Keresés

Részletes keresés

Biovadász Creative Commons License 2003.11.18 0 0 166
Én meg azt hittem, hogy ebből a topikból gyűjtik az e-mail címeket:

"Kedves netező!

Engedd meg, hogy figyelmedbe ajánljam a XV. kerület új
weboldalát a www.xv.hu-t.

Szívesen várnánk javaslatokat, észrevételeket, kritikákat fórumunkban!

Az oldal a XV. kerületieknek készül, feltöltése folyamatos.

Köszönjük türelmedet,

üdvözlettel

Gulyás Tibor
ügyeletes szerk.
info@xv.hu
xvhu Team

Nyilvános címedet a netről gyűjtöttük le, több ilyen kéretlen levelet nem fogsz kapni."

Előzmény: asciimo (165)
asciimo Creative Commons License 2003.11.18 0 0 165
nem, kösz az infot.

Előzmény: M. Valter (164)
M. Valter Creative Commons License 2003.11.17 0 0 164
Ismeritek?
XV.HU
saját fórummal!
asciimo Creative Commons License 2003.10.06 0 0 163
Index hir:

Életveszélyes állapotban szállították kórházba azt a rendőrt, akit vasárnap este késeltek meg Budapesten, a XV. kerületben. A szolgálaton kívüli rendőr támadóját később a XVI. kerületben, egy ismerőse lakásán elfogták - tudta meg a HavariaPress.

A 26 éves rendőr főtörzsőrmestert a Drégelyvár utca egyik lépcsőházában szóváltást és dulakodást követően szúrta mellkason a 33 éves K. Ádám. A szolgálaton kívüli rendőr magánemberként, barátnője kérésére érkezett a házhoz, akit elmondása szerint K. Ádám zaklatott. A támadó a helyszínről egy Mitsubishi személygépkocsival menekült el, melyet a rendőrök később elhagyva találtak meg.

A gyanúsítottat forró nyomos üldözés során a XVI. kerületben, egy ismerőse lakásán fogták el. A késelő ellen emberölés kísérletének megalapozott gyanúja miatt indítottak eljárást.

Tud valaki valami közelebbit?

asciimo Creative Commons License 2003.09.25 0 0 162
meglatogatott a legjobb baratom Ujpalotarol, es mivel a Nyirpalota (Hevesi) 30-ban lakik, nem latott semmit a tuzbol. Ezert is jok voltak a kepeid, meg tudta nezni... :)
Előzmény: Kataca (161)
Kataca Creative Commons License 2003.09.22 0 0 161
Előzmény: Csőmester (154)
Biovadász Creative Commons License 2003.09.21 0 0 160
Én ott lakom a Páskomliget utcában, napközben nem zsúfoltak a parkolók, még válogathatok is. Hétvégén még este is.

Gondom csak akkor van, ha este 8 után megyek haza, akkor kétsoros parkolás, üresbe és kéziféket nem behúzni, hogy a belső odébb tudjon tolni, ha korábban indul mint én. :)

De persze egy szebb, modernebb piacnak én is orülnék.

Előzmény: M. Valter (159)
M. Valter Creative Commons License 2003.09.21 0 0 159
A „szebbet” te mondtad, aminek így tényleg nem sok értelme van, én inkább úgy mondanám, praktikusabbat kellene építeni. Amikor a mélygarázsra gondoltam, akkor elsősorban a személygépkocsival való megközelítésre gondoltam. Tudjuk jól, hogy azon a környéken (is) igen problémás a parkolás. Tegyük csak a szívünkre kezünket, és valljuk be önmagunknak, hogy sokszor akkor is kocsival megyünk bevásárolni, ha egyébként azt busszal is megtehetnénk. Egyébként meg nem csak azokra kell gondolni, akik a csarnok közelében laknak, vagy olyan szerencsések, hogy a csarnok felé közlekedő busz, villamos valamelyik megállójához közel esnek, hanem bőven vannak még a kerületben olyan lakások, házak, ahol nincs a közelben tömegközlekedési jármű, és legkönnyebben kocsival tud elmenni vásárolni az ember. A mozgáskorlátozottakról nem is beszélve.
De a mélygarázs is csak addig lenne megoldás, míg a környék panelgazdái ott nem kezdenék tárolni autóikat. Utána már az is telítődne. Érdekes, hogy pl. az Eurocenter mélygarázsa is tele van még éjjel 11 órakor is, mikor már csak a mozi van nyitva. Persze az autókon vastagon áll a por, és látszik rajtuk, hogy nem a napi bevásárlás céljából parkoltatják ott őket. Persze mindez már csak üzemeltetői probléma, a lényeg az lenne, hogy végre megépüljön.
Végül: Több busz fog arra járni? Ne több busz, hanem egy metró járjon arra, aminek állomását össze tudják kötni a csarnok föld alatti folyosójával épp úgy, mint ahogyan a Duna Plázánál van.
Előzmény: Biovadász (158)
Biovadász Creative Commons License 2003.09.21 0 0 158
Ha szebbet építenek a helyére, akkor megközelíthetőbb lesz? Több busz fog arra járni? :)
Előzmény: M. Valter (157)
M. Valter Creative Commons License 2003.09.20 0 0 157
Szégyelljék magukat a tűzoltók, hogy ilyen hamar eloltották a tűzet!
A csarnokot is épp úgy hagyni kellett volna leégni mint a Kaposvárit, és akkor lett volna helyette végre egy kultúrált EU színvonalú mélygarázsos többszintes hiper szuper vásárcsarnok. Így viszont megmarad nekünk a régi, kicsi, megközelíthetetlen, koszosnál is koszosabb füstös és büdös csarnok.
A TV bemondta, hogy a csarnok teljes árukészletét meg kell semmisíteni. Ki az, aki úgy gondolja, hogy ezt meg is teszik? Én minden esetre pár hétig nem veszek ott semmit.
zakka Creative Commons License 2003.09.20 0 0 156
De arra már gondoltatok, mit is jelent ez? Pár napig, hétig nem lesz nyitva a csarnok. Az áru nagy része megsemmisült. A csarnokban lévő árusok nem árulhatnak, a kint lévők még talán. Kisebb lesz a választék, megnőnek az árak. :-(
MOST igazán szerencse, hogy van Tesco is a közelben.
asciimo Creative Commons License 2003.09.20 0 0 155
Nem ertettem eloszor, miert irtad oda, hogy Kataca vizjellel vedett fotok, meg satobbi. Megneztem a langlovagokat, es rögtön megertettem...
Előzmény: Kataca (150)
Csőmester Creative Commons License 2003.09.20 0 0 154
További képek

A csarnok belülről is!

asciimo Creative Commons License 2003.09.20 0 0 153
igen Neked nagyobb a renoméd.

Előzmény: zakka (152)
zakka Creative Commons License 2003.09.20 0 0 152
Várj csak, mindjárt én is beírom, hátha hatásosabb. :-)))
Előzmény: asciimo (151)
asciimo Creative Commons License 2003.09.20 0 0 151
lehet, akkor viszont:

"A vasarcsarnok korul osszegyult nezelodo embertomeg kovetelte, hogy azonnal epitsek tovabb a 4-es metrot, majd csak akkor nyugodtak meg miutan a fopolgarmester erre igeretet tett"

Hatha igaz lesz ez is.. :)

Előzmény: Kataca (150)
Kataca Creative Commons License 2003.09.20 0 0 150
lehet, a havaria olvassa a topikot? :)
Előzmény: Kataca (149)
Kataca Creative Commons License 2003.09.20 0 0 149
Kigyulladt az Újpalotai piac egyik raktárépülete

2003. szept. 20., 16:19
HírTV

Kigyulladt az Újpalotai piac egyik raktárépülete. Egyelőre nem tudni, mi okozhatta a tűzet, illetve hogy személyi sérülés történt-e. A tűzoltók jelenleg felderítést végeznek. Egy szemtanú szerint a hátsó raktárrész füstöl. Lángokat nem látni, csak szürkésfekete füstöt. A rendőrök azonnal lezárták a Páskomliget utcát. A 69-es villamost sem engedik át, mert tűzcsap csak a túloldalon van, és a csöveket átfektetik az úton. Mintegy 10 tűzoltóautó érkezett a helyszínre.

Előzmény: Kataca (146)
asciimo Creative Commons License 2003.09.20 0 0 148
ezek szerint beneznek minden topikba.. :)

Előzmény: zakka (147)
zakka Creative Commons License 2003.09.20 0 0 147
Egy szemtanú szerint...
Ez jó. :-) "Szemtanú" lettem. :-) Indexék olvasnak minket.
Előzmény: Kataca (146)
Kataca Creative Commons License 2003.09.20 0 0 146
Ég az újpalotai piac

szeptember 20. 15:30
[Index]

Kigyulladt az Újpalotai piac egyik raktárépülete délután - értesült a HavariaPress. A raktár teljes terjedelmében égett. Egyelőre nem tudni mi okozhatta a tüzet, annyi azonban már bizonyos, hogy személyi sérülés történt-e.
Egy szemtanú szerint a hátsó raktárrész füstölt. Lángokat nem látott, csak szürkésfekete füstöt. A rendőrök azonnal lezárták a Páskomliget utcát. A 69-es villamost sem engedik át, mert tűzcsap csak a túloldalon van, és a csöveket átfektetik az úton.

Mintegy negyven tűzoltó hat sugárral körbehatárolta, majd eloltotta a tüzet. Jelenleg ventillátorokkal szellőztetést végeznek. A HavariaPress értesülései szerint az áramtalanítás miatt a hűtőkben tárolt tej és hústermékeket valamint a füsttel közvetlenül érintkező árukat valószínűleg meg kell semmisíteni.

A tűz egy irodában keletkezett a második szinten, majd átterjedt több üzletre és az áruraktárra a külső raktári részen. A tűz mintegy 100-200 négyzetméteren égett, a födémet nem veszélyeztette, így a tűzoltók a tetőn keresztül jutottak be a tűz fészkéhez. A kár az első becslések szerint több tízmillió forint.

Előzmény: zakka (145)
zakka Creative Commons License 2003.09.20 0 0 145
Gyors vagy, mint a szélvész!
Előzmény: Kataca (144)
Kataca Creative Commons License 2003.09.20 0 0 144

par kep a fustrol

Előzmény: zakka (143)
zakka Creative Commons License 2003.09.20 0 0 143
Eloltották. Már pakolnak össze és mennek el.
Előzmény: zakka (142)
zakka Creative Commons License 2003.09.20 0 0 142
Gyorsan lementem megnézni, mi is történt... Az látszik, hogy a hátsó raktárrész füstöl, állítólag a konyha gyulladt ki. Lángokat nem látni, csak szürkésfekete füstöt. A rendőrök hamarabb értek ki, mint a tűzoltók, azonnal lezárták a Páskomliget utcát. Most már a 69-es villamost sem engedik át, mert tűzcsap csak a túloldalon van, és a csöveket átfektetik az úton. Most 9-10 tűzoltóautó áll a csarnok mellett, de még jönnek.
Előzmény: Kataca (141)
Kataca Creative Commons License 2003.09.20 0 0 141
epp tegnap emlitettem vkinek, h imadnak errefele gyujtogatni kotsog lakotelepi suhancok, de mar regota nem tortent semmi ... erre mi tortenik? itt szirenazik valami mar legalabb 5 perce, kinezek az ablakon, mit latok? fustol a Vasarcsarnok ...
asciimo Creative Commons License 2003.09.19 0 0 140
Sajnos nem tudom, de ha sikerult kideritened, legyszi ird meg ide a forumra, en is megvennem.
Előzmény: kisgenya (139)
kisgenya Creative Commons License 2003.09.19 0 0 139
Szepes Erika: Újpalota regénye című könyvét keresem. Nem tudjátok hol lehet kapni?

Akit érdekel, itt van róla egy cikk:
http://www.nepszabadsag.hu/Default.asp?DocCollID=93534&DocID=87077#87077

Elore is koszi az infot!

asciimo Creative Commons License 2003.08.20 0 0 138
A hetvegen megyek korbenezek alaposan Ujpalotan! Remelem csak megszepult teruleteket latok majd. Na de felreteve a naivitast kivancsi vagyok a Nyirpalota u. vegen a fuves-szemetes teruletre...
asciimo Creative Commons License 2003.07.03 0 0 137
Es akkor marad alladora a palya? Valoszinuleg. Ujabb piros pont a Szilas-parknak...
Előzmény: M. Valter (136)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!