Keresés

Részletes keresés

Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008.10.24 0 0 topiknyitó
Gyurcsány szerint mi vagyunk a hibásak, nekünk kell változni. Szóval hol rontottuk el?

Volt olyan hogy nem voltál elég kedves a pultos lányhoz? Szerintem ez is egyik oka annak, hogy itt tartunk. Mik a bűneink? Mi basztuk, azt tudjuk. De hol?

Önmarcangoló topic.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!