Keresés

Részletes keresés

zsanika25 Creative Commons License 2008.11.16 0 0 306
nem mintha Nadal augusztus óta bármivel többet csinált volna mint Nole..erről meg ennyit.a Davis kupa döntőbe vitte a csapatot az oké de az nem az egyéni verseny
Előzmény: Petyka30 (303)
zsanika25 Creative Commons License 2008.11.16 0 0 305
számodra mit jelent az hogy Masters Cup???akkor mondd el
akkor a mesterek kupájának győztese,ez is jól hangzik

Nadal lett az atp race-n az első!azt nagyon jól tudom.
istenjobbkeze1 Creative Commons License 2008.11.16 0 0 304
Masters döntő=világbajnoki döntő, már ha érted.

Előzmény: Petyka30 (303)
Petyka30 Creative Commons License 2008.11.16 -1 0 303
Rosszat álmodtál?Masters cup győztese.A világbajnokot,egy 3 tagú zsűri dönti el.És nem kétséges,hogy Rafael Nadalt választják.
Előzmény: zsanika25 (302)
zsanika25 Creative Commons License 2008.11.16 0 0 302
szép volt Nole!!!!!
2008-Novak Djokovic a világbajnok!!!!!!!!
zsanika25 Creative Commons License 2008.11.15 0 0 301
azt tudjátok már h Murraynek,és Federenek. hétfőn mennyi pontja lesz a ranglistán és race-n?és Federenek.csak mert Ti mindig számolgattok.én nem vagyok nagyon tisztában ezzel
Nole még kérdés amíg nem lesz vége döntőnek
zsanika25 Creative Commons License 2008.11.15 0 0 300
"Djokovic (will) have more confidence in the final," said Davydenko. "But I didn't see really good match today for Djokovic. He sometime show, but not constant, not like every game, every point. That's why maybe I have chance tomorrow because we play the same game. Okay, I lost 7-﷓5 in the third in the first match against him, but is a different situation. It's a final. Who be tomorrow more physically fit and who be not so nervous. I think then he can win the tournament."

"I think Davydenko will win," said Murray. "Djokovic had a long match today. Davydenko's probably going to be fresher. I think that should make a big difference."

At the end of last year, if someone would have told me I was going to be No. 4 in the world, won the matches I had done, be to in my first slam final, beating Federer three times, I would have taken that. I hope I can build on it next year."
zorbadu Creative Commons License 2008.11.15 0 0 299
Úgy legyen! :-)
Előzmény: zsanika25 (298)
zsanika25 Creative Commons License 2008.11.15 0 0 298
"Final is something special," said Djokovic. "Every player has a motive more to do well and to win the title. I didn't win a title for a long time already, since Rome, so I would like to end up my season in a good way."
zsanika25 Creative Commons License 2008.11.15 0 0 297
Nole most szerintem fel van pörögve és nem hiszem h a fáradtság dominálni fog holnap.biztos h futkározni kell majd de nagyon nagy kedvvel fog játszani!!!
nagyon bízom benne h Davydenkot legyőzi
istenjobbkeze1 Creative Commons License 2008.11.15 0 0 296
Holnap jöhet ironman 3 nyert szettre, ő az esélyes nyugi:-)
H2H 1-1

Nole egyszer már visszavágott a héten, egy olyan meccsért, amit ő nyert volna, de belekevertek az italába valamit, 2-1 es szettelőnynél adta fel Moskvában.

Holnap jöhet megint 3-1 -el meglesz:D
zsanika25 Creative Commons License 2008.11.15 0 0 295
mekkora meccs volt már ez is???Nole nagyon ügyes volt!!!!!!!!!!!!!
az első szett után megijedtem h mit kezd Simonnal de a 2szett közötti szünetben összeszedte a gondolatai és tiszta fejjel odaállt és nagyot küzdött
istenjobbkeze1 Creative Commons License 2008.11.15 0 0 294
istenjobbkeze1 Creative Commons License 2008.11.15 0 0 293
Jó kis meccs volt, már-már a tegnapit idézte. Murray és Ironman most kezdenek, remélem elhúzzák éjfélig:D

somliv Creative Commons License 2008.11.15 0 0 292

Szerintem meglessz az, Nole jobb mint  ez a Simon gyerek. Le kell hogy győzze nincs mese. 

Előzmény: istenjobbkeze1 (291)
istenjobbkeze1 Creative Commons License 2008.11.15 0 0 291
Első szett elment, a második meglett, remélem meglesz a 3-ik is:)
Simon túl Nadalosan játszik, azaz falról jön vissza minden.
4-6 6-3 1-1 jelenleg.
zsanika25 Creative Commons License 2008.11.14 0 0 290
Davydenko: I really love to watch Djokovic play. I like his tennis. His style of play is similar to mine, with good baseline, quick rhythm, offensive, try to hit winners...these are the factors for being top players and staying there for a long time. I think he can be a No.1 one day because he already has a grand slam and has beaten Federer and all others before.

Davydenko: (On Andy Murray) He's a completely different player. On court he just tries not to make mistakes but never too offensive. He just waits for the opponent to make errors. This is why I don't particularly like his tennis. Between Djokovic and Murray, their styles are completely different. You know, Murray just runs well and tries to hit the ball back to the court unlike the others. I really don't like his style.
zsanika25 Creative Commons License 2008.11.14 0 0 289
persze nincs jelentőségük ezeknek az adatoknak de kíváncsi voltam.
remélem Murray nagyon fáradt lesz,bár biztos h fel van dobva attól h legyőzte Federert,de mégis csak több mint 3órát játszottak ma.
Davydenko most alakíthat egy nagyot!itt az alakalom.bár elég fura lenne ha Davydenko vb döntős lenne,Ő azért nem nagyon bizonyított ebben az évben.év elején legyőzte Nadalt de annyira nem volt meggyőző.
istenjobbkeze1 Creative Commons License 2008.11.14 0 0 288
Szerintem most nem számít a H2H, Murray továbbment, hulla, Davy friss.
Amúgy 3-3:)
Előzmény: zsanika25 (287)
zsanika25 Creative Commons License 2008.11.14 0 0 287
Nole statisztikáit tudom.mindnet tudok róla:-)

a Davydenko-Murray H2H nem néztem meg.
istenjobbkeze1 Creative Commons License 2008.11.14 0 0 286
istenjobbkeze1 Creative Commons License 2008.11.14 0 0 285
zsanika25 Creative Commons License 2008.11.14 0 0 284
én nagyon megkedveltem a kis Simont:-)
lehet h jobb lett volna a fáradt Murray is de a sors ezt így akarta.nagyon rossz volt látni Federert így fájó forgóval.de nagyot küzdött
Nole képes lesz legyőzni Simont ha nem is simán de legyen meg.
Davydenko jól játszott a héten nem tudom h Murrayvel milyen a mérlege de nem bánnám ha hazamenne holnap Murray.
egy jó van abban h Federer kipottyant h Nole közelebb kerül hozzá a ranglistán:-)de sajnáltam ma Federert-bár nem a kedvencem-
bízom Noléban és ha valahol akkor itt legyőzhet bárkit.nagyon nagy esélyeses lett
néztem bwinen a fogadásokat Nole sorzója 1.33 és Simoné 3.03 tudom ez nem jelent semmit de jó látni ezt is
istenjobbkeze1 Creative Commons License 2008.11.14 0 0 283
Simon meglesz csapva. Federer ment a helyére, ideje volt, Simon jobban megérdemelte a továbbjutást, vicc, hogy kiesett volna, ha az elötte lévőt Federert megverte. Ez a szabály is komolytalan.
Murrayt elkerülte Nole, majd a döntőben elbánik vele, márha bejut, mert vagy 3 órát szenvedett egy félig egészséges emberrel.

Nole egy nappal többet pihent, mint Simon, ez előnye lesz.

2 szettes győzelmet várok, de minden tiszteletem Simoné!
Előzmény: zsanika25 (282)
zsanika25 Creative Commons License 2008.11.14 0 0 282
Simon lesz az ellenfél.
a mai Federer meccs nagyon jó volt de Murray nem biztos h nyert volna ha Federer egészséges.most még nagyobb arca lesz M-nek mint eddig volt.-bocsánat de nem szeretem-
zsanika25 Creative Commons License 2008.11.14 0 0 281
hajrá Murray!de rossz ezt leírnom.
azt nyilatkozta M. hogy mindent meg fog tenni azért h legyőzze Federert.bár ki lát bele Murray fejébe, kit szeretne inkább Nolét vagy Davydenkot.szerintem Nole képes lenne legyőzni Murray,ha valamikor akkor most megtudná verné!!!!és szerintem ezt Murray is tudja.
zsanika25 Creative Commons License 2008.11.13 0 0 280
nem volt jó nézni az igaz de kár lett volna kockáztatni bármit is.
azt nyilatkozta h az első szett kellett neki azt hozta is de neki a szombat meccsre kell koncentrálni,Tsonga megérdemelte a győzelmet,és érdekes Tsonga ellen játszani.azt is mondta h jól érezte magát-rég volt már ilyen-és a 3.szett jobban ment Tsongának.
ami viszont jó volt h tényleg végig vigyorogta a meccset,nem csapkodott nem ordított..elfogadta h most ez van nem kell mindenáron ezt megnyerni.jó lett volna a 100pont persze,ez van.
holnap Murraynek fogok drukkolni-bár nehéz lesz-amit még soha nem tettem és most is csak Nole miatt fogom megtenni.
zorbadu Creative Commons License 2008.11.13 0 0 279
A mai meccset látványosan dobta (a 3. szett elejétől). Tudom, hogy már nem volt jelentősége, de azért rossz volt nézni.
zsanika25 Creative Commons License 2008.11.13 0 0 278
bocsi hogy értetlenkedek,tegnap figyeltem ahogy számoltok de aztán elveszítettem a fonalat nagyon.de most már tiszta a dolog azt hiszem
zsanika25 Creative Commons License 2008.11.13 0 0 277
nem lehet 2.?!akkor Simonka,Murray-t ne.
ha holnap Federer 2ben vagy 3ban győz Murray ellen akkor Ő a csoportelső és Murray a 2.és ha kikap akárhogyan Federer akkor hazamegy és Simonka a 2.
akkor holnap Simonért drukkolok

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!