Keresés

Részletes keresés

sutre Creative Commons License 2003.11.19 0 0 518
Ma reggel egy iszonytató nagy teherautó fordulgatott az udvaron, de csak akkor vettem észre, hogy ott van, mikor kiléptem az erkélyre, hogy megnézzem milyen az idő.
A lépcsőházból több "zaj" jön mint kintről. Nálunk még nem lőtték be jól a liftet, mert nyikorog, és az egy kicsit behallatszik, de az annyira nem gáz. (persze jobb lenne, ha nem nyikorogna, de így sem tépi az idegeimet)
Előzmény: kroll (514)
kirumiru Creative Commons License 2003.11.19 0 0 517
sutre:
hehe, lattam tegnap hogy otthon vagytok, egett a villany az R.III-n, gondolom azok ti voltatok...
tegnap nekem mar jott egy rakas csatorna, ugy kb 55. Volt romantika is. Meg vegre van Viasat3-m! Tudok nezni Star Treket. :-)

Az a kerdes, hogy ezek kozul melyik lesz benne az alapcsomagban, mert tuti hogy ezekert elvileg fizetni kene es ez csak amolyat mezes madzag hogy megszokd a sok csatit aztan fizessel elo. Pl. van HBO is, nem hinnem hogy ezt ugy gratis adnak.
De mindenesetre az otthoni 2,5-hez kepest (az m1 nagyon rosszul jott) elegge meglepodtem a sok csatornan.

Előzmény: sutre (511)
kirumiru Creative Commons License 2003.11.19 0 0 516
kroll:

ezt meg nem tudom. Azert lehet hallani zorejeket, foleg a lepcsohazbol (ajto). de majd meglatjuk ha feltekerem a 100W-s erositot egy kicsit a melysugarzoval. ha nem jon senki 15 percen belul akkor jo a hangszigeteles...
(teveh majd probaljuk ki, te ugyis egy szinttel leljebb vagy)

Előzmény: kroll (514)
kirumiru Creative Commons License 2003.11.19 0 0 515
sziasztok!

Atvettem a kulcsokat! -> :-))))
es mondanom sem kell hogy ra 1 orara mar koltoztem.

kulcs:
nem is tudom ki kerdezete az also zarat, de:
azt mondtak hogy azt a kulcsot adtak oda a munkasoknak igy azt azonnal le is csereltuk, de az is csak atmeneti.
amire ugyelni kell zar vasarlaskor hogy antiszimmetrikus zarat. (sajnos ilyen nem volyt keznel ezert egy szimmetrikus kerult bele de nincs egy szintben az ajtoval)

Tegnap mar ott is aludtam, igaz meg eleg kezdetleges korulmenyek kozott de a feelingje jo volt. Egy dolgot tapasztaltam, hogy mintha az erkelyajto huzna egy kicsit, szelel a szigetelesnel. Pedig megneztem es rendben van, egy nagyon pici levego jon be, ez is sokkal kevesebb mint szokott. De nem is ez a lenyeg hanem, hogy olyan hangja van mintha kavet foznek es a vegen azt a nagy gozfelhot adja.
Remelem ezt a redony megoldja majd.

Ja redony. Jottek hozzam is kaptam is egy nevjegyet, ugy dontottem hogy megcsinaltatom a redonyt, mert nagyon nehez dula soru karnist kapni (foleg hogy meg is feleljen nekem) es azt ugye fel kene szerelni, blabla. Szoval azt majd kesobb, raadasul nem lenne olcsobb mint a redony. 46-ert megcsinaljak az egesz lakast.

kroll Creative Commons License 2003.11.18 0 0 514
Üdv mindenkinek.

Milyen a lakások hangszigetelése??

Előzmény: efenyak (513)
efenyak Creative Commons License 2003.11.18 0 0 513
:), Minden adot fogok. A hangyakat is.
Előzmény: efenyak (510)
Andras17 Creative Commons License 2003.11.18 0 0 512
tom74: P VIII 3-as
Már nagyon várjuk, névnapi party 30-án, ha van kedvetek, vagy inkább legyen egybe a közös találkával.
sutre Creative Commons License 2003.11.18 0 0 511
És mi jön?

A Romantika ugye jön???? :-))

Pénteken még csak a hangyák háborúja jött minden csatornán, és az is csak fekete fehérben.
:-))

Előzmény: efenyak (510)
efenyak Creative Commons License 2003.11.18 0 0 510
Sziasztok, a falbol mar jon tv-adas, csak ugy kiprobaltam es mukodott.
vlucas Creative Commons License 2003.11.18 0 0 509
Valóban, a legjobb megoldás kivenni a betétet és elvinni magaddal.

Lucas

Előzmény: teveh (507)
sutre Creative Commons License 2003.11.18 0 0 508
Annyit tudunk, hogy nincs.
"még nem tudnak a házról", azaz még nem lehet szerződést kötni.
(fogadok, ha lenne versenyben más szolgálató is, nemcsak a UPC, akkor már rég ott lógnának az ajtóban, hogy ki köthesse be..

Mi kivettük egy csavarhúzóval a zárbetétet, és elvittük, hogy ilyet kérünk, (azt hiszen decentrális, de nem akarok ökörséget mondani)

Előzmény: teveh (507)
teveh Creative Commons License 2003.11.18 0 0 507
hi!

KábelTV-ről tudtok valamit?
vlucas: ha elmegyek zárbetétet venni, kell mondanom valami méretet vagy ilyesmit?

sutre Creative Commons License 2003.11.18 0 0 506
Akkor november utolsó hétvégéjén topic bulit tartunk a beköltözések megünneplésére?
Előzmény: teveh (505)
teveh Creative Commons License 2003.11.18 0 0 505
hype, Easty: király! Egyre közelebb vagyunk a sörözéshez :)

tom: az alsó zárbetétet ki kell cserélni, ezt javasolta akitól átvettük a lakást, mivel építkezés alatt (csak) az alsó kulcsok voltak kiadva.

tom74 Creative Commons License 2003.11.17 0 0 504
Szia András !

Te hanyadikon laksz majd ?
Tom74

Előzmény: Andras17 (503)
Andras17 Creative Commons License 2003.11.17 0 0 503
November 27, reggel 8.45, ez egyben a névnapi ajándék is.
tom74 Creative Commons License 2003.11.17 0 0 502
Sziasztok

Jó Nektek ! Nekem még semmi, bár ma nem hívtam őket. Holnap zargatom az irodát.
Én mint írtam R.V.6 vagyok.
Erre vki már átvette ?

Kérdés : Mindenki gyári fehér fallal vette át, igaz ? Ti mit kezdetek vel ? : festés vagy tapéta ?

Zárbetétet azonnal cseréltek ?

Kösz
Tom74

Easty Creative Commons License 2003.11.17 0 0 501
Sziasztok!

Nov 27-én mi is átvesszük a kulcsokat!!!!

hype78 Creative Commons License 2003.11.17 0 0 500
Sziasztok,

Ezt is megértük Nov 25. én mehetek átvenni a kulcsot. Nem tudom van e még valaki utánam, de ha igen, akkor húzzon bele, aztán mehetünk a sörözőbe ünnepelni :)

vlucas Creative Commons License 2003.11.17 0 0 499
Mail ment az e-mail címedre
Előzmény: teveh (498)
teveh Creative Commons License 2003.11.17 0 0 498
sutre: köszi a tanácsot, lenne egy kérésem ezzel kapcsolatban: kérdezd meg légyszi az urad (mert őt nem nagyon látom mostanábna errefelé), tud-e ajánlani valakit aki valami kafi biztonsági zárat szerel fel nekünk!
köszi
teveh Creative Commons License 2003.11.17 0 0 497
OK, megpróbáljuk visszafogni magunkat :)
sutre Creative Commons License 2003.11.17 0 0 496
Teveh majd megyünk vizitelni! reszkess! :-))

Aztán csak akkora bulit csapj, hogy azért tudjunk alundi (a szomszéd tömben, a másik oldalon) :-))

Előzmény: teveh (493)
sutre Creative Commons License 2003.11.17 0 0 495
Tegnap hozzánk már bekopoktak redőnyösök, de mivel mi már megoldottuk a témát függönnyel.

A hevederzárról meg ha lehet lebeszélnélek, mert szart sem ér.
Egy jó zárbetét ezerszer többet ér, mint a hevederzár. Az csak feleslegesen meggyengíti az ajtót.

De ebben a témában vlucas a kompetens, évekig dolgozott egy biztonsági zárakat forgalmazó cégnél.

Előzmény: teveh (493)
kirumiru Creative Commons License 2003.11.17 0 0 494
teveh:

koszi. :-) en holnap mar ott alszom.

redony? marmint az ablakra ugye? Irtak itt a forumon, hogy van egy ceg aki a redonyoket szerelte a tobbi utemben es azt ajanlottak. Az AL Rt. biztos meg tudja mondani, hogy ki. de itt a forumon is megemlitette mar valaki.

Előzmény: teveh (493)
teveh Creative Commons License 2003.11.17 0 0 493
Hi!

Én ma alszok ott először :)
Ha gáz van a kulcsal beengedlek :)

apropó: nem tudtok olyan korrekt céget aki hevederzárat és/vagy redőnyt szerel?

kirumiru Creative Commons License 2003.11.17 0 0 492
sutre:
jajj, Ti szegenyek... Akkor en gyorsan feliratozni fogom a kulcsokat, negogy igy jarjak, de remelem teveh otthon lesz majd ilyen esetekben es beenged...

azt en is eszrevettem hogy nyitva van napkozban, mert arrajartam szombat delelott es bekukkantottam oda a postaladakhoz, es meglepodve kontstaltam hogy mar meg is jott az elso SPAM. :-)
Egesz szep belulrol a lepcsohaz. Ugy is fogalmazhatnek hogy tetszik!

Az en hetvegem is pakolassal telt, jo sok minden osszegyult pedig ossz-vissz egy szamitogepasztalt viszek. (na ja az a sok hangfal+techinaki cuccok sok helyet foglalnak :) szoval ma hulla faradt vagyok de nagyon varom a holnapot mar...

Es nincsen zaj? Utca/udvar zaja nem hallatszik este? Masik utembol sem szurodnek at zajok?

Előzmény: sutre (491)
sutre Creative Commons License 2003.11.17 0 0 491
Jó!

Bár volt egy kis gáz, szombaton.
Megyünk haza szombaton, vagyis már vasárnap hajlalban, és akarunk bemenni a kapun, a kód még nem működött (nappal nyitva van a kapu gondolom a költözködések miatt, de van biztonsági őr) és a kulcs sem. Aztán utóbb kiderült, hogy nekünk sikerült elhozni a szeméttároló kulcsát, ami hasonló a kapukulcshoz. Az egész épület tök sötét, sőt efenyak sem volt otthon. Téblábolunk jobbra-balra, aztán szerencsénkre ott termednt egy biztonsági őr, és beengedett minket.

az egész hétvége pakolással, és fúrás-faragással, vásárlással és a "kíváncsiskodók" fogadásával telt, úgyhogy most úgy érzem magam mintha átment volna rajtam az úthenger.

A lakást kitakarítottuk, de inkább csak átmostunk, feltöröltünk, fertőtlenítettük a szanitereket, de takarítani nem igazán kellett semmit, nagyon szépen adták át a lakást. (bezzeg utána, lett kosz, a költözés,meg a furás maradványai végett.
Annyi "bibi" volt, hogy a zuhanyzónál folyt a csatlakozónál a víz, de széttekertük, és csak a tömítés volt elcsúszva.

Nagyjából ennyi.
Nekünk szerencsénk volt, hogy pénteken költöztünk mert szombaton elég szar idő volt.
Ja még valami. Még az udvart most burkolják, ezért valahol még elég nagy a sár, meg elég körülményes a belső udvarra beállni kocsival, mert hol a bejáraton, hol valamelyik kerítésen át lehetett bejárni, de mivel elég gyorsan dolgoznak, ezért szerintem egy-max két héten belül megszűnik a dzsuva.

Előzmény: kirumiru (490)
kirumiru Creative Commons License 2003.11.17 0 0 490
haho bentlakok!
Irjatok hogy milyen ott aludni/lakni. En kedden koltozom. :-))

kirumiru Creative Commons License 2003.11.13 0 0 489
kroll:
wow! csak bekoltozik mindenki a forumrol. nagyon helyes.
En hamarabb, mert en tavaly Mikulaskor irtam ala. :-)

telefonaltak vagy te hivtad oket?

Előzmény: kroll (484)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!