, mert Lexentebb elrendelte: pecses kell vezetgesse keblest keresztbe veszedelmeken, ellenben kebles legyen kecses, emellett esze nem kell rettenetesen terjedelmes legyen, - teljesen megfelel when esne, bemenjen s egyhelybenvesztegeljen eresznek nemfelette...

Szerencse velem esett, when megleltelek e netszegletben, s ez egyre better lesz, s kettesezertenben lesz beszt...

Szeretlek, nefelejcs!

:O))))

Előzmény: ejropalepke (7654)
ejropalepke Creative Commons License 2009.08.30 0 0 7654

Nem vagyok kibékülve a nem megfelelő ivararányokkal néhány mese esetében. Felháborító hímsovinizmus!Tevecs, te melyet emlegetsz? Te nem leled elvet, mely beleszerkesztetett mesejegyzetbe, s ezt elszemelgetve, gyermek nemesedhet? De bezzeg lett benne elvrengeteg, egyet-egyet felemlegetek neked, leshessed, melyre nevel mese. Teszem, nem egy mese szerepeltet egyetlen pecsest, s ez meglehet selejtes cseppet, ezzel szemben rengeteg kecses kebleske epedve vesz kerekbe pecsest, s ez keresgethet, mely kebles lesz legremekebb, melyet vegye el nejnek.

Melyet esmerhet meg gyerek? Ezer kebles verekedhet egyetlen pecsesen.

De rendes leszek, keresek egyebet.

Mert Benedek Elek-jegyzeteket egyebek es jellemeznek. Rengetegszer meg kell verekedjen fertelmekkel pecsesnek, s rettenetesen eszesnek kell legyen, megfejtse feltetteket, s ezek megett elnyerje keblest. Ezek tetszenek, ezek kedvencek! Egy pecses nekem legyen szerfelett szellemes, mert szellemteleneket nem kedvelem, ezeken keresztbelesek.

Mely szerencse, megleltem kellem- s szellemteljes Tevecsem, nem kell keresgetnem egyebeket, fejemet sem kell tekergetem!

Ezzel egyben feleltem feltettre, mely felelet persze DE.

 

(Nem leltem, mely mese lett emlegetve?)

Előzmény: PuPu (7651)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!