Pici gazdi
2007.07.13
0 0
65
szia!
köszi a képet!
bocsi de rossz a gépem vmi baja van nem enged be naon sehova. és nem tudok jönni csak gyors tesóm gépéhez jöttem egy hsz.-ra :S:(((
szia!
Előzmény: Törölt nick (64)
Pici gazdi
2007.07.10
0 0
58
lassan viszik el a kiscicákat. remélem hogy boldog életük lesz!!!
hoztam képeket:
(igaz ő félperzsa de imádom!!)
abuh
2007.07.05
0 0
47
Bucsuzoul a topiktol egy jo hir:
A jelek szerint lesznek gazdik a harom cicanak (bar ehhez kettejuknek kulfoldre kell koltozniuk, de ha jol tudom, szep kertes hazhoz kerulnek).
Udv mindenkinek!
Előzmény: Pici gazdi (46)
Pici gazdi
2007.07.04
0 0
46
Szijjasztok Cicásaim!
Úgy látom ez a topick nem igazán megy! Kérlek benneteket hogy gyertek a Cicás Képek topicba!
Köszönöm!
abuh sok sikert!
sziasztok! jah és simi minden ciccnek!
Előzmény: abuh (45)
abuh
2007.07.04
0 0
45
Koszi a tippeket mind2toknek. Sajnos eddig nem iwiweztem es nem is myvipeztem -- lehet, hogy most es ezert fogok raszokni? (Pillanatnyilag viszont kulfoldon vagyok, es eleg puritan internethozzaferesem van csak, ugyhogy jovo hetig nem fogok tudni messaging systemekbe bonyolodni.)
Sziasztok!
Előzmény: Pici gazdi (44)
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!